Weebly Огляд розробників веб-сайтів на 2020 рік (плюси, мінуси, плани цін)

Мій вміст підтримується читачами таких чудових людей, як ти. Що означає, що я міг би заробити комісію. Дізнайтеся більше тут!


Weebly Огляд

Розглянувши можливість використання Weebly для створення вашого веб-сайту?

І, мабуть,

пошук таких термінів, як ….

 • Weebly Огляд
 • Weebly Огляд веб-сайту
 • Будь-ласка, добре створити веб-сайт?
 • Плюси і мінуси Weebly

Стріляйте, ви розумні, якщо це те, що ти робиш.

Причина,

Ви займаєтесь своїми дослідженнями. Крім цього …

Ви чуєте про них багато, і зазвичай їх порівнюють з Wix, коли справа стосується будівництва …..

Невеликий та базовий веб-сайт для малого бізнесу або просто простий веб-сайт для ваших потреб загалом.

Але:

Вам потрібно зробити трохи власного домашнього завдання, як я вже згадував, перш ніж ви просто натискаєте на курок і правильно користуєтесь Weebly?

Звичайно, це потрібно зробити.

Давайте продовжимо та перервемо Weebly трохи більше, щоб дійсно допомогти вам прийняти рішення.

Ласкаво просимо до Weebly Video Introduction

Weebly Веб-сайт Builder простота використання

Компанія, що базується в Сан-Франциско, Weebly, була заснована в 2007 році і з тих пір зросла експоненціально.

Маючи мільйони користувачів у всьому світі, це дозволяє людям створювати унікальні веб-сайти, блоги та інтернет-магазини.

Крім пропонування повних веб-сайтів, Weebly також працює на мобільних пристроях, що дає приватним особам та підприємствам більшу гнучкість, ніж будь-коли раніше.

Початок роботи з Weebly не вимагає нічого, крім ідеї та підключення до Інтернету.

Конструктор веб-сайтів дозволяє перетягувати різні елементи на ваш сайт, роблячи налаштування швидким і простим.

Вам не потрібна ступінь дизайну, а також не потрібно наймати дизайнерську компанію, щоб зробити роботу за вас.

Додайте текст, фотографії, карти та відео, перетягуючи їх та опускаючи їх у обраний шаблон.

Пограйте зі стилями, кольорами та розмірами шрифту, щоб слова та описи виділялися.

Вам не потрібно завантажувати або встановлювати що-небудь, щоб розпочати роботу свого веб-сайту. Ви робите це з вашого веб-браузера.

Тридцять мільйонів підприємців та малого бізнесу свідчать про потужність Weebly, яка дозволяє вам знати, що сайт працює.

Якщо ви хочете щось доступне, зручне для користувача та унікальне, це гарне місце для початку.

Що ще важливіше, якщо у вас створений веб-сайт і хочете перенести його, щоб скористатися функціями Weebly, ви можете.

Плани щодо ціноутворення в Weebly

Weebly пропонує 4 плани із зниженими цінами, оскільки ви платите далі заздалегідь:

Плани щодо ціноутворення в Weebly

 • Підключіть домен – $ 4 на місяць – один рік виплачується в середньому 4 долари щомісяця, заощаджуючи 42% – 2 роки виплачуючи вперед, в середньому 3 долари щомісяця, заощаджуючи 57%
 • Стартер – $ 14 на місяць – 1 рік виплачується в середньому 8 доларів щомісяця, заощаджуючи 42% – 2 роки виплачуючи вперед, в середньому 5 доларів щомісячно заощаджуючи 64%
 • Про – $ 18 на місяць – 1 рік виплачується в середньому в середньому $ 12 щомісяця, заощаджуючи 33% – 2 роки виплачуючи вперед, в середньому 9 доларів щомісяця, заощаджуючи 57%
 • Бізнес – $ 4 на місяць – один рік виплачується в середньому 4 долари щомісяця, заощаджуючи 42% – 2 роки виплачуючи вперед, в середньому 3 долари щомісяця, заощаджуючи 50%

Почніть сьогодні Weebly безкоштовно

Пропоновані шаблони

Існують чуйні теми для вашого веб-сайту, блогу чи інтернет-магазину. Це дає вам велику гнучкість у виборі дизайну вашого сайту.

