Вимоги до веб-хостингу

Вимоги до веб-хостингу

Коли ви займаєтесь дослідженнями веб-хостингу, є кілька важливих речей, про які слід стежити. Ціна, очевидно, є важливим рішенням щодо вибору веб-хостингової компанії, але є більш важливі функції, на які слід звернути увагу. Чи знаєте ви, які функції вам справді потрібні?


Вимоги до веб-хостингу повинні бути

Одне з найважливіших рішень, яке вам доведеться приймати при створенні веб-сайту – це вибір хостингової компанії. Це може бути важке рішення. Є багато компаній, які пропонують послуги хостингу, і кожна з них рекламує, що вони найкращі. Кожен з них обіцяє необмежений простір, необмежену пропускну здатність, 0% простоїв, простоту використання та 24/7 технічну підтримку.

Як у світі ви повинні знати, кому вірити? Як ви можете зрозуміти всю технічну мамбо-джамбо в усій рекламі?

Десять повинні мати особливості Веб-хостинг компанії повинні вам запропонувати

Давайте розглянемо, що вам дійсно потрібно від веб-хостингу. Як тільки ви знаєте, що вибір найкращої компанії, що займається веб-хостингом, буде відповідати вашим потребам, буде легким вітерцем.

cPanel Панель управління

Однією з найбільш важливих особливостей для оцінки є панель управління. Ви контролюватимете свої веб-сайти звідси. Існують певні речі, які вам потрібно зробити, як налаштувати обліковий запис електронної пошти, встановити WordPress, створити резервну копію ваших сайтів тощо. Для того, щоб зробити це легко, навіть якщо у вас немає технічної кістки у вашому тілі, вам потрібна зручна для розуміння та проста у використанні панель управління. Одним з найкращих є cPanel.

Використовувати cPanel дуже просто. Вміння працювати з більшою частиною обслуговування, яке потребує ваш веб-сайт, замість того, щоб чекати технічної підтримки, заощадить ваш час та дозволить зосередитись на зростанні вашого веб-сайту. Подумай над цим. Ви дійсно хочете чекати 24 години, щоб створити новий обліковий запис електронної пошти, коли ви зможете налаштувати його менше ніж за 5 хвилин?
Ваша компанія, що займається веб-хостингом, повинна забезпечити просту та просту у використанні панель управління, наприклад cPanel. Це дозволяє весь поточний сервіс, який ви потребуєте на веб-сайті, виконувати швидко та ефективно.

Установка сценарію 1-клацанням

Хороша хостингова компанія запропонує: Автоматичний інсталятор в 1 клік для багатьох популярних програм. Деякі веб-платформи, такі як WordPress, Joomla та Drupal, можуть бути складними в установці, особливо для початківців. Наприклад, щоб встановити WordPress, ви повинні встановити програмне забезпечення для блогу, створити базу даних, потім зв’язати базу даних із програмним забезпеченням для блогу тощо..

З такою програмою, як Fantastico, вам не потрібно робити все це. Ви просто відкриєте Fantastico, дасте відповідь на декілька коротких питань і натисніть на встановити. За кілька хвилин WordPress встановлюється на ваш веб-сайт і готовий для того, щоб ви почали його використовувати.
Перш ніж зареєструватися в хостинговій компанії, перевірте, чи пропонують вони Fantastico, Softaculous або інший інсталятор у 1 клік. Якщо цього не зробити, я настійно рекомендую знайти іншу хостинг-компанію.

24/7 Служба підтримки клієнтів

Не важливо, хто ти є і скільки ти знаєш, в якийсь момент всім знадобиться технічна підтримка. Під час створення та роботи з веб-сайтами виникатимуть питання, на які потрібно відповісти негайно. Коли виникають ці ситуації, вам потрібно мати технічну підтримку 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Хороші веб-хостингові компанії матимуть кілька способів отримати підтримку. Зазвичай вони пропонують безкоштовний номер, підтримку електронної пошти, систему квитків та чат наживо. У багатьох компаніях є база даних знань, яку ви можете шукати, щоб дізнатися, чи є підручник щодо вирішення вашої проблеми.

Параметри резервного копіювання даних

Збій вашого веб-сайту займає лише один раз без резервного копіювання, щоб відкрити очі на те, як важливим є резервне копіювання вашого веб-сайту. Один хакер може зайняти роки роботи. Резервне копіювання даних не є обов’язковим, це необхідність.
Більшість компаній, що займаються веб-хостингом, пропонують певну форму резервного копіювання. Деякі, як Bluehost, навіть пропонують безкоштовні щоденні резервні копії. Перевірте, чи хостинг-компанія регулярно здійснює повне резервне копіювання ваших сайтів. Це дозволить відновити ваш сайт, якщо трапиться немислиме.

Переконайтеся, що ви можете легко створити резервну копію свого веб-сайту через панель управління. Також переконайтесь, що резервні копії можна легко відновити самостійно, не чекаючи, коли персонал служби підтримки зробить це за вас.

