Link Whisper Review

Link Recenzja wtyczki szept


Link Szept – jest WordPress wtyczka, aby wewnętrzne i szybkie zarządzanie linkami było szybsze i łatwiejsze. Narzędzie oparte na sztucznej inteligencji może automatycznie tworzyć wewnętrzne linki do postów, aby umożliwić stronie korzystanie z wyższych pozycji w wyszukiwarkach. Wtyczka jest prostym i intuicyjnym rozwiązaniem do wdrażania zaawansowanych ulepszeń SEO bez specjalnych umiejętności i wiedzy.

Wtyczka używa sztuczna inteligencja aby zapewnić kontekstowe sugestie na temat tego, gdzie dodać kotwicę. Innymi słowy, może analizować treść postu i zdefiniować najlepszy sposób tworzenia wewnętrznych linków, które będą przydatne zarówno dla czytelników, jak i botów wyszukiwarek. Oprócz natychmiastowych sugestii i automatycznego dodawania narzędzie jest wyposażone w narzędzia do edycji linków i zarządzania nimi.

Czy naprawdę warto go używać? Jak może pomóc poprawić SEO strony? Bądź na bieżąco, aby dowiedzieć się więcej z naszej recenzji.

Plusy i minusy

Link Whisper to fajna wtyczka, ale nie jest to magiczny kij ani najlepsze rozwiązanie wszystkich wewnętrznych problemów SEO. Poza tym nie powinno się go używać jako samodzielnego narzędzia optymalizacyjnego, pomimo funkcji, które zapewnia. Ale z pewnością będzie to miało sens, gdy zostanie użyte razem z innymi niezbędnymi instrumentami.

Link Whisper plusy:
Link Whisper Cons:
&# x2714; Zautomatyzowane budowanie linków – system automatycznie dodaje wewnętrzne linki przychodzące, analizuje treść postu i przedstawia sugestie.
&# x2714; Technologie oparte na AI – wtyczka wykorzystuje sztuczną inteligencję do eksploracji zawartości i generowania ogólnych sugestii kotwicy.

&# x2714; Ulepszone rangi – korzystanie z wewnętrznych linków jest ważne dla zwiększenia pozycji w wyszukiwarkach. Dzięki Link Whisper proces ten jest szybszy i prostszy dla początkujących.
&# x2714; 100% kompatybilności – narzędzie może być używane z różnymi motywami WP. Działa również świetnie z WooCommerce, Gutenberg, Kadence Blocks i innymi.
&# x2714; Łatwość użycia – od procesu instalacji do wewnętrznego zarządzania linkami właściciele stron internetowych nie będą mieli trudności z użyciem wtyczki.
&# x2714; Analityka & Raporty – wtyczka jest dostarczana z pulpitem nawigacyjnym do śledzenia wszystkich najważniejszych statystyk linków w jednym miejscu.

✘ W niektórych przypadkach wtyczka może sugerować linki do treści w wieku, w którym nie chcesz ich mieć. Na przykład na stronie głównej może pojawić się kotwica.
✘ Czasami automatyczne sugestie nie wyglądają tak ogólnie i trafnie, jak chcesz.
✘ Nie można ręcznie dodawać linków do sugestii.
Issues Problemy techniczne w przypadku korzystania z niektórych programów budujących strony zorientowanych na WP, takich jak Thrive Architect i niektórych innych.

Do czego służy Link Whisper?

Wtyczka pomaga więc dodawać linki wewnętrzne i sprawia, że ​​treść jest bardziej przyjazna dla użytkownika i SEO. Ale kto może tego potrzebować?

Po pierwsze, Link Whisper będzie działał dobrze dla właścicieli małych firm i marketerów, którzy chcą zwiększyć ruch w swoich witrynach. Po drugie, może być przydatny dla blogerów i właścicieli witryn opartych na treści, którzy używają optymalizacji pod kątem wyszukiwarek w celu zwiększenia ruchu w celu dalszej monetyzacji.

Główną zaletą jest to, że nie powinieneś być guru SEO ani mieć specjalistycznej wiedzy w zakresie pracy z wyszukiwarkami. Wtyczka jest bardzo łatwa w instalacji, konfiguracji i zarządzaniu. Mamy narzędzie, które może być dobre dla początkujących, którzy uruchom nową witrynę od podstaw lub chcesz ulepszyć istniejący za pomocą wewnętrznych linków.

