Showit Review

Recenzja Showit.co


Pokaż to – jest platformą do tworzenia witryn zaprojektowaną początkowo dla profesjonalnych fotografów. Na podstawie funkcja przeciągnij i upuść, to oprogramowanie jest idealne dla początkujących, którzy nie chcą brać udziału w problemach technicznych. Poza tym produkt oferuje wiele możliwości projektowania stron internetowych, dzięki czemu można tworzyć wspaniałe portfolio profesjonalnych fotografów, a także stylowe witryny dla małych firm.

Kreator stron internetowych ewoluował przez lata. Nie jest tak wąsko skoncentrowany jak kilka lat wcześniej. Zaawansowana technologia działa świetnie dla setek przedsiębiorców, blogerów itp. Użytkownicy docenią kolekcję świetnie wyglądających szablonów, które można łatwo dostosować lub przeprojektować, a także stworzyć własne płótno bez drastycznego kodowania. Ponadto system oferuje kilka dodatkowych funkcji i funkcji zapewniających solidną obecność w Internecie.

Plusy i minusy

Z jednej strony odnosi się do Showit twórcy stron internetowych bez kodu z funkcją przeciągania i upuszczania, która znacznie upraszcza proces budowania. Możesz wybrać szablon w celu dostosowania lub rozpocząć proces od zera. Jednak edytor dotyczy głównie urządzeń mobilnych. Oznacza to, że nigdy nie dowiesz się, jak strona wygląda na komputerze. Showit działa również tylko z Chrome. Jeśli używasz innej przeglądarki, oprogramowanie nie będzie dostępne do edycji.

Showit Plusy:
Wady Showit:
&# x2714; Łatwy w użyciu – kreator stron internetowych nie wymaga krzywej uczenia się do opanowania procesu edycji.
&# x2714; Gotowe szablony – podczas pracy z programem Showit możesz używać różnych gotowych szablonów i układów, które zawierają bloki i elementy strony, które można łatwo przenosić, zmieniać lub dostosowywać.
&# x2714; Stylowy wygląd – Szablony platformy wyglądają wspaniale. Poza tym użytkownicy mają pełną swobodę w zakresie narzędzi projektowych do tworzenia własnych makiet.
&# x2714; Szablony wielokrotnego użytku – Showit umożliwia pracę z dowolnym szablonem i ponowne użycie go, gdy jest to potrzebne. Platforma oferuje również obsługę szablonów dodatków.
&# x2714; Kompleksowe wsparcie – Showit może poszczycić się rosnącą społecznością online, a także rozbudowaną bazą wiedzy i profesjonalnym zespołem.
Niektóre funkcje są trudne – z pełną swobodą projektowania złożoność tworzenia stron internetowych. Niektóre narzędzia platformy są trudne w obsłudze dla początkujących od samego początku.
Mniejszy ekran – oprogramowanie nie dostosuje się do rozmiaru ekranu. Proces edycji odbędzie się na mniejszym ekranie.
Oprogramowanie tylko dla Chrome – musisz pobrać najnowszą wersję Chrome, aby korzystać z narzędzia do tworzenia witryn, ponieważ nie jest ona kompatybilna z żadną inną przeglądarką.
Brak eCommerce – podczas gdy produkt zaczął pozycjonować się jako platforma dla przedsiębiorców i małych firm, brak przynajmniej podstawowych funkcji eCommerce wygląda dziwnie.

Użytkownicy mogą również nie lubić sposobu, w jaki Showit organizuje swoje płatne plany. Być może trzeba będzie zapłacić za każdy dodatkowy widget lub pakiet dodatków lub za każdym razem, gdy chcesz zintegrować WordPress blog (omówimy tę funkcję nieco później). Ale ogólne wrażenie nie jest takie złe.

Do czego to jest dobre?

