Bubble Review

Bubble Review


Bubble – je výkonný webový rámec pro vytváření cloudů. Byl navržen tak, aby pomáhal začínajícím podnikům a majitelům podniků vytvářet efektivní aplikace, které lze použít k propagaci služeb nebo produktů a také k jejich použití v podnikové IT infrastruktuře. Klíčovou výhodou Bubble je schopnost vytvářet plně funkční aplikace žádné předchozí zkušenosti s programováním nebo kódováním. Nováčci a netechnici ocení snadnost použití a spoustu funkcí, které zajistí bezproblémový stavební proces.

Tento software byl původně vytvořen pro vývoj robustních aplikací pro různé účely. Toužíte po technologii orientované na zákazníka nebo chcete zvýšit produktivitu společnosti a vyvinout aplikaci přizpůsobenou pro vnitřní použití. Bubble framework se určitě hodí. I když není potřeba žádné programování HTML nebo CSS, budete moci vytvářet softwarové produkty s vynikajícím designem uživatelského rozhraní, uživatelsky přívětivým rozhraním a inovativním přístupem. Podívejme se, co má tento mocný rámec pod kapotou.

1. Snadné použití

Platforma představuje perfektní směs funkce drag-and-drop ve směsi s přístupem programování založeným na pracovním postupu.

Jinými slovy, získáte plnou kontrolu nad pracovním tokem a hierarchií aplikace bez znalosti kódování.

Bubble má velmi jednoduchý editor se všemi nástroji, které budete potřebovat k vytvoření nejmodernější webové nebo mobilní aplikace. Jádrem této funkce je, že uživatel je ten, kdo definuje budoucí aplikační logiku. Uvidíme, jak to funguje.

Začínáme

Samotná platforma je zdarma k použití. Nebudete tedy muset hledat příležitost ke zkušební verzi, abyste mohli otestovat, jak systém funguje. Chcete-li získat přístup k nástrojům Bubble, jednoduše zadejte svůj e-mail a heslo, aniž byste museli uvádět své fakturační údaje. Uživatelé se budou moci přihlásit také pomocí svých účtů GitHub nebo Google. Software vás automaticky přenese na osobní panel, kde si můžete vybrat další krok, ať už to bude nová aplikace nebo šablona, ​​kterou vytvoříte pro budoucí projekt..

Registrace bublin

Uživatelé mohou odtud také přistupovat k interaktivním lekcím Bubble. Popisují všechny fáze stavebního procesu přímo na palubní desce bez nutnosti přepínání mezi několika obrazovkami. V případě potřeby můžete také zadat svůj účet a aktualizovat nebo změnit osobní údaje. Chcete-li začít s novým projektem, klikněte na tlačítko „Nová aplikace“ a najděte si intuitivní ovládací panel Bubble.

Tvůrce uživatelského rozhraní

Vítejte na hlavním panelu budovy a designu uživatelského rozhraní. Nováčci mohou být od začátku trochu ohromeni, protože v postranním panelu vlevo je mnoho nástrojů. Trvá však několik minut, než si na kartu zvykneme a začneme implementovat různé sekce a blok pro vaši budoucí aplikaci.

Aplikace bublin

Rámec používá drag-and-drop. Usnadňuje uspořádání vaší vlastní struktury a hierarchie prvků. Jinými slovy, můžete se cítit jako webový architekt a podle potřeby vkládat konkrétní prvky. Uživatelé si mohou vybrat hotovou šablonu nebo začít vytvářet aplikaci z prázdného plátna. Kromě toho máte možnost vytvořit šablonu a poté ji spojit s aplikací.

Prvky lze upravovat podle vašich požadavků. Jednoduše na něj klikněte a použijte novou kartu pro změnu velikosti bloků, změnu textů, výběr stylu pozadí, změnu barev, výběr typu obsahu pro celý blok, definování nových podmínek atd. Když skončíte s rozvržením aplikace, můžete pomocí režimu kontroly zkontrolujte, jak to vypadá v reálných podmínkách v prohlížeči.

Editor bublin

Bubble poskytuje plnou kontrolu nad procesem výstavby. Uživatelé mohou znovu objevit logiku svých aplikací nebo webových stránek. Pokud chcete vytvořit chronologii akcí, můžete přidat nový blok a definovat pro něj konkrétní akci definováním nové podmínky. Rámec také poskytuje přístup k databázi, kde můžete shromažďovat potřebné informace prostřednictvím kontaktního nebo registračního formuláře a nechat si je automaticky uložit do příslušné databáze..

Tento software je velmi flexibilní, pokud jde o přizpůsobení. Nabízí více než 800 různých pluginů. Uživatelé budou moci integrovat možnosti plateb, služby streamování videa a hudby, různé marketingové nástroje, nástroje podpory zákazníků a další.

Žít

Bubble je cloudové řešení, které vám umožní nejen vytvářet efektivní aplikace, ale také hostovat vaše projekty. Nemusíte hledat samostatného poskytovatele hostingu. Systém přináší všechna aktiva do jednoho balíčku. Někteří uživatelé budou mít možnost vybrat si z různých plánů v závislosti na jejich obchodních požadavcích nebo jednoduše upgradovat na vynalézavější plán v kterémkoli okamžiku.

O cenách budeme hovořit o něco později Plány & Ceny odstavec. Co je nutné určit, je skutečnost, že rámec přichází jako plně funkční cloudová platforma s vlastními prostředky a škálovatelnou infrastrukturou pro nasazení, podporu a údržbu vašich webů nebo aplikací obsahujících backend a integrované služby připojené přes API..

2. Funkce & Flexibilita

Rámec poskytuje řadu funkcí hned po vybalení. Jsou poskytovány, aby umožnily startupům a společnostem vytvářet komplexní řešení bez najímání profesionálních vývojářů. Kromě toho, že je to řešení typu all-in-one s hostitelskými zařízeními pro nasazení projektů, Bubble poskytuje nástroje pro přizpůsobení aplikace, takže je uživatelsky přívětivější.

Doplňky a doplňky

Uživatelé si mohou vybrat z více než 870 různých pluginů dostupných na místním trhu. Zahrnují analytické služby včetně Google Analytics nebo segmentu, platební brány jako PayPal a Stripe, různé modely předplatného plateb nebo nástroje pro zpracování transakcí třetích stran.

Bubble pluginy

Máte šanci propojit projekt s již existujícím API nebo publikovat své vlastní partnery a zákazníky, kteří se k vám připojí bez námahy. Trh s pluginem pro bubliny není jen místem, kde najdete doplňky pro sebe. Zde mohou uživatelé také sdílet nebo prodávat některé ze svých vlastních pluginů postavených na JavaScriptu.

Spolupráce

Bublinová spolupráce

Existuje několik způsobů, jak ostatním umožnit zapojení do vašeho projektu. Funkce spolupráce umožňuje přidat až 40 kolegů. Správce je schopen nastavit konkrétní role přímo z řídicího panelu. Bubble navíc usnadňuje interakci s cílovým publikem prostřednictvím chatů, zpravodajských kanálů atd. Vytvořte registrační formulář, aby se uživatelé mohli přihlásit přes sociální účty.

Přizpůsobitelná logika pracovního postupu

Jak jsme již uvedli, Bubble je špičkový rámec, který poskytuje koncovému uživateli al kódovací sílu. Musíte vytvořit logiku aplikace definováním podmínek. Jinými slovy, uživatel skutečně říká systému, co by se mělo stát, pokud návštěvník provede konkrétní akci.

SEO a zabezpečení

Můžete nastavit způsob, jakým budou vyhledávací nástroje a sociální sítě zobrazovat váš budoucí projekt. K dispozici je jednoduchá karta pro správu všech značek metadat SEO, přizpůsobitelných adres URL atd. Zde můžete také vygenerovat soubor Sitemap.

Bubble seo

Pokud jde o bezpečnostní prostředky, všechny weby a aplikace vytvořené pomocí Bubble mají šifrování SSL. Kromě toho můžete vytvořit jedinečné heslo ke skrytí aplikace, dokud nebude připraveno k uvedení do provozu. Správce může nastavit konkrétní pravidla, která definují způsob zobrazení dat uživatelům. Všechny účty Bubble jsou chráněny díky dvoufaktorové autentizaci.

Rámec All-In-One

S Bubble získáte plně hostovanou webovou stránku a platformu pro vytváření aplikací s infrastrukturou připravenou k použití. Systém se postará o údržbu, zabezpečení a správu serverových řešení. Jakmile se projekt rozrostl daleko za současná aktiva, můžete jej škálovat kliknutím kliknutím na další zdroje dodávané s vyšším plánem.

3. Návrh & Šablony

Bubble nemá svá vlastní témata tak, jak jsme zvyklí. Zároveň nabízí celou řadu responzivních šablon vytvořených uživateli Bubble. Některé z nich jsou zdarma a některé jsou placené. Cena se pohybuje od 0 do 199 $ v závislosti na stylu a funkčnosti rozvržení.

Bublina šablona

Všechny šablony jsou rozděleny do konkrétních kategorií. Zde máme blogy, samostatná rozvržení CRM, stavební bloky, vstupní stránky, digitální obchody, tržiště a další. Řadit je podle výklenku a vybrat šablonu, která odpovídá vašim potřebám. Mimochodem, můžete si zdarma vytvořit vlastní šablonu a sdílet ji zdarma nebo prodávat na trhu Bubble.

4. Zákaznická podpora

Přestože je Bubble velmi snadno použitelný, má silnou podporu tváří v tvář rostoucí komunitě s téměř 351 000 aktivními uživateli a více než 314 000 již vytvořených aplikací. Špatnou zprávou je, že platforma nemá funkci živého chatu ani telefon, který by vás mohl okamžitě kontaktovat. Nováčci se však nikdy neztratí díky probíhající komunitě sociálních médií, místnímu fóru a blogu.

Fórum podpory bublin

Způsoby řešení možných problémů tedy zahrnují:

 • E-maily – kontaktujte tým podpory pomocí typického systému prodeje vstupenek.
 • Fórum – připojte se ke komunitě Bubble a požádejte o pomoc zkušené uživatele. Fórum se může zdarma připojit. Můžete otevřít nové vlákno a najít téma se stejným problémem.
 • Bubble Blog – obsahuje řadu článků, zprávy o společnosti a spoustu dalších informací zasvěcených.
 • Sociální účty – stránka Facebook se může pochlubit více než 12 000 předplatiteli s možností kontaktovat správce Bubble přímo prostřednictvím Facebook Messenger.

K dispozici je také úředník Twitter účet který upozorňuje na nejnovější zprávy, aktualizace a další informace, které se mohou hodit.

5. Plány & Ceny

Samotný rámec je volně použitelný. Chcete-li začít vytvářet aplikaci, nemusíte vytvářet penny. Hobby plán je k dispozici všem uživatelům za nulové náklady.

Cena bublin

Placené plány však budou nutné pro přístup k dalším funkcím a hostování vašeho projektu. Ceny jsou následující:

 • Osobní náklady 25 $ za měsíc feat White Labelling, export dat, atd.
 • Profesionální náklady 115 $. Bude vyhovovat potřebám při spouštění představovat 2 editory aplikací, 3 jednotky kapacity serveru a další.
 • Výrobní náklady 475 $. Je určen pro podniky, které hledají maximální kapacitu serveru. Získáte 15 editorů aplikací a 20 vývojových verzí.

Enterprise klienti mohou také těžit z specializovaných řešení založených na modelu „pay-as-you-scale“.

6. Klady a zápory

Bubble je bezpochyby jedním z nejúčinnějších rámců pro vytváření špičkových aplikací a webových stránek bez absolutně žádných kódovacích schopností. Bude vyhovovat malým spouštěcím a velkým podnikovým potřebám, i když některé z jeho funkcí nemusí splňovat očekávání průměrného uživatele.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Výkonná cloudová platforma.
&# x2714; Pomáhá vytvářet špičkové aplikace a webové stránky.
&# x2714; Přizpůsobitelný stavební proces.
&# x2714; Pokročilý editor uživatelského rozhraní.
&# x2714; Hostitelská kapacita.
&# x2714; Škálovatelné serverové řešení.
&# x2714; Široký výběr pluginů.
✘ Některé z doplňků třetích stran nemají řádnou dokumentaci.
✘ Žádné vlastní šablony.

Závěr

Bubble je výkonný nástroj pro vytváření webových stránek, který vytváří robustní a špičkové aplikace. Tato platforma vám bude velmi vyhovovat v případě, že potřebujete vytvořit vnitřní softwarové produkty, které zvýší produktivitu společnosti nebo dodají inovativní aplikace koncovým uživatelům. Systém je dodáván jako balíček all-in-one se škálovatelnými hostitelskými zařízeními, které lze aktualizovat podle vývoje vaší firmy.

Výsledkem je solidní obchodní nástroj pro začínající a zavedené společnosti. Pokud jste jednotlivec, který hledá jednoduché řešení pro spuštění blogu nebo portfolia, pravděpodobně byste potřebovali jednodušší platformu jako uKit nebo Wix.

Vyzkoušejte bublinu zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map