5 найкращих хостингів WordPress для початківців (Порівняння 2020 року)

Мій вміст підтримується читачами таких чудових людей, як ти. Що означає, що я міг би заробити комісію. Дізнайтеся більше тут!


Найкращий хостинг WordPress для початківців

Я вийду на виступ тут і скажу, що ви розглядаєте можливість використання WordPress для створення свого веб-сайту або набираєте такі терміни, як

 • Найкращий хостинг WordPress для початківців
 • Кращі хостинг-провайдери для створення веб-сайту WordPress
 • Найкращий хостинг для WordPress

Але:

Це може бути ваш перший раз, коли ви готові використовувати його, або ви вперше готові серйозно поставитися до цього.

Гей, це справедливо, і ми всі були там.

Хоча чудова річ, це не все так погано.

Мета – знайти приємного хостинг-провайдера, який легко допоможе вам налаштувати веб-сайт WordPress

І:

Допоможемо вам з точки зору хостингу.

Причиною того, що я вибрав ці 5, є те, що я або використовував їх, бачив приголомшливі відгуки або тестував їх.

Загалом, кожен хостинг-провайдер хоче полегшити вам налаштування веб-сайту WordPress.

Після всього,

Є над 76 мільйонів блогів плюс його використання.

Але, я думаю, ці 5 підходять до того, що ти будеш шукати, і їх легко здійснити.

Або майте чудове обслуговування клієнтів, щоб відповісти на будь-які ваші запитання.

На додаток до цього: якщо ви вирішите щось із цього, я вам покажу покрокове відео, щоб налаштувати ваш веб-сайт WordPress із кожним варіантом розміщення WordPress.

Давайте зануримось і перевіримо їх.

Contents

Bluehost – це одне я використовую

Ціноутворення

Як і його конкуренти, Bluehost пропонує доступні варіанти веб-хостингу. Зазвичай вони починаються від $ 7,99 на місяць, але продаються за $ 2,75 на місяць.

Новим користувачам надається спеціальна вступна пропозиція, а також 30-денна гарантія повернення грошей, щоб вони могли спробувати речі і побачити, чи сподобалися вони.

Оптимізований хостинг для WordPress починається від $ 19,99 на місяць за допомогою WP Standard. Потім є WP Enhanced, який коштує 29,99 доларів на місяць.

WP Premium становить $ 39,99 на місяць, а WP Ultimate – $ 49,99 на місяць.

Ціни засновані на оплаті за рік послуги заздалегідь. При цьому є значна економія. Зазвичай WP Ultimate становить 129,99 доларів США на місяць, пропонуючи користувачам знижки 80 доларів, оплачуючи послугу щорічно.

Основні можливості

За словами Bluehost, це “№1, який рекомендує веб-хостинг WordPress.org.” У сервісі є встановлення WordPress у 1 клік, підтримка 24/7, а також довідковий центр, укомплектований посібниками, відео-уроками та іншими ресурсами, гарантія повернення грошей та понад 150 доларів пропозицій від Google.

Кожен план членства пропонує власний перелік функцій.

Наприклад, WP Standard вміщує 100 мільйонів відвідувань щомісяця, 30 Гб або зберігання та резервне копіювання та 2 Гб оперативної пам’яті. WP Ultimate, з іншого боку, пропонує необмежену кількість відвідувань, 240 ГБ пам’яті та резервного копіювання та 8 ГБ оперативної пам’яті.

Кожен план також має вдосконалений cPanel. WP Standard постачається з SiteLock CDN, а інші три цінові плани постачаються з SiteLock CDN / WAF Pro.

WP Premium поставляється з позитивними SSL, а WP Ultimate поставляється з позитивними шаблонами SSL.

Простота налаштування WordPress

Налаштування WordPress за допомогою Bluehost миттєво. Всього одним клацанням миші всі ваші установки встановлені на місці.

