Знайомство з основними розширеннями домену

Мій вміст підтримується читачами таких чудових людей, як ти. Що означає, що я міг би заробити комісію. Дізнайтеся більше тут!


Розширення домену
Ознайомтеся з розширенням домену

Багато хто з нас відвідують сайти у WWW (World Wide Web), і наприкінці ми зазвичай вводимо .com наприкінці, найвідоміше розширення там. Але я впевнений, що ти натрапив на інші, такі як .org чи .net, і подумав, чому їх так багато. Добре, я думав, що було б непогано зробити інформацію про те, що вони означають, щоб ви мали краще розуміння того, коли кожен може бути використаний.

Великий сир – .COM

Не дивно, що всі хочуть скуштувати бум .COM Якщо у вас є розширення .COM, ви, ймовірно, отримаєте більше трафіку. Розширення .COM є найбільш широко відомим. Навіть люди, які не дуже знайомі з розширенням Інтернету, зрозуміють, що означає .COM. Більшість людей платять багато, щоб мати модне ім’я .COM, але що це насправді означає? Розширення .COM насправді означає комерційне. Більшість підприємств хочуть .COM саме з цієї причини. Це частина вашої веб-присутності та один із найкращих способів привернути людей безпосередньо на ваш сайт. Звичайно, є альтернативи, але люди навіть змінять назву свого бізнесу, щоб мати хороший домен .COM.

Маленький сир – .NET

Однією з найпоширеніших альтернатив .COM є .NET, що розшифровується як мережа. Більшість постачальників послуг Інтернету використовують .NET як альтернативу. Ви також знайдете багато веб-хостингу та Інтернет-компаній, що використовують .NET. Однак .COM все ще є кращим, оскільки це найвідоміше розширення. Однак якщо у вас є бізнес, безпосередньо пов’язаний з послугою Інтернет, .NET є цінним варіантом.

Улюблена альтернатива – .ORG

У деяких випадках .ORG – це чудова альтернатива розширення, яку ви не можете придбати .COM. Однак, якщо ваш веб-сайт займається бізнесом, .ORG здається риболюбним. Це тому, що .ORG короткий для організації. Більшість сайтів, які використовують .ORG, призначені для некомерційних та торгових груп, але цей домен також може працювати для персональних сайтів, інформаційних сайтів, клубів та спортивних команд.

Авторитетне джерело – .EDU

Щоб отримати розширення .EDU, ви повинні бути акредитованим навчальним закладом. Це тому, що .EDU – обмежене доменне ім’я. Інші розширення, такі як .COM, .NET, .ORG та .BIZ – це несанкціоновані та необмежені доменні імена, що означає поділитися цим додатком що навіть якщо ви є комерційною компанією, ви можете мати доменне ім’я .ORG. Це не так з розширенням .EDU. Крім того, .EDU здебільшого для середніх навчальних закладів, таких як громадські коледжі та університети. Більшість сайтів .EDU вважаються авторитетними ресурсами.

Нічого не з цим – .BIZ

Із більшістю хороших доменних імен .COM, .BIZ був розроблений як ще одне комерційне розширення для бізнесу. Однак він став асоційованим із фейковими або недобрими веб-сайтами. Однак, все ж є кілька чудових веб-сайтів .BIZ, які пропонують законні послуги та продукти без вірусів. Більшість людей все одно перейде на ваш веб-сайт, якщо він має розширення .BIZ, але в ідеалі вам потрібен .COM для бізнесу.

Командир – .GOV

Розширення .GOV використовується лише урядовими структурами Сполучених Штатів. Ніхто не може зареєструвати розширення .GOV, якщо вони не кваліфікуються як урядова установа США. .GOV також вважається авторитетним ресурсом і досить цінним для цитування статей та журналів, які можна знайти в Інтернеті.

Про що це – .MOBI

Більшість підприємств мають сайт .MOBI. Це розширення спеціально для сайтів, оптимізованих для доступу на мобільних пристроях. Коли смартфони не могли отримати доступ до веб-браузерів, ваш бізнес абсолютно потребував розширення .MOBI, щоб телефони могли отримати доступ до вашого веб-сайту. Однак Інтернет у більшості випадків вийшов за межі потреби в .MOBI. Якщо у вас великий бізнес, не завадить створити окремий сайт .MOBI.

Короткий, солодкий і прямий – .TV

Хоча розширення може бути .TV, воно фактично є для будь-якого збагаченого медіа або розважального контенту, який містить багато зображень, відео та потокових передач. Більшість підприємств галузі індустрії розваг та музики можуть використовувати розширення .TV і досі користуються великою популярністю. Насправді, майже краще, якщо ви займаєтесь цим бізнесом, а розширення .TV, а не .COM, оскільки це означає, що ви пропонуєте більше відео та прямих трансляцій..

Будь-які думки?

Автор Крістофер Понтін та Сінтія Адамс
Кредит зображення: ivanpw

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map