Магазин веб-сайтів магазину електронної комерції Amazon

Мій вміст підтримується читачами таких чудових людей, як ти. Що означає, що я міг би заробити комісію. Дізнайтеся більше тут!


Примітка: Будівельник магазину електронної комерції Amazon вимкнувся. Вони рекомендують Shopify. Але я рекомендую вам переглянути цю сторінку, щоб розпочати роботу.

Розвиток бізнесу в Інтернеті зайняв деякі компанії десятиліттями, щоб зробити належним чином. Потім є веб-магазин Amazon, який дозволяє створити магазин електронної комерції під ключ за лічені хвилини.

Амазонка Amazon Builder веб-сайтівВеб-магазин – це платформа інтернет-магазину з безліччю функцій та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом для побудови, що дозволяє легко вивести свій магазин в Інтернет та розпочати продаж.

Послуга розрахована на малий, середній та великий бізнес.

За допомогою 30-денного пробного періоду ви можете скористатися послугою та використовувати всі функції, включаючи тисячі шаблонів та форм.

Це, звичайно, не безкоштовно, але Webstore дійсно дозволяє створити безпечний інтернет-ринок, який виглядає професійно і унікально для вашого бренду.

Існує кілька важливих кроків, щоб повністю придбати свій магазин в Інтернеті за допомогою Amazon Webstore.

Початок роботи з Amazon

Власники магазинів можуть продавати в магазинах Webstore та на ринку Амазонки.

Якщо ви не знайомі ні з одним із них, вам слід трохи поглянути на веб-магазин Amazon і продати його на Amazon Marketplace, щоб краще зрозуміти, у що ви потрапляєте..

Хоча це може здатися чудовою ідеєю стати частиною ринку Амазонки, є деякі недоліки.

Для одного, не кожен може продати те, що хоче на Amazon, і є маса обмежень.

Однак якщо ви вирішите продавати на своїй веб-магазині та ринку, у вас є нижча плата за транзакції, оскільки Amazon забирає невеликий відсоток від вашої прибутку. Зараз це 2 відсотки.

Це залежить від вашої продукції, якщо у вас буде складніший час продажу на Amazon.

Однак якщо ви вже продаєте на Amazon Marketplace або знаєте, що ваші товари не обмежуватимуться, то продаж на обох каналах може бути корисним..

Налаштування облікового запису Amazon

Щоб налаштувати обліковий запис, перейдіть на сторінку продуктів Amazon Webstore та натисніть “Почати”. Вам доведеться зробити обліковий запис продавця на Amazon.com, якщо у вас його ще немає.

Створивши обліковий запис, ви зможете вибрати продукти Веб-магазину зі своєї інформаційної панелі та придбати свій інтернет-магазин.

В веб-магазині Amazon потрібна адреса електронної пошти для заповнення першої форми. Він також запитує ваше ім’я та пароль.

Після створення пароля Webstore запитає базову інформацію.

Вам буде потрібна контактна інформація для вашого бізнесу, а також платіжна інформація, щоб придбати програмне забезпечення для електронної комерції та розпочати створення.

Крім того, у веб-магазині Amazon є процес підтвердження. Amazon підтверджує ваш бізнес, зателефонувавши на вказаний вами номер компанії або альтернативний номер, який ви будете використовувати у своєму веб-магазині.

Дуже важливо, щоб під час налаштування облікового запису ви використовували правильний номер для свого бізнесу, щоб перевірити його та почати продавати.

На останньому кроці підтвердження ви повинні прийняти положення та умови Amazon. Після цього натисніть “Завершити реєстрацію” на правій бічній панелі. Після цього потрібно кілька хвилин, щоб завершити реєстрацію та налаштувати свій акаунт.

Підготуйте дизайн магазину

Центральна інформаційна панель продавця Amazon – це місце, де ви можете розпочати керування своїм новим інтернет-магазином.

Однак перед тим як зануритися і почати публікувати інформацію про свій продукт, вам потрібні зображення товарів, зберігати логотипи, рекламні зображення та іншу графіку, щоб ваш сайт мав вигляд фірмового вигляду.

Це речі, які веб-магазин Amazon не створить для вас. Ви також повинні мати описи своїх продуктів та доступні коди UPC, щоб зробити налаштування якомога швидшим.