Адреси електронної пошти

Коли ви відкриєте веб-бізнес, ви, швидше за все, хочете мати адресу електронної пошти, пов’язану з вашим сайтом подібно до [захищено електронною поштою] Вам потрібно з’ясувати, чи дозволяє вам хостинг-компанія це зробити.

Дізнайтеся, чи існує обмеження кількості облікових записів електронної пошти, дозволене хостинг-компанією. Ще одна важлива особливість – кількість місця, виділеного для електронних листів. Деякі компанії надають невелику кількість місця без плати, а потім намагаються продати вам більше місця, коли вам це потрібно. Якщо ви думаєте, що вам знадобиться багато місця для електронної пошти, шукайте його, вирішуючи, який хост вибрати.
Є ще деякі речі, які слід врахувати. Ви можете налаштувати автоматичну відповідь або переслати електронні листи до іншого облікового запису. Це гарна ідея з’ясувати, чи дозволяє вам хостинг-компанія це зробити.

FTP-доступ

Для того, щоб ваш веб-сайт бачили в Інтернеті, ви повинні завантажте свої файли та дані до вашої хостингової компанії. Ви можете скористатися функцією завантаження, знайденою на панелі керування компаній-хостингів, але це, як правило, займає багато часу, оскільки потрібно завантажувати один файл за один раз. Набагато кращим способом завантаження файлів є використання FTP.

Використання облікового запису FTP – це, мабуть, найбільш широко використовуваний метод. Це дозволяє легко передавати файли між комп’ютером та веб-хостом. Це дозволяє вам створити веб-сайт на своєму комп’ютері, а потім завантажити його на свій веб-хост.
Перевірте, чи має ваша веб-хостинг компанія доступ до FTP. Можливо, ви не думаєте, що вам це потрібно зараз, але в якийсь момент у найближчому майбутньому відсутність FTP викличе у вас проблеми. Набагато краще переконатися, що ваша нова хостинг-компанія дозволяє завантажувати файли за допомогою FTP.

Політика повернення коштів

Перевірте гарантія повернення грошей хостинг компанія пропонує. Будьте впевнені, що ви чітко розумієте, коли закінчується випробувальний термін. Дізнайтеся, що станеться, якщо ви скасуєте протягом пробного періоду. Ви отримаєте повне повернення коштів або є плата за скасування?

Дізнайтеся, що відбувається після закінчення випробувального періоду. Чи пропонує хост пропоноване відшкодування чи стягує плату за скасування? Спробуйте знайти хостинг-компанію, яка пропонує 100% гарантію повернення грошей протягом пробного періоду без комісії за скасування. Якщо ви зможете знайти компанію, яка пропонує виплачене відшкодування після випробувального періоду, це великий бонус.

Кілька доменів

У наші дні багато людей мають більше ніж один домен. Навіть якщо ви вже не маєте декілька доменів, ви, мабуть, будете в майбутньому. Перш ніж зареєструватися на хостингу, переконайтеся, що ви можете розмістити більше одного домену. Багато компаній допускають необмежену кількість доменів. Деякі компанії, зокрема менші та дешевші, обмежать кількість доменів.

Підпишіться на компанію, яка дозволяє необмежену кількість доменів. Якщо це зробити зараз, ви не зможете пізніше змінювати хостинг-компанії.

Параметри оновлення сервера

Незалежно від того, що говорить реклама про необмежений простір та пропускну здатність для ваших веб-сайтів, не вірите. За допомогою спільного хостингу ви обмінюєтеся пропускною здатністю з іншими сайтами. Якщо будь-який із цих веб-сайтів почне отримувати велику кількість трафіку, вони займуть більшу пропускну здатність. У результаті ви будете мати меншу пропускну здатність, і це може негативно вплинути на ваш сайт.

Спільний хостинг досить хороший, і ви можете створити великий веб-сайт і отримати хороший обсяг трафіку без проблем. Однак, коли ваш веб-сайт стає занадто великим для спільного хостингу, вам потрібно буде оновити на виділений сервер або VPS. Ці оновлення забезпечують більше пам’яті, пам’яті та потужності. Перш ніж вибрати веб-хост, перевірте, чи пропонують вони оновлення. Якщо у них немає спеціалізованих серверів, продовжуйте робити покупки та знаходите іншу компанію, яка б це зробила, коли прийде час, оновити її буде легко.

Гарантія часу роботи сервера

Це той, який багато людей не помічає. Якщо ваш веб-сайт не працює, його ніхто не може побачити. Коли людина знаходить ваш сайт за допомогою такої пошукової системи, як Google, але не може отримати доступ до вашого сайту, він залишає і переходить на інший сайт.

Сьогодні стандарт для продовження роботи – 99,9%. Знайдіть компанію, яка пропонує цю гарантію.

Висновок

Коли ви починаєте робити покупки для веб-хостингу, пам’ятайте про ці 10 можливостей. Трохи часу для покупки веб-хостингу, який найкраще відповідає вашим потребам, заощадить ваш час та розчарування пізніше на дорозі.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map