Рекомендовані ресурси

Рекомендовані ресурси


Тут розміщена сторінка ресурсів, набита інструментами, продуктами, послугами, путівниками та іншими ресурсами, орієнтованими на блогерів та власників веб-сайтів. Це ресурси, які я зараз використовую, використовував у минулому, або інструменти та ресурси, які дуже рекомендують друзі, однолітки та люди в галузі..

Перейти до: CMS & Блог-платформи Веб хостинг & Доменні імена Веб-дизайн, теми & Плагіни Інструменти & Продуктивність Маркетинг & Монетизація Інші інструменти Блоги, які мені подобаються

Ресурси та інструменти для блогів та веб-майстрів

Розкриття інформації: Зауважте, що деякі з наведених нижче посилань є партнерськими посиланнями, тобто якщо ви вирішите зробити покупку за цими посиланнями, то я зароблю комісію (жодної додаткової вартості вам ніколи не буде). Для отримання додаткової інформації читайте інформацію про партнерство.

CMS & Блог-платформи

WordPress.org – це веб-сайт та веб-сайт для ведення блогів номер один. Насправді, майже 20% усіх сайтів та блогів в Інтернеті працює на WP, включаючи блог тут, на сайті Hosting Kingdom.

WordPress.com це розміщена платформа для ведення блогів, яка дозволяє створити безкоштовний веб-сайт або легко створити блог. Поставляється з безліччю безкоштовних, настроюваних, готових до мобільних конструкцій та тем.

Дізнайтеся, як запустити блог WordPress та які відмінності між WordPress.org та WordPress.com

Ghost.org це платформа публікації блогу з відкритим кодом, яка набирає обертів, її легко освоювати і абсолютно безкоштовно використовувати.

Blogger.com – безкоштовна платформа для публікації блогу Google, яка проста у навчанні та використанні, але більше орієнтована на особисті та хобі-блог-проекти.

Веб хостинг & Доменні імена

Bluehost.com це надійний веб-хостинг, який пропонує конкурентоспроможні хостингові пакети. Крім того, вони дають вам безкоштовне доменне ім’я протягом першого року. Ви не можете помилитися з Bluehost.

WebHostingHub.com це веб-хостинг, який трохи летить під радари і багатьом невідомий. Прикро, адже вони оснащені чудовими можливостями та за дуже прийнятними цінами. Ви повинні їх перевірити.

GreenGeeks.com є провайдером веб-хостингу, який серйозно сприймає зміни клімату. Для кожного 1-го блоку живлення, який вони беруть з електромережі, вони купують 3-кратні кредити енергії вітру і відправляють її назад в електромережу, щоб компенсувати свій вуглецевий слід.

Хочете отримати більш детальну інформацію про цих веб-хостів? Потім перегляньте цей огляд Bluehost, цей веб-хостинг-хаб і цей GreenGeeks

NameCheap.com є найкращим реєстратором доменних імен на ринку, руки вниз. Вони пропонують конкурентоспроможне ціноутворення та безкоштовну конфіденційність домену, включену до більшості розширень домену.

Веб-дизайн, теми & Плагіни

ТемаForest є провідним місцем для шаблонів веб-сайтів та тем WordPress. Тут ви можете знайти приголомшливі та на замовлення теми для WordPress приблизно від 50 доларів.

Дізнайтеся, як можна створити весільний веб-сайт, використовуючи приголомшливі та готові теми від ThemeForest.

WrapBootstrap є ринком для тем і шаблонів, заснованих на рамках Bootstrap (на базі HTML, CSS та JS фреймворків, розміщених Hosting Kingdom).

CodeCanyon є сестринським сайтом для ThemeForest, і це ринок плагінів, скриптів та фрагментів.

Фіверр це місце, де ви можете найняти фрілансерів лише від 5 доларів. Це ідеальне місце для дешевих логотипів, банерів та невеликих завдань із веб-дизайну.

