Веб-хостинг 101: Знай факти

Мій вміст підтримується читачами таких чудових людей, як ти. Що означає, що я міг би заробити комісію. Дізнайтеся більше тут!


Веб-хостинг та сервери

Веб-хостинг є основою будь-якого веб-сайту.

Створюючи веб-сайт та розробляючи фокус та вміст сайту, веб-хостинг має велику вагу щодо того, що ви можете робити та робити зі своїм доменом.

Перш ніж вибрати веб-хостингу, важливо вирішити, що ви плануєте робити зі своїм веб-сайтом.

Якщо ви просто хочете читати дружній блог для друзів та родини, або ви хочете створити бізнес з функціональним магазином, підтримкою клієнтів та варіантами зростання, вам потрібні різні типи хостингу для вашої мети.

На додаток до сотень хостинг-компаній є безкоштовні веб-хости, які стягуватимуть плату від хостингу від 4 до 500 доларів на місяць за місяць.

Початок роботи з хостингом – це перший крок до створення успішного місця в Інтернеті.

Зображення веб-хостингу

Починаємо

Веб-хости надають послугу тим, хто хоче створити та створити місце в Інтернеті. Вони роблять ваш сайт доступним для очей у всьому світі та забезпечують доступ до Інтернету для доступу людей до вашого веб-простору.

Веб-хости надають безліч послуг від простого хостингу до створення веб-сайтів та управління інтернет-магазинами.

На найменшому рівні веб-хост запропонує веб-сторінку та невеликий хостинг файлів, в який ви можете завантажувати файли зі свого комп’ютера в Інтернет для відображення та використання для свого веб-сайту.

Типи веб-хостів

Як було сказано вище, є безкоштовні веб-хости. Ці типи хостів, як правило, нічого не стягують за те, що вони пропонують вам місце в Інтернеті, але ви, можливо, не зможете користуватися потрібним доменом, і вам також доведеться погодитися розміщувати їх рекламу на вашій веб-сторінці.

Це може бути хорошою ідеєю для тих, хто тільки розпочинає роботу з інтернет-блогом або особистим сайтом, але це не ідеально для тих, хто хоче розпочати довгостроковий бізнес або вважає за краще мати більше контролю над тим, як виглядає і взаємодіє їх сайт. відвідувачів.

Деякі речі, які слід враховувати при виборі будь-якого веб-хоста, включають наступне:

* Чи є у них система побудови сайту з шаблонами або будівництво перетягуванням?

* Чи надають вони будь-який тип підтримки?

* Чи використовують cPanel, ispCP або ISPConfig, щоб допомогти з налаштуванням сайту?

* Які хостинг-пакети та цінові плани? Чи включені будь-які халяви?

* Яку пропускну здатність або сховище пропонує хост?

* Чи можете ви налаштувати власну електронну пошту через доменне ім’я вашого веб-сайту?

Прості інструменти для створення сайтів

Багато сучасних хостингів надають інструменти для створення сайтів. Це означає, що навіть якщо у вас немає досвіду створення веб-сайту, ви можете легко створити сайт за допомогою інструментів або шаблонів для побудови ходу “перетягнути”.

Ви можете додавати зображення, бічні панелі, текст, програми, віджети, функції та багато іншого на свій сайт через ці інструменти для створення сайтів..

Деякі хости вимагають сплати додаткових комісій за свої інструменти, а інші хости включають безкоштовні інструменти для створення веб-сайтів з реєстрацією та придбанням хостингу.

Ви також хочете шукати певні типи інструментів налаштування, таких як cPanel, ispCP або ISPConfig.

Вони є стандартними серед сучасних розробників сайтів і допоможуть вам створити динамічні веб-сайти.

Підтримка клієнтів

Як завжди, веб-хости повинні надати номер обслуговування клієнтів та кілька різних способів налагодити контакт з обслуговуючим персоналом.

Якщо у вас є запитання, вам потрібна допомога з інструментами або просто не розумієте варіанти пакету, вам слід легко зв’язатися з членом служби підтримки, щоб переглядати будь-які питання.

Крім того, ви хочете хостів з якісним обслуговуванням клієнтів, які довели, що вони допомагають клієнтам захищати свої сайти та дані, що зберігаються для цих сайтів.

Хостинг пакети та параметри

Варіантів завжди буде багато, коли ви вибираєте план хостингу та вирішите пропускна здатність, яка вам потрібна запустити веб-сайт.

Якщо ви починаєте з маленьких і просто хочете зробити щось особисте, вам слід попрацювати з базовим хостинговим пакетом і невеликим сховищем пропускної здатності..

Тим, хто планує великі речі або вже встановлені, слід планувати більші вимоги щодо зберігання та розміщення хостингу.

Крім того, найкраще, якщо ви створили електронний лист, який безпосередньо пов’язаний з вашим доменним іменем.

Більшість сервісів веб-хостингу пропонують певну кількість електронних адрес із кожним пакетом цін. У деяких випадках за потреби можна додати додаткові адреси електронної пошти.

Спробуйте перед покупкою

Багато господарів надають безкоштовну пробну версію, щоб перевірити свої інструменти. Це прекрасний спосіб створити сайт і перевірити інструменти для завантаження, доступні веб-хосту.

Ви хочете переконатися, що створити веб-сайт, а також керувати ним згодом буде легко.

Крім того, це дає вам пильний погляд на те, як ви зможете спілкуватися з обслуговуючим персоналом із будь-якими питаннями, які можуть виникнути.

Взагалі кажучи, веб-хости повинні запропонувати: FTP щоб полегшити завантаження даних та надати освітні інструменти, які допоможуть вам зрозуміти, як використовувати систему FTP.

Моніторинг активності сайту

Є кілька додаткових речей, на які слід звернути увагу на веб-хости, такі як моніторинг трафіку та активності сайту.

Ви повинні мати можливість увійти до свого облікового запису адміністратора та отримувати звіти про те, наскільки добре працює ваш сайт, а також його вміст Alexa звання та географія руху.

Це чудові інструменти для планування вмісту та дизайну сайтів.

Окрім цих порад щодо веб-хостингу, також важливо зареєструватися із захищеним та надійним хостом.

Перед покупкою завжди слід переглянути відгуки про будь-яку послугу веб-хостингу та переконайтесь, що ви можете перевірити наявність функцій на веб-сайті, перш ніж вносити інформацію про свою кредитну картку.

Ви можете почати, переглянувши улюблені блоги та сайти, перевірити їх хостинг-провайдерів і побачити, яка з цих компаній надає найбільш комплексні послуги.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map