Огляд Zenfolio на 2020 рік (плюси, мінуси, ціни та можливості)

Мій вміст підтримується читачами таких чудових людей, як ти. Що означає, що я міг би заробити комісію. Дізнайтеся більше тут!


Огляд Zenfolio

Розглядаючи Zenfolio для створення вашого веб-сайту фотографії?

Я розумію:

Це прекрасний загальний конструктор, який має безліч функцій, які допоможуть вам розпочати роботу.

Найкращий:

Це не має значення вашого рівня майстерності, оскільки вони спрощують будь-який сайт для створення фотографій, який дійсно виділяється.

Прочитайте цей огляд Zenfolio, щоб побачити, як він може працювати для вас.

Трохи про Zenfolio

Zenfolio ідеально підходить для фотографів з кодуванням та без знань.

Новачки та професійні веб-дизайнери бачать цінність у послузі фотозйомки, оскільки існуючі шаблони легко налаштувати навіть без будь-яких знання HTML.

Існує також індивідуальний варіант шаблону для більш досконалого веб-дизайну.

Реєстрація на веб-сайті займає кілька хвилин, а після вибору шаблону та завантаження фотографій учасники можуть запустити свої сайти та розпочати продаж своїх фотографій.

Більш детальна інформація доступна для членів через інформаційну панель облікового запису, яка служить цінним інструментом для оновлення інформації, перегляду даних та додавання додаткових фотографій для продажу.

Інтерфейс чистий, простий у розумінні та пропонує членам параметри одним клацанням миші, що економить їх час.

Найвидатніші функції Zenfolio детально пояснюються через Центр підтримки клієнтів, де міститься додаткова інформація.

Окрім того, що вони мають доступ до тексту та навчальних посібників, учасники можуть переглядати відео та відвідувати навчальні заняття через цю область веб-сайту.

Це дозволяє їм максимально використовувати можливості веб-сайту та максимально збільшувати свої продажі за допомогою Zenfolio.

Час відповіді проходить швидко, коли ви натискаєте на вибраний значок на панелі приладів, яку ви хочете переглянути.

Завантаження фотографій та прайс-листів займає кілька хвилин і надає можливість оптимізувати описи за допомогою ключових слів. Це робить роботу, яку ви публікуєте в пошукових системах та на веб-сайті.

Клієнти, які шукають певний стиль фотографа, можуть легко зробити так, щоб Zenfolio був чудовим для фотографів та людей, які бажають придбати прекрасні фотографії.

Почніть свою безкоштовну пробну версію з Zenfolio

Ціни на Zenfolio

З Zenfolio можна вибрати три рівні членства.

Перший – це варіант Starter.

Він коштує 7 доларів на місяць, але зменшується до 5 доларів на місяць, коли щорічне членство обирається та оплачується.

Він пропонує дуже базовий перелік функцій, включаючи налаштовуваний веб-сайт і блог, необмежені можливості зберігання, контроль доступу з можливістю пароля та розміщення відео HD.

Другий варіант членства є Про.

Це 28 доларів на місяць і зменшено до 20 доларів на місяць, коли платять щорічно, а не розстрочкою.

Він пропонує ті самі основні функції, які пропонує опція Starter, крім водяних знаків та брендингу, доступу клієнтів, перевірки та збережених фаворитів, свободи в ціноутворенні власних продуктів та ряду потужних інструментів маркетингу.

Останній варіант членства, запропонований Zenfolio, називається розширеним.

Він пропонує однакові чудові функції членства в Starter і Pro.

Він коштує 40 доларів на місяць при оплаті в розстрочку і зменшується до 30 доларів на місяць, коли сплачується повністю щорічно.

Деякі функції, які слід зазначити, включають кілька облікових записів користувачів, редагування замовлень, вільний перелік на Photographer Central, і цінна підтримка чату та телефону, яка доступна одразу.

Безкоштовна пробна версія без необхідності введення інформації про кредитну карту доступна для всіх нових користувачів.

Щоб випробувати веб-сайт, вам потрібно буде ввести ім’я фотографа, електронну адресу, вибір пароля, країну проживання та погодитися з умовами надання послуг та політикою конфіденційності, що містяться на веб-сайті..

Давайте перевіримо таблицю цін на Zenfolio

Пакети цін на огляд Zenfolio

Зенфоліо плюсує ваше подобається

Фотографам потрібна велика пропускна здатність, щоб відобразити свої найкращі фотографії в найбільш підходящому розмірі.

Необмежена кількість

Багато веб-сайтів обмежують користувачів, надаючи їм обмежену кількість місця для зберігання та показу їх роботи.

