8.5 Чудовий вибір інвестицій для вашого веб-сайту

Мій вміст підтримується читачами таких чудових людей, як ти. Що означає, що я міг би заробити комісію. Дізнайтеся більше тут!


Я знаю, що ця стаття не стосується побудови веб-сайту для будь-якого з ваших підприємств, але особисто я знайшов ці чудові місця, щоб вкласти свої прибутки або затримати свої гроші теж !!!! тому я хотів поділитися цим з вами і надати вам можливість відкрити рахунок самостійно, щоб у вас були необхідні варіанти інвестування, коли це було потрібно.

Я думаю, що в цілому ви будете дуже задоволені цими сайтами і знайдете їх дуже цінними для вашого загального бізнес-плану, як в теперішньому, так і в майбутньому вашого веб-сайту. Гаразд, давайте перевіримо це.

Коли ви шукаєте топ-онлайн-брокера, рекомендації, здається, є скрізь. Брокери повинні мати кілька речей, щоб зробити їх вартим часу інвестора. У різних онлайн-брокерських фірм часто різняться між високими та низькими комісіями, різними порадами щодо облікових записів, різноманітними можливостями освіти та інструментами дослідження акцій, які роблять одну кращу, ніж іншу. Це вісім веб-сайтів з торгівлі акціями, які інвестори по-справжньому люблять і рекомендували протягом багатьох років.

Банер зі словами

1. TD Ameritrade

TD Ameritrade стала одним з найпопулярніших онлайн-інвестиційних брокерів в Америці. Компанія має понад 5,8 мільйона власників рахунків та 480 мільярдів доларів активів. Для початку є мінімальний початковий депозит у розмірі 500 доларів, і ви можете знайти акції за 9,99 долара США за торгівлю. Опціони торгують за $ 9,99 за торгівлю з $ 0,75 за контракт. Існують також безкоштовні інструменти дослідження, безкоштовні функції передачі даних та безкоштовні у користуванні торгові платформи.

TD Ameritrade також має кілька акцій, які роблять його чудовим для нових та досвідчених інвесторів. Наприклад, ви можете торгувати безкоштовно протягом 60 днів і отримувати грошовий бонус у розмірі 600 доларів. Їхнє обслуговування клієнтів також отримало багато позитивних відгуків, і вони мають підтримку чату, телефону та електронної пошти для своїх членів. Баррон присудив TD Ameritrade кількома різними визнаннями, як №1, за довгострокове інвестування та №1 за варіанти.

2. ShareBuilder

Плата за торгівлю акціями стає низькою на ShareBuilder лише за 4 долари, якщо ви виберете автоматичне інвестування. Також є безкоштовна пробна пропозиція, і вам не потрібно мати мінімум облікового запису, щоб приєднатися. Структура ціноутворення та оплати в ShareBuilder досить проста. Ви можете налаштувати періодичні заплановані інвестиції, щоб зробити інвестиції простішими та менш затратними. За лімітні, опціональні та ринкові торги ви заплатите всього 6,95 долара.

Також у ShareBuilder є кілька інструментів для дослідження, включаючи фондові інструменти, звіти про стратегію та списки спостережень. Ви також можете подивитися графіки, які відзначають історичні зміни цін на деякі акції. Якщо ви хочете нецікавий інвестиційний майданчик, створений для новачків, ShareBuilder – це саме тота платформа для вас.

3. Scottrade

Маючи акції, облігації, пайові фонди, ETF та опціони, Scottrade пропонує різноманітні інструменти для досліджень та даних із відмінним обслуговуванням клієнтів на 30 відсотків менше, ніж більшість інших онлайн-брокерів. Вони також мають фізичні місця, щоб допомогти інвесторам, які потребують особистого керівництва.

Однак один недолік полягає в тому, що торгова платформа не така сучасна, як інші, як eTrade або Sharebuiilder. Це також знижує ціну до 7 доларів за торгівлю з додаванням 1,25 долара для торгових підрядників опціонів. У Scottrade також є кілька інструментів для торгівлі, але в ньому відсутні деякі інструменти та графіки дослідження, які ви знайдете в TD Ameritrade або eTrade.

Однак ви можете повністю налаштувати потокові котирування, і все ще є списки спостережень та деякі інструменти графіків, які задовольнили б основні потреби більшості інвесторів. Якщо ви вирішили оновити систему Scottrade, ви також отримаєте дебетову карту, безкоштовні зняття банкоматів, необмежену кількість безкоштовних чеків, мобільний доступ та цілодобову підтримку клієнтів.

4. eTrade

Завдяки легким у користуванні функціям розміщення замовлень, eTrade також пропонує варіанти для початківців та досвідчених професійних трейдерів. Наприклад, є складне розміщення замовлень для стратегій кондора, страдла, задухи та метеликів. Якщо ви активний трейдер, eTrade – найкращий. Він має конкурентоспроможні моделі ціноутворення та особливості, що відповідають опціям, які активні торговці оцінять.

Запаси та опціони – 7,99 дол. США за контракт, якщо ви здійснюєте мінімум 150 торгів на квартал. Якщо ви не займаєтеся такою торгівлею, плата збільшиться до 9,99 дол. США, що все ще відносно низько. Інструменти дослідження неймовірні для трейдерів на eTrade. Вони мають всеосяжні інструменти для торгівлі опціями, тому ви можете легко розміщувати розповсюдження, купувати-писати, метелики, кондор та основні типи замовлень, включаючи залізо-кондор. Опціональні діаграми також надзвичайно зручні для дослідження.

Ви також можете розробити різні стратегії на основі вашої інвестиційної суми, часових рамків, нестабільності, цільової ціни та перспектив ринку. Якщо у вас складні замовлення, eTrade, безумовно, є правильним місцем для здійснення ваших торгів з великою кількістю додаткових функцій та порад, щоб зробити ваші торги більш передбачуваними та безпечними.

5. TradeKing

TradeKing пропонує необхідні інструменти для інвесторів, і вони добре відомі уважним обслуговуванням клієнтів та низькими витратами. Наразі TradeKing пропонує 4,95 долара за торгівлю. Крім того, цей інтернет-брокер послідовно займає перше місце серед інтернет-фірм. TradeKing також приєднався до Zecco і тепер пропонує тону нових інструментів для дослідження як частина його панелі інструментів. Ви можете скористатися налаштованим та розширеним графіком. Вони також є візуально привабливими та зручними для користувачів. Будь-який учасник також може безкоштовно використовувати ці інструменти.

Фінансові продукти роблять додаткові кошти, включаючи торгівлю форекс Однак у неї є безкоштовні IRA та DRIP, але є один недолік. TradeKing нараховує плату за бездіяльність у розмірі 50 доларів США за рахунки, які мають менше 2500 доларів, і не торгували протягом одного року. Зазвичай це не стосується більшості активних трейдерів, але це слід зазначити, якщо ви тільки починаєте і не знаєте, чи будете торгувати через рік.

6. TradeMonster

Для тих, хто спеціально має справу з опціями, TradeMonster – це вибір для вас. Ви можете отримати опціонні торги за ціною до $ 0,10 за контракт. Регулярні торговці опціонами повинні сплачувати лише 0,50 долара за контракт. Будучи брокером із знижкою, TradeMonster є дуже конкурентоспроможним і пропонує безліч функцій для користувачів, які виділяють їх. Інвестори завжди підтримують цю торгову платформу, оскільки вона має найнижчі комісії, і ви знайдете ставки з фіксованою платою лише 7,50 дол..

Крім того, брокер не соромляться надавати об’ємні знижки та низькі маржинальні ставки. Якщо ви активно торгуєте щодня, вам потрібна спрощена торгова платформа, яка може надати вам всі основні торгові функції за допомогою декількох сучасних інструментів дослідження. Засоби спектрального аналізу дозволяють грати з мінливістю, що є унікальним для TradeMonster. Результати відображаються на карті, а не просто в діаграмі. Ви також можете використовувати інші інструменти, такі як функції стратегії опцій, аналіз “що робити”, управління груповими замовленнями, відстеження ефективності та багато іншого.

7. Параметри будинку

OptionsHouse – це довірений брокер, про який можна подумати, чи хочете ви брокер з низькими цінами з більш традиційною торговою платформою. Для активних трейдерів у OptionsHouse є кілька дешевих варіантів. Програмне забезпечення має потокові котирування, які не завжди є безкоштовними у інших брокерів, але OptionsHouse робить хорошу роботу, роблячи основні інструменти безкоштовними для своїх користувачів. Це безкоштовні котирування в режимі реального часу, так що ви можете тримати палець на пульсі певної акції або просто переглянути фондовий ринок загалом.

Торгова платформа для OptionsHouse не настільки інтуїтивна, як деякі інші, але все одно просто переміщуватися. Ви можете розмістити біржові торги за площу 4,75 долара через OptionsHouse, а також він пропонує безкоштовну віртуальну торгівлю. Це ідеально підходить для тих, хто має акції, які вони хочуть спробувати, але вони не хочуть вкладати гроші відразу. Ви можете скористатися безкоштовним віртуальним рахунком 5000 доларів, щоб тестувати деякі свої нові стратегії та побачити, що працює.

8. ПараметриXpress

OptionsXpress – це публічно продана компанія зі штаб-квартирою в Чикаго. В основному він добре відомий своїми ETF, ф’ючерсами, облігаціями, пайовими інвестиційними фондами та біржовими опціонами. На платформі є безліч цінних та складних онлайн-інструментів. Ви можете відкривати фізичні особи або приєднуватися до орендарів, довірчих рахунків, бізнес-рахунків та окремих пенсійних рахунків. Для відкриття готівкового рахунку також не потрібен мінімальний депозит, і вам не потрібно зберігати мінімальний баланс, щоб ваш рахунок залишався відкритим.

Ви також можете бездротово торгувати на своєму смартфоні та скористатися кількома потужними інструментами онлайн-торгівлі, такими як The Screener. Screener перевіряє ринок потенційних взаємних фондів, опціонів, акцій та ETF, які були б хорошими можливостями. Ви можете переглянути всю інформацію про запас, перш ніж приймати будь-які рішення.

Обличчя людини з висловом

Причиною, що я додав .5, було привернути вашу увагу і, як добре, він представляє дію при використанні одного з них. Я знаю, банально правильно? Але в той же час, якщо це змусило вас замислитись, що я зробив свою роботу над тим, щоб зробити вас цікавим і перевірити це, тепер єдина мета – це діяти.

Я сподіваюсь, що ви знайшли ці чудові та інформативні, які відповідають вашим очікуванням, які ви можете використовувати для свого веб-сайту: -). Якщо ні, це може бути чудовим місцем покласти гроші, я знаю, що це справді мені допомогло.

Автор та опублікований Крістофер Понтін & Сінтія Адамс
Кредитний імідж: Створення веб-сайту сьогодні
 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map