Вам потрібне фінансування веб-сайтів? Вивірка кредитування з рівних

Мій вміст підтримується читачами таких чудових людей, як ти. Що означає, що я міг би заробити комісію. Дізнайтеся більше тут!


Кредитування рівноправно

Минулого року було багато шумів щодо того, як однорангові кредити (P2P) є одним з найкращих альтернативних способів інвестування.

Цей метод особливо працює, якщо ви прислухаєтесь до поточного фондового ринку.

Ті, хто вважає, що кредитування P2P каже, що це кращий спосіб отримати хороший прибуток від інвестицій, не заглиблюючись у невдалу економіку.

Перш ніж ви вирішите розмістити частку у своїх фондових індексах та скористатися найближчим рівним рівним сайтом кредитування, слід детальніше ознайомитись з основами та вивчити два основні сайти для інвестування P2P.

Що таке рівномірне кредитування

По суті, рівномірне кредитування полягає в тому, коли одна людина позичає гроші іншій особі, щоб розпочати новий бізнес, або навіть коли ви позичаєте у друга, щоб сплатити початковий внесок на новий автомобіль.

Ви або створюєте, або приймаєте кредит на основі відносин з іншою людиною, що враховує хороший кредитний рейтинг.

Іноді ці позики друзям, членам сім’ї чи іншим особам спрацьовують добре, але в деяких випадках – ні.

Однорангові позики фінансували багато мрій, але вони також славляться розривом особистих стосунків.

Однак, сучасні рівномірні кредитні гачки пов’язані з онлайн-інвестуванням. Це насправді великий бізнес.

Сторонні веб-сайти дозволяють відповідати між кредиторами та позичальниками без проблем з особистими зв’язками. Ці веб-сайти мають намір зробити це простою транзакцією для обох сторін, якій можна довіряти.

Є дві речі, які слід враховувати при одночасному кредитуванні.

– Позичальники на сайтах кредитування P2P зазвичай отримують вищі відсоткові ставки та справедливіші умови кредитування, ніж якщо б вони отримали кредит у комерційного банку.

Сайти, що займаються кредитуванням, працюють лише з позичальниками, якщо кредитна оцінка перевищує справедливу або перевищує 630. Умови все ж краще, ніж ті, що вам пропонують у більшості банків та приватних інвестиційних фірм.

– Кредитори часто знають щось про позичальника, перш ніж позичати будь-які кошти, що вибудовує більше довіри у відносинах. Якщо позика не виходить, а інвестори втрачають гроші на угоду, це не так особисто, як позика члена родини.

Вам не доведеться бачити свою тітку на День Подяки і просити внести депозит у перукарні назад.

Існують також вказівки та правила, що дозволяють мінімізувати ризик, щоб ви могли повернути свої інвестиції на позики, які стали кислими.

Які сайти пропонують рівне кредитування

Існує багато таких сторонніх сайтів P2P-кредитування, але лише два з них існують досить довго, щоб мати життєздатну, надійну модель.

– Prosper.com
– LendingClub.com

Поради для Проспер

Проспер – один із старих сайтів, що займаються одноранговими кредитами в Інтернеті. Хоча вони, можливо, не завжди були успішними, вони створили оригінальну модель і створили неймовірний проспект для інвесторів та позичальників для фінансування проектів та бізнесу.

Вони також досягли рекордної позиції в видачі позик з 2013 по 2014 рік. Цей успіх стався після помилок, які були зроблені в 2012 році, але вони виділили 20 мільйонів доларів фінансування і побачили неймовірний ріст для виправлення цих випадків.

Якщо ви тільки починаєте з однорангового кредитування, Prosper дуже простий у використанні, будь то позичальник чи позикодавець.

Загальна платформа базується на досвіді користувачів. Ви легко зможете налаштувати рахунок, переглянути підсумки свого рахунку, інвестувати або позичити гроші лише за кілька кліків.

