Краса перетягування: безшовний веб-дизайн у два кліки

Мій вміст підтримується читачами таких чудових людей, як ти. Що означає, що я міг би заробити комісію. Дізнайтеся більше тут!


Лабіринт

Веб-дизайн зростав так само швидко, як дозволив Інтернет. Нова технологія в поєднанні з геніальними командами з веб-розробок призвела до легких і доступних, іноді навіть безкоштовних способів створення веб-сайту за лічені хвилини.

Власникам нових веб-сайтів або зайнятим командам розробників не потрібно займатися програмуванням або навіть знати, що багато про веб-дизайн, щоб створити прекрасні веб-сайти за допомогою технологій, таких як перетягування веб-сайтів.

Як інструмент веб-дизайну на основі браузера, перетягування веб-сайтів працює як будівельні блоки, де ви легко організовуєте, розміщуєте та налаштовуєте власний сайт.

Існує багато різних розробників веб-сайтів, деякі з яких включені у ваш пакет хостингу, але метод перетягування дійсно дозволяє користувачам побачити, що їм подобається, і за лічені секунди зібрати домашню сторінку та підсторінки..

Це лише кілька способів, якими користуються метод перетягування, щоб зібрати безшовні веб-сторінки.

Це зручно для користувачів

Незалежно від Вашого досвіду веб-дизайну, перетягування та видалення веб-сайтів дозволяють користувачам завантажувати порожнє полотно, а потім перетягувати такі речі, як віджети, графіку, календарі, простір для блогу, колонтитули та колонтитули саме там, де вони хочуть..

Це дає дизайнеру повний контроль над веб-дизайном, не знаючи жодної речі про те, як закодовані ці віджети. Ви хочете віджет Twitter у своєму блозі WordPress? Просто перетягніть його на бічну панель.

Творці веб-сайтів, такі як Wix та Weebly, справді дозволяють користувачам брати повний контроль та мають різноманітні варіанти щодо кольорових схем, зображень, тексту та піктограм.

Набір варіантів

Одне, на що слід звернути увагу в конструкторі перетягування – це варіанти. Більшість людей, які використовують цей метод, хочуть чогось швидкого та зручного для користувача, що не потребує багато знань про те, що відбувається у фоновому режимі, як програмування.

Хороші конструктори перетягування матимуть віджети та плагіни майже про все, що ви хочете перетягнути на свою домашню сторінку та підсторінки..

Наприклад, ви можете інтегрувати сайти соціальних медіа, як-от Twitter, показуючи твіти прямо на першій сторінці свого сайту, або ви можете мати графічне зображення у верхній частині, яке змінюється за допомогою миші.

Окрім цих розширених варіантів, розробникам веб-сайтів необхідно мати широкий вибір кольорів, фонів, зображень, піктограм та тем.

Починаємо

Якщо у вас немає занадто багато досвіду роботи з веб-дизайном або перетягуванням, почніть із безкоштовного конструктора веб-сайтів, який використовує методи перетягування. WordPress, Wix, Google Sites, Weebly та Yola – лише деякі з безкоштовних розробників веб-сайтів, що перетягують і перетягують..

Якщо ви хочете придбати власний домен та створити професійний сайт, тоді виберіть хоста, який має конструктора веб-сайтів, наприклад GoDaddy.

Перш ніж створити свій власний сайт, подивіться на інші сайти в тій же схемі, що і ваша ідея, щоб побачити, які кольори, формат і розміщення тексту в даний час популярні..

Вам не обов’язково дотримуватися того самого формату, але непогано мати кілька однакових елементів.

Ви можете намалювати дизайн на аркуші паперу, який містить коробки, де ви хочете розмістити зображення, посилання, текст тощо.

Змішайте власний вміст

Після того, як у вас з’явиться уявлення про те, як використовувати метод перетягування та знайшли кілька натхненних дизайнерських ідей, ви можете перейти до конструктора веб-сайтів та почати розробку свого сайту..

Конструктор дозволить вам упорядкувати текст і зображення в будь-якому місці, на якому ви хочете, на своїй домашній сторінці та підсторінках, але ви також хочете змішати власні зображення та текст.

Наприклад, можливо, ви зможете перетягнути вікно, що змінюється, на верхню частину домашньої сторінки, але вам, можливо, доведеться створити зображення розміром 800 на 600 пікселів. Крім того, якщо сайт призначений для вашого бізнесу, вам може знадобитися власний логотип.

Спочатку спробуйте простіший макет двох або трьох стовпців з текстом посередині та посиланнями на бічній панелі.

Оновлення вашого вмісту

Перетягування полегшує перестановку або зміну веб-дизайну повністю.

Якщо ви хочете оновити зовнішній вигляд свого веб-сайту, просто перейдіть на конструктор перетягування, видаліть старі елементи та додайте нові, конфігуруючи свої оригінальні зображення та текст у новій збірці.

Сайти перетягування дуже гнучкі з редагуванням, і ви можете це робити з будь-якого місця, оскільки будівельник насправді розміщується в Інтернеті і не завантажується на ваш комп’ютер.

Сподіваємось, вам сподобалася ця стаття і побачите, що існує якась надія, щоб хтось створив і запустив веб-сайт дуже легко. Я закликаю вас продовжувати оглядати сайт для деяких компаній, які, можливо, зможуть вас сьогодні в Інтернеті.

Кредит зображення: Кібершар

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map