uCoz Review

uCoz – je víceúčelový tvůrce webových stránek se sadou užitečných funkcí, které pomáhají netechnikům a nováčkům vytvářet různé typy webových stránek od nuly. Tato platforma by mohla být velkým zájmem pro bloggery, majitele malých podniků a OSVČ zaměřené na zpeněžení svých webových stránek různými způsoby, jakož i pro uživatele, kteří chtějí spustit malý digitální obchod. Tento software je velmi snadno použitelný se spoustou modulů, jednoduchým editorem pro kutily, funkcemi elektronického obchodu a dalšími možnostmi, které vám mohou být užitečné.


Tvůrce webových stránek má strukturu modulu. To znamená, že uživatelé nebudou muset kódovat. Mohou použít editor k vytvoření požadované struktury vybráním potřebného modulu pouhým kliknutím. Kromě typických typů webových stránek uCoz usnadňuje vytváření online desek, atraktivních vstupních stránek nebo digitálních fotoalb atd. Funkce je dostatečně široká, aby zvládla různé úkoly. Zároveň to bude dobře fungovat pro profesionální webdesignéry zaměřené na vytváření webových stránek pro své zákazníky.

Pojďme diskutovat o několika důvodech, díky nimž si tvůrce webu zaslouží pozornost.

1. Snadné použití

Jak již bylo uvedeno, uCoz je víceúčelový tvůrce webových stránek. To znamená, že to nejen umožňuje uživatelům vytvářet různé typy webů, ale také skutečnost, že bude vyhovovat jak netechnickým technikům bez znalosti kódování, tak zkušeným vývojářům nebo webovým návrhářům. Systém obsahuje editor pro kutily i nástroje pro úpravu HTML webových stránek pro větší volnost při přizpůsobování.

uCoz: Tvůrce webových stránek zdarma

Začínáme

Chcete-li začít stavět svůj web, musíte dokončit přihlášení postupem, který vyžaduje ověření telefonem. Vše, co potřebujete, je uvést vaše telefonní číslo a zadat ověřovací kód zaslaný pomocí SMS. Po dokončení této fáze budete vyzváni k zadání domény a uveďte název webových stránek (může odkazovat na vaše obchodní místo, název kapely atd.).

Dalším krokem je výběr designu webové stránky nebo šablony. Zde máte možnost vybrat 258 různých šablon seřazených podle kategorií. Poukazují na různé výklenky od módy & kosmetický průmysl pro hudbu, kino, sport a další. Dobrou zprávou je, že jakmile si vyberete šablonu, nemusíte se jí držet. Uživatelé mají možnost změnit rozvržení vzhledu webu později pomocí General Settings.

Vytvořit účet

Nyní musíte ve výchozím nastavení vybrat jazyk webu a moduly, které chcete na webu vidět. Zde máme editor stránek, fóra, kontaktní formuláře, digitální obchod, zprávy a další moduly, které by se mohly hodit. Vyberte si ty, které odkazují na vaše místo. Tady jsme konečně uvnitř palubní desky! Zde máme všechny dostupné moduly a seznamy stránek v levém řídicím panelu.

DIY Editor a moduly

Ovládací panel je dodáván s řadou nastavení, nástrojů a možností designu, které mohou vypadat od začátku trochu skličující. Možná budete potřebovat nějaký čas, abyste si na rozhraní zvykli. Po nějaké době pochopíte, že uCoz ve skutečnosti dělá práci za vás a nabízí plně funkční moduly, které jste si vybrali během procesu přihlášení. Pokud máte pocit, že potřebujete pro web další sekce, můžete si z katalogu přidat nové moduly.

Ovládací panel uCoz

Výběr modulů vypadá působivě. Uživatelé mají možnost přizpůsobit testy na místě pro lepší zapojení uživatelů, sekci FAQ a další. Ve výchozím nastavení budou k dispozici moduly SEO a Online Shop. Nebudete však moci používat funkce elektronického obchodu, dokud neupgradujete svůj plán. Ti, kteří vyžadují větší volnost přizpůsobení, ocení úplnou kontrolu nad HTML a CSS stránek. Můžete přistupovat k kódu doslova každého prvku stránky a upravovat jej podle potřeby.