Zenfolio пропонує необмежений простір для зберігання навіть найпростішому користувачеві. Це величезна точка продажу для веб-сайту.

Користувачам не потрібно жертвувати якістю, щоб відповідати настановам веб-сайту.

Насправді вони мають кращі можливості продати, оскільки вони можуть включити найкращі приклади своєї роботи, а не лише те, що вони могли зменшити в розмірі, щоб продати на веб-сайті.

Шаблони були розроблені для демонстрації навичок та творчості фотографів, підкреслюючи візуальні зображення (фотографії та відеозаписи HD).

Фотограф Центральний допомагає клієнтам виявляти фотографів. Ця функція є ще однією причиною того, що Zenfolio – це не просто веб-сайт для розміщення фотографій.

Це вражаючий варіант мультимедіа для фотографів усіх рівнів майстерності, щоб продемонструвати свою роботу, будувати свій бізнес та заробляти на життя.

Завдяки фотографіям та HD-відео ви привертаєте увагу людей і цікавите їх роботою, будь то портрети, пейзажі чи фотографії природи, якими ви спеціалізуєтесь..

Завжди шанувальник цього

Ще один вражаючий варіант, який пропонує Zenfolio, – це його безкоштовна пробна версія. Протягом 14 днів ви можете протестувати функції сайту, не відмовляючись від інформації про свою кредитну картку.

Після закінчення пробної версії вам нададуть можливість придбати платну підписку.

Вибір плану членства, який ви будете приймати, залежить від того, наскільки ви думаєте, що будете використовувати веб-сайт.

Ще важливіше, що якщо ви платите щорічно, ви заощаджуєте значну суму грошей на тому плані членства, який ви обрали для себе..

Мінус Зенфоліо

Мінуси Zenfolio мало в порівнянні з іншими веб-сайтами з подібними поняттями.

Однак одне виділяється, і це відсутність негайної підтримки клієнтів, яку вона пропонує.

Якщо член не має розширеного членства, він чи вона не зможе знайти живу людину неможливою.

Допомога в чаті та телефоні обмежена тими, хто має найбільш високооплачуване членство та обмежений електронною поштою для учасників програми Starter і Pro.

Щоб скористатись заощадженнями членства, члени повинні придбати послугу на рік заздалегідь.

Не кожен має бажання чи засоби зробити це.

Щомісячна підписка послуги дають можливість навіть початківцям фотографам користуватися веб-сайтом Zenfolio, не втрачаючи великих грошей.

Хоча додаткові витрати мінімальні, деякі фотографи можуть бути причиною поїхати з іншою компанією для продажу своїх фотографій.

Це, безумовно, один із мінусів деяких фотографів.

Почніть свою безкоштовну пробну версію з Zenfolio

Шаблони дзенфоліа

Є дванадцять різних шаблонів на вибір та налаштування.

Кожен є якісним і легко виготовити свій власний.

Існує варіант домашньої сторінки та галерея для кожного шаблону, залежно від ваших уподобань у тому, як виглядають ваші фотографії та розташовуються на сторінці.

Назви шаблонів, перелічених на веб-сайті, включають:

• Арес
• Гемера
• Аура
• Персефона
• Гестія
• Veritas
• Конкордія
• Інвідія
• Nox
• Веста
• Помона
• Несої

Вибравши шаблон, який підходить саме вам як фотографу, вам запропонують завантажити одну-п’ять фотографій, щоб розпочати роботу.

Після завершення цього процесу ви зможете додати назву веб-сторінки, географічне розташування та опис свого веб-сайту.

Це допомагає іншим знайти вашу фотографію.

Ось кілька веб-сайтів, що використовують Zenfolio:

Приклади веб-сайту Zenfolio

Плата за зенфолію

Плата за Zenfolio раніше була значно вищою, ніж сьогодні. У минулому вони варіювалися за ціною за планом та валютою.

Станом на листопад 2017 року компанія фіксує плату в розмірі 7% за послуги для всіх типів товарів, планів та валют.

Це дозволяє членам обліковувати збори від Zenfolio, підраховуючи власні ціни на фотографії.

Продукти, виконані за допомогою постачальника, завантаження цифрового продукту та самозаповнення, мають право на плату за послуги.

Плата за послугу базується на загальній ціні продажу товару, а не націнки, яку додав фотограф.

Новий гонорар, звичайно, мінус фотограф видав знижки.

Обслуговування клієнтів Zenfolio

Як і на більшості веб-сайтів в наші дні, Zenfolio пропонує Центр підтримки клієнтів, наповнений інформацією, яка допомагає користувачам з найактуальнішими питаннями та проблемами.

