Витрати на ваш веб-сайт

Мій вміст підтримується читачами таких чудових людей, як ти. Що означає, що я міг би заробити комісію. Дізнайтеся більше тут!


Більшість рішень, які приймають люди під час створення та створення веб-сайту, приймають або порушують успіх веб-сайту.

Хоча існують способи запустити та створити новий сайт безкоштовно, він не рекомендується як найкращий спосіб, оскільки це може обмежити ваш потенціал заробітку як творця та веб-видавця.

Приймаючи перші рішення, вартість слід вважати інвестицією.

Робити розумні інвестиції не означає, що вам потрібно витратити багато грошей, щоб отримати чудовий результат. Загалом ви можете запустити веб-сайт за ціною менше 20 доларів.

Ви готові?

Виберіть правильний хост

Рожева скарбничка
Знайте свої витрати на веб-сайт

Сюди спочатку подолають багато людей. Існує спокуса почати з безкоштовного сайту, оскільки вартість хостингу здається занадто високою.

Є кілька хостів, які платять менше 8 доларів на місяць за хостинг.

Тепер, можливо, ви не хочете починати з дешевого хостингу, тому що ви також хочете переконатися, що ви вибрали хоста з підтримкою та безліччю варіантів для створення свого сайту, але, наприклад, GoDaddy пропонує розробник сайту, доменне ім’я, підтримку та багато пропускної здатності менше 10 доларів на місяць.

Вам також не доведеться платити за рік. З деякими хостами ви можете платити по місяцях або через тримісячні інтервали.

Вибираючи хоста, почніть з перегляду деяких улюблених сайтів та блогів? Які хости вони використовують? Виберіть хоста, який відповідає вашому ціновому діапазону, пропонує допомогу зі створення сайтів та підтримку клієнтів.

Створіть ім’я домену Hit

Інша помилка – почати з безкоштовного веб-сайту блогу, який не дозволяє мати власну URL-адресу.

Ви хочете мати своє власне місце в Інтернеті, яке є власним. Люди знайомуть вас за вашим доменним іменем, тому ви хочете переконатися, що це творчість.

Типові витрати на домен становлять від 10 до 40 доларів за реєстрацію, залежно від того, який постачальник домену ви використовуєте та що включено.

У деяких випадках включається конфіденційність та реєстрація бізнесу, що підвищує ціну.

В інших вам доведеться купувати їх окремо. Важливо отримати приватну реєстрацію, якщо ви починаєте особистий блог або не хочете, щоб ваша інформація знаходилась у простому пошуку.

Більшість послуг приватної реєстрації коштують близько 10 доларів.

Параметри дизайну веб-сайтів та магазинів

Багато господарів надають простий конструктор сайтів. Це важливо, якщо у вас немає багато досвіду веб-дизайну або часу для створення власного інтерфейсу.

Існує безліч сервісів, які дозволять вам створити веб-сайт за допомогою їхніх послуг, включаючи дизайн інтернет-магазину, а потім перенести на ваш домен.

Важливо усвідомити, що розробники сайтів часто мають щомісячну вартість, деякі також стягують плату за інтернет-магазини.

Виберіть пакет, який запропонує вам потрібну кількість варіантів і той, який не має надмірних платежів за ваш магазин.

Більшість послуг може становити від 9,95 доларів на місяць до понад 100 доларів. У багатьох випадках сюди входить також хмарне сховище – чудовий варіант, якщо ви працюєте в дорозі.

Оплата за весь відпочинок

Багато інших витрат також можуть бути кинуті на веб-сайт. Якщо ви не хочете керувати усім вмістом самостійно, ви можете найняти блогерів або придбати статті.

Якщо ви хочете найняти команду дизайнерів, щоб оптимізувати ваш сайт для пошукових систем, то це також може коштувати додатково.

Однак є вільні шляхи чи майже безкоштовні способи вирішити це. Наприклад, ви можете придбати програмне забезпечення та інструменти SEO, які допоможуть вам вибрати правильні ключові слова та побачити, як працює ваш сайт за одноразовою платою за покупку..

Однак, якщо ви тільки починаєте роботу, перегляньте варіанти конструктора сайтів все в одному, які пропонують шаблони, зображення, SEO-оптимізацію та багато іншого за невелику плату щомісяця.

Якщо ви дуже бережливі, ви можете знайти всю цю інформацію безкоштовно, включаючи оптимізацію свого сайту, створення вмісту, використання безкоштовних розробників сайтів та багато іншого, щоб витратити якнайменше.

Однак не забувайте, якщо ви плануєте монетизувати свій сайт, він з часом може оплатити себе та майбутні оновлення.

Витрати на створення сайту не повинні бути великими. Простий сайт з доменним іменем, хостинг та надана веб-сторінка коштують близько 40 доларів на нижньому рівні.

Вибирайте параметри з розумом і переконайтеся, що у вас є достатня пропускна здатність для підтримки трафіку на ваш сайт.

Кредит зображення 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map