Kreator stron został stworzony z myślą o profesjonalnych fotografach. Albo fotografujesz wesela i imprezy firmowe, aby zarobić trochę pieniędzy, albo robisz zdjęcia dla zabawy, oprogramowanie jest idealnym wyborem. Showit jest używany przez niektóre z największych nazwisk w branży, takie jak Jasmine Star i inne. Zestaw opcji obejmuje wszystkie niezbędne funkcje, które profesjonalne portfolio online powinno mieć:

 • Prosty, ale stylowy wygląd – strona internetowa fotografa nie może być przepełniona animacjami, efektami lub sekcjami. Galerie muszą być łatwo dostępne, a strony powinny się ładować szybko. Portfolio fotografów nie dotyczy dużej liczby stron. Chodzi o ogólną jakość. Strona główna, portfolio, O mnie i sekcja Blog to więcej niż wystarczające.
 • Oszałamiające galerie – jeśli chcesz wyróżnić swoje prace, musisz zrobić to jak najbardziej atrakcyjnie. To tutaj mogą załatwić różne style galerii, suwaki i kolekcje obrazów. Upewnij się, że ma je wybrany twórca stron internetowych.
 • Sekcja O mnie – informuj odwiedzających o tym, kim jesteś, co Cię inspiruje lub jak zaangażowałeś się w fotografię.
 • Informacje kontaktowe – pozwól ludziom się z tobą skontaktować, zwłaszcza jeśli masz na celu świadczenie płatnych usług.
 • Media społecznościowe – użytkownicy muszą mieć możliwość udostępniania swoich dzieł za pośrednictwem głównych platform społecznościowych. Rozszerzy to twoją potencjalną publiczność. Ponadto fotografowie mają szansę na powiększenie społeczności entuzjastów o podobnych poglądach.
 • Blog – może być używany do celów SEO lub po prostu do dzielenia się doświadczeniami fotografa, specjalnymi sztuczkami, wskazówkami dla początkujących itd..

Showit ma wystarczająco dużo funkcji, aby poradzić sobie z dowolnym z wyżej wymienionych punktów. Jednocześnie pozycjonuje się jako twórca stron internetowych dla małych firm i przedsiębiorców. Brakuje jednak niektórych istotnych funkcji, takich jak pozyskiwanie użytkowników, handel elektroniczny i inne narzędzia. Z tego powodu możemy go polecić tylko dla fotografów, podczas gdy właściciele małych firm mogą wybrać bardziej elastyczne rozwiązania, takie jak Wix, na przykład.

Najwyższy czas przyjrzeć się procesowi tworzenia witryny od wewnątrz.

Łatwość użycia

Jak wspomnieliśmy wcześniej, Showit został początkowo uruchomiony jako kreator stron internetowych dla początkujących. Miało to nie wymagać umiejętności technicznych. Ma intuicyjny edytor „przeciągnij i upuść”, który jest dość prosty w użyciu. Jednak swoboda projektowania i dostosowywania zapewniana przez oprogramowanie spowodowała niewielką złożoność. Użytkownicy mogą potrzebować trochę czasu, aby dowiedzieć się, jak wszystko tutaj działa. Na szczęście istnieje 14-dniowy bezpłatny okres próbny, aby przetestować system.

Pierwsze kroki

Proces rejestracji wydaje się trochę czasochłonny. Z jednej strony informacje rozliczeniowe nie są wymagane do korzystania z trybu testowego. Z drugiej strony musisz utworzyć nowe konto użytkownika Showit i podać nie tylko adres e-mail i hasło, ale także dane osobowe, w tym telefon, imię i nazwisko, rodzaj branży itp. Na koniec musisz wyjaśnić, gdzie jesteś dowiedziałem się o platformie.

Showit Pierwsze kroki

Po zakończeniu powyższych kroków otrzymasz listy powitalne i potwierdzające. Link w środku przeniesie Cię do edytora strony. Tutaj stajesz przed pierwszym wyzwaniem podczas pracy z Showit, chyba że Chrome jest domyślną przeglądarką. W przeciwnym razie zobaczysz coś takiego.

Pokaż Utwórz konto

System poprosi o pobranie najnowszej wersji Chrome. Po pomyślnym zainstalowaniu przeglądarki będzie można rozpocząć tworzenie nowej witryny. Użytkownicy mogą wybierać spośród kilku gotowych szablonów lub rozpocząć tworzenie nowego portfolio od zera.