2. Funkce & Flexibilita

Síla tvůrce webových stránek je v jeho modulech. Ve skutečnosti definují silné stránky uCoz. Zajistěte optimalizaci SEO webových stránek pro lepší hodnocení, rozšířené funkce eCommerce dostupné pouze v plánech Maximal a Shop. Mezi další funkce patří bezpečnostní prostředky k ochraně vašeho webu, zálohy a další. Podívejme se na hlavní výhody, které přináší software pro tvorbu webových stránek uCoz:

 • Online obchod – systém má svůj vlastní modul uShop, který skutečně přichází jako hotový digitální obchod. Bude vyhovovat různým potřebám, ať už propagujete své služby, prodáváte fyzické zboží nebo stahování, skripty a soubory. Modul má spolehlivý systém správy produktů, kde uživatelé mohou vytvářet nové kategorie, importovat / exportovat ceníky v různých formátech, povolit nebo zakázat některé položky atd. Jako pokročilá funkce elektronického obchodu systém umožňuje spravovat vaše objednávky, sledovat zákazníky a sledovat prodej. Výběr platebních možností k integraci je obrovský. Zde si můžete vybrat z nejlepších služeb, jako jsou PayPal, Stripe, Webmoney, UnitPay a další. Nastavení přepravy umožňuje zvolit společnost, která bude dodávat vaše produkty. Modul také umožňuje řídit vaše provize, pokud spolupracujete s prodejci nebo zprostředkovateli.
 • Marketing a propagace – Funkce eCommerce uCoz by nebyla úplná bez zvláštních slev a personalizovaných nabídek. Modul usnadňuje vytváření a spouštění propagačních akcí, poskytování slev na konkrétní produkty, nastavení slevových pravidel pro konkrétní položky v závislosti na jejich cenách nebo jiných vlastnostech.
 • SEO modul – SEO modul je ve skutečnosti webový panel pro optimalizaci webových stránek, kde můžete použít prémiová nastavení k úpravě titulů a popisů a přidávat klíčová slova pro zaměření. Další nastavení umožňují zadat vlastní adresy URL příspěvků nebo stránek. Navíc převezmete kontrolu nad indexováním webových stránek. Uživatelé mohou povolit nebo zakázat indexování domén, upravovat soubor robots.txt a další.
 • Bezpečnostní – platforma má automatický záložní systém, který vytvoří kopii vašeho webu, aby se zabránilo ztrátě informací. V případě jakýchkoli problémů můžete obnovit předchozí verzi webových stránek. Integrovaný antivirový program prohledá všechny vaše soubory.

uCoz HTML Editor

Zkušení programátoři a weboví designéři ocení funkce skriptů PHP. Získáte plný přístup k FTP serveru na webu s možností provádění skriptů PHP v souborech a adresářích.

3. Návrh

Kromě vlastních systémových témat má platforma své vlastní tržiště s profesionálními připravenými šablonami a rozvrženími. Vypadají stylově a aktuálně. Všechna témata jsou řazena podle různých kategorií, které zahrnují vstupní stránky, umění, jídlo, podnikání, automobilový průmysl a další. Cena se pohybuje od 12 do 56 USD. Určitě jsou lepší volbou systémových šablon, které obvykle přicházejí s zastaralým designem, zatímco kvalita může být docela nízká.

Nové šablony uCoz

uCoz klade velký důraz na možnost úpravy kódu návrhu webových stránek. Například je možné samostatně upravovat kód stránky se seznamem materiálů, komentáře k blogům, formulář pro přístup na web atd. Každý nainstalovaný modul poskytuje seznam dostupných bloků a prvků, kde můžete provádět úpravy v sekci editoru návrhů..

Možnosti přizpůsobení designu jsou tedy téměř neomezené pro uživatele, kteří mají kódovací dovednosti. Použití dalších skriptů umožní využívat funkční škálovatelnost webů vytvořených pomocí uCoz.

4. Moduly uCoz

Dříve jsem se zmínil, že systém nabízí řadu „modulů“, které jsou zodpovědné za různé funkce webových stránek. Tyto moduly fungují jako samostatné aplikace a lze je použít v různých kombinacích. Každý modul může být použit pro různé účely, v závislosti na přání uživatele, a může být kdykoli nainstalován / odinstalován.

