Огляд розробника веб-сайтів електронної комерції LemonStand

Мій вміст підтримується читачами таких чудових людей, як ти. Що означає, що я міг би заробити комісію. Дізнайтеся більше тут!


Лимонна стрічка більше не доступна і вимкнулася.

Перегляньте 5 найкращих будівельників веб-сайтів для електронної комерції

Підбір правильної платформи електронної комерції не завжди є найпростішим.

Тон на вибір

І

Вам потрібно переконатися, що він відповідає вашим потребам.

Добре,

Я хотів показати вам платформу, про яку ви насправді можете не знати.

І я думаю, що варто перевірити.

Давайте далі, просто зануримося в платформу електронної комерції Lemon Stand і подивимося, що це стосується.

Ціни на LemonStand

Ціни для будівельників веб-сайтів електронної комерції LemonStand

Для більшості власників малого бізнесу все починається з ціноутворення.

Це має сенс, оскільки це повинно бути розумним і не охоплюватись прихованими платежами або здивувальними платежами, які з’являються, як тільки ви потрапите в програму.

Добре знати, що LemonStand пропонує прості, прості ціни, розроблені відповідно до більшості бюджетів.

 • Стартер: 19 доларів на місяць
 • Зростання: $ 69 на місяць
 • Професіонал: 199 доларів на місяць

Приємно те, що LemonStand пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію, тож ви можете перевірити, що вони можуть запропонувати, перш ніж здійснювати будь-які платежі.

Якщо вам подобається те, що ви бачите, тоді ви можете вибрати план, який підходить саме вам.

Структура планів ціноутворення полегшує роботу зі стартером, а потім попрацювати, коли ваш бізнес збільшується в розмірах.

Простота використання

Ключ до будь-якої веб-платформи полягає в тому, наскільки легко вам користуватися.

Не дуже добре мати платформу настільки складну, що вам потрібна постійна допомога, щоб одержати найменший предмет або оновити його.

LemonStand був розроблений з вами на увазі, адаптувавши його сервіси, щоб зробити їх простими у користуванні, маючи при цьому наявну значну кількість варіантів.

Все починається з Інтернет-панелі, яка призначена для повсякденної людини, а не просунутого веб-дизайнера чи розробника, як здається, деякі інформаційні панелі з інших платформ.

Незважаючи на те, що LemonStand зібрав певну помилку щодо дозволу на місцеве програмне забезпечення, хмарна система, яка зараз використовується, повністю відповідає очікуванням більшості людей.

Простота налаштування теми

Простота LemonStand починається з обраної вами теми та налаштування переднього кінця, як вважаєте за потрібне.

Це означає, що ви можете починати просто і робити речі простими, дозволяючи використовувати більш вдосконалені варіанти.

Те ж саме стосується бекенда сайту, тобто, навіть якщо ви тільки починаєте, це не повинно зайняти занадто багато часу, щоб зрозуміти, що ви хочете, і куди ви хочете піти з програмою.

API в LemonStand розроблений так, щоб бути зручним для користувачів, тому ви можете встановити свій власний курс у визначенні типу веб-сайту, який ви хочете.

Ви можете спробувати LemonStand тут

Варіанти обробки платежів

Слід зазначити, що платіжна система має досить простий характер.

При налаштуванні облікового запису немає прихованих платежів або сюрпризних платежів, тому обробка не повинна бути проблемою, якщо ви просто прочитаєте основні вимоги.

Щодо налаштування платежів до вас ………

це одна з великих переваг, коли ви їдете з LemonStand.

Існує значна підтримка шлюзових платежів, які зараз включають понад 100 країн, а також надають розширені функції, щоб зробити речі максимально простими.

Однією з основних переваг, яку приносить LemonStand, є варіанти обробки платежів, які дозволяють вийти за рамки того, що можуть досягти багато інших платформ електронної комерції..

Цьому також сприяє значна увага до безпеки, яка робить LemonStand одним з найкращих в плані захисту приватної інформації.

Параметри підтримки клієнтів

Якщо вам потрібен доступ до служби підтримки, дві найпоширеніші форми – це електронна пошта та чат у прямому ефірі.

Обидва пропонують переваги щодо швидкості та надійності, оскільки підтримка клієнтів LemonStand доступна цілодобово, використовуючи будь-який із цих методів..

Хороша новина в тому, що і електронна пошта, і чат в реальному часі, як правило, досить швидкі.

Крім прямої підтримки, знайденої в електронній пошті та чаті в реальному часі, є й інші варіанти, які можна використовувати для збору інформації, починаючи з ресурсів, знайдених на головному веб-сайті.

Досить часто ви можете знайти відповіді на основні запитання щодо LemonStand прямо на самому веб-сайті за допомогою статей, відео, прикладів коду тощо. Інші джерела інформації включають, але не обмежуються цим, наступне;

 • Блог: Тут ви знайдете багато вмісту про оновлення, поради та основну інформацію
 • Електронні книги: коли вам потрібна поглиблена інформація щодо конкретних тем
 • Дорожня карта: загальнодоступна сторінка Trello, яка відстежує оновлення
 • Соціальні медіа: Facebook, Twitter, Instagram та Dribbble можна використовувати для запитань та читання про нові оновлення та інформацію
 • Вебінари: Чудове місце для вивчення нових методик, отримання порад та ознайомлення з основними системами

Недоліком є ​​те, що існує обмежена підтримка телефону, розроблена для “преміальних” клієнтів.

Це означає, що якщо у вас менший пакет функцій, вам доведеться розраховувати на електронну пошту чи чат в реальному часі, якщо ви хочете отримати будь-яку послугу.

