TemplateToaster Review

TemplateToaster (aktuální verze 7.0.0.18319) – je platforma ke stažení pro vytváření výkonných a přitom jednoduchých šablon bez zapojení do kódování nebo programování. stolní software přichází jako užitečný nástroj jak pro nováčky, tak pro oddané profesionály, kteří touží navrhnout vlastní téma. Generování nové šablony pro WordPress, Joomla, Magento, Drupale nebo jakýkoli jiný systém pro správu obsahu bude procházka v parku díky. Není nutné žádné připojení k internetu ani programování.


Je jen na vás, zda použijete připravené responzivní šablony a upravíte je podle svých preferencí nebo si navrhnete vlastní téma od nuly.. Hlavní výhoda programu je v tom, že nabízí řádně reagující rozvržení spolu s výkonným vizuálním editorem. Jinými slovy, můžete použít TemplateToaster místo Photoshopu a Sublime Text a vytvářet technicky správné a vizuálně přitažlivé šablony sami. Jak se tento model projevuje v praxi? Pojďme to zjistit hned.

1. Snadné použití

TemplateToaster se liší od typických tvůrců webových stránek SaaS. Jedná se o stolní aplikaci, což znamená, že budete muset stáhnout editor, který bude nainstalován do vašeho zařízení. Někteří to mohou považovat za zastaralé. Na druhou stranu můžete k programu přistupovat kdykoli, když není vyžadováno připojení k internetu.

Začínáme

Chcete-li začít s TemplateToaster, musíte navštívit oficiální web a nainstalovat aplikaci. Proces instalace vám zabere 3 až 5 minut. Během instalace si můžete vybrat preferovaný jazyk rozhraní a zvolit si vydání Standard nebo Professional.

Rozdíl bude podrobněji popsán v části Cenová politika. Vše, co potřebujete vědět o vydáních, je to, že balíček Standard přichází s menším počtem funkcí, zatímco plán Pro nabízí rozšířené funkce pro vytvoření plně přizpůsobených rozložení webových stránek pro vybraný CMS. Poslední fází je dokončení instalace a spuštění aplikace.

Nastavení šablony

Po instalaci TemplateToaster budete muset provést několik jednoduchých kroků:

 1. Vyberte CMS, který budete používat se šablonou. Zde si můžete vybrat z nejoblíbenějších tipů, jako jsou WordPress, Drupal nebo Joomla, a také platformy pro zahájení projektů elektronického obchodování postavených na OpenCart nebo WooCommerce. Uživatelé si mohou zvolit populární blogovací platformy; vytvářet stránky založené na obsahu nebo malé firmy v závislosti na jejich cílech.
 2. Vyberte vzorovou šablonu ze seznamu připravených rozvržení nebo začněte vytvářet novou maketu od nuly. Druhá možnost je k dispozici pouze pro verzi Professional.
 3. Přejděte na řídicí panel a pomocí dostupných nástrojů přizpůsobte své rozvržení.

Jakmile vstoupíte do rozhraní, ocitnete se v ekosystému správy obsahu velmi blízko tomu, co jsme viděli uvnitř editoru obsahu WordPress nebo dokonce dokumentu Word.

V horní části rozvržení máme panel aka doc se všemi potřebnými nástroji promyšleně umístěnými blízko sebe. Všechny sekce a prvky šablony jsou umístěny na levém postranním panelu pro snadný přístup v esu, které chcete samostatně upravit.

Proces úprav

Proces úprav se spoléhá hlavně na nástroje poskytované na palubní desce. Zde můžete zadat obecná nastavení pro změnu rozvržení a pozic prvků na stránce. Uživatelé mohou měnit umístění postranního panelu i samotný CMS. Zde máme tlačítko Přidat / Upravit stránku pro vytvoření nových sekcí nebo kategorií. Kromě toho si můžete kdykoli během procesu editace zvolit jinou šablonu.

Editor šablon

Chcete-li přizpůsobit šablonu, stačí vybrat zónu, kterou chcete upravit. Například kliknutím na záhlaví upravíte textovou oblast, stáhnete další obrázek, změníte barvu pozadí nebo nastavíte potřebné rozměry pro výšku a šířku bloku. Uživatelé mohou také upravovat okraje, jakož i texturu, efekty, stíny atd.

Nabídka Šablona

TemplateToaster nabízí kromě editoru obsahu také funkce drag-and-drop. To znamená, že můžete sekci jednoduše přesunout dolů nebo změnit umístění určitých sekcí. Šablony stránek přicházejí s předem navrženou strukturou, stejně jako nadpisy H1-H6, integrované odstavce, typy tlačítek, stránkování, odkazy, komentáře a další bloky, které můžete opustit nebo smazat.

Systém umožňuje upravovat každou sekci zvlášť. Vyberte oblast šablony ze seznamu nahoře (postranní panel, zápatí, záhlaví, prvky, obsah atd.) A upravte je několika kliknutími. Stejné možnosti platí pro každou stránku. Jednoduše vyberte stránku, kterou chcete přizpůsobit, z levého postranního panelu a pomocí stejných nástrojů je upravte. Můžete také přidat libovolný počet nových šablon stránek.

Proces vytvoření nové stránky od nuly je téměř stejný. Jediný rozdíl je v tom, že rozvržení stránek ve skutečnosti navrhujete sami, aniž byste se museli držet hotových maket. S verzí Professional navíc získáte plný přístup k CSS, HTML nebo JavaScript, abyste mohli upravovat zdrojový kód šablony a vytvářet exkluzivní webový design, prvky, bloky a oddíly..

Běž žít

Po dokončení úprav rozvržení budete muset exportovat pouze šablonu a nechat ji nahrát na váš hosting. Ujistěte se tedy, že jste již vybrali spolehlivého poskytovatele hostingu a zaregistrovali název domény.

TemplateToaster dělá dobrý první dojem, pokud jde o snadné použití. Nováčci mohou ještě nějakou dobu potřebovat, aby zjistili, jak všechno funguje. Na druhou stranu není nutná žádná křivka učení. Kromě toho na webu najdete spoustu vzdělávacích videí a výukových programů pro začátečníky. Špatnou zprávou je, že aplikace funguje pouze s OS Windows. Zatím není k dispozici žádná verze pro MAC.

2. Funkce & Flexibilita

TemplateToaster není jen tvůrce šablon. Je dodáván jako webový nástroj s plným cyklem, který zajišťuje další hladký provoz webových stránek. Uživatelé budou těžit z flexibility platformy a dalších možností vytváření různých typů webových stránek, od jednoduchých blogů po rostoucí projekty elektronického obchodování.

Kompatibilní s jakýmkoli CMS

Platforma umožňuje vytvářet různé šablony a rozložení pro doslova každý CMS. Vše, co potřebujete, je vybrat ten během instalace nebo jej změnit během editace webu kliknutím na Obecné nastavení. Ať už chcete spustit blog nebo web pro malé firmy na WordPress, vytvořit digitální obchod na WooCommerce, OpenCart nebo Magento, TemplateToaster bude 100% shodou.

úvodní obrazovka softwaru templatetoaster

Drag and Drop UI

Již jsme se zmínili o funkcích drag-and-drop implementovaných v TemplateToaster. Vytvoření moderního designu uživatelského rozhraní již nevyžaduje zvláštní dovednosti nebo techniky. Vše, co potřebujete, je vybrat oblast, kterou potřebujete, přesunout blok na potřebné místo a upravit obsah pomocí několika kliknutí díky procesu inline editace. To znamená, že všechny změny se ukládají automaticky.

Editor obsahu šablony TemplateToaster

Flexibilita a SEO

Systém využívá pokročilé webové technologie, aby umožnil uživatelům vytvářet šablony, které budou stejně dobře fungovat na jakémkoli webhostingu. Zároveň TemplateToaster přichází s rámcem Bootstrap pro vývojáře, kteří chtějí navrhnout exkluzivní funkce pomocí HTML / CSS bez přepínání mezi dvěma platformami. Šablony stránek jsou dodávány s nadpisy H1-H6 a přehlednou strukturou s odstavci, což by mohlo dobře fungovat, pokud jde o SEO-přátelskost.

Bezpečnostní

Platforma zajišťuje hladký chod editoru a automatické aktualizace, které uživatelé získají zdarma po dobu 1 roku. Odběratelé mají navíc možnost požádat o funkci, kterou chtějí v aplikaci vidět. Tato funkce je k dispozici v centru nápovědy. Popište funkci, kterou chcete nechat komentář v příslušné sekci.

3. Návrh

TemplateToaster se může pochlubit velkým výběrem motivů. Platforma v současné době nabízí 10 balíčků šablon zdarma, které odkazují na různé výklenky. Zde máme rozložení blogů, téma pro weby pro malé firmy, šablony elektronického obchodu atd. Všechny mají režim náhledu. Všechna rozvržení navíc reagují a jsou kompatibilní s různými mobilními zařízeními i přes jejich rozměry obrazovky.

Návrhy TemplateToaster

Pokud se nechcete rozhodnout pro hotové makety, máte šanci navrhnout vás na stránce od nuly. Tato možnost je k dispozici pouze pro verzi Professional. Kromě toho bude sotva pracovat s netechnickými techniky, protože budou nutné určité znalosti kódování. Klíčovou výhodou je přístup k CSS / HTML / JavaScriptu. Máte možnost navrhnout jakýkoli vlastní prvek a mít ho na stránce. Vyberte preferovaný programovací jazyk v obecných nastaveních na hlavním panelu v horní části stránky a pokračujte dále.

Nováčci budou mít také některé další možnosti, jak přizpůsobit design webových stránek. Například mohou přistupovat k vlastní kolekci obrázků a přidat favicon a také přidat vlastní logo s hypertextovým odkazem. Funkce pro úpravu obrázků usnadňuje přizpůsobení obrázků nebo ikon záhlaví.

Můžete přidávat textury, implementovat různé efekty, upravovat rozměry obrázku atd. Nastavení loga usnadňuje výběr jednoho z vlastní kolekce log a také procházení a stahování vlastního loga. Kromě toho existuje tlačítko pro nahrávání videí a vlastní editor videa.

Chcete-li zkontrolovat, jak váš web vypadá před uvedením do provozu, můžete použít možnost Náhled RTL, která je k dispozici v části „Soubor“. Tato funkce automaticky vygeneruje náhled webových stránek v prohlížeči se všemi provedenými změnami.

4. Zákaznická podpora

V sekci „Soubor“ je karta „Nápověda“, kde získáte přístup k technické podpoře programu a odkazy na návody na bezplatném CMS. V pravém horním rohu rozhraní aplikace je otazník v modrém kruhu. Kliknutím na něj získáte přístup k podrobné a kvalitní příručce systému. Je zde popsán každý bod nabídky a jeho označení, jakož i průvodce prací se softwarem od okamžiku jeho instalace.

Kromě toho se můžete dostat do fóra komunity, dokumentů a technické podpory přímo z části „Nápověda“ TemplateToaster. K dispozici je také blog obsahující zprávy, doporučení, návody a další užitečné věci. K dispozici jsou také videonávody, odkazy na skupiny v oblíbených sociálních sítích. Obecně aplikace poskytuje uživatelům kvalitní informační a technickou podporu.

5. Cenová politika

Si můžete stáhnout TemplateToaster z oficiální webové stránky zdarma. Program má neomezenou zkušební verzi, která mu umožní podrobně ji prozkoumat před nákupem. Můžete si vytvořit libovolný počet šablon, ale nebudete je moci nainstalovat do CMS, který program podporuje. K dispozici jsou dvě verze placené licence:

 • Standardní Edice (49 dolarů) nabízí podporu všech dostupných CMS, bezplatné aktualizace po dobu jednoho roku, technickou podporu, Bootstrap Framework, sadu hotových šablon.
 • Professional Edition (149 dolarů) poskytuje příležitost vytvořit web od nuly, odebrat _ttr předponu CSS, možnost FTP, používat vlastní obrázky v šabloně, záložku na úrovni prvků, vlastní modul-Pozice / Oblast widgetů / Návrh regionů a další možnosti.
 • Ceny šablony

Chcete-li povolit všechny funkce ze dvou placených programů, musíte si zakoupit aktivační klíč a vložit jej do řídicího panelu TemplateToaster. Standardní plán vypadá z hlediska funkcí velmi omezeně. Vlastně získáte funkčnost základní platformy, která může fungovat pouze pro malý jednoduchý web s omezeným financováním, které nevyžaduje mnoho funkcí.

Navíc za 49 dolarů dostanete skutečně pouze nástroj k vytvoření šablony, zatímco pokročilí tvůrci webových stránek přicházejí s hostingem, doménou, bezplatnými výhodami, širším výběrem témat za nižší cenu. Vydání Professional vám umožní co nejlépe využít platformu včetně celé sady nástrojů pro přizpůsobení, optimalizaci a design. Na druhou stranu existují pro web designéry a kodéry některé o něco lepší profesionální nástroje, které poskytují více funkcí přizpůsobení.

6. Klady a zápory

TemplateToaster vypadá trochu zbytečně vzhledem k dostupným all-in-one řešením SaaS a hostovaným platformám optimalizovaným na WP se všemi funkcemi v plánu a není třeba vytvářet šablonu samostatně. Na druhou stranu by to mohla být dobrá alternativa ke složitějším nástrojům pro webový design, protože v balíčku stále obsahuje některé skvělé funkce.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Snadné použití. Uchopte a přetáhněte UI.
&# x2714; Neomezená zkušební verze zdarma.
&# x2714; Přístupné bez připojení k internetu.
&# x2714; Dobré pro nováčky a oddané profesionály.
&# x2714; Široký výběr editačních nástrojů.
&# x2714; Kompatibilní se všemi hlavními CMS a jakýmkoli webovým hostingem.
✘ K dispozici pouze pro Windows.
✘ Předražené plány.
✘ Komplikovaná pro uživatele od začátku.
✘ Je nutné stáhnout a nainstalovat.

Sečteno a podtrženo

TemplateToaster nemusí být nejlepším nápadem s tolika hotovými řešeními za nižší cenu. Je třeba platit 149 dolarů za platformu, která nemá ani hostování a doménu? Asi ne. Na druhou stranu může být aplikace dobrou alternativou ke složitějším nástrojům pro webový design a programování. Může být použit k testování vašich kódovacích schopností v rámci bezplatné zkušební verze nebo k vyzkoušení některých technik vytváření webových stránek.

Pro nováčky se rozhodli Stavitelé webových stránek SaaS nebo WP-optimalizované řešení hostování se všemi funkcemi v balení může být lepší a nákladově efektivnější nápad. Alespoň budete mít širší možnosti, pokud jde o výběr šablony, správu webových stránek a podporu.

Stáhnout TemplateToaster Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map