Blogový modul - Tvůrce webových stránek uCoz

Většina modulů je zdarma, zatímco některé jsou placené (například Online Shop) a některé mají bezplatnou i placenou verzi (jako je SEO modul nebo Social Media Publisher). Podívejme se podrobněji na moduly uCoz:

Katalog stránek

Nejprve musíme nainstalovat modul. V levém horním rohu panelu administrace uCoz vyberte Katalog stránek a zvolte „Instalovat modul“. Existují tři způsoby instalace: pomocí předem určené sady 18 kategorií; sada 220 kategorií nebo bez připravených kategorií. Bez ohledu na svůj výběr budete moci podle potřeby přidávat, mazat a upravovat kategorie.

Katalog modulů - uCoz

Pro svůj test Katalog stránek jsem vybral třetí možnost a ručně jsem přidal tři průmyslové kategorie: DIY tvůrci webových stránek, tvůrci webových stránek pro profesionální návrháře a stahovatelné webové stránky.

Nyní je čas přidat položky. Přidávání webů do katalogu je stejně snadné jako vytváření a úpravy dokumentu Word. Každá položka je vysoce přizpůsobitelná: můžete přidat textové popisy, obrázky, soubory Flash, tabulky, vložit videa z YouTube a dokonce vložit vlastní fragmenty kódu (viz screenshot).

Katalog stránek uCoz - Přidávání záznamů

Nastavení modulu

V katalogu stránek je tuna vlastností, které můžete upravit tak, aby vypadaly a fungovaly přesně podle plánu. Některé z nich jsou:

 • Počet sloupců v nabídce kategorií.
 • Počet záznamů na hlavní stránce.
 • Maximální délka popisu místa.
 • Maximální velikost souboru nahraného přes web.
 • Zobrazit / skrýt popis kategorie pod jejím jménem v nabídce a další.
 • Přizpůsobte filtry pro lepší uživatelský dojem.

Kromě toho existuje několik jemných nastavení, například ‘vždy nahoře, povolit, aby položka patřila současně do několika kategorií atd.

Vstupní pohled

Nezapomeňte, že pro tento modul můžete nastavit různé úrovně oprávnění pomocí funkcí správy uživatelů uCoz.

Reklamní deska

uCoz Ad Board - Příspěvky

Ad Board je pravděpodobně nejkomplexnější modul uCoz s bohatými funkcemi. Má spoustu přizpůsobitelných funkcí, které vám pomohou strukturovat a zobrazovat informace nejefektivnějším a nejpříjemnějším způsobem. Tento modul může existovat samostatně jako plnohodnotný web Bulletin Board nebo může být použit spolu s jakýmkoli jiným modulem uCoz.

Modul Ad Board lze aktivovat dvěma způsoby: bez kategorií a jako univerzální reklamní deska. Druhá možnost se bude perfektně hodit pro rozsáhlé webové stránky portálu, protože již obsahuje oddíly a kategorie pro všechna běžná témata (Auto, Obchod, Stavebnictví atd.). Předchozí možnost (bez kategorií) je určena pro úzce specializované weby – v tomto případě budete muset reklamní panel nakonfigurovat (vytvořit a pojmenovat kategorie, podkategorie atd.) Ručně..

Reklamní deska - kategorie

Nyní vytvořme testovací inzerát a uvidíme, jak to vypadá, když bude zveřejněno. Naštěstí pro mě, uCoz nabízí zdarma, nikdy nevyprší platnost účtů, takže mohu testovat jízdu systému zdarma kdykoli :). Upřímně řečeno, byl jsem překvapen, kolik nastavení nabízejí v tomto modulu zcela zdarma. Při přidávání reklamy můžete vybrat kategorii, typ a předmět; vložte text pomocí editoru bohatého na funkce (svou kopii můžete ilustrovat doslova jakýmkoli možným médiem: videa na YouTube, soubory Flash, obrázky atd.). Kromě toho můžete nahrát snímek obrazovky, zadat jméno kontaktní osoby, e-mail, web, telefon a další užitečné informace. Vypadá to velmi informativní!