Ви можете створити свій веб-сайт відразу, що робить його справжньою зручністю для користувачів.

Замість того, щоб розгортати свій сайт поетапно, ви це зробите відразу.

Це дозволяє максимально використати послуги, пропоновані Bluehost.

Масштабованість – це одне, що відповідає їй, тому якщо ваш веб-сайт починає невеликий і збільшується на розмір, сервіс може це впоратися.

Спробуйте BlueHost

GreenGeeks – Я використовую це занадто для деяких своїх сайтів

Зелені гіки - один з найкращих хостинг WordPress для початківців

Ціноутворення – модель масштабованих цін з ростом вашого веб-сайту

Хостинг WordPress з GreenGeeks зазвичай коштує $ 9,95 на місяць. Зараз він продається за $ 3,96 на місяць. Це суттєва економія, яка може бути пов’язана зі святами.

GreenGeeks пропонує 30-денну гарантію повернення грошей на свої послуги. Це дає вам час побачити, чи відповідає послуга вашим потребам та очікуванням. Якщо цього немає, ви не витрачаєте гроші.

Послуга приймає Visa, MasterCard, Discover та American Express як форми оплати. Він також дозволяє користувачам PayPal здійснювати оплату через свої акаунти.

Процес реєстрації пропонує два варіанти для користувачів: один для людей, яким потрібно зареєструвати домен, і один для людей, які хочуть використовувати наявний домен.

Основні можливості

Управління WordPress хостингом GreenGeeks включає ряд функцій. Кажуть, що це стосується як “блогера WordPress”, так і “ветеранського розробника WordPress”, оскільки послуга “повністю завантажена”.

Деякі з найпомітніших функцій, пропонованих платними послугами GreenGeeks, включають необмежений веб-простір та передачу даних та 99,9% тривалості обслуговування..

Вам не потрібно турбуватися про те, що послуга надовго не працює і порушує потік трафіку, який надходить на ваш веб-сайт. Навіть якщо у вас виникли проблеми, є цілодобова підтримка клієнтів 365 днів на рік.

Інші речі, про які варто згадати про хостинг GreenGeeks WordPress, це те, що він включає:

 • Міграція WordPress
 • WordPress оптимізовані сервери
 • Посилені заходи безпеки
 • Проста установка WordPress у 1 клік
 • Безкоштовні трансфери доменних імен та реєстрації
 • Швидке зберігання SSD RAID-10

GreenGeeks WordPress хостинг включає ряд функцій безпеки, які багато користувачів вважають ідеальними. По-перше, він пропонує автоматичне оновлення. Далі він сканує та блокує проблеми безпеки в режимі реального часу.

Служба також зберігає ваш веб-сайт окремо від інших клієнтів на сервері, щоб підтримувати вашу конфіденційність.

GreenGeeks також має вбудований Розподілений відмова в обслуговуванні (DDoS) захист, який діє на рівні підприємства.

Якщо такий тип атаки трапляється через троянський або інший вірус, ви будете захищені.

Простота налаштування WordPress

Налаштування GreenGeeks на WordPress займає дуже мало часу.

Служба надає інструкції через відео та текст.

Якщо ви хочете зробити це вручну, ось наступні кроки:

 1. Завантажте WordPress. Перейдіть на сторінку завантаження WordPress. Завантажте та збережіть zip-файл. Переконайтеся, що ви знаєте, в яку папку ви розмістили файл, щоб ви могли легко отримати його, коли вам це потрібно.
 2. Завантажте файли WordPress у свій обліковий запис GreenGeeks. Використовуйте клієнт FTP або файловий менеджер cPanel для завантаження файлів. Можна скористатися будь-яким варіантом і отримати однаковий результат. Єдина відмінність полягає в тому, що cPanel дозволяє негайно завантажувати та витягувати вміст файлу. Це робить цей крок швидше.
 3. Створіть базу даних для свого блогу. Щойно ви отримаєте доступ до баз даних MySQL в cPanel, вам потрібно створити базу даних і призначити користувача. Слідкуйте за ім’ям бази даних, іменем користувача та паролем, які ви створюєте для себе.
 4. Переконайтесь, що ваш блог WordPress налаштований належним чином. Відвідати http://wwww.yourdomain.com/wp-admin/install.php. Це дозволяє вам створити свій блог. Якщо він знаходиться у підкаталозі, вам потрібно буде перейти http://www.yourdomain.com/subdirectory/wp-admin/install.php. Він попросить вас вставити ім’я бази даних, ім’я користувача та пароль. Якщо localhost не працює для “Хоста бази даних”, вам потрібно буде попросити у свого веб-хоста цю інформацію. Залиште “Префікс таблиці” в спокої та натисніть кнопку “Надіслати”. Вам потрібно буде ввести своє ім’я користувача та пароль, перш ніж натиснути “Встановити WordPress”.

Хоча здається, що потрібно пройти багато кроків, але цього немає.

Це просто завантаження WordPress, завантаження файлів у ваш обліковий запис хостингу, надання цим файлам місця проживання та встановлення WordPress, щоб переконатися, що все перевіряється нормально.

Перегляньте це відео, щоб показати вам налаштування WordPress:

Keep In Mind, обліковий запис вже налаштовано.

Тому підпишіться, а потім дотримуйтесь it

Якщо ви боретеся, їх підтримка клієнтів через чат – це приголомшливі руки.

Спробуйте Green Geeks

Хостинг InMotion

Ціноутворення

У InMotion доступні три різні варіанти ціноутворення. Вони є Launch, Power або Pro. Ви можете вибрати підходящий для вас варіант, виходячи з ваших потреб та уподобань.

Запуск, як правило, становить 7,99 дол. США на місяць. Він продається за $ 5,99 на місяць. Він включає безкоштовний домен, два веб-сайти, необмежену кількість дискового простору, необмежену пропускну здатність та необмежену кількість електронних листів.

Потужність – 9,99 дол. США на місяць, а у продажу – 7,99 дол. США на місяць. Він включає безкоштовний домен, шість веб-сайтів, необмежену кількість дискового простору, необмежену пропускну здатність та необмежену кількість електронної пошти. Він також пропонує 2 рази виставу.

Про $ 15,99 на місяць. Зараз вона продається за знижкою 12%, продаючи $ 13,99 на місяць. Він включає безкоштовний домен, необмежену кількість веб-сайтів, необмежену кількість дискового простору, необмежену пропускну здатність та необмежену кількість електронних листів. Він також пропонує 4 рази продуктивність та підтримку Pro Level.

Почніть створювати свій сайт із хостингу InMotion

Основні можливості

InMotion хостинг пропонує захоплюючі функції. Користувачі послуги мають з нетерпінням чекати наступного:

 • WordPress поставляється заздалегідь встановленим та готовим. Ви будете працювати і працювати за лічені хвилини.
 • Безкоштовний домен. Не турбуйтеся про придбання нового або про реєстрацію існуючого, оскільки ви почнете з абсолютно нового домену.
 • Безлімітний хостинг. Це означає, що ви не заплатите більше, навіть якщо використовували більше пропускну здатність.
 • Використовуйте будь-які додатки, які вам подобаються. Це ваш веб-сайт, і він повинен бути саме таким, як ви хочете.
 • Безкоштовні теми. Виберіть той, який допомагає донести ваше повідомлення до світу.
 • Оновлення легко та безпечно. Встановлюйте оновлення легко та без побоювання, що вони перепишуть або зіпсують добрі речі, які у вас трапляються на вашому веб-сайті.
 • Повністю підтримується. Ви отримуєте необхідну допомогу в розробці та розміщенні веб-сайту.

Інші функції, які справді виділяються, включають автоматичне щоденне резервне копіювання, підтримку додатків кешування, SSH, GIT, FTP та PhpMyAdmin Access, а також без перенесення веб-сайтів простоїв безкоштовно.