Створіть свій товарний запас

Краса веб-магазину Amazon полягає в тому, що ви можете завантажувати весь товарний запас миттєво.

Однак вам потрібен UPC для кожного продукту, який ви перераховуєте, але ви також можете просто використовувати назву продукту. Поле також буде працювати, якщо у вас є стандартний ідентифікаційний номер Amazon (ASIN).

Якщо додані вами продукти можна знайти вже на Amazon, тоді просто спробуйте знайти його, щоб знайти ASIN або UPC під час налаштування інвентаря продуктів.

Після цього ви можете ввести інформацію про товар, наприклад, SKU, ціну, наявну кількість та стан, який повинен бути “новим”, оскільки Amazon Webstore не дозволяє продавати будь-які вживані товари. На наступному кроці додавання інвентаря ви завантажите зображення та додасте описи продуктів у наступному розділі.

Додавання категорій

Кожен інтернет-магазин полегшує пошук товару, додаючи деякі категорії. Ці категорії дозволяють організовувати продукти, що дозволяє людям швидко переміщуватися по вашому магазину та швидко шукати речі, вводячи ключові слова.

Спосіб створення категорій у веб-магазині Amazon простий.

Щоб створити нову категорію, натисніть на “Категорії” на вкладці “Дизайн магазину”, а потім натисніть золоту кнопку “Новий”..

Кнопка на цій сторінці також дозволяє призначити продукти для кожної створеної вами категорії.

Налаштування вашого магазину

Веб-магазин Amazon призначений для дуже простого і швидкого, що допомагає новачкам за короткий час створити магазин.

Якщо у вас є більший досвід, ви можете трохи більше заробити дизайн шаблону та налаштувати свій магазин.

Однак ви все одно можете налаштувати свій магазин за допомогою основних інструментів, якщо ви не досвідчений користувач.

Ви можете налаштувати веб-магазин, використовуючи кілька різних тем. Ці теми мають різні кольори та макети.

Варіанти тем обмежені, але ви можете налаштувати кожну тему за допомогою інструментів Amazon Seller Central.

Це дозволяє змінити колір тексту, колір посилання, кольори кошика та інші частини вашого сайту.

Виправте свій домен

URL-адреса веб-магазину Amazon досить довга і містить безліч дефісів. Ви не хочете цього для інтернет-адреси магазину.

Більшість магазинів потребує унікального домену. На головній сторінці Центру продавця є посилання на “Початок роботи”, яке дозволить вам налаштувати URL-адресу або веб-адресу магазину..

Спочатку вам потрібно буде зареєструвати домен через GoDaddy, Network Solutions, Register.com або NameCheap.com.

Потім ви можете повернутися на сторінку налаштованої URL-адреси та додати унікальну URL-адресу вашого домену. Це означає, що адреса вашого магазину перейде від надмірно довгої URL-адреси Amazon до “www.yourstore.com”, що буде набагато менш заплутаним для відвідувачів та вас самих.

Заробляйте багато грошей

Після виправлення домену ви готові опублікувати свій магазин і розпочати продаж.

Залежно від варіанту, який ви вибрали на першому кроці, ваші товари тепер будуть публікуватися в Інтернеті та на ринку Amazon.

Ви можете миттєво почати отримувати замовлення, але це може зайняти деякий час, щоб ваш магазин помітив, якщо ви ще не продавали в Amazon.

У цьому випадку наступним кроком для досягнення успіху буде створення маркетингового плану для вашого магазину Amazon.

Веб-магазин Amazon – це чудовий сервіс, який потрібно використовувати, якщо ви хочете створити швидкий магазин електронної комерції. Це повністю онлайн, доступне та цінно використовує ваш час, тому вам не доведеться витрачати тижні, намагаючись створити простий інтернет-магазин.

Найкраще, що вона безперебійно інтегрується з Amazon Marketplace, якщо ви хочете продавати безпосередньо клієнтам Amazon.

Примітка: Будівельник магазину електронної комерції Amazon вимкнувся. Вони рекомендують Shopify. Але я рекомендую вам переглянути цю сторінку, щоб розпочати роботу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map