Reklamní deska - Přidání reklamy

Modul Ad Board má 5 sekcí, které vám pomohou vyladit vaše nástěnky. Tyto jsou:

 • Řízení vstupu upravovat a odebírat položky.
 • Správa kategorií vytvářet, upravovat a odebírat kategorie.
 • Přizpůsobte filtry pro vytváření a přizpůsobení filtrů. Tato funkce je volitelná, ale velmi užitečná – pomáhá uživatelům snáze a rychleji najít relevantní záznamy.
 • Nastavení modulu. V této části můžete upravit obecná nastavení. Mezi ně patří název modulu, počet záznamů na stránce, počet záznamů v RSS, počet komentářů na stránku, maximální délka reklamního textu atd..
 • Přizpůsobení designu modulu. Otevřete tuto sekci a upravte šablonu.

Modul Ad Board je velmi výkonný software, který vám může pomoci vytvořit Bulletin board-naložený rukou dolů. Vše, co potřebujete, je aktivovat modul a upravit nastavení. Začněte prozkoumávat uCoz ještě dnes, je to zdarma :).

FAQ Řízení vstupu

Aby bylo možné přidávat dotazy a odpovědi, musíme aktivovat modul FAQ na ovládacím panelu uCoz. Až bude hotová, můžeme nechat dotazy přímo přes web (díky modulu Users). I když otázky mohou být pouze textové, odpovědi mohou obsahovat odkazy, videa, soubory Flash, tabulky, obrázky a dokonce i vaše vlastní fragmenty kódu HTML. Jinými slovy, můžete ilustrovat odpověď jakýmkoli možným způsobem, ať už jde o snímek obrazovky nebo video tutoriál. Jako vlastník webu můžete upravovat všechny položky FAQ.

uCoz - Testování vstupu do FAQ

Správa kategorií

Chcete-li zachovat snadnou navigaci v nejčastějších dotazech, možná budete chtít vytvořit kategorie. Vstupte do sekce Správa kategorií a klikněte na tlačítko Nová kategorie. Pojmenujte svou novou kategorii a přidejte její popis a požadovanou adresu URL.

uCoz - nová kategorie FAQ

Nastavení modulu

Tato část umožňuje upravit výchozí nastavení modulu, konkrétně:

 • Počet zobrazených záznamů na stránku.
 • Povolte funkci „Hodnocení vstupu“.
 • Maximální počet obrázků.
 • Maximální velikost obrázku.
 • Oprávnění skupiny uživatelů atd.

Přizpůsobení designu modulu

Tato část vám umožňuje provádět úpravy v designu vaší FAQ stránky. Nezapomeňte, že pro správné úpravy šablon musíte mít základní znalosti HTML a CSS.

FAQ - Úprava designu modulu

Celkově vzato je správa vstupů spíše intuitivní. Přizpůsobení designu však vyžaduje technické zázemí.

Testy

V editoru uCoz vyberte v levé nabídce neaktivní moduly, klikněte na Testy a poté nainstalujte modul. Nyní, když je modul nainstalován, uvidíte jej v seznamu Aktivních modulů a budete moci konfigurovat jeho vlastnosti.

Každý test je vybaven polem Popis, které podporuje HTML. To znamená, že můžete vytvořit vlastní test pomocí různých skriptů, například můžete vložit hudební přehrávače pro zvukové kvízy. Mezi další přizpůsobitelné vlastnosti patří (ale nejen):

 • Získané body.
 • Maximální počet odpovědí.
 • Zpráva s vlastním výsledkem (Výborně! Skvělá práce! Atd.).
 • Počet testů na stránku.
 • Správa kategorií.
 • Výsledek e-mailu a další.

uCoz - test stavitelů webových stránek

Po dokončení prvního testu nezapomeňte upravit oprávnění skupiny uživatelů (Testy -> Nastavení modulu -> Oprávnění skupin uživatelů), aby bylo možné určit, kdo může prohlížet a provádět testy. Kromě toho můžete automaticky upgradovat uživatele, kteří získávají dostatek bodů. Například stříbrní uživatelé se mohou stát zlatými uživateli (jména uživatelských pozic jsou také přizpůsobitelná).

uCoz - provádění online testů

Po vyladění modulu uložte změny a sami si vyzkoušejte, jak funguje. Informace o všech testech provedených prostřednictvím vašeho webu (čas, uživatelé, výsledky atd.) Budou uloženy v příslušné sekci v administračním panelu.