Теми, що розглядаються в центрі, включають навчальні відео, Інтернет-навчання, Форуми користувачів, програми Блог “Зенфоліо”, Представляйте ідеї та зв’яжіться з нами.

Деякі з найактуальніших тем, на які обираються члени, включають найчастіші запитання (FAQ), Початок роботи, керування обліковим записом, Організація фотографій та відео, налаштування веб-сайту, Захист вашої роботи та продаж вашої роботи.

Агенти з обслуговування клієнтів Zenfolio доступні для надання допомоги по електронній пошті. Часи спостереження зазвичай складають чотири години з моменту надсилання повідомлення, 365 днів на рік.

Рекомендується безпосередньо звертатися до фотографів через їх домашню або контактну сторінку з питаннями, які не звертаються до Центру підтримки клієнтів.

Члени платних авансів мають доступ до чату та підтримки телефону. Інші члени, однак, не мають цього варіанту без оновлення сервісу. Проблеми, які потребують негайної уваги, не приділяють уваги годинами, якщо користувач платить за рахунок Starter або Pro.

У компанії є облікові записи Facebook, Twitter, Google+ та Instagram, на які також можуть звернутися члени.

Хоча на веб-сайті не зазначається, що підтримку можна надавати через соціальні медіа, відповіді на поширені запитання, ймовірно, з’являться у публікаціях Facebook та Twitter.

Учасники можуть також спілкуватися між собою через ці платформи.

Як розпочати роботу з Zenfolio крок за кроком

Ти можеш натисніть тут підписатися дійсно швидко.

Це відбудеться відразу після того, як ви це зробили ��

Як розпочати продаж із Zenfolio

Продавати за допомогою Zenfolio простіше, ніж ви могли собі уявити. Все робиться через інформаційну панель вашого облікового запису.

Звідти ви можете робити наступні дії:

• Перегляд звітів
• Запит на виплати
• Створення нових дизайнів шаблонів
• Керування існуючими шаблонами
• Додавання та керування новими купонами та кампаніями
• Додавання та керування новими подарунковими сертифікатами

Zenfolio дозволяє друкувати та продавати фотографії, приймати платежі за допомогою кредитної картки, надавати клієнтам доступ до їх фотографій за допомогою унікального ключа та створювати пакети.

Найкраще, що ви можете встановити власні ціни та сплатити низьку плату за трансакцію у 7%, що менше, ніж було раніше.

Щоб розпочати продаж на сайті, потрібно виконати кілька кроків. Ось як ви додаєте товари постачальника:

1. Спочатку заповніть інформацію про профіль виплат. Це дає змогу Zenfolio знати, як ви хочете отримувати гроші, які ви заробляєте від продажів фотографій.
2. Далі створіть прайс-лист.
3. Включіть у прайс-лист товари, які ви хочете продати.
4. Визначте ціни на продукцію.
5. Призначте прайс-лист до вибраних вами галерей.

Той самий процес стосується самостійного та цифрового завантаження, але вам потрібно створити продукти перед прайсом, а не навпаки.

Учасники початківців повинні використовувати базові лабораторні ціни, щоб продати свої роботи. Абоненти Pro та Advanced мають більше свободи завдяки можливості встановити власні ціни та продати більше продукції. Щоб отримати доступ до параметра Продаж, виберіть Продаж.

Огляд продажу – це перегляд інформаційних панелей на всі функції продажу, що пропонуються через веб-сайт Zenfolio.

Це дозволяє членам керувати замовленнями, слідкувати за платежами та створювати акції.

Перед використанням порівняйте Zenfolio з іншими розробниками веб-сайтів для фотографій

Якщо ви дійсно хочете порівняти та розбити інших будівельників фотографії до Zenfolio, ось два місця для цього.

Кращі фотографії веб-сайтів

Порівняння діаграм веб-сайтів для будівельників веб-сайтів

Висновок з огляду Zenpool

Як ти бачиш Пропозиції Zenpool тонна функцій, які можуть рости і показувати ваш фотографічний бізнес.

І всі інструменти, щоб можна було легко показати свою роботу та продати в Інтернеті.

Поміркуйте:

Поверніться на тест і проведіть його, щоб побачити, як це може вам допомогти.

Швидке запитання для вас?

Чи мали ви ще можливість скористатися Zenfolio? Або розглядали можливість його використання?

Також, що ви думаєте про цей огляд Zenfolio, і все, що ви хотіли б побачити?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map