Важливість пошуку ніші для вашого веб-сайту

Мій вміст підтримується читачами таких чудових людей, як ти. Що означає, що я міг би заробити комісію. Дізнайтеся більше тут!


Ніша, пов’язана зі змістом Bulls Eye
Зміст, пов’язаний з нішею

Нішеві сайти побудовані з ціллю на увазі. Зазвичай ця мета – заробити гроші.

Працюючи в межах набору ключових слів, веб-сайти з нішею орієнтуються на достатньо невеликий ринок, який стосується більш цілеспрямованої групи відвідувачів.

Нішеві сайти побудовані навколо того, щоб привернути увагу до товару, послуги, думки чи ідеї, які стануть більш авторитетними, оскільки вони відомі тим, що є “експертом” або “відвідувачем” сайту для певного матеріалу. Створення нішевого сайту легко, якщо ви знаєте, що робите. Для одного все починається з ключового слова.

Пошук ідеальної ніші

Для одного, жодна ніша не є ідеальною, і ви самі вирішите, наскільки успішна ця ніша. Один із способів розпочати роботу людей – це скласти список того, що їм подобається, і протестувати ключові слова, пов’язані з цими подобами, здійснюючи пошук в Google.

Однак мова йде про більше, ніж те, що вам подобається. Ви також повинні скласти список проблем, з якими ви стикаєтесь, або страхи, які у вас є.

Люди реагують на нішеві ринки залежно від того, що їм потрібно чи хочуть читати, тому, починаючи з пристрасних ідей, які рухаються, ви допоможете знайти потрібну нішу.

Щойно у вас з’явиться список, звузьте ринки, які вам справді виділяються, і виконайте ще кілька пошукових запитів.

Існують сайти ринків послуг та продуктів, а також блоги. Якщо ваша мета – стати номером один в Google, переконайтесь, що ваші ключові слова та домен є достатньо конкретними та унікальними, щоб виділятися в результатах Google..

Створення динамічного нішевого сайту

Наступне – створити свій нішевий сайт, щоб він був привабливим та авторитетним, щоб його вважали хорошим джерелом вмісту.

Для одного ви повинні добре знати вміст створення контенту або принаймні розуміти, як передавати контент.

Однак спершу все: вибрати правильний веб-дизайн. WordPress – це популярний спосіб створення нішевих сайтів, а також чудовий для відповідального дизайну, що дозволяє легко адаптувати сайт для тих, хто переглядає на ходу чи планшетів.

Важливо, щоб ваш сайт був чистим, доступним, але й цікавим.

WordPress пропонує безліч різних тем, але також є кілька безкоштовних тем, створених для конкретних сайтів, що займаються нішею, будь то фотографія, бізнес, поради щодо знайомств, новини журналів чи інші типи сайтів, і багато з цих тем можуть змінюватися.

Ви можете додати власний логотип, зображення, текст та посилання. Також порівняно дешево налаштувати сайт за допомогою сервісу для створення веб-сайтів, такого як 1&1 або GoDaddy.

Розробка вмісту ніші

Ніші сайти можуть насправді страждати від занадто підробленого, якщо ваш вміст не є природним та органічним. Написання органічних дописів та з’ясування власного вмісту вимагає часу, і це особливо важко, якщо ви не любите писати.

Однак, коли ви вибрали нішу зі списку лайків, проблем та страхів, складіть ще один список про те, які проблеми, страхи та подобання випливають із вашої теми.

Це запитання, відповіді, продукти, послуги та інші можливості ключових слів, які можна використовувати для керування вмістом та створення зв’язків.

Щойно у вас з’являються теми для ваших статей із вмістом, ви можете витратити час на написання вмісту самостійно або шукати статті на одному з багатьох унікальних сайтів для генерації контенту, таких як Постійний контент.

Однак існувати два правила:

1. Вміст повинен надавати корисну та корисну інформацію.
2. Зміст дослідження, який дозволить вам помітити і вищими рейтингами в пошукових системах.

Крім того, з’ясуйте, що люди шукають і пишуть, маючи на увазі ці ключові слова.

Можна використовувати такі інструменти Ринок самураїв або Інструмент добору ключових слів Google Adwords, щоб з’ясувати ключові слова або переглянути відео про дослідження ключових слів, якщо ви не знаєте, як знайти найкращі ключові слова для вашого ринку ніш..

Крім того, ще одна хитрість пошуку пов’язаних ключових слів – набрати символ тильди або “~” перед стандартним ключовим словом, а Google шукає ключові слова синоніми, які в результатах будуть виділені жирним шрифтом.

Крім того, використовуйте дужки “[]” на зовнішній стороні вашого стандартного ключового слова або фрази, щоб знайти синоніми до точної фрази. Наприклад, [~ тварина ~ фотографія] ”допоможе вам знайти всі синоніми, пов’язані з цією фразою, і допоможе вам створити кращий вміст ніші.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map