Якщо ви плануєте перенести існуючий веб-сайт до InMotion, ви можете це зробити, не знаючи, що у вас є. Жоден простой не означає більше відвідувачів і в кінцевому рахунку більше продажів і реєстрацій.

Простота налаштування веб-сайту WordPress

Завдяки InMotion WordPress поставляється заздалегідь встановленим та готовим. Ви можете створити свій веб-сайт за лічені хвилини.

Це ідеально, якщо ви мало володієте знаннями про FTP.

Якщо у вас є веб-сайт, який ви хочете перейти до сервісу хостингу WordPress, ви можете. Ви не відчуєте простоїв, що є ідеальним.

Коли ваш веб-сайт не в Інтернеті, люди не можуть його відвідувати, і ви не можете отримувати з нього прибуток.

Налаштування веб-сайту WordPress на InMotion

Чому ви робите це і маєте питання, просто поспілкуйтеся з InMotion, і вони проведуть вас через це.

Почніть створювати свій сайт із хостингу InMotion

SiteGround

Хостинг веб-сайтів WordPress WordPress

Ціноутворення

SiteGround пропонує три різні варіанти ціноутворення. Це StartUp, GrowBig та GoGeek. Запуск регулярно цінується в розмірі $ 9,95 на місяць, але наразі знижка до $ 3,95 на місяць.

GrowBig регулярно цінується в розмірі $ 14,95 на місяць, але знижка до $ 7,95 на місяць. GoGeek регулярно цінується в розмірі $ 2995 на місяць, але знижується до $ 14,95 на місяць.

Основні можливості

Кожен план ціноутворення пропонує щось інше. Наприклад, StartUp розміщує один веб-сайт, де GoGeek, який є ціною двох, розміщує кілька веб-сайтів. StartUp пропонує 10 Гб веб-простору, де GoGeek пропонує 30 ГБ веб-простору.

Запуск дозволяє робити 10 000 відвідувань щомісяця, а GoGeek дозволяє 100 000 відвідувань щомісяця.

Кожен план пропонує основні функції WordPress, такі як безкоштовний домен, безкоштовна передача WP, безкоштовна установка WP та автозавантажувач WP.

Особливості преміум WordPress включають WordPress SuperCacher, 30 резервних копій, пріоритетну технічну підтримку та однорічну безкоштовну Wildcard SSL.

Простота налаштування WordPress

У налаштуванні WordPress вручну є чотири кроки.

Вони є:

 • Завантажте пакет для встановлення WordPress. Перейдіть на офіційну сторінку завантаження WordPress. Натисніть кнопку Завантажити та виберіть місце для збереження файлу. Переконайтеся, що ви запам’ятали папку, в яку ви вклали, щоб мати доступ до неї легко.
 • Завантажте необхідні файли WordPress на сервер. Завантажте файли за допомогою FTP. Існує ряд варіантів, які дозволяють це зробити. Filezilla і cPanel – одні з найнадійніших.
 • Створіть базу даних MySQL для WordPress. Призначте користувача та призначте повні дозволи. Візьміть до відома ім’я користувача та пароль для подальшого використання.
 • Пройдіться кроками процесу встановлення. Якщо WordPress завантажено у ваш каталог public_html, перейдіть до сторінки http://yourdomain.com. Якщо у вас немає файлу на ім’я wp-config.php, створіть його. Виконуєте це, натиснувши кнопку Створити файл конфігурації. Він попросить вас підготувати необхідну інформацію та надасть вам можливість продовжити процес, натиснувши на кнопку “Давайте!” кнопка. На наступному екрані запитається інформація про базу даних MySQL. Клацніть «Надіслати», щоб завершити все.

Якщо ви бажаєте отримати безкоштовну установку WordPress SiteGround, ви можете. Існує майстер налаштування, який ви використовуєте.

