Divi Theme & Builder Review

Motyw Divi i przegląd konstruktora


Divi – to konstruktor motywów WordPress, który od ponad dekady zapewnia także obsługę WP premium użytkownikom. Platforma jest dostarczana jako część produktów opracowanych przez Elegant Themes. Został on uruchomiony z misją zastąpienia tradycyjnych motywów WordPress nowszymi i bardziej zaawansowanymi układami. System ma wbudowany edytor wizualny do tworzenia oszałamiających efektów zarówno dla doświadczonych projektantów stron internetowych, jak i dla osób nie posiadających umiejętności technicznych w programowaniu.

Narzędzie zyskało sobie uznanie dzięki swojej elastyczności. Divi umożliwia tworzenie wszelkiego rodzaju szablonów dla różnych typów witryn. Niezależnie od tego, czy chcesz uruchomić blog, witrynę dla małych firm czy sklep cyfrowy, oprogramowanie ma je wszystkie w pakiecie. Obecnie ma ponad 1000 gotowych szablonów, które można łatwo edytować i dostosowywać.

Dlaczego tak naprawdę trzeba używać Divi zamiast tradycyjnych motywów WordPress? Poniższa recenzja ma to rozgryźć.

Czytaj także: Najlepsze oprogramowanie do tworzenia stron internetowych z funkcją przeciągnij i upuść.

1. Łatwość użycia

Divi to konstruktor motywów przeglądarki z wbudowanym procesem edycji. Oznacza to, że użytkownicy nie muszą pobierać ani instalować oprogramowania, jak w przypadku większości instrumentów do projektowania motywów WP. Pozwala obserwować wszystkie zmiany i modyfikacje w czasie rzeczywistym. Co więcej, są one automatycznie zapisywane bez konieczności ciągłego klikania przycisku „zapisz”, jak w niestandardowym wpisie WP lub edytorze stron.

Kluczowym minusem jest to, że platforma nie ma bezpłatnego okresu próbnego. Aby rozpocząć korzystanie z narzędzia, musisz wybrać jeden z dostępnych planów, wprowadzić dane osobowe oraz dane rozliczeniowe, aby kontynuować płatność. Dobrą wiadomością jest to, że oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku, gdy nie jesteś zadowolony ze sposobu, w jaki obsługuje różne zadania.

Divi Pay

Wersja Divi Demo to dobre rozwiązanie wyżej wspomnianego problemu. Testujesz funkcjonalność w czasie rzeczywistym, nie kończąc żadnego procesu rejestracji. Wystarczy kliknąć „Divi Demo” i rozpocząć edycję układu bez logowania. Oczywiście tryb demo nie ma wszystkich funkcji. Z drugiej strony wystarczy wyjaśnić, czy narzędzie odpowiada Twoim potrzebom. Teraz wypróbujmy edytor z jego funkcjonalnością.

Budowanie szablonu & Redagowanie

Platforma jest połączeniem różnych technologii i metod budowy. Tutaj mamy proste narzędzie przeciągnij i upuść oprócz funkcji edycji zbiorczej, edytora wizualnego oraz szerokiego wyboru różnych modułów i bloków do umieszczenia na stronie.

Użytkownicy mogą wybierać z różnych sekcji. Zawierają przyciski. Bloki CTA, formularze kontaktowe, galerie zdjęć, liczniki czasu i wiele innych. Możesz dodać literacką dowolną literę bez szukania osobnej wtyczki.

Moduł Divi

Zaawansowany edytor umożliwia dostosowanie każdego bloku. Kliknij dwukrotnie, aby edytować zawartość lub otworzyć zaawansowane ustawienia, aby zmienić style bloków, treść, wyrównanie itp. Ta opcja z pewnością może się przydać początkującym, podczas gdy bardziej doświadczeni projektanci i koderzy docenią zaawansowane opcje z możliwością dodania niestandardowego CSS, wskaż niezbędne atrybuty . Dzięki temu masz możliwość połączenia własnego stylu CSS z funkcjonalnością Divi poprzez intuicyjny interfejs.