Серед найпопулярніших варіантів – Slick, Paper, Impact, Oasis та Highlighter.

Інші безкоштовні теми веб-сайту для Weebly:

• Галантерея
• Пікантність
• Жвавий
• Бредлі
• Подорож
• Редукс
• Квадрат

Кожен веб-сайт дозволяє додати до нього своє унікальне бачення. Змінюючи кольори, розміри та стилі шрифту, ви моментально перетворюєте простий шаблон на ефектний веб-сайт.

Також у вас є можливість додавати та видаляти сторінки, включати віджети та піктограми соціальних медіа та вимикати фотографії та текст своїми руками, щоб надати шаблону особисте відчуття.

Налаштування фонових фотографій займає небагато часу та допомагає персоналізувати дизайн.

Weebly надає фотографії з високою роздільною здатністю на вибір або дозволяє завантажувати та використовувати власні.

Існує декілька різних фільтрів, які дозволяють розмити, відточити і затемнити зображення на ваш смак.

Особливо важливі особливості SEO

Оптимізація пошукових систем (SEO) – це те, що ставить ваш веб-сайт на карту.

Це спосіб, коли люди знаходять вас за допомогою веб-пошуку, яку вони проводять у пошукових системах, таких як Google, BING та Yahoo.

Без SEO, важко виділитися в морі конкуренції.

Ми добре розуміємо важливість цієї функції та пропонує наступні варіанти при реєстрації вашого веб-сайту:

• Мапа сайту, яка полегшує пошукові системи для пошуку вашого веб-сайту.
• Автоматизоване пінгвання всього нового вмісту.
• правильне форматування HTML.
• Детальні метаописи.
• Встановити теги на зображеннях.
• Опис для конкретних сторінок.

Якщо ви все ще не знаєте, що все це означає, не хвилюйтеся.

Weebly вважає, що не всі знають про SEO.

Ось чому він пропонує зручний посібник, який слід дотримуватися, який пояснює кроки, які потрібно зробити, щоб зробити сайт видимим та привабливим для громадськості.

Удосконаліть свої слабкі навички SEO за допомогою цього відео

Особливості маркетингу

Особливості маркетингу, які пропонує Weebly, включають інтегровані конструктори форм та інструменти планування. Спільний доступ до вмісту у вигляді блогів є простим.

Вам навіть не потрібно публікувати це пізніше. Просто заплануйте час та дату, коли ви хочете, щоб ваша публікація в блозі виходила наживо, і витрачайте час на інші речі, щоб ваш бізнес зростав.

Ви також маєте можливість додавати кнопки соціальних медіа на свій веб-сайт, що дозволяє спілкуватися з клієнтами, де б вони не спілкувалися.

Люди побачать узгодженість вашого бренду через ваші сторінки у Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest та YouTube та захочуть приєднатися до розмови.

Це прекрасний спосіб перевірити води та побачити, які зміни потрібно внести у вашу бізнес-модель.

Не потрібно обстежувати клієнтів, щоб дізнатись, що їм подобається та що їм не подобається у ваших продуктах та послугах.

Вам потрібно слухати, читати їх коментарі та відповідати своєчасно. Weebly дає змогу вам без особливих зусиль робити свої акаунти в соціальних мережах.

Почніть сьогодні Weebly безкоштовно

Підтримка клієнтів

Weebly надає повністю забезпечений веб-сайт підтримки, який стосується найчастіше заданих питань. Інформація розбита на окремі категорії.

Ви знайдете потрібні відповіді щодо Essentials, блогів, будівництва, комерції, доменних імен, мобільних додатків тощо.

Кожна стаття відповідає на конкретні запитання і робить її так, щоб користувачі Weebly отримували необхідну допомогу негайно, не чекаючи, коли з ними звернеться фахівець із підтримки.

Також є можливість подати офіційний запит через форму, доступну через Довідковий центр.

Він запитує вашу електронну адресу, опис необхідної допомоги, поле для введення теми та інше, щоб дізнатись про проблему, яку ви маєте. Він також надає можливість завантажити скріншот або фотографію перед тим, як подавати запит.

Weebly не розголошує, скільки часу потрібно, щоб отримати відповідь після подання офіційного запиту про допомогу.