Є один вихід, якщо ви зателефонуєте з 9 ранку до 17 вечора в тихоокеанський час і спілкуєтесь з торговим персоналом.

Цей варіант може бути найкращим, якщо у вас виникли питання щодо виставлення рахунків або послуг, якими ви зараз користуєтеся.

Що-небудь більш просунуте, ніж це, можливо, буде натиснуто на електронну пошту чи функцію чату в прямому ефірі.

Основні можливості

LemonStand містить багато функцій, знайомих тим, кого ви можете знайти на інших веб-сайтах електронної комерції, зокрема платформи, призначені для малого бізнесу або підприємців, які тільки починають свою роботу.

Що відрізняє LemonStand від конкуренції, це включення вдосконалених програм, які допомагають зробити ваш сайт зручним для користувачів та зручним у користуванні..

Відкрити API:

Простіше кажучи, ви можете інтегрувати більшість програм у свій інтернет-магазин і навіть налаштувати їх відповідно до ваших потреб.

Це означає, що ви можете включити більшість програм, які можуть принести користь вашому інтернет-бізнесу, і використовувати їх так, як вважаєте за потрібне.

У цьому вам може знадобитися допомога, оскільки для включення деяких додатків може знадобитися передове знання, але LemonStand дозволяє вам працювати з фахівцем у цій галузі.

Без комісій за трансакцію:

LemonStand не бере плату за транзакції у магазинах, що допомагає вам заощадити гроші в довгостроковій перспективі.

Хоча плата за трансакцію може бути невеликою, вони можуть накопичуватися з часом, що може призвести до накопичення у вашому бюджеті.

Хоча процесор вашої кредитної картки все ще вимагає комісійних платежів, ваш бізнес все одно може заощадити гроші за відсутності плати за транзакції магазинам, особливо якщо ви обробляєте значну кількість замовлень.

Інші суцільні функції для LemonStand включають, але не обмежуються ними, наступні;

 • A / B тестування
 • Статус замовлення на замовлення
 • Теги заголовка
 • Цільові сторінки
 • Відстеження продажів
 • Необмежені зображення продуктів та багато іншого

Хоча API, безумовно, є головною особливістю, але поєднання традиційних та унікальних функцій дійсно відрізняє LemonStand від конкуренції.

Хороша новина полягає в тому, що більшість функцій легко вивчити та впровадити в систему.

Наприклад, якщо ви хочете звернутися до веб-розробника, який може змусити ваш сайт відрізнятися від решти, LemonStand пропонує таку послугу.

Такі програми, як Shopify, дійсно зможуть переробити ваш сайт і допоможуть порівняно швидко перетворити малий бізнес у великий.

Відмінні функції, знайдені в LemonStand, роблять все можливим, дозволяючи вам використовувати те, що потрібно для того, щоб ваш інтернет-бізнес зростав.

Деякі найкращі плюси

Є кілька чудових позитивних аспектів LemonStand, особливо для тих, хто тільки починає малий інтернет-бізнес.

Прекрасний інтерфейс користувача: Напевно, найважливішим аспектом цієї платформи є висока якість інтерфейсу. Це дозволяє розширити послуги, не зменшивши загальної якості самої програми.

Настроювання: Звичайно, можливість змінити платформу відповідно до ваших потреб є дуже привабливою для багатьох власників інтернет-бізнесу.

Крім того, у LemonStand є кілька чудових аспектів, що робить його одним із найкращих, які ви можете знайти сьогодні на ринку.

 • Чудова підтримка клієнтів
 • Великий вибір шаблонів тем
 • Значна кількість особливостей
 • Відмінні пакети

Складіть їх разом, і у вас є чудові переваги, які ставлять LemonStand вище більшості інших систем побудови сайтів електронної комерції.

Деякі головні мінуси

Незважаючи на всі позитиви, Є певна проблема щодо LemonStand, яку ви повинні знати.

Правду кажучи, кожна платформа подібного характеру матиме дефіцит, який потрібно врахувати перед покупкою.

Обмежена інтеграція:

Іншими словами, LemonStand не взаємодіє зі сторонніми програмами, які можуть використовуватися на інших подібних платформах.

Якщо ви звикли до програми, яка надходить з іншого джерела, спершу слід перевірити це у LemonStand, щоб перевірити, чи підтримується вона. Ви можете виявити, що це не так.

Навчання розробників:

Хоча LemonStand розроблений так, щоб бути простим у використанні, все-таки потрібно мати певний досвід чи навчання як розробника.

Маючи такий досвід, ви зможете приймати найкраще поінформовані рішення про те, які додатки використовувати та тип налаштування, який потрібно виконати.

В іншому випадку слід розглянути можливість найняти розробника для надання допомоги у вирішенні питань програми.

Крім того, відмінне обслуговування клієнтів, яким відзначається LemonStand, не вистачає, коли справа стосується послуги по телефону.

Це не є незвичним в тому, що багато компаній відмовляються від підтримки телефону через вартість та зручність користування Інтернетом, але це правда, що багато людей все ж хочуть поговорити з навченим техніком по телефону.

Початок роботи з LemonStand

Давайте перегляньмо це відео від LemonStand про початок роботи та налаштування все.

Він працює трохи більше 17 хвилин

Висновок про LemonStand

Класна частина загалом – це той факт, що ви можете зробити безкоштовну пробну версію

Що я завжди пропоную зробити.

Надає вам спокій, знаючи, що ви зробили домашнє завдання.

Я не вважаю Лимонний стенд в моєму топ-5 на даний момент.

Якщо у вас є якісь питання щодо цього.

Дай мені знати

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map