Крім того, такі інструменти, як Автоматизована швидка інвестиція, дозволяють пасивно позичати. Ви налаштовуєте фільтри для автоматичного інвестування і дозволяєте веб-сайту працювати з рештою.

Якщо ви позичальник, Проспер має меншу вимогу щодо отримання кредиту – 640, щоб отримати кредит.

Однак це також означає, що деякі кредитори можуть контактувати з більш ризиковими позичальниками.

Проспер насправді дозволяє за деякими позиками відсотки перевищувати 30 відсотків, що майже на п’ять відсоткових пунктів вище, ніж ті, які ви знайдете в Кредитному Клубі.

В цілому, якщо ви хочете перейти до однорангового кредитування та хочете просту відповідь, Prosper – найкраща платформа.

На цьому сайті є більше фільтрів, що дозволяють вам обирати позичальників як інвестора. Позичальникам сподобається простота подання заявок на позику та пошуку інвесторів.

Готовий спробувати Prosper.com? 

Поради для кредитного клубу

Кредитний клуб зробив дуже добре протягом своєї історії в галузі однорангового кредитування. Якщо переглянути історію виданих позик на сайті, Кредитний клуб відчував неймовірний ріст протягом 2013 та 2014 років.

Крім того, сайт став другим після запуску Prosper і зазнав чудових прибутків. У листопаді 2012 року Кредитний клуб видав позики на мільярд доларів і вдвічі перевищив цю суму в виданих позиках через вісім місяців.

Для свого успіху Кредитний клуб має деякі незначні недоліки. Процес пошуку позичальників чи інвесторів не такий простий, як у Prosper. Веб-сайт, безумовно, потребує переосмислення.

Кредитний клуб не має стільки фільтрів, скільки Prosper, що робить його менш простим пошуку інвесторів чи позичальників. Сайт в основному орієнтований на інституційних партнерів і не має достатньо варіантів для роздрібних інвесторів.

Це означає, що приватні інвестори не зможуть користуватися Кредитним Клубом так легко, як Prosper, для пасивного кредитування.

Однак Кредитний клуб має кращі результати для суворих вимог до позики, що зменшує ризик для інвесторів.

Для позики грошей на сайті потрібна мінімальна кредитна оцінка 660. Існує також більш жорсткий процес подання заявок, а це означає, що 90 відсотків позик не схвалено.

Однак кредити також кращої якості. Процентні ставки нижчі, а інвестори щасливіші, оскільки вони не отримують багато кредитів за замовчуванням.

Загалом, якщо ви хочете зменшити кількість кредитів за замовчуванням, то краще перейти до Кредитного клубу.

Якщо ви позичальник з хорошою кредитною оцінкою та історією, то ви можете насолоджуватися умовами позики, які ви знайдете від інвесторів у Кредитному клубі, оскільки вони не матимуть більш високих процентних ставок..

Готові перевірити Кредитування Клуб?

Вердикт: Який сайт використовувати для однорангового кредитування

Для тих позичальників та інвесторів, які вважають, що онлайн-кредитування P2P – це наступне, Кредитний клуб та Prosper будуть найкращими для початку.

Вони мають довшу історію компанії, ніж будь-який інший сайт однорангового кредитування, і вони також мають декілька інструментів, які дозволять зробити інвестиції в Інтернеті дуже простими для розуміння..

Обидві платформи чудово працюють, якщо ви хочете збільшити свій портфель або якщо ви позичальник, який намагається розпочати малий бізнес.

Один із способів визначитися з платформою – просто відкрити рахунок на Lending Club або Prosper, щоб зрозуміти, як це працює. Немає ризику відкрити рахунок і промокнути ноги.

Це наступний крок до диверсифікації інвестицій або забезпечення успіху вашого малого бізнесу.

На завершення:

Для мене одноосібне кредитування є досить новим, мені трапляється натрапити на це через те, що ви можете вкладати власні кошти в кредити людей і вважали, що це загалом дуже приємна концепція.  

Я думаю, що ставки великі, як і терміни, тож це справді добре перевірити.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map