Юридична сторона фотографічного сайту

Мій вміст підтримується читачами таких чудових людей, як ти. Що означає, що я міг би заробити комісію. Дізнайтеся більше тут!


Юридична сторона веб-сайту фотографіїПісля того, як ви вирішите відкрити фотографічний бізнес в Інтернеті, перед вами стоять такі складні завдання, як встановлення захисту авторських прав та створення спрощеного магазину, де шанувальники можуть придбати відбитки.

Однак запуск легального веб-сайту з фотографії означає, що ви також повинні враховувати формування та податки.

Налаштувавши свій фотографічний бізнес для успіху, вам буде зручніше продовжувати цей успіх і будувати свій сайт на законних підставах.

Для фотографів, які тільки починаються

Якщо ви вирішили відкрити свою компанію, вам потрібно усунути всі законні речі. Ви повинні подивитися на бізнес-структури, податки та ліцензії.

Вам може знадобитися зв’язатися з місцевим агентством малого бізнесу, щоб дізнатися про ліцензії для фотографів та ваш новий бізнес.

Вони можуть запропонувати малому бізнесу та стартапам багато інформації.

Виберіть структуру бізнесу

Тут є кілька бізнес-структур, але є кілька більш підходящих для фотографів.

Типи бізнес-структури включають приватного підприємця, товариство з обмеженою відповідальністю та корпорацію.

Тип структури, яку ви обираєте, залежатиме від типу бізнесу, інвестиційних витрат, вибору відповідальності та податків.

Одноосібний власник: Вони є найпопулярнішими для фотографів, оскільки вони зазвичай використовуються для власників малого бізнесу, які не мають багато інвестиційного капіталу для роботи.

Ви можете створити приватне підприємництво, подавши у свій округ чи штат сертифікат “ведення бізнесу як”.

Хоча цей тип має найменшу вартість інвестицій, ви не отримуєте жодної захисту відповідальності.

Особисті активи не виходять за межі і не зберігаються окремо від активів бізнесу.

Якщо ви виберете фізичну особу-приватну власність, ви подасте податок “С” для податків разом із вашими особистими податковими деклараціями.

Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) – Це ще одна популярна структура для стартапів фото.

Ця структура забезпечує захист власника, оскільки ділові та особисті активи не розглядаються разом.

ТОВ мають більші грошові інвестиційні витрати через Статут, він є найбільш вигідним для фотографій, що працюють в Інтернеті через обмеження відповідальності та податкові обмеження..

Усі прибутки ТОВ оподатковуються лише один раз, оскільки збитки, кредити, доходи та відрахування можуть “перепливати” до власника компанії. ТОВ керуються членами та доходами, відрахуваннями, кредитами та збитками, тому воно розділене на потрібну документацію.

Корпорація: Вони більш популярні для більш утверджених малих підприємств з більшим інвестиційним капіталом.

Для успішної корпорації вам потрібно більше стартових коштів. Існують також два типи корпорацій: C і S.

Корпорації C підлягають подвійному оподаткуванню, але цього можна уникнути, якщо власники компанії отримують лише стандартну та розумну зарплату.

Корпорація S є більш популярною з них для фотографів, оскільки структурні прибутки не повинні розподілятися рівномірно, але корпорації підлягають державній корпоративній платі.

Держави також мають різні закони для бізнес-структур. Більшість керівників підприємств припускають, що Вісконсін має найкращі закони щодо ТОВ.

Як правильно вибрати структуру бізнесу для фото-сайтів?

Ви повинні вирішити, що для вас найважливіше, розглядаючи успіх вашого фотозйомки. Це лише декілька факторів:

* Поновлення
* Довгострокові цілі
* Грошові інвестиції
* Бажаний захист активів

Якщо у вас немає великої кількості грошей на стартові витрати, найкращим варіантом буде приватне підприємництво, але якщо ви також хочете захистити свої активи, вам потрібно подати заявку як ТОВ.

Також є довгострокові переваги, як стати ТОВ. Незалежним фотографам складно створити корпорації самостійно.

Випуск податків для фотографів

Існують різні види податків, які вам потрібно буде сплачувати відповідно до того, де ви керуєте своїм сайтом, оскільки податкове законодавство залежить від держави залежно від цифрових товарів.

Існують федеральні податки на прибуток, державні податки на прибуток та державні податки з продажу. Існують також різні податки, які залежать від формування вашого бізнесу, а також залежать від юрисдикції.

Федеральні податки на прибуток

Ви повинні вважати, що федеральний податок на прибуток відповідає вашим доходам від фотографічного бізнесу.

Не існує федерального податку з продажу. Ви маєте подавати претензію щорічно, і завжди слід заощаджувати частину прибутку, щоб сплатити податки, оскільки ваш рахунок нараховуватиметься від IRS.

Ви повинні зробити власний утримання, як власник бізнесу. Ви також можете платити податки протягом року, щоб уникнути несподіванок.