Інформація може знаходитися в самому довідковому центрі, але вона не вказує цю інформацію на сторінці разом із формою запиту. Це дуже важко оцінити, скільки часу потрібно, щоб отримати допомогу з питань веб-сайту.

Додаткові способи отримати підтримку клієнтів Weebly – це чат та електронна пошта. У контактній формі, знайденій у центрі підтримки, вказується на години, коли доступна підтримка клієнтів, і як довго ви будете чекати, щоб почути від когось по електронній пошті, коли ви подасте заявку.

Навчання в прямому ефірі пропонуються безкоштовно і допоможуть вам дізнатися все, що потрібно знати, щоб створити, запустити та запустити успішний бізнес в Інтернеті.

Рішення електронної комерції

Для багатьох компаній продаж товарів і послуг в Інтернеті неминучий. Це має сенс економічно через низькі накладні витрати та вражаючі інструменти для створення бізнесу.

Інтернет-бізнесу часто вимагають меншої кількості людей, щоб керувати ними, що є чудовою новиною для стартапів, бутік-фірм і магазинів з невеликими грошима, щоб їхні компанії почали рухатися.

Рішення електронної комерції Weebly за багатьма показниками порівнянні з Shopify. Наприклад, він пропонує простий у використанні розробник веб-сайтів, який дозволяє створити вітрину, що відповідає вашим потребам та перевищує ваші очікування.

Налаштувати

Ви можете налаштувати його скільки завгодно або якомога менше. Ви навіть можете мати повний контроль і редагування CSS / HTML для унікального веб-сайту, який вражає кожного разу, коли його бачать.

Магазинний візок

Weebly пропонує повністю інтегровану кошик для покупок. Перевірка є безпечною, що дозволяє клієнтам впевнено купувати покупки.

Мобільний

Повний мобільний магазин і замовлення працює на кожному пристрої в усі години дня і ночі. Ви не пропустите продаж, оскільки ваш веб-сайт знижений або є проблема з процедурою оформлення замовлення.

Фільтрування продукту зроблено легко

Клієнти здійснюють покупки в Інтернеті, оскільки хочуть заощадити час, зменшивши кількість зусиль, необхідних для пошуку того, що їм потрібно. Ось тут іде потужний відфільтрований пошук продукту Weebly.

Це дозволяє вашим клієнтам здійснювати пошук за ціною, кольором та розміром. Це також дозволяє виділити відповідні продукти, що допомагає закрити продаж і заробити ваш бізнес більше грошей.

Продаж фізичних товарів?

Як клієнт Weebly, ви не обмежуєтесь продавати лише фізичні товари. Ви можете продати широкий спектр цифрових товарів, включаючи електронні книги, шаблони, рецепти та навіть друковані вироби, такі як запрошення, вставки планувальників та робочі зошити.

Якщо ви вирішили продавати фізичні товари, ви не обмежуєтесь одним перевізником.

Ви можете використовувати UPS, USPS, FedEx тощо та встановлювати тарифи доставки залежно від ціни або ваги.

Ви також можете стягувати податок, де це застосовується, оскільки Weebly забезпечує та підтримує податки на рівні міста, штату та провінції у США та Канаді. Інші податки в країні визначаються продавцем і відображаються на веб-сайті, що спрощує продаж клієнтам у будь-якій точці світу. Ви не обмежені продажем людям однієї країни, а не іншій.

Інвентар

Як тільки ваш фізичний інвентар зменшиться, ви дізнаєтесь. Ви можете зберігати свої найпопулярніші товари на складі і навіть створювати пропозицію та пропозицію, показуючи клієнтам, скільки предметів у вас залишилось для покупки.

Після того, як товари продаються, вони позначаються як “немає на складі”, що дозволяє вам легко керувати магазином і сповіщати клієнтів про обмежені або популярні предмети..

Хостинг

Хостинг безкоштовний і надійний. Ваш магазин працює цілодобово та 365 днів на рік.

Ви не пропустите клієнтів, які хочуть витратити гроші з вами, оскільки ваш веб-сайт не працює на технічне обслуговування або не обладнаний для боротьби з припливом трафіку. Надійність – це те, про що відомо Weebly.

Інші особливості

Ви також можете налаштувати вміст, запускати акції та акції та приймати всі основні кредитні картки від власного доменного імені.

Якщо ви хочете вибрати додаткові способи оплати, Stripe, PayPal, Authorize.net і Square – це лише кілька варіантів, які добре працюють на сайтах Weebly.

Коли клієнт купує у вас, ви можете відразу обробляти та керувати замовленнями.

Надішліть підтвердження електронною поштою, інформацію про відстеження відвантаження та обробляйте повернення та повернення в режимі реального часу. Ви також отримаєте звіти про замовлення та продажі.

Найкраще, якщо у вас вже є магазин електронної комерції, ви можете імпортувати його з Etsy, Shopify або будь-якого файлу CSV. Внесіть потрібні налаштування, і все готово.

Вам не потрібно починати з нуля, щоб ваш магазин знаходився в іншому місці в Інтернеті.

Почніть сьогодні Weebly безкоштовно

Weebly Apps

Weebly Apps

Створюйте, редагуйте та керуйте своїм веб-сайтом через додатки Weebly для iOS та Android. Вони доступні безкоштовно через Apple App Store та Google Play Store.

Додаток можна використовувати на планшеті iPhone, iPad, Apple Watch, телефоні Android та планшеті Android.

Користувачі додатків можуть продавати продукти, виконувати замовлення, перевіряти товарні запаси та приймати платежі в будь-якому місці, де вони переходять на вищезгадані пристрої. Не менш важливою є можливість створення нових веб-сайтів, коли виникає потреба.

Редактор перетягування та перетягування з сенсорним екраном спрощує створення веб-сайту з мобільного пристрою.

Відео посібник для початківців веб-сайтів

Цей дійсно повинен допомогти вам почати роботу.

Клацніть тут, якщо хочете слідувати далі.

Weebly Перегляд Топ-2 плюсів & Мінуси

Мінуси Weebly:

Weebly надзвичайно простий у використанні і дозволяє людям, які не знають, створити варіанти веб-сайтів для створення, публікації та просування повністю інтегрованого веб-сайту для свого бізнесу..

Навіть не важливо, який тип товарів чи послуг продає бізнес.

Доступні різноманітні теми, включаючи ті, на які було посилатися вище, які роблять веб-сайти особистими та практичними.

Вартість обслуговування веб-сайту Weebly порівнянна з конкурентами та пропонує широкий спектр корисних функцій та інструментів, які спрощують продаж та спілкування..

Плюси Weebly

Мінусом Weebly, однак, є менше тем, ніж WordPress та Shopify, а також Weebly брендинг на безкоштовних акаунтах.

Люди, які не мають бюджету для оновленого облікового запису, не мають розкіш персональної URL-адреси, і вони по суті застрягли, повідомляючи своїх клієнтів або підписників, що вони використовують безкоштовний обліковий запис.

Також важко знайти інформацію про обслуговування клієнтів, хоча Weebly пропонує спеціалізований центр підтримки та можливості електронного навчання.

Після ретельного огляду веб-сайту була знайдена контактна форма, але варіант чату в прямому ефірі, згаданий раніше, не існує принаймні, наскільки ми могли бачити, коли переглядали веб-сайт.

Це дуже сприятливо для деяких людей, яким потрібна допомога у своїх облікових записах способами, які центр підтримки не пропонує.

Наявність підтримки на телефоні або вікна веб-чату на домашній сторінці веб-сайту усуне розчарування від неможливості своєчасно отримати підтримку..

Почніть сьогодні Weebly безкоштовно

Wix Vs Weebly

Цілком популярне питання, про яке багато хто задався питанням.

На щастя, я пішов вперед і написав приємне детальне та потужне..

Статтю Wix Vs Weebly вам потрібно перевірити.

Насолоджуйтесь!!

Висновок з огляду веб-розробників Weebly

Weebly пропонує просте рішення для створення веб-сайту незалежно від знань когось про створення веб-сайтів.

Цей огляд повинен допомогти вам зрозуміти різні сфери щодо Weebly, щоб переконатися, що він пропонує вам те, що ви шукаєте.

Ви готові спробувати?

Або ви можете поділитися своїм досвідом з Weebly?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map