Чому вам потрібен безпечний веб-сайт

Мій вміст підтримується читачами таких чудових людей, як ти. Що означає, що я міг би заробити комісію. Дізнайтеся більше тут!


Замкнені двері
Захистіть свій веб-сайт

Веб-сайт займається всіма видами трафіку. У вас є тисячі читачів на день, кілька клієнтів або відвідувачів
шукаючи інформацію, вони повинні відчувати себе безпечно під час перегляду та взаємодії з вашим веб-сайтом. Інтернет-успіх сайту безпосередньо пов’язаний з дизайном, безпекою та функцією.

Кіберзлочинність стала міжнародною проблемою, і вона може сильно зашкодити репутації бізнесу, порушивши дані. Ці ризики різко зменшуються, коли у вас є безпечний безпечний сайт. Існує кілька різних способів, за допомогою яких ви можете захистити свій веб-сайт, щоб запобігти атакам та компромісам даних.

Які загрози потребують кібербезпеки

Кібератаки – це найгірший вид нападів, оскільки вони пронизують інформацію на вашому сайті та можуть становити різноманітні ризики для ваших клієнтів. Вони можуть передавати особисту інформацію недобросовісним сторонам або можуть сприйняти зловмисне програмне забезпечення, встановлене на вашому веб-сайті, яке завантажується на їхній комп’ютер.

Вони також можуть знищувати рейтинги SEO та рекламувати вашим користувачам незаконний вміст, наприклад віруси чи певні типи порнографії. Обов’язково потрібно визнати ці загрози та вжити заходів, щоб не допустити, щоб хто-небудь проник на ваш веб-сайт і перейняв його.

З чого почати безпеку веб-сайту

Ви можете зробити кілька речей, щоб створити безпечнішу атмосферу для свого комп’ютера. Для одного ви можете завантажити найновіші версії та оновлення WordPress, антивірусів та Windows. Вашу службову операційну систему слід максимально оновлювати, а також слід оновлювати будь-яке програмне забезпечення на вашому веб-сайті, як-от системи управління вмістом або форуми. Хакери шукають дірки для безпеки, щоб скористатися ними.

Якщо ви використовуєте кероване рішення для хостингу, значна частина цього вже зроблена для вас, але якщо на вашому сайті встановлено будь-який тип стороннього програмного забезпечення, вам слід прочитати та застосувати всі патчі безпеки..

Сценарії з відкритим кодом, такі як Drupal, Joomla, Magento та WordPress, є потужними та постійно оновлюються. Вони також мають тони підтримки за собою. Вам не потрібно ставати здобиччю, тому що і на вашому веб-сайті написано погано. Крім того, вам не потрібно будувати з нуля. Швидше ви вже можете використовувати перевірені та виконані сценарії та змінювати їх так, як вам потрібно.

Наскільки сильним є ваш пароль

Паролі такі самі, як Інтернет, і хакери мають бази даних, наповнені найпоширенішими. Нерозумно використовувати “unicorn123”, оскільки це “password123”, оскільки є сухарики, які шукають рядки в одному паролі. Паролі не повинні відображати речі, які вам подобаються, або факти про вас, як ваш день народження чи вулиця, на якій ви виросли.

Вони покликані захищати речі, тому ваш веб-сайт вимагає високого пароля безпеки. Ви завжди повинні використовувати комбінацію цифр, алфавітів та спеціальних символів, щоб створити пароль, а всі паролі повинні бути не менше 10 символів. KeePass – це генератор паролів з репутацією створення важко зламати паролів.

Як убезпечити електронну пошту свого сайту

Є кілька різних речей, які ви повинні врахувати з адресами електронної пошти Для одного, ви не хочете, щоб адреса електронної пошти адміністратора була відкритою. Це електронний лист, який використовується для входу на веб-сервер, базу даних або CMS, і він не повинен відображатися ніде на вашому сайті.

Ви повинні використовувати зовсім іншу адресу електронної пошти для своєї сторінки контактів. Для доступу до вашого веб-сайту хакери часто використовують фішинг-листи, замасковані як авторитетні компанії, і вони перейдуть на загальнодоступну електронну адресу вашого веб-сайту.

Деякі інші ключові моменти

* Крім того, ви повинні використовувати SSL для надсилання електронних листів. Якщо ви постійно надсилаєте електронну пошту з конфіденційною інформацією, то вам все одно потрібно мати SSL.

* Добре також встановити сертифікати SSL на ваш сайт, оскільки це сприяє тому, що у вас надійний і надійний веб-сайт.

* Є багато речей, які ви можете зробити для покращення безпеки на вашому сайті. Ось декілька основ, які створюють кращий спосіб зберегти вашу інформацію та захистити своїх відвідувачів.

Кредит зображення: Олександр Дулауной

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map