Ви автоматично встановлюєте WordPress через Softaculous. Ви також можете безкоштовно встановити вручну команду підтримки SiteGround.

Ось покрокове відео, щоб створити свій веб-сайт WordPress із основою сайту

Почніть створювати свій сайт із Siteground

DreamHost

Ціноутворення

DreamHost пропонує два варіанти ціноутворення. Спільний хостинг починається від $ 7,96 на місяць і включає встановлення WordPress одним клацанням миші. Він підтримує кілька веб-сайтів WordPress, а також домени. Він також пропонує гарантію повернення грошей на 97 днів.

DreamPress повністю керується. Ви створюєте контент і DreamHost піклується про інше. Він заздалегідь налаштований, що дозволяє легко розпочати роботу відразу. Він також масштабований, що робить його здатним обробляти додатковий трафік без обмеження пропускної здатності.

Основні можливості

Деякі основні функції DreamHost включають:

 • Кілька облікових записів електронної пошти. Майте стільки облікових записів електронної пошти, скільки вам потрібно. Доступ до веб-клієнта atmail, коли ви хочете читати та створювати електронні листи.
 • Можливість використовувати будь-яку тему або плагін, який вам подобається. У DreamPress немає обмежень. Створіть особистість, яка найкраще вам служить.
 • Автоматичні оновлення. Ця функція забезпечує безпеку вашого веб-сайту. Він піклується про будь-які проблеми, з якими ви можете зіткнутися без допомоги від вас.
 • Налаштуйте для електронної комерції. Цей варіант постачається разом із SEO з SSL. Має попередньо встановлений сертифікат Let’s Encrypt TLS / SSL. Він також дає вам приватну IP-адресу.
 • Немає обмежень для відвідувачів або обмежень пропускної здатності. Вам не потрібно турбуватися про збої веб-сайтів, оскільки у вас збільшився трафік. Ваш веб-сайт добре розміщувати, незалежно від того, наскільки великим він стає.
 • Блоки брандмауера WordPress. Тримайте свій веб-сайт захищеним від атак. Безпека є важливим пріоритетом як для DreamPress, так і для вас.

Як і у конкурентів, DreamHost має протоколи безпеки.

Це дає можливість налаштувати стільки облікових записів електронної пошти, скільки потрібно для оптимальної роботи.

Він також використовує ваш вибір теми та плагінів, щоб веб-сайт справді був вашим.

Простота налаштування WordPress

Встановлення DreamHost займає мало часу. Все, що вам потрібно зробити, – це перейти на сторінку Встановлення одним клацанням у розділі «Панелі та смакові товари».

Клацніть піктограму програми, яку ви хочете встановити. У цьому випадку це WordPress.

Виберіть потрібний домен, натиснувши на “Встановити до” у спадному меню.

Після цього з’явиться кнопка, на якій написано: “Встановити для мене зараз!” Після завершення встановлення ви отримаєте повідомлення про те, що воно було успішним.

Перегляньте це відео, щоб допомогти вам налаштувати веб-сайт WordPress за допомогою сонника

https://www.youtube.com/watch?v=WEUGgBLb-zc

Почніть створювати свій сайт із сонника хостів

Висновок про 5 найкращих хостингів WordPress для початківців

Просто, щоб скласти резюме на 5 найкращих хостингах WordPress для початківців варіантів

 • Зелені вигуки
 • В русі
 • Bluehost
 • Основна сторінка сайту
 • Господар мрії

Всі 5 з них є чудовими постачальниками хостингу для вашого веб-сайту WordPress.

Вони пропонують просте налаштування та ціну, з якою ви будете почувати себе комфортно, якщо тільки починаєте.

Крім того, обслуговування клієнтів чудово, тому що воно допомагає вам і грає вгадування, а також не знаючи цього..

Насолоджуйтесь створенням власного веб-сайту WordPress.

Ви випробували щось із цього ще?

Якщо так, то який?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map