Jak linki wewnętrzne pomagają ulepszyć twoją stronę

Co to są linki wewnętrzne i jak mogą pomóc? Każdy słyszał ten termin pomimo SEO. Linki wewnętrzne wydają się być jednym z najpotężniejszych narzędzi do optymalizacji strony internetowej. To sprawia, że ​​treść jest bardziej przydatna dla czytelnika i działa praktycznie tak samo, jak cytowaliśmy źródła w sekcji bibliografii dotyczące różnych zadań akademickich w szkole średniej.

Kiedy mówimy „linki wewnętrzne”, mamy na myśli linki, które umieszczają się na twoich stronach internetowych. Innymi słowy, mamy stronę zawierającą hiperłącze do innej strony znajdującej się na tej samej stronie domena. Podczas gdy backlinkowanie jest obecnie głównym instrumentem większości projektów internetowych, linki wewnętrzne są często niedostatecznie wykorzystywane i niedoceniane, co jest błędne, i oto dlaczego:

 • Ulepszona nawigacja dla czytelników – linki wewnętrzne pomagają stworzyć ścieżkę czytelnika, prowadząc ich z jednej strony docelowej na drugą. Poza tym przeniesienie czytelnika na inną odpowiednią stronę poprawia kluczowe wskaźniki SEO
 • Architektura strony internetowej – linki wewnętrzne mogą wydawać się mocnym fundamentem witryny. Oferują użytkownikom zarys ze wszystkimi potrzebnymi informacjami do wyszukiwania w jednym miejscu.
 • Lepsza pozycja Google SERPs – powiedzmy, że masz jedną stronę, która ma wysokie stopnie SERP. Wewnętrzne linki pozwolą Ci przenieść kapitał również na inne strony.
 • Lepsze indeksowanie Google – jeśli masz złożoną stronę internetową z licznymi sekcjami i stale aktualizowaną treścią, boty Google pomijają niektóre strony (lub odwiedzają je rzadko). Wewnętrzne linki pomagają im lepiej zrozumieć treść witryny i znaleźć strony ukryte głębiej w architekturze witryny.

Teraz, gdy wiemy, jak mogą pomóc linki wewnętrzne, wróćmy do wtyczki Link Whisper i zobaczmy, jak to działa.

Łatwość użycia

Narzędzie nie wymaga specjalnej wiedzy. Użytkownicy nie posiadający umiejętności SEO ani umiejętności technicznych mogą w pełni wykorzystać automatyczne tworzenie linków wewnętrznych. Aby rozpocząć korzystanie z wtyczki, wystarczy kupić oficjalną licencję i aktywować ją na pulpicie nawigacyjnym WordPress.

Aktywacja wtyczki

Jak wspomnieliśmy wcześniej, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to kupić płatną licencję. Niestety Link Whisper nie oferuje bezpłatnej wersji próbnej bezpłatnej subskrypcji. Będziesz musiał przejść proces kasowania od razu. Po prostu wybierz plan, który spełnia Twoje potrzeby i naciśnij „Rozpocznij”.

Zaczynaj

W wieku kasowym zostaniesz poproszony o podanie danych osobowych i rozliczeniowych. Użytkownicy mogą wybrać kartę debetową / kredytową lub PayPal, aby sfinalizować zakup. Po zakończeniu tego etapu uzyskasz dostęp do pliku zip. Pobierz to. Będziemy go potrzebować dalej wraz z kluczem licencyjnym.

Następnym etapem jest instalacja i aktywacja wtyczki. Przejdź do pulpitu WordPress i kliknij „Wtyczki” – „Prześlij wtyczki”. Teraz musisz przesłać wcześniej pobrany plik zip. Aby zakończyć konfigurację, wprowadź klucz aktywacyjny. Teraz możesz przejść do sekcji Raporty i ustawienia wtyczek na pulpicie nawigacyjnym WP.

Dodaj wtyczkę

Dodawanie linków wewnętrznych

Gotowy? Od teraz możesz używać wtyczki do dodawania wewnętrznych linków. Wszystko czego potrzebujesz to:

 1. Utwórz nowy post lub stronę. Uwaga: nie publikuj tego! Masz tylko dodać treść i zapisać stronę jako wersję roboczą.
 2. System automatycznie sprawdzi zawartość Twojej witryny i wygeneruje sugestie. Przewiń stronę w dół do sekcji z sugestiami Szept linku i wybierz linki, które chcesz mieć na stronie.
 3. Opublikuj post lub stronę.

