15 фактів про електронну комерцію, яка буде тримати вас вночі (2020)

Мій вміст підтримується читачами таких чудових людей, як ти. Що означає, що я міг би заробити комісію. Дізнайтеся більше тут!


Статистика електронної комерції

Якщо ви думаєте про електронну комерцію, ви, мабуть, представляєте інтернет-магазин, який постійно просуває нові пропозиції, продукти, послуги тощо.

Електронна комерція передбачає набагато більше стратегії з точки зору маркетолога.

Незважаючи на те, що деякі маркетологи шукають великих вигод на інших ринках, ринок електронної комерції має багато потенціалу.

Інтернет-бізнес легко запустити і все ще процвітає відповідно до цих фактів та статистики.

Незважаючи на те, що це все ще відносно нова технологія та форма продажу, електронна комерція може забезпечити вам постійний обсяг доходу, і якщо ви невеликий чи великий продавець з фізичним розташуванням, ви можете покращити зростання продажів, додавши це в Інтернеті елемент для вашої торгової лійки.

Наступні 15 фактів змусять вас не тільки бажати вдосконалювати свій магазин електронної комерції, але й надаватимуть натхнення для багатьох інших торгових точок для отримання доходу в Інтернеті..

Більшість споживачів воліють робити покупки в Інтернеті з різних причин.

Деякі з них включають:

 • Економія часу
 • Менше податків
 • Легко порівняти ціни
 • Без натовпу
 • Більше різноманіття

Крім того, багато покупців вважають за краще спочатку досліджувати товари в Інтернеті та отримувати уявлення про ціну, перш ніж вирушати у фізичне місце.

Якщо пропонується швидка та безкоштовна доставка, багато покупців вважають за краще купувати в Інтернеті, ніж зайти в магазин за предметами, які не вимагають від вас побачити товар з перших рук.

Однак покупці мають меншу ймовірність вступати в угоди на предмети в Інтернеті, які потребують особистого дослідження.

Наприклад, покупці можуть зайти в магазин, щоб подивитися взуття, але вони все одно можуть купувати в Інтернеті, якщо знайдуть кращу пропозицію під час перегляду своїх телефонів у магазині..

Примітка про мобільну електронну комерцію

Дані мобільної електронної комерції для майбутнього зростання

Як показує наведена нижче статистика, мобільна електронна комерція дуже важлива для торгових мереж, які вирішили надавати інтернет-магазини.

Якщо у вас немає магазину, доступний через телефон або оптимізований для мобільного пристрою, вам доведеться набагато складніше залучати людей до придбання товарів у вашому магазині, особливо якщо це предмет, який вони можуть знайти в іншому роздрібний продавець.

Інтернет-магазини, оптимізовані для мобільних пристроїв, мають швидкий і простий замовлення, один навігаційний кран, більші зображення та інтуїтивно зрозумілі інтерфейси, які реагують на прокрутку дотику.

Створюючи інтернет-магазин, до якого можна отримати доступ з планшета чи смартфона, ви, ймовірно, щомісяця отримуєте тисячі нових клієнтів.

Почнемо з основ

1. Електронна комерція фактично почалася в 1979 році. Майкл Олдріх з’єднав вітчизняний телевізор із телефонною лінією, щоб створити Інтернет-магазини назад, які процвітали у 1980-х та 1990-х роках до того, як Інтернет вилетів.

2. Амазонка, запущена в 1995 році. Однак Amazon почав отримувати прибуток до 2003 року. Середня вартість замовлення станом на 2012 рік для Amazon становить 47,31 долара, і, звичайно, Amazon відомий як один з найбільших інтернет-магазинів.

3. Netflix був не першим роздрібним продавцем підписок в Інтернеті. Blockbuster створив Blockbuster.com у 2004 році, але не ясно, коли служба почалася, як Netflix. У кінцевому рахунку Redbox і Netflix призвели до того, що все частіше за все було відоме найвище ім’я в домашній відео-розвазі.

4. Станом на третій квартал у 2012 році через Paypal відбулися 4 423 долари угод за секунду. Paypal розширився в останні роки, ставши найвідомішим способом оплати в Інтернеті, не відмовляючись від інформації про вашу кредитну картку.

5. Групон відмовив угоду від Google на 6 мільярдів доларів у 2010 році. Брокер в Інтернеті став IPO наступного року.

Як соціальні медіа впливають на електронну комерцію

6. Zappo заробляє гроші рефералами з соціальних медіа. Інтернет-роздріб продає 0,75 долара від Pinterest, 2,08 долара від Facebook та 33,66 доларів від Twitter.

7. 46 відсотків покупців в Інтернеті рахують соціальні медіа, вирішуючи, чи купувати щось в Інтернеті.

8. 47 відсотків покупців кажуть, що найбільше впливає на те, що вони купують, Facebook.

9. 54 відсотки членів Facebook використовують свої телефони для перегляду. Немає сумнівів, що мобільна електронна комерція швидко зростає і продовжує приносити мільярди доларів для роздрібних продавців, які мають доступні для мобільних інтернет-магазинів.

10. Polyvore має найбільшу середню вартість замовлення, підтримуючи $ 66,75 за замовлення.

Факти зростання електронної комерції

11. Понад 80 відсотків населення в Інтернеті використовувало Інтернет для придбання товарів та послуг.

12. 50 відсотків населення в Інтернеті не один раз здійснювали покупки в Інтернет-магазинах.

13. Продажі електронної комерції зростають більше ніж на 19 відсотків на рік і до 2015 року досягнуть майже 1,4 трильйона доларів.

14. Найбільше зростаючою країною електронної комерції є Індія, за якою йдуть Саудівська Аравія, Індонезія, Австралія та Філіппіни. Найменше зростання в Інтернет-магазинах включає Латвія, Україна та Франція.

15. За підрахунками eMarketer, роздрібні продажі електронної комерції в 2017 році досягли 2,3 трлн дол., Що на 23,2 відсотка більше порівняно з попереднім роком

Деякі інші статистичні дані щодо електронної комерції

З усього вищезгаданого зрозуміло, що підключення мобільних та соціальних медіа разом із електронною комерцією має важливе значення для поширення та зростання будь-якого інтернет-магазину..

Однак ви можете багато чого дізнатись із наведеної нижче статистики, включаючи найбільші магазини електронної комерції, які вікові групи люблять покупки в Інтернеті та які способи оплати полегшують покупці в Інтернеті.

Більшість покупців в Інтернеті використовують для оплати банківські перекази або кредитні картки. Насправді 40 відсотків онлайн-покупок здійснюються кредитною карткою. Однак Paypal швидко зростає на 35 відсотків.

Покупці Північної Дакоти витрачають найбільше грошей в Інтернеті. Зазвичай жителі цієї держави витрачають 16,17 відсотків свого доходу на покупки в Інтернеті.

Найбільший магазин електронної комерції зараз – Amazon. Другий – eBay, за ним – Apple, Walmart та The Home Depot.

Інтернет-покупці у вікових групах від 31 до 44 та 55 – 65 років витрачають найбільше грошей на покупки в Інтернеті на рівні 68 відсотків.

Інтернет-покупці витрачають від 1200 до 1300 доларів на покупки, здійснені через Інтернет щороку.

Pizza Hut була першою мережею піца, яка запропонувала замовлення в Інтернеті в 1994 році.

Більшість покупців у 71 відсотків вважають, що вони можуть знайти кращу угоду, коли купують в Інтернеті, а не відвідують магазин.

Очікується, що кількість інтернет-споживачів зросте до 201 млн до 2015 року.

На сьогоднішній день 195 мільйонів споживачів Інтернету купують речі щохвилини через магазини електронної комерції.

Прогнози щодо електронної комерції на 2019 рік та далі

Більшість цих статистичних даних вказують на той факт, що електронна комерція – це вже найкращий спосіб для бізнесу розширити свої запаси та зростання продажів.

У наступне десятиліття ймовірно, що покупки в Інтернеті різко збільшаться до того, що більшість покупок здійснюються в Інтернеті навіть для предметів, які, можливо, спочатку потребують “перегляду”..

Це пов’язано з новою технологією, більш швидким оформленням замовлення та легким порівнянням цін на товари. Однак все більше людей також стурбовані відсутністю безпеки для інтернет-магазинів.

Через декілька порушень в безпеці в Інтернеті для великих торгових мереж, таких як Target, Home Depot та Neiman Marcus, люди шукають безпечніші способи оплати в Інтернеті, які не вимагають, щоб вони безпосередньо надавали номер кредитної картки.

Наступні кроки для електронної комерції повинні розвиватися навколо безпечного, швидкого та мобільного покупок.

Якщо роздрібні торговці можуть гарантувати, що їхні покупці матимуть найприємніший досвід, роблячи покупки в Інтернеті, немає ніяких причин покупцям відвідувати магазини.

Джерела для перевірки

https://blog.paymill.com/social-media-ecommerce/
http://www.factbrowser.com/tags/ecommerce/
http://mashable.com/2012/11/06/ecommerce-statistics/
http://getlevelten.com/blog/julie-miller/10-shocking-e-commerce-facts
http://www.internetretailer.com/

Отже, чи виділяється вам якась із цих статистичних даних? Або можливо побачити будь-яку статистику, яка справді виділяється? Для мене це було те, що «4,423 доларів США за транзакції відбулися через Paypal за секунду ».  Дуже божевільно це почути.

Отже, ви могли б задуматися над цим занадто!!

Як запустити веб-сайт електронної комерції?

Я хочу надати 2 ресурси.

Будучи тут, є 5 кращих будівельників веб-сайтів для електронної комерції

Або, а Тут чудовий вихідний пункт Shopify

Кредит на зображення: Пам’ятка 
Автор та опублікований Крістофер Понтін

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map