Як завести блог

Отримання веб-хостингу

Хостинг – ще один важливий елемент того, як створити блог, але, на щастя, це легке і просте завдання.


Веб-хостинг – це місце, де живе ваш блог. Існує три типи веб-хостингу, і ви можете масштабувати їх по ходу:

вибір ідеального доменного імені

Безкоштовний хостинг.

Спільний хостинг (рекомендується).

VPS хостинг.

Виділений хостинг сервера.

Якщо ви плануєте стати авторитетом у своїй ніші, безкоштовний хостинг – це не варіант. Хоча безкоштовні хости технічно роблять ваш вміст доступним для громадськості, безкоштовні веб-хости будуть ляпати непривабливі оголошення у вашому блозі. Більше того, вони не поділять дохід від реклами з вами. Безкоштовний хостинг легко визначити навіть випадкові користувачі Інтернету, і ці користувачі будуть оцінювати вашу роботу за зовнішністю.

На щастя, наступний рівень вгору зовсім не дорогий. Якщо ви ходите по магазинах, ви можете дістатись спільний хостинг менше 10 доларів на місяць, а то й менше. За допомогою спільного облікового запису хостингу ваш сайт існує на сервері з кількома іншими, але ваші файли залишаються окремими. Більше того, ваша хостингова компанія не змусить рекламувати ваших відвідувачів. Більшість постачальників пропонують необмежену кількість дискового простору (сховище), передачу файлів (пропускну здатність), акаунти електронної пошти та бази даних.

Спільний хостинг – це те, де більшість блогерів починається через низьку вартість та зручність. Більшість постачальників хостингових послуг пропонують чудову цілодобову підтримку, безкоштовне доменне ім’я та простий спосіб отримати доступ до заходу та баз даних блогу. Плюс (і ми перейдемо до цього далі) більшість провайдерів пропонують установку WordPress одним натисканням кнопки. Ми рекомендуємо Bluehost.com. (як зареєструватися в Bluehost, покроковому посібнику)

блакитний гость

Віртуальний приватний сервер, або VPS хостинг, є кроком до спільного хостингу, оскільки кожен сайт повністю відокремлений один від одного. Ви можете придумати свій власний сайт на сервері VPS, який існує у його власній пісочниці. Зловмисне програмне забезпечення з інших сайтів не може впливати на ваше. Більше того, VPS-сервери оснащені спеціальною пропускною здатністю, це означає, що ви зможете одночасно обслуговувати свій сайт більшій кількості людей, а ваші сторінки завантажуватимуться швидше. Звичайно, хост VPS збирається керувати вами більш ніж базовим хостинговим обліковим записом, але хороша новина полягає в тому, що вам не доведеться оновлювати, поки ваш трафік – і, сподіваємось, ваш прибуток – це гарантує..

Виділений хостинг це, звичайно, найкраще з найкращих, але воно постачається з дорогим цінником. Завдяки спеціальному хостингу, ваш сайт розміщений на власному сервері. Ця установка неймовірно безпечна і швидко палає. Це також надзвичайно дорого. Якщо ви досягнете того, що отримуєте тисячі звернень на день і ефективно монетизуєте цей трафік, ви можете розглянути можливість переключення.

Наразі – коли розпочати роботу з блогом, спільний веб-хостинг стане найкращим варіантом. У міру зростання добре знати, що є варіанти для збільшення масштабів.

Зміна серверів імен (DNS)

Щоб ваш блог працював, вам потрібно підключити веб-хостинг до доменного імені шляхом зміни серверів імен (також відомих як DNS). Вам не потрібно турбуватися про зміну серверів імен отримати доменне ім’я та веб-хостинг з того самого місця. Тоді це все подбає про вас. Однак якщо ви вирішите отримати доменне ім’я, наприклад, godaddy.com та веб-хостинг, наприклад bluehost.com, тоді ви повинні змінити сервери імен, якщо цього не зробите, ваш блог не працюватиме. Але не хвилюйтеся, це не важко зробити.

Через сервери імен ви можете ввести доменне ім’я у свій веб-браузер і зайти на сайт, а не вводити IP-адресу блогу. Уявіть, якби вам довелося запам’ятати IP-адресу кожного веб-сайту, який ви хотіли відвідати. Коли ви орендуєте домен і налаштовуєте хостинг – концепція придбання домену насправді є дещо помилковою – вам доведеться переключити сервер імен, пов’язаний із цим доменом.

Інакше ваш веб-хост не зможе обслуговувати ваш сайт. На щастя, це зробити досить просто. Процес залежить від реєстраторів доменів, але він робить щось подібне:

1. Увійдіть до свого реєстратора домену (наприклад, GoDaddy.com – відео-підручник тут), Namecheap.com – відео-підручник тут).

2. Виберіть "Доменні імена."

3. Виберіть ім’я домену, яке ви хочете редагувати, зі спадного списку.

4. Клацніть "Розблокувати домен" або еквівалент.

5. Виберіть "Змінити сервери імен" варіант.

6. Введіть значення сервера імен у надані поля. Ваш постачальник хостингу надасть вам ці значення під час реєстрації.

7. Клацніть на "Змінення серверів імен" кнопка.

Зауважте, що зміна набуде чинності до 24 годин.

TL; DR:

Спільний хостинг просто чудово для більшості нових блогерів, які створюють свій блог. Ми рекомендуємо Bluehost.com. Ви обов’язково повинні переглядати та порівнювати різних веб-хостів. Однією важливою особливістю, яку повинен мати ваш веб-хостинг, є 1-клік або автоматична установка WordPress. Тепер, коли ви знаєте, про що в блозі, у вас є доменне ім’я та хостинг (і сервери імен). Наступним кроком є встановити WordPress.

Ресурси:

Bluehost.com пропонує зоряний веб-хостинг (включено БЕЗКОШТОВНЕ доменне ім’я)

Відгуки спільних веб-хостингових компаній – $ 10 / місяць або менше

Bluehost vs. HostGator – візуальне порівняння бічного боку

Як змінити сервери імен на GoDaddy

GreenGeeks.com – ще одна багата на доступних функцій та доступна веб-хостинг-провайдер

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map