Proces jest bardzo intuicyjny i prosty. Ręczne ustawienia nie są konieczne, a niektóre funkcje mogą wymagać większego zaangażowania.

Zestaw funkcji

Jak powiedzieliśmy wcześniej, Link Whisper nie jest magiczną wtyczką, która zarządza całą wewnętrzną optymalizacją. Ma kilka funkcji, które koncentrują się głównie na automatycznym budowaniu linków i raportowaniu. Doświadczeni użytkownicy docenią także dodatkowe opcje, które mogą się przydać.

Zautomatyzowane sugestie

Wtyczka jest dostępna jako inteligentny instrument oparty na sztucznej inteligencji, analizuje zawartość strony i zaczyna sugerować odpowiednie linki, gdy zaczniesz pisać post lub artykuł. Liczba sugerowanych linków będzie zależeć od całkowitej objętości treści, liczby stron witryny, ich przydatności itp. Wszystkie sugestie pojawią się w osobnym polu. Możesz wybrać linki, które lubisz i nacisnąć „Zapisz”.

Funkcja automatycznego łączenia

Automatyczne łączenie

Doskonałe narzędzie dla tych, którzy chcą tworzyć linki wewnętrzne na podstawie wymaganych słów kluczowych. Wystarczy wpisać kluczową frazę dla przyszłego linku i określić stronę, na którą przekierują czytelników. Wtyczka znajdzie wszystkie poprzednie słowa kluczowe i automatycznie wygeneruje link.

Raportowanie & Statystyki

Raportowanie i statystyki

Wtyczka jest wyposażona w panel kontrolny, w którym możesz śledzić wszystkie statystyki i kontrolować wszystkie linki wewnętrzne. Co więcej, ta funkcja zapewnia całkowity przegląd strony internetowej oprócz wewnętrznych i zewnętrznych woluminów linków dla każdej strony artykułu lub postu na blogu. Raportowanie zawiera informacje o możliwych błędach, a także o uszkodzonych linkach.

Edycja uszkodzonych linków

Oprócz wykrywania uszkodzonych linków i stron 404, wtyczka pozwala łatwo edytować lub usuwać je.

Obsługa klienta

Link Whisper ma zespół obsługi klienta. Użytkownicy skorzystają z kompleksowego centrum pomocy z dziesiątkami samouczków wideo. Obejmują każdy aspekt korzystania z wtyczki, od aktywacji jej w WordPressie, po metody przeglądu raportów, sposoby dodawania linków według słów kluczowych itp..

Wsparcie Link Whisper

Dodatkowo istnieje osobna strona wsparcia, na której można bezpośrednio skontaktować się z przedstawicielami Link Whisper. Na tej stronie znajduje się również krótka sekcja FAQ z najczęściej zadawanymi pytaniami. Oficjalna strona z wtyczkami ma blog z cennymi informacjami, które mogą również pomóc.

Plany & Ceny: ile kosztuje link szeptany?

Użytkownicy mogą wybierać spośród 3 różnych pakietów. Wszystkie mają ten sam zestaw funkcji. Cena będzie się różnić w zależności od liczby stron internetowych, które należy złożyć. Pakiety obejmują:

 • Licencja na jedną witrynę kosztuje 52 USD rocznie.
 • 3 Licencja na miejsce kosztuje 92 USD rocznie.
 • 10 Licencja miejscowa kosztuje 142 USD rocznie.

Użytkownicy są rozliczani co roku do momentu anulowania licencji. Wszystkie plany zawierają inteligentne raporty i automatyczne propozycje linków.

cennik

Link do podsumowania podsumowania przeglądu

Link Whisper to godna wtyczka do poprawy SEO strony. Jest to szybki i prosty instrument do dodawania wewnętrznych linków bez specjalnej wiedzy i umiejętności. Z jednej strony pomaga tworzyć przyjazne i angażujące treści. Z drugiej strony Twoja witryna ma lepszą pozycję w wyszukiwarkach.

Oprócz świetnych funkcji, które zapewnia wtyczka, nie jest to najlepsze rozwiązanie. Należy go stosować dokładnie, ponieważ wciąż występują pewne małe wady. Co więcej, zbyt duża część wewnętrznego budowania linków nie jest dobra. Dbaj o to, by linki były trafne i nie dodawaj ich zbyt wielu, aby uniknąć spamowania stron.

Spróbuj Link Whisper teraz

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map