2 Mjetet më të mira të Programeve të Prova Sociale për vitin 2020 (Rritja e Konvertimit)

Përmbajtja ime mbështetet nga lexuesit nga njerëz të mrekullueshëm si ju. Që do të thotë se mund të fitoja një komision. Mësoni më shumë këtu!


Shqyrtimi më i mirë i Programeve për Dëshmi Sociale

Unë i dua mjetet në uebfaqe që ndihmojnë vërtet në lëvizjet e konvertimeve.

Dhe mirë

Softueri i marketingut të provave sociale vërtet bën hile.

tani,

Unë e di që ju tashmë jeni duke kërkuar mënyra për të rritur konvertimet

Ose mirë

Ndoshta nuk e keni menduar kurrë.

Ose, ndoshta shtypja juaj në fjalë kyçe si

 • Programe provash
 • Bleni për prova sociale
 • Programe provash sociale

por,

pavarësisht

Këto lloje mjetesh kanë një kthim të madh në investimin tuaj.

Unë dua t’ju tregoj 2 nga kompanitë më të mira atje duke e bërë atë mirë.

Pra, ju mund të përfitoni nga ky softuer për uebfaqen tuaj eCommerce dhe më tej.

Shënim i shpejtë: Mjetet e provave sociale si këto të dyja duhet të kenë dy gishtin lart. Kam parë shumë rezultate të mira në uebfaqen time për të mos thënë çmendurinë tuaj për të mos përdorur një nga këto për investimin e vogël.

Do ta pranoj, jam i lirë dhe kam nevojë për një kthim në këto mjete që unë t’i përdor ato. Ky lloj mjeti është thjesht shumë i mirë dhe i lehtë për t’u përdorur.

Përdorni Dëshminë – Një mjet i shkëlqyeshëm për marketing të provave sociale që vlen për investime

Përdorni Dëshminë - Konvertimet në Uebfaqe për Sitet e e Tregtisë ose Ordo herë që ju nevojitet Konvertim

Përdorni Dëshminë nuk është shaka kur bëhet fjalë për marketing provash sociale në faqen tuaj të internetit.

Shtë e thjeshtë për t’u përdorur dhe ka shumë të ngjarë të integrohet bukur në faqen tuaj të internetit.

Unë e dua një mjet që sapo të jetë gati, shumë i mirë.

Whatfarë lloji të faqeve të internetit është Përdorni Dëshminë e mirë për të?

 • faqet e internetit të tregtisë elektronike
 • Info & faqet e internetit të trajnimit (Blog)
 • Uebfaqja e anëtarësisë
 • Shërbimet (Lokale & Uebfaqet Kombëtare)

Ajo që më pëlqen shumë për këtë mjet

 • Vendoseni atë dhe harroni atë lloj mjeti. Sigurisht që do të bëni ndryshime por funksionon.
 • Ndihmon me të vërtetë të krijoni vizitorë për klientët që ju bëjnë më shumë para.
 • Rrit konvertimin e përgjithshëm

Përdorni veçoritë kryesore të provës

 • Celulare e optimizuar – Të gjithë po kërkojnë faqen tuaj në një pajisje celulare. Dhe mirë, Përdorni Dëshminë sigurohuni që programi i tyre është gjithashtu atje. Plus i madh.
 • Njoftime për aktivitetin – Ky është një tipar i mrekullueshëm. Ju mund të tregoni se çfarë shikojnë njerëzit dhe çfarë po blejnë në faqen tuaj. Ky ulërimë konvertimi për faqen tuaj te internetit gjithë ditën.
 • Numërimi i vizitorëve të gjallë – Tregon se sa njerëz janë duke parë faqen në atë kohë të saktë.
 • Përkthimi gjuhësor – E shoh këtë bukur që ju mund të shndërroheni në një gjuhë tjetër kur të jetë e nevojshme. Karakteristikë e shkëlqyeshme.
 • Integrim i lehtë – ka shumë të ngjarë që ata të kenë një zgjidhje për t’u futur dhe luajtur drejtpërdrejt në faqen tuaj të internetit, kështu që nuk do të duhet të shqetësoheni se është e vështirë.

Shembuj të provave sociale duke përdorur provë përdorimi

Pse do të regjistrohesh për këtë?

Pyetje mjaft e drejtë?

Ky produkt ka të bëjë me shtimin, shitjet dhe regjistrimet në rritje.

Pra, nëse strategjia juaj e përgjithshme është të bëni një nga këto, ekziston një shans i mirë për ta marrë atë për një rrotullim.

Cila është çmimi i provës për përdorim?

Përdorni Prova ofroni 6 plan çmimesh të ndryshme menjëherë në sipërfaqe.

Ata gjithashtu këshillohen me ju edhe pse nëse këto plane nuk u përshtaten nevojave tuaja

 • Mimi bazë plani kushton 29 $ / Mujore ose paguhet çdo vit për 290 $ kursime për ju $ 58 dollarë të cilat përfshijnë deri në 1.000 vizitorë unikë.
 • Kostot e planit pro 79 $ / Mujore ose paguar çdo vit për 790 $ e cila ju kursen 158 $ e cila përfshin deri në 1K-10K vizitorë unikë. Ky plan për mua duket se është alternativa më e mirë për disa faqe në internet sepse përshtatet me një gamë shumë të suksesshme të vizitorëve në faqen tuaj.
 • Plani i biznesit kushton 129 $ / Mujore ose paguhet çdo vit për 1290 $ e cila ju kursen 258 $ e cila përfshin deri në 50,000 vizitorë unikë.
 • Kostot e planit premium – 199 $ / Mujore ose paguar çdo vit për 1990 $ e cila ju kursen 398 $ e cila përfshin 50K-100K vizitorë unikë.
 • Plani i platinit kushton – 299 $ / Mujore ose paguar çdo vit për 2990 $ e cila ju kursen 598 $ e cila përfshin 100K-300K vizitorë unikë.
 • Plani i ndërmarrjes – Dua të them që ju jeni thjesht një balotazh i drejtë tani. Ju duhet të kontaktoni ata për të marrë një çmim për këtë.