Przycisk Divi

Jeśli podoba Ci się układ, ale nadal masz wątpliwości, czy go użyć, system pozwala go zapisać i zapisać w niestandardowej bibliotece, aby uzyskać do niego dostęp później. Użytkownicy mogą tworzyć kilka układów jednocześnie, nazywać je i dzielić na różne kategorie. Co więcej, możesz powielać każdy moduł, a także kopiować jego styl CSS. Jako edytor wbudowany Divi oferuje proste sposoby ponownego wykonania lub cofnięcia niektórych etapów budowania. Ponadto pomaga zrewidować całą procedurę programowania, umożliwiając dostęp do historii wszystkich zmian wprowadzonych od samego początku.

Na żywo

Należy pamiętać, że Divi nie jest platformą typu „wszystko w jednym” ze wszystkimi funkcjami w pakiecie. Jest to głównie konstruktor motywów, co oznacza, że ​​musisz znaleźć hosting i zarejestrować domenę osobno. Co więcej, już zainstalowany WordPress CMS będzie również konieczne, aby przejść do witryny.

To gdzie Bluehost będzie najlepszy zakład. Dlaczego warto szukać innego dostawcy hostingu, skoro oficjalnie zalecana platforma WP zapewnia wszystko, czego potrzebujesz w każdym planie? Za stosunkowo niską cenę uzyskaj roczną bezpłatną domenę, wszystkie niezbędne urządzenia i zasoby hostingowe, bezproblemowa instalacja i integracja WP, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa itp. Ceny hostingu omówimy nieco dalej wraz z kosztami planu Divi.

2. Funkcje & Elastyczność

Oprócz typowych funkcji platforma WYSIWYG może być dostarczana natychmiast po wyjęciu z pudełka, Divi ma kilka specjalnych opcji do zaoferowania. Pomimo tego, że nie jest to wszechstronny kreator stron internetowych, ma kilka świetnych narzędzi w zakresie projektowania szablonów i wizualizacji. To odróżnia go od typowych konstruktorów motywów WordPress i niestandardowych układów.

Czytaj także: Niestandardowy projekt internetowy a motyw WordPress: Który sposób wybrać?.

Zaawansowane sterowanie wizualne

Użyj tego narzędzia, aby tworzyć nowe układy lub edytować gotowe szablony w czasie rzeczywistym. Natychmiast zobaczysz wszystkie zmiany bez konieczności ich ciągłego zapisywania. Prosty edytor „przeciągnij i upuść” umożliwia zmianę struktury strony i przesuwanie elementów lub obiektów w dowolne miejsce.

Kontrola nad CSS

Ustawienia Divi

Divi jest dobry nie tylko dla początkujących bez umiejętności technicznych. Będzie działać dla doświadczonych programistów i projektantów stron internetowych. Masz świetną okazję do dodania własnych stylów CSS, tworzenia nowych, wskazywania atrybutów i pracy ze stylem CSS na różne sposoby.

Szeroki wybór opcji projektowania

Platforma oferuje naprawdę ogromny wybór wstępnie zaprojektowanych bloków i modułów. Każdy z nich można dostosować za pomocą ogólnych i zaawansowanych ustawień w celu przeprojektowania bloku. Użytkownicy mogą dodawać różne efekty, pracować z filtrami obrazu i tła, dodawać jasność, zmniejszać pojemność lub kontrast itp. Dzielniki kształtów umożliwiają modyfikowanie wymiarów poprzez edycję wysokości, powtórzeń poziomych i innych kluczowych parametrów.

Zarządzanie układem

Edytor Divi

Możesz utworzyć dowolną liczbę niestandardowych projektów. Zapisz każdy układ i przypisz mu określoną kategorię, aby w razie potrzeby uzyskać szybszy dostęp. Divi ułatwia ponowne wykorzystanie już utworzonych motywów. Ta funkcja zapewnia kontrolę układu i wydajne zarządzanie przepływem pracy.

3. Szablony & Projekt

Narzędzie do tworzenia motywów ma obecnie ponad 1000 gotowych do użycia motywów. Odnoszą się one do 14 różnych nisz biznesowych, które obejmują również eCommerce. Zgadza się. Platforma może być również używana do tworzenia sklepów cyfrowych. Wszystkie szablony są w 100% responsywne i działają dobrze na różnych typach urządzeń mobilnych.