Pokaż pobieranie Chrome

Edytor strony

Po wejściu do kreatora stron internetowych możesz czuć się trochę zagubiony w sposobie wyświetlania układu. System domyślnie oferuje ekran mobilny i stacjonarny. Nadal masz jednak szansę wybrać wymiary, które chcesz edytować. Dobrą rzeczą jest to, że wszystkie zmiany są automatycznie stosowane do wszystkich wersji ekranu. Zła wiadomość jest taka, że ​​widok pulpitu ma mniejszy ekran. Utrudnia to proces edycji.

Edytor strony Showit

Wszystkie narzędzia edytora znajdują się na lewym pasku bocznym. Zawiera listę wszystkich stron internetowych i elementów, które można swobodnie edytować. Użytkownicy mogą wybrać z tej listy lub po prostu przewinąć stronę w dół do wymaganego bloku i zmienić go. Możliwości dostosowywania są nieograniczone. Możesz zacząć od menu.

Costumization menu Showit

W przeciwieństwie do innych twórców stron typu „przeciągnij i upuść”, Showit nie przenosi cię do struktury pojedynczej strony z jedynie szansą na przesuwanie bloków w górę i w dół. Użytkownicy mogą wybrać dowolną lokalizację, zmienić rozmiar i zmienić kolejność elementów strony, dodawać nowe obrazy, edytować teksty, zmieniać tła, czcionki itp. To jest miejsce, w którym zdecydowanie podoba nam się sposób, w jaki Showit obsługuje ten proces.

Pokaż edytor stron

Ustawienia główne

Gdy witryna będzie gotowa i chcesz z nią korzystać, upewnij się, że wykonałeś ogólną konfigurację. W tym miejscu należy podać ogólne informacje o witrynie, domenie, adres URL itp. Użytkownicy będą również musieli pobrać obraz favicon. Teraz możesz wyświetlić podgląd swojej witryny na różnych urządzeniach, aby upewnić się, że wszystkie elementy wyglądają dobrze i opublikować ją.

Pokaż ustawienia witryny

funkcje & Elastyczność

Showit nie ma bogatego zestawu funkcji. Zapewnia jednak wystarczającą liczbę opcji, aby stworzyć profesjonalne portfolio. Oczywiście użytkownicy mogą pragnąć większej elastyczności na dłuższą metę, zwłaszcza jeśli chodzi o małe projekty biznesowe. Na razie Showit ma do zaoferowania:

Gotowe próbki płótna

Oprócz edytora „przeciągnij i upuść”, Showit dostarcza wstępnie zaprojektowane płótna stron. Nie musisz nawet dodawać nowych elementów od zera. Po prostu wybierz płótno, które lubisz, edytuj strony i opublikuj witrynę. Ta sama funkcja dotyczy każdej strony.

Gotowe próbki płótna Showit

Blog WordPress

Platforma jest wyposażona w funkcję blogowania WordPress. Szablon edytora blogów znajdziesz w edytorze Showit. Użytkownicy mogą swobodnie edytować i publikować treści w desce rozdzielczej lub korzystając z WP CMS. Jeśli masz już bloga, zespół Showit pomoże ci w bezpłatnej migracji.

Pokaż blog WordPress

Oprogramowanie zgodne z WP

Oprócz funkcji blogowania możesz skorzystać ze zintegrowanego rozwiązania opartego na WPEngine, które zapewnia doskonałą wydajność. Poza tym Host WordPress jest również zawarty w pakiecie.

Zarządzanie aktywami

Platforma ma kolekcję niestandardowych obrazów. Użytkownicy mogą jednak tworzyć własne biblioteki, do których można uzyskać dostęp bezpośrednio z edytora. Utwórz nowy folder, nazwij go i prześlij zdjęcia i zdjęcia z lokalnego urządzenia. Szybki i łatwy sposób na tworzenie nowych kolekcji obrazów lub wyróżnianie aktualnych portfeli.

Showit Assets Management

Jak widać, zestaw funkcji nie jest tak bogaty. Ale wygląda wystarczająco, aby zaspokoić potrzeby głównego fotografa.

Projekt & Szablony

Showit oferuje kolekcję stylowych i aktualnych szablonów. To tam platforma prawie nie ma konkurentów. Nawet darmowe motywy wyglądają bardzo atrakcyjnie. System oferuje również wybór motywów premium. Podobnie jak w przypadku WordPress, szablony są tworzone przez zewnętrznych programistów. Wszystkie są podzielone na kilka kategorii w zależności od typu układu lub stylu, którego szukasz. Płatne szablony są bardzo drogie. Cena może wynosić od 200 do 750 USD za szablon.

Szablony prezentacji

Nie trzeba dodawać, że wszystkie tematy są reaguje mobilnie. Pulpit nawigacyjny oferuje kilka trybów podglądu, które obejmują wersję smartfona, tabletu i pulpitu. Poza tym system ma niestandardowe narzędzia do projektowania. Obejmują one szeroką paletę kolorów z możliwością zmiany wzoru i tonów, ustawienia typów do pracy z czcionkami tekstowymi, rozmiar, odstępy, wyrównanie i więcej.

Pokaż styl witryny

Obsługa klienta

Ilekroć potrzebujesz pomocy z Showit, możesz skorzystać z wielu źródeł informacji. Przede wszystkim istnieje Centrum pomocy z opisem wszystkich podstawowych problemów. Tutaj znajdziesz szczegółowe przewodniki, jak zacząć i zbudować swoją pierwszą stronę internetową z Showit. Artykuły zawierają informacje na temat tworzenia bloga od zera lub korzystania z funkcji projektowych.

Pokaż obsługę klienta

Ci, którzy potrzebują pilnej pomocy, mogą skorzystać z funkcji czatu na żywo lub skontaktować się z zespołem pomocy technicznej za pośrednictwem mediów społecznościowych. Platforma ma rosnącą społeczność na Facebooku, Twitterze i Instagramie. Istnieje także kanał YouTube Showit z dziesiątkami filmów, samouczków i innych przydatnych informacji.

Plany & Cennik; Ile kosztuje Showit?

Po 14-dniowym bezpłatnym okresie próbnym będziesz musiał wybrać każdy z trzech dostępnych planów. Zawierają:

 • Koszty wystawowe 19 USD z dostępem do wszystkich funkcji edytora z wyjątkiem blogowania.
 • Showit + Basic Blog kosztuje 24 USD dla użytkowników, którzy chcą przenieść mniej niż 50 postów. Wstępnie zainstalowane wtyczki są wliczone w cenę.
 • Showit + Advanced Blog koszty 34 USD dla blogów z ponad 50 postami, niestandardowymi wtyczkami i wsparciem SEO od ekspertów Showit.

Ceny wystawowe

Istnieją również dwa osobne plany dotyczące dużych blogów o zwiększonym ruchu kosztującym 64 USD miesięcznie (Ponad 50 000 użytkowników) i 124 USD miesięcznie (Ponad 100 000 użytkowników).

Showit Hight Traffic Blog Cennik

Przykłady witryn Showit

Witryna ślubnego studia

Witryna ślubnego studia

Witryna profesjonalnego fotografa

Witryna profesjonalnego fotografa

Portfolio fotografa Wobsite

Portfolio fotografa Wobsite

Podsumowanie przeglądu programu Showit

Showit to narzędzie do tworzenia witryn, które dobrze służy profesjonalnym fotografom. To może być dobre rozwiązanie dla doświadczonych profesjonalistów, którzy mają już solidną bazę klientów i chcą przenieść swoje profesjonalne portfolio na nowy poziom. Początkujący mogą uznać platformę za zbyt złożoną pod względem polityki cenowej i niektórych funkcji edycji. Co więcej, plany wydają się nieco za drogie w porównaniu z innymi platformami tego samego typu.

Chociaż oprogramowanie jest ustawione jako kreator stron internetowych dla przedsiębiorców i właścicieli małych firm, których wolisz nie używać do tych konkretnych celów. Showit z pewnością nie ma funkcji eCommerce i promocji. W tym miejscu Wix lub uKit mogą być lepszą i tańszą alternatywą.

Utwórz stronę internetową ZA DARMO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map