Інструменти & Продуктивність

IFTTT "Якщо це тоді те" це розумна послуга автоматизації, яка з’єднує програми та пристосування, наприклад, за допомогою рецептів "якщо ви завантажите відео на YouTube, воно буде розміщене безпосередньо у вашому блозі WordPress" і "якщо прогноз погоди каже завтра дощ, то надішліть мені смс".

Canva це безкоштовний інструмент для графічного дизайну та веб-сайт, на якому ви можете створювати приголомшливі дизайни, такі як блог-графіка, банери веб-сайтів, обкладинки Facebook, фони Twitter і багато іншого.

Інструменти Google для веб-майстрів це безкоштовна послуга від Google, яка допомагає вам діагностувати, контролювати та підтримувати присутність свого веб-сайту в результатах пошуку Google.

Google Analytics це безкоштовна послуга від Google, яка відстежує та звітує про трафік веб-сайтів і є найбільш широко використовуваною послугою веб-аналітики в Інтернеті.

Маркетинг & Монетизація

SumoMe – це набір інструментів, які допоможуть вам зібрати трафік на ваш веб-сайт. Інструменти включають; Побудовник списків електронної пошти, соціальний обмін, теплова карта, виділення тексту, подільник зображень та багато іншого

Ознайомтеся з цим вичерпним посібником по SumoMe.

Буфер це інструмент спільного використання соціальних медіа, який робить соціальний обмін надзвичайно простим і публікувати у своїх Twitter, Facebook, Google+ та LinkedIn абсолютно безкоштовно..

Google AdSense це безкоштовна платформа для розміщення оголошень, яка дозволяє власникам сайтів заробляти гроші, показуючи націлені оголошення Google на своєму веб-сайті.

Скимлінг це партнерська мережа маркетингу, яка допомагає інтернет-видавцям заробляти гроші, автоматично знаходячи посилання на вашому сайті та перетворюючи їх у партнерські посилання.

Mailchimp це безкоштовне онлайн-маркетингове рішення електронної пошти, яке дозволяє розробляти, надсилати та відстежувати кампанії з електронною поштою та інформаційними розсилками.

Інші інструменти

BuzzSumo це інструмент виявлення контенту та впливів, який дозволить проаналізувати, який вміст найкраще підходить для будь-якої теми або конкурента.

FreshBooks це хмарне програмне забезпечення для бухгалтерського обліку, спрямоване на власників малого бізнесу, щоб легко керувати вашими бухгалтерськими потребами.

Арефс це інструмент SEO, який дозволяє аналізувати веб-сайти та їх профілі зворотної посилання, а також ви можете досліджувати вміст і відстежувати соціальні медіа.

СерпСтат це безкоштовний інструмент для підбору ключових слів, який дозволяє збирати популярні та шукати ключові слова в Google.

Рангітність це інструмент перевірки рейтингу пошукової системи в реальному часі, який є доступним, простим у використанні та інструментом, який виконує цю роботу.

Блоги, які мені подобаються

Почнемо з Брайана Діна, він веде надзвичайно популярний SEO-блог Backlinko.com . Тут ви не знайдете звичайного запуску фрези SEO-пуху, натомість отримаєте практичні та корисні поради та поради.

Ще один блог, який пропонує практичні та шалено корисні поради щодо інтернет-маркетингу, – Брайан Харріс VideoFruit.com .

Пат Флінн – надзвичайно популярний (заслужено) та успішний онлайн-підприємець. Його сайт SmartPassiveIncome.com варення наповнене порадами та порадами.

Якщо мова йде про посібники WordPress та про те, що неймовірні Syed Balkhi, то це неймовірно WPBeginner.com – це безперечний ресурс, що заходить.

Даррен Роуз (колега Мельбуріана) не потребує вступу і його ProBlogger.net це все, щоб допомогти іншим блогерам вдосконалити свої блоги та заробити гроші.

Щоб закінчити справи, ось безсоромний штепсель для моєї власної блог тут, у Королівстві хостингу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map