Układ Divi

Sama Divi została stworzona jako środowisko projektowe, które umożliwia zmianę i personalizację każdego elementu strony od zera. Użytkownik przejmuje kontrolę nad wszystkim, od efektów wizualnych do dzielników cieni, efektów wizualnych, stanów najechania kursorem i umieszczania modułu na stronie. Zaawansowani użytkownicy z wystarczającymi umiejętnościami technicznymi będą mogli tworzyć i dodawać własne elementy CSS, co z pewnością dodaje elastyczności w zakresie projektowania.

4. Obsługa klienta

Platforma ma ugruntowaną społeczność online, w której użytkownicy i eksperci są gotowi do pomocy. Przede wszystkim możesz skorzystać z funkcji czatu na żywo. To samo okno oferuje prosty pasek nawigacyjny do samodzielnego wyszukiwania odpowiedzi i pozostawania w kontakcie z najnowszymi aktualizacjami systemu, które zostaną wprowadzone.

Ponadto użytkownicy mają dostęp do dokumentacji konstruktora. Lokalna grupa na Facebooku ma ponad 35 000 aktywnych użytkowników. Zawsze możesz liczyć na pomoc dostarczoną przez subskrybentów lub skontaktować się z tamtejszym zespołem wsparcia. Zespół Divi regularnie organizuje spotkania i konferencje, w których możesz brać udział.

5. Plany & cennik

Cena Divi

Jeśli podoba Ci się narzędzie i chcesz w pełni wykorzystać jego funkcjonalność, możesz wybrać jedną z 2 dostępnych opcji. Zawierają:

  • Roczny dostęp już od 89 USD rocznie. Otrzymujesz dostęp do wszystkich układów, a także narzędzi do edycji i projektowania, oprócz wsparcia Premium.
  • Dożywotni dostęp kosztuje 249 USD za wszystkie te same funkcje. Jedyną różnicą jest to, że płacisz tylko raz i dostajesz wszystkie nieograniczone opcje na dobre.

Jak powiedzieliśmy wcześniej, Divi nie jest gotowym do użycia narzędziem do tworzenia stron internetowych. Musisz także zadbać o hosting i domenę. Bluehost to dobre rozwiązanie ze wszystkimi funkcjami zawartymi w planach zoptymalizowanych pod kątem WP. Cena wejściowa zaczyna się od 2,95 USD miesięcznie.

6. Plusy & Cons

Divi różni się od innych konstruktorów motywów WordPress. Zapewnia całkowitą kontrolę nad procesem edycji i projektowania. Nie wymaga pobierania ani instalowania oprogramowania. Działa świetnie dla początkujących i techników, chociaż wciąż można znaleźć pewne małe wady:

Plusy:
Cons:
&# x2714; Proste narzędzia do edycji.
&# x2714; Bogata kolekcja modułów.
&# x2714; Przystępne ceny.
&# x2714; Zaawansowane opcje projektowania.
&# x2714; Ponad tysiąc gotowych układów.
&# x2714; Tryb demonstracyjny Divi.
✘ Brak bezpłatnego okresu próbnego.
✘ Brak hostingu i domeny w cenie.

Wniosek

Podsumowując, Divi może być dobrym rozwiązaniem nie tylko dla doświadczonych programistów internetowych poszukujących ulepszonych instrumentów, ale także dla początkujących, którzy pragną czegoś innego niż niestandardowe motywy WordPress. Dostajesz dożywotnią platformę dostosowywania za cenę jednego pakietu premium.

Pozwoli ci to tworzyć wspaniałe szablony stron internetowych, kiedy tylko chcesz, bez konieczności płacenia za każdym razem, gdy chcesz się wyróżnić. Co więcej, będzie działać dobrze dla tych, którzy tworzą witryny dla swoich klientów i zawsze potrzebują nowych źródeł inspiracji. Divi umożliwia tworzenie układów dla każdej niszy biznesowej.

Wypróbuj Divi za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map