Це залежить від типу бізнесу та штату, тому вам потрібно буде зв’язатися з IRS, якщо ви хочете використовувати цю опцію.

Державний податок на прибуток

Крім того, деякі штати також мають державний податок на прибуток, який подібно федеральному податку на прибуток. Вам доведеться подати свій податок на доходи держави окремо.

Державний податок з продажу

Більшість підприємств, які продають продукцію, повинні стягувати податки для вашої держави. Однак деякі штати не вимагають від продавців цифрових товарів стягувати податки.

Ви завжди повинні застосовувати державний податок з продажу понад ціну цифрових товарів. Вам також потрібно отримати дозвіл на податок з продажу, які є безкоштовними.

Ви також повинні подати декларацію з податку з продажу разом з іншими податковими вимогами. Місцеві продажі та податки базуються на тому, де ви зареєстрували свій бізнес.

Також ви можете вимагати сплати податку з продажу, якщо ви працюєте фотографом в інших сферах. Більшість фотографів, які продають відбитки та полотна, повинні стягувати податок з продажу.

Якщо людина купує таке завантаження, як цифрові шпалери, можливо, вам не доведеться нараховувати податок з продажу.

Вам доведеться звернутися до місцевого податкового агентства, щоб визначити, чи застосовується податок з продажу цифрових товарів.

Бізнес-форми для Фотографи

Вам потрібно мати ці форми.

Угода про портрет

Клієнти та фотографи повинні укласти угоду, яка називається портретною угодою.

Тут викладено конкретні особливості, як оплата, політика відміни, дата сесії тощо. Якщо у вас немає такої форми, очікування та політика відносин можуть бути оскаржені.

Якщо ви не скористаєтеся цією формою, ви піддаєте себе позову, якщо щось піде не так із фотосесією чи портретом для клієнта.

Випуск моделі

Тема фотографії також повинна підписати реліз. Батько або опікун неповнолітнього також повинні підписати це звільнення.

Випуск дає фотографу дозвіл на відображення фотографії та використання для виставок або особистих цілей.

Друк-реліз

Фотографи також повинні повідомити клієнтам, що вони мають права, коли вони завантажують цифрові файли з вашого сайту.

У вас повинні бути детальні обмеження щодо того, що можна, а що не можна зробити за допомогою цифрового завантаження.

Які привілеї ви надаєте для своїх фотографій? Клієнти часто хочуть необмеженого користування, але вони можуть назвати це право власності на авторські права.

Ви повинні вказати, що вони не володіють авторськими правами, але вони можуть придбати ліцензію на використання фотографій відповідно до ваших умов.

Ви також повинні розуміти різницю між друком та випуском авторських прав.

Договір незалежного підрядника

Якщо ви плануєте співпрацювати з іншими людьми у світі фотографії чи світі веб-дизайну, ви, ймовірно, укладете незалежну угоду про підрядника.

Тут зазначається, які товари чи послуги повинні надаватися за яку зарплату, і часто включає інформацію про термін або часову інформацію.

В угоді також потрібно вказати, що пільги не включаються і що підрядники повинні подавати власні податки. Ви можете вказати інші очікування та політику щодо угоди.

Повідомлення про авторські права

Ви повинні мати захист авторських прав, якщо ви плануєте запустити успішний сайт фотографії. Більшість клієнтів не розуміють і не звертають уваги на авторські права, але це тим більше причин для вас.

Якщо вони купують файли в Інтернеті, вони можуть просто захотіти використовувати їх для друку. Ви повинні вказати, для яких фотографій можна використовувати та як часто вони можуть бути використані як частина ліцензії на авторські права.

Також слід зазначити, що закони про авторські права діють щоразу, коли клієнти купують мистецтво чи фотографії з вашого сайту.

Поговоріть з юристом

Якщо вас плутають будь-які юридичні аспекти відкриття вашого фотографічного сайту, ви, можливо, захочете проконсультуватися з юристом щодо правильного формування бізнесу та отримання форм, щоб захистити свою роботу.

Можливо, вам потрібні спеціальні авторські права і на ваш сайт. Ви також можете оглянути популярні веб-сайти з фотографією, щоб зрозуміти, як налаштувати свої угоди про захист авторських прав та правового захисту.

Важливо, щоб ви отримали всі ці налаштування, перш ніж почати продавати будь-яку роботу в Інтернеті.

Створення веб-сайту фотографії – це неймовірний крок вперед для фотографів.

Ви виходите на ринок бізнесу та відкриваєте видимість для своєї роботи з усього світу.

Ви повинні дотримуватися належних заходів обережності та завжди мати на увазі авторські права при роботі з клієнтами.

Після того, як ви захистите себе, у вас з’явиться більш законний інтернет-фотографічний бізнес, який може прогресувати і вашу кар’єру.

Кредит на зображення: моя власна робота

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map