Internetový obchod

uCoz - Správa objednávek

Instalace

E-shop je součástí uCoz a je jediný placený modul v staviteli. Chcete-li jej tedy nainstalovat, musíte mít v e-peněžence účet s uCoz a alespoň 10 $. Po instalaci modulu se na vaši stránku automaticky přidá nová stránka (/ shop). Tato stránka bude odpovídat celkovému stylu vašeho webu.

V případě, že chcete něco obvyklého, je Přizpůsobení designu modulu sekce. S jeho nástroji můžete vytvořit jedinečný vizuální zážitek pro své návštěvníky.

Přizpůsobení designu modulu

Skvělá zpráva pro ty, kteří vědí něco o kódování – vlastní CSS / HTML lze použít na jakoukoli šablonu (vzhled zboží, katalog zboží, nákupní košík, tištěný objednávkový formulář atd.) Žádné obavy, pokud zjistíte, že váš návrh je po změně jeho vzhledu poškozen. kód. Můžete použít „Obnovit výchozí šablonu“ možnost jej obnovit.

Nastavení modulu

Nyní je čas upravit výchozí nastavení modulu. Budete překvapeni, jak flexibilní je váš e-shop. Následující nastavení můžete upravit pomocí několika kliknutí myší:

 • Počet položek na stránku katalogu.
 • Pamatujte si historii vyhledávání v e-shopu.
 • Povolte funkci „Hodnocení vstupu“.
 • Povolte funkci automatické registrace.
 • Minimální částka objednávky.
 • Minimální částka pro každou položku.
 • Vizuální efekty při přidávání položky do nákupního košíku (plovoucí obrázek, bez animace, plovoucí ohraničení).
 • Přesměrování na web platebního systému po kliknutí na „Odeslat objednávku“.
 • Formát ceny.
 • Formát zobrazení hmotnosti.
 • Nastavení DPH.
 • Rozměry (šířka / výška v pixelech) pro ikonu položky.
 • Počet pokusů o stažení elektronické položky.
 • Nastavení výpočtu zisku a další.

Existují také nastavení SEO, kde můžete deaktivovat konkrétní podstránky a nastavit pravidla přesměrování (HTTP 301).

Správa zboží

Tato část umožňuje provádět různé skupinové operace s položkami, například najít a nahradit (text), změnit cenu, přesunout do kategorie a tak dále. Můžete také přidat například položky a jejich hodnoty barva (modrá, bílá, žlutá), velikost (S, M, L) atd. Ke každé možnosti můžete také připojit obrázek pro možnosti s více hodnotami.

Pokud jde o zboží, je důležité zmínit, že můžete importovat i exportovat položky. Tato funkce se hodí pro velké maloobchodníky. V současné době systém podporuje import XLS a YML.

Slevy, speciální nabídky, doplňky

S blížícím se svátkem se tato část stává důležitější ��. Umožňuje vám povolit různé režimy slev (kumulativní sleva, sleva pro skupinu uživatelů, sleva pro uživatele) a generovat jednorázové a opakovaně použitelné promo kódy.

Platební a dodací metody, měny a sazby

Zde můžete přidávat měny a nastavovat směnné kurzy, přidávat způsoby platby a doručení. Pro každý způsob platby / doručení můžete zadat popisy a přidat další možnosti.

Subagentní správa

uCoz má fantastický systém správy uživatelů, takže není náhodou, že modul e-shopu využívá tuto funkci v nejlepším případě. Konkrétně můžete přidat více subagents – uživatelé, kteří mohou přidávat své vlastní položky a provádět další operace vyhrazené pro správce webu.

Správa objednávek

V této části můžete upravit nastavení oznámení. Pro administrátory: oznámení o nové objednávce; oznámení o platbě atd. Pro uživatele: oznámení o nové objednávce; oznámení o stavu objednávky atd. Existují také oznámení pro subagenty. Všechna tato oznámení lze doručovat prostřednictvím e-mailu nebo SMS.

uCoz eshop

Tato část také umožňuje snadné sledování vašich objednávek. Výchozí tabulka zobrazuje počet objednávek, obrat, zisk, stav objednávek a další. Seznam objednávek můžete také exportovat a vytisknout jedním kliknutím na tlačítko. Tabulka je přizpůsobitelná – můžete přidat a změnit uspořádání polí, vybrat počet objednávek na stránku a zkrátit názvy sloupců.