Provo të përdorësh provë falas për 14 ditë shumë e cila është e bukur ��

Përdorni Fomo – Një Softuer i shkëlqyeshëm i provave shoqërore për t’u përdorur për faqen tuaj të internetit

Përdorni Fomo është një tjetër mjet i shkëlqyeshëm për t’ju ndihmuar të konvertoni më shumë njerëz

Le të shikojmë tiparet që ata ofrojnë

Karakteristikat kryesore

 • Rregulloni pamjen tuaj – Ju mund ta bëni atë të duket dhe të ndjehet sesi dëshironi.
 • Ndërtesë e thjeshtë tërheqje dhe rënie – Rregulloni lehtësisht atë për dëshirën tuaj
 • 15 gjuhë ndërkombëtare – gjithmonë e bukur të dini se mund të strehoni të gjithë lexuesit tuaj dhe klientët tuaj të mundshëm.
 • Karakteristikat inteligjente – Fomos kërkon kohë për të grumbulluar numra dhe për të parë se çfarë funksionon më mirë dhe e optimizon atë. Kjo është shumë e lezetshme.

Prmimet për përdorim Fomo

 • Fillimi është 29 dollarë në muaj për 50,000 njoftime
 • Pro është 49 $ / muaj për 200,000 njoftime
 • Përparuar është 199 $ / muaj për 3,000,000 njoftime

Doesfarë integron Fomo me

Nuk do t’i kapërcej të gjitha, por kam dashur t’ju tregoj disa prej tyre që përdorin një ton njerëz.

 • Shopify
 • Konvertoni kompletin
 • Bigcommerce
 • WordPress
 • Instagram
 • Wix

Provoni të përdorni Fomo plotësisht falas

Le të flasim për atë që mund të jetë opsioni më i mirë për ju.

Para së gjithash

Unë e di se ka një ndryshim çmimesh.

Vetëm për ta mbajtur të thjeshtë

Plani i Vërtetimit të Përdorimit Bazë është 29 $ / Mujor për 1.000 vizitorë unikë

dhe:

Përdorni Fomo ju merr 50,000 njoftime për 29 $ / muaj

Theelësi këtu është një është vizitorët unikë dhe tjetri është njoftimet

Kështu që një vizitor unik mund të shihte 25 njoftime të jepnin ose të merrnin

Pra, ato janë më afër çmimit sesa janë realizuar.

Tani, nga një ndërfaqe e thjeshtë

Më duhet të jap Përdorni Dëshminë fitorja në këtë kategori.

Unë thjesht e gjej faqen e tyre më të lehtë për të lundruar dhe më miqësore.

Unë jam edhe pinjoll për të.

Në fund të fundit, është mirë kur shkoni në një sit që është ngritur për dikë, pavarësisht nga ekspertiza e tyre.

Por, le të hedhim edhe disa arsye të tjera pse po përdor Përdorimi i Prova

 • Ndjehen dhe duken sikur përmenda
 • Ndihem atje duke punuar më shumë në zhvillimin e integrimeve dhe përparimit

Ku mund ta përdor këtë softuer në sitin tim?

E kuptova se mund të ishte mirë t’ju tregoja sesi e përdor shumë.

Vetëm e drejtë e drejtë?

Për mua, vendosa ta përdor për të treguar numrin e përdoruesve

Që janë duke përdorur mundësi të caktuara të krijuesit të faqes elektronike të e-commerce.

E kam edhe në faqe të tjera, por është i njëjti koncept.

Për t’i bërë njerëzit të klikojnë përmes!!

Dhe e kuptova duke treguar se sa njerëz janë regjistruar

Kjo do të ishte jashtëzakonisht e dobishme për rritjen e faqes time të internetit.

Që ishte krejtësisht.

Jepni ose merrni pak, por ndoshta rreth një rritje prej 30% gjatë 3 muajve, e cila është e mrekullueshme

për regjistrime falas për prova.

Këtu është faqja nëse dëshironi ta shihni në veprim.

Thjesht shikoni në ekran dhe do të shihni diçka që shfaqet në fund.

Përfundimi mbi përdorimin e provës dhe përdorimin e fomo

Në fund të ditës, ata të dy do t’ju ndihmojnë të konvertoheni vërtet.

Dhe ata janë të dy mjetet që pasi të jenë gati, ato ekzekutohen vetëm më vete.

Unë jam një tifoz i madh i kësaj sepse tërheq të dhënat dhe bën punën për ju.

Dhe pastaj u tregon lexuesve dhe klientëve tuaj se çfarë po ndodh në faqen tuaj.

Linja e poshtme:

Do të jetë me vlerë investimi për të rritur faqen tuaj të internetit.

Mori pyetje? 

Me njofto me poshte ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map