4 Легкі податкові послуги в Інтернеті, щоб легко подати в Інтернет

Мій вміст підтримується читачами таких чудових людей, як ти. Що означає, що я міг би заробити комісію. Дізнайтеся більше тут!


Онлайн-податкові послугиПодаток податків не повинен бути стресовим, трудомістким або викликає гнів.

Цифрова епоха принесла деякі сучасні зручності, такі як подання податків в Інтернеті, але тепер, коли бум мобільних пристроїв, ви навіть можете подавати податки прямо з телефону.

Ці чотири онлайн-податкові служби дозволяють неймовірно легко подавати податки.

У цьому посібнику подано кожен із найпопулярніших сайтів, щоб подати податки в Інтернеті в 2014 році, і як кожен робить правильне повернення так просто, як перевірка електронної пошти.

Онлайн-податкові послуги

Легко вбивайте податки ваші – TaxSlayer.com

Конкуренція за найкраще програмне забезпечення для підготовки податків в Інтернеті досить жорстка, але TaxSlayer виявився дуже агресивним і пропонує певні геніальні стимули для клієнтів, які хочуть подати цей податковий сезон 2014 року.

TaxSlayer надає низку таких переваг, як недороге державне eFiling, легке у використанні податкове програмне забезпечення та доступні варіанти подачі заявок на всі види форм IRS, які вам можуть знадобитися.

Ви також можете подавати державні, федеральні, змінені, військові та попередні декларації через TaxSlayer.

Є три випуски TaxSlayer, включаючи безкоштовне військове видання, класичне видання за $ 9,95 і преміум-видання за $ 29,95.

Плюси

– TaxSlayer надає безкоштовні державні та федеральні податкові декларації для військовослужбовців, які працюють на військовій службі, а програмне забезпечення становить лише 9,95 долара США, якщо ви цивільний.
– Інтерфейс простий і яскравого кольору. Відповісти на кожне питання легко і досить швидко.

Мінуси

– Ще немає мобільної версії.

Класична версія TaxSlayer дозволяє легко керувати частинами податкової декларації, як іпотечний відсоток, податок на майно, кредити по догляду за дітьми, деталізовані відрахування та багато іншого.

Подання 1040EZ – швидкий процес і досить течний при тестуванні.

Програмне забезпечення перевіряє наявність будь-яких помилок і охоплює всі предмети, такі як ваш дім, робота, утриманці та інші проблеми, які дозволять отримати зароблені вами кредити та відрахування..

Завершується остаточна перевірка помилок, перш ніж ви зможете подати файл, щоб переконатися, що ви все ввели правильно.

Якщо ви хочете зробити перерву, можете додати заповнювач і перейти назад пізніше, щоб заповнити відсутні дані. Все, що вам потрібно зробити – це заповнити поля, переглядаючи програмне забезпечення.

Тип розбірливий і великий, а кнопки – прості. Ви просто натискаєте “Продовжити”, коли будете готові перейти на наступну сторінку. Ви також можете прискорити процес, імпортуючи інформацію з попереднього повернення, збереженого на TaxSlayer.

Якщо вам потрібна допомога, ви також можете звернутися в службу підтримки TaxSlayer за телефоном або електронною поштою.

Це працює навіть для тих, хто подає заявку на безкоштовне видання. Однак для користувачів преміум класу існує пріоритетний варіант підтримки. Компанія також дуже активна у Twitter.

З допомогою TaxSlayer, ви можете правильно подати податки та переконатися, що при остаточній перевірці помилок немає. Підтримка клієнтів завжди доступна, якщо у вас є питання або потрібні вказівки щодо подання.

Отримайте “Er Done Turbo Style – TurboTax

TurboTax Intuit завжди був однією з найпопулярніших програмних програм для підготовки податків в Інтернеті.

Вони пропонують безкоштовну подачу податкової декларації та безліч функцій для тих, хто придбає преміальну версію. Ви також можете імпортувати дані, що різко скорочує час введення даних, якщо ви ведете бізнес або працюєте для себе під 1099.

Ви можете отримати важливі дані від ItsDeductible та Mint, які належать компанії Intuit.

Плюси

– Простий у використанні зі свого робочого столу чи мобільного пристрою.
– Будь-який користувач може користуватися програмним забезпеченням, чи ви знаєте податкове законодавство чи ні.
– Федеральні декларації вільні

Мінуси

– Ви не можете імпортувати дані, якщо не заплатите за послугу преміум-класу.

TurboTax – це домашнє найменування. Навіть ваша бабуся, напевно, говорила з вами про переваги TurboTax.

Він чомусь займає перше місце у списках програмного забезпечення для підготовки податків. Після тестування програмного забезпечення цього року TurboTax було простішим у використанні та навіть точнішим ніж раніше.

Однак, преміум-функції можуть запропонувати набагато більше. Оплачуючи премію, ви можете легко імпортувати дані з W-2 та 1099 форм.

Програмне забезпечення має керований стиль інтерв’ю, який дозволяє легко відповідати на запитання та бачити, які кредити чи відрахування застосовуються під час роботи за допомогою податкової декларації.

TurboTax також показує, яка найбільш вигідна віддача може бути для вашої податкової ситуації під час подання заявки.

Хоча програмне забезпечення для підготовки податків завжди піддається помилкам користувача, TurboTax йде крок далі, щоб спробувати усунути всі потрібні питання. Тут також можна знайти предмети, які ви не помітили.

Також не потрібні математичні розрахунки. Програмне забезпечення зробить це все за вас. Інтерфейс надзвичайно продуманий і простий, і ви навіть можете ним користуватися на своєму мобільному пристрої.

Якщо у вас є проблеми, ви завжди можете зв’язатися з Інтернет-центром підтримки Intuit, який надає безліч інформації, як відповіді на поширені та спеціалізовані питання, а також рекомендації щодо податкового законодавства та номери обслуговування клієнтів, якщо вам потрібно поговорити з ким-небудь..

Отримайте кілька податкових декларацій – TaxAct.com

Якщо ви досить добре знаєте, що ви робите, або маєте просту віддачу, яку ви хочете швидко зробити, TaxAct – дешева і точна альтернатива.

Державний ефілінг також доступний за допомогою TaxAct. Ви можете безкоштовно готувати, eFile та друкувати федеральні податкові декларації за допомогою TaxAct. Єдине, за що вам доведеться заплатити – це державна eFile або якщо ви хочете імпортувати дані з попереднього повернення.

Вам також доведеться доплатити, щоб поговорити з кимось у службі підтримки.

Плюси

– Безкоштовний федеральний eFiling простий.
– Недорога державна eFiling дешевша, ніж у конкурентів.
– Підтримка аудиту дозволяє підприємствам легко подавати документи в Інтернеті.

Мінуси

– Підтримка телефону не безкоштовна.
– Інтернет-податкова допомога та підтримка можуть бути більш масштабними.

Існує три видання для TaxAct, включаючи безкоштовне федеральне видання, видання Deluxe за $ 9,95 і Ultimate за $ 17,95.

Якщо ви хочете записати файл, вам доведеться доплатити як за безкоштовну, так і за версію Deluxe. Остаточний включає одну штатну і одну федеральну подачу.

Ви також можете завантажити та встановити програмне забезпечення для компакт-дисків у розмірі до 21,95 дол. Ви також можете подати декларації за попередній рік, починаючи з 2000 року.

Посібник TaxAct допомагає розробникам відповідати на запитання, що стосуються їх податкового статусу, та полегшує використання понад 2500 податкових порад, щоб користувачі мали певну допомогу під час підготовки податкової декларації в Інтернеті.

Є також податковий глянцевий, який містить визначення для 300 податкових термінів. Питання дозволяють TaxAct щоб мати більшу точність та користувачі отримують перевірку помилок, сповіщення та лічильник повернення / заборгованості, що допомагає їм зрозуміти, що вони отримають за свою податкову декларацію.

Загалом, це чудове програмне забезпечення для підготовки податків, але вам може знадобитися додаткова допомога, якщо ви не знайомі із подачею податків самостійно.

Зроби це правильно з першого разу – HRBlock.com

Що стосується подання податків, Н&R Block – інша домашня назва.

Однак компанія була відома більше своїми консультаціями на посаді, а не програмним забезпеченням для підготовки податків в Інтернеті. У 2014 році це одне з найпопулярніших програм для онлайн-підготовки податків.

З багатьма варіантами подачі заявок, широкими рекомендаціями та високою точністю – це чудовий варіант для тих, хто тільки починає подачу податків і може не знати стільки, скільки потрібно для отримання правильного повернення.

Плюси

– Н&R Block допомагає приватним особам та компаніям отримати найбільш точні податкові декларації.
– Федеральна та державна реєстрація, обслуговування клієнтів та додаткові інструменти, включені в ціну.

Мінуси

– Програмне забезпечення не є безкоштовним і має більш високу ціну, ніж конкуренти – від 27,95 до 34,95 дол.

Платники податків люблять широкий спектр послуг, які вони отримують за допомогою цього програмного забезпечення.

Незважаючи на ціну, це коштує грошей, якщо вам потрібна професійна допомога в розумінні своїх податків і хочете отримати максимально точну віддачу.

У них також є тисячі торгових представництв по всій країні, що дозволяє легко отримати допомогу у вирішенні проблеми, якщо ви натрапите на дорожній блок.

Усі типи файлів можуть отримати допомогу з H&R Блок також. Незалежно від того, що ви є самозайнятим, інвестором або просто одиноким батьком, який намагається зрозуміти кредити на догляд за дітьми, існує багато способів&R Block розкриває все для своїх користувачів і надає рекомендації, коли ви відповідаєте на питання, щоб гарантувати, що ваше повернення є максимально точним.

Отримати відшкодування також легко Н&R Блок, який пропонує декілька варіантів виплат, включаючи прямий депозит, чек або депозит на передплаченій картці.

Ви також можете попросити чек на відшкодування державного повернення за плату в розмірі 13 доларів США, що схоже на позику.

Підтримка також найкраща з H&R Block, і він доступний 24 години на день, 7 днів на тиждень.

Автор та опубліковані Крістофер Понтін та Сінтія Адамс

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map