Statistiky a zprávy

V této sekci můžete sledovat neúplné objednávky, čas odeslání objednávky, data vyhledávání modulu e-shopu a získat další cenné informace.

Více informací o modulu E-Shop najdete na oficiální komunita uCoz.

uCoz devs stále pracují na vyladění všeho a v příštích měsících bude tento modul provádět mnohem menší změny. V současné době tento modul stojí 9,99 $ / měsíc. Při platbě po celý rok získáte zdarma doménové jméno jako bonus. Všechny transakce jsou bezplatné.

Vydavatel sociálních médiíVydání uCoz vydává sociální médiaOd dnešního dne, Vydavatel sociálních médií lze synchronizovat se dvěma moduly uCoz: Site News a Blog. Umožňuje majitelům stránek automaticky sdílet své příspěvky – není nutný žádný zásah uživatele. Stává se to – vydavatel odešle vaše příspěvky na vybrané sociální sítě. Níže je uveden stručný průvodce krok za krokem, jak zajistit, aby aplikace Publisher uCoz fungovala:

1. Povolte modul pro vydavatele sociálních médií.

2. Připojte své účty sociálních médií.

Připojte své sociální účty

Připraven! Záznamy budou automaticky zaúčtovány jednou za 20 minut. Pokud se nemůžete dočkat, až budete moci sdílet další příspěvek, můžete to udělat vždy ručně :).

Nový modul vám určitě poskytne přehled v případě, že vaše webové stránky poháněné uCoz řeší mnoho příspěvků každý den. Není to však možnost pro uživatele, kteří mají dostatek času na ruční sdílení svých příspěvků.

Uživatelé

Na ovládacím panelu přejděte do modulu „Uživatelé“ a podívejte se na počet registrovaných uživatelů, hledejte uživatele, přidejte nové účty a spravujte nastavení jejich profilů. V rámci tohoto modulu můžete přizpůsobit následující vlastnosti:

 • Skupiny uživatelů. Tato možnost existuje především pro určení přístupových práv. Ve výchozím nastavení dostanete 7 skupin: Uživatelé, Přátelé, Administrátoři, Hosté, Moderátoři atd. Všechny skupiny jsou plně přizpůsobitelné: můžete změnit název skupiny uživatelů, nahrát ikonu a upravit další důležitá nastavení: registrace, komentáře atd..

Moduly uCoz - test uživatelů

 • Nastavení modulu. V této sekci můžete změnit způsoby autorizace uživatele, pole registračního formuláře, maximální velikost nahraných avatarů, e-mailové oznámení o registraci, funkci hodnocení uživatele, maximální délku podpisu uživatele a další. Můžete dokonce upravit způsob vytváření odkazu pro otevírání uživatelských profilů: buď na nové kartě nebo v aktivním okně.
 • Uživatelské pozice. Tato možnost vám umožňuje vytvářet různá uživatelská pořadí na základě aktivity uživatelů na webu. Konkrétně si můžete vytvořit vlastní sadu pozic, vybrat typ ikony a upravit požadavky pro každou pozici (počet příspěvků na fóru).

Uživatelé - uživatelské pozice

 • Hromadné odesílání pošty. Jakmile v části „Nastavení modulu“ zapnete funkci „předplatné e-mailu“, můžete prostřednictvím systému odesílat svým zákazníkům hromadnou poštu. Stačí vyplnit formulář a kliknout na tlačítko „Spustit službu“. Mějte na paměti, že tato možnost byla vyvinuta, aby vám pomohla informovat vaše uživatele o aktualizacích a dalších důležitých událostech, nikoli pro spam. Proto je možné provést pouze jednou za 5 hodin. Pro své seznamy adres můžete vytvořit až 20 témat (kategorií): Zprávy, Speciální nabídky atd.

Uživatelé - hromadné odeslání

 • Hromadný přenos / odebrání uživatele. Správci mohou přesunout uživatele do různých skupin podle stanovených kritérií. Můžete například odebrat všechny neaktivní uživatele.
 • Pravidla registrace uživatelů. V této sekci můžete napsat pravidla registrace uživatelů – tato pravidla se uživatelům zobrazí během registrace.
 • Avatar management. V této sekci vytvořte vlastní sbírku avatarů.
 • Přizpůsobení designu modulu. Tato část umožňuje provádět změny v pixelech přesné stránky související s tímto modulem, konkrétně přihlašovací stránku uživatele, stránku odepřenou přístupem, soukromé zprávy atd..

Správa uživatelů je důležitou funkcí pro interaktivní weby a fóra. Modul Uživatelé je zdarma, takže si jej můžete hned teď prohlédnout. Nechte své návštěvníky nejen těšit, ale také spravovat své stránky!

Editor stránek

Tento modul je zodpovědný za správu webových stránek, které mohou obsahovat jakýkoli typ obsahu (ve srovnání s moduly Blog nebo Photo Albums, kde můžete přidávat pouze položky blogu nebo fotografie). Vstupem do tohoto modulu přidávejte, upravujte a odstraňujte stránky webu (například informace o webu, o nás, kontaktujte nás atd.).

uCoz - Editor stránek

Každá stránka může být editována v editoru Visual nebo HTML. Mnoho nastavení konfigurace je podobné těm používaným v aplikaci Word a podobných textových editorech (tučné, kurzíva atd.). Chcete-li změnit vzhled těchto stránek, přejděte na kartu „Přizpůsobení návrhu modulu“. S programem uCoz budete moci provádět změny v pixelech přesné v jakékoli části stránky, pokud budete po ruce s kódy. A co víc, můžete přidat různá rozšíření – klikněte na ikonu „Widgety“ na panelu nástrojů „Přizpůsobení designu modulů“ a vyberte vhodný widget a získejte jedinečný kód. Vložte tento kód do příslušné části stránky a uložte změny. Rozhodl jsem se vložit kalkulačku �� – viz obrázek níže. Celý proces mi trval přibližně 1 minutu.

Test modulu editoru stránek

Všechny widgety jsou seskupeny podle kategorie pro snazší prohlížení. Například kategorie „Funkce webových stránek“ obsahuje následující widgety: Rolovací řádek, Menu s vizuálními efekty, Odpočítávání do začátku události, Klávesnice na obrazovce a další.

Tento modul je ve výchozím nastavení aktivní, není nutné jej aktivovat ručně (zatímco fórum, online chat a další „další“ moduly by se měly zapínat ručně. Vyzkoušejte si to vytvořením bezplatného účtu uCoz.

Fórum

Pomocí nástroje pro tvorbu webových stránek uCoz můžete vytvořit samostatný web fóra nebo jej připojit k aktuálnímu webu jednoduše aktivací modulu Forum na ovládacím panelu. Tento modul je zdarma a zůstává zdarma, dokud se nerozhodnete upgradovat svůj účet.

Největší jednotkou ve struktuře fóra je Sekce. Ve svém testovacím fóru uCoz jsem tedy vytvořil tři sekce: Tvůrci webových stránek pro fotografie, Tvůrci webových stránek pro elektronický obchod a Tvůrci webových stránek fóra. Každá sekce se skládá z plnohodnotných Fóra (na mém testovacím fóru jsou „Tvůrci chatu“, „Wix“ a „MotoCMS“) – viz snímek obrazovky.

uCoz - modul fóra

Každé fórum má nastavit celou sadu vlastností:

 • Stav fóra: Aktivní, Uzavřený (pouze pro čtení, archiv) atd.
 • Jedinečná pravidla fóra.
 • Unikátní ikony fóra (přidání jednotlivých ikon pro každého tvůrce webu trvalo asi 30 sekund).
 • Nastavení hesla (pro soukromá fóra).
 • Správa uživatelů.

Nastavení modulu

Přejděte do této části a upravte vlastnosti na celém fóru. Tyto jsou:

 • Tlačítka a ikony.
 • Počet vláken / příspěvků na stránku.
 • Počet záznamů v kanálu RSS.
 • Maximální počet současně nahraných souborů.
 • Maximální velikost nahraného souboru.
 • Oprávnění skupiny uživatelů atd.

Můžete nahrát vlastní sadu ikon a tlačítek. Nezapomeňte upravit pravidla fóra.

uCoz - Nastavení modulu fóra

Návrh a přizpůsobení modulů

Podobně jako v modulech Users and Page Editor, sekce „Design a přizpůsobení modulů“ umožňuje majitelům stránek profesionálně provádět změny v designu webových stránek. uCoz poskytuje uživatelům plnou kontrolu nad kódem, takže pokud jste s kódy obeznámeni, můžete na svém fóru provádět změny v pixelech a okamžitě je vidět..

uCoz - nové vlákno

Katalog souborů

Tento modul se hodí jak pro majitele stránek, kteří mají kolem svého produktu nebo služby vybudovanou živou komunitu, tak pro ty, kteří potřebují efektivně a dobře organizovat distribuci souborů bez nutnosti používat služby sdílení souborů. Takto můžete využít tento modul.

Přidání katalogu souborů na váš web funguje stejným způsobem jako přidání jakéhokoli jiného modulu – na levé straně ovládacího panelu klikněte na kartu „Neaktivní“, vyberte „Katalog souborů“ a klikněte na tlačítko „Instalovat“. A je to! Váš modul je připraven k použití.

Nastavení modulu

V závislosti na vašich cílech upravte oprávnění skupiny uživatelů v katalogu. Ve výchozím nastavení existují čtyři uživatelské skupiny, které mohou nahrávat soubory na váš web. Můžete omezit a rozšířit číslo.

Nyní můžete upravit vstupní formulář, nastavit maximální velikost souboru, délku popisu, změnit rozvržení záznamu a povolit některé „jemné možnosti“. Můžete například povolit funkci „Vždy navrchu“ nebo povolit, aby položka patřila do několika kategorií najednou. Dále můžete přizpůsobit filtry.

Nyní můžete přidat svůj první záznam. Všechny položky jsou přidávány přes frontend.

Katalog souborů uCoz Katalog souborů uCoz

Chcete-li provést výrazné změny vzhledu modulu, musíte mít alespoň základní znalost HTML / CSS.

Blog

Modul uCoz Blog je skvělým místem pro vytvoření vlastního blogu. Ať už zakládáte blog na propagaci podnikání nebo sdílení osobních úvah, připojte se k nám a objevte plný potenciál platformy.

Začínáme

Po vytvoření bezplatného účtu uCoz a aktivaci modulu Blog (celý proces trvá méně než 2 minuty) můžete přidat svůj první testovací záznam. V programu uCoz jsou všechny položky blogu přidávány přímo přes web (nikoli panel administrátora) v režimu What-You-See-Is-What-You-Get. V případě potřeby můžete přepnout z vizuální úpravy na HTML.

Jejich editor poskytuje působivý soubor nástrojů, který vám pomůže formátovat a ilustrovat vaše příspěvky. Konkrétně můžete nahrávat obrázky, soubory Flash, tabulky, videa na YouTube, úryvky kódu a další.

uCoz Blog Module - Přidání položky

Správa kategorií a nastavení modulu

V sekci Správa kategorií můžete vytvářet, upravovat a odebírat kategorie blogů. Můžete také znovu uspořádat jejich pořadí. Nyní, když jste strukturovali svůj blog, můžete nakonfigurovat jeho hlavní nastavení. Některé z nich jsou:

 • Počet sloupců v nabídce kategorií.
 • Počet záznamů na hlavní stránce.
 • Počet záznamů v kanálu RSS.
 • Umístění přepínače stránky (spodní, horní, dolní a horní).
 • Komentáře (povolit / zavřít).
 • Počet komentářů na stránku a jejich pozice.
 • Funkce hodnocení vstupu.

Existují také pokročilé možnosti, například „Vždy navrch“.

Protože uCoz má svůj vlastní systém správy uživatelů, můžete změnit nastavení oprávnění skupiny uživatelů a zavřít určité kategorie blogů od prohlížení a komentování. Nebo naopak, můžete určitým uživatelům / skupinám uživatelů umožnit, aby přispívali svými vlastními příspěvky na blogu a také umírněnými komentáři.

Pro tento modul můžete také povolit možnost Naplánované účtování.

Blog Entry Look - uCoz

Pokud chcete přesáhnout šablony Coz, můžete jednu z nich znovu vytvořit pomocí editoru HTML / CSS v systému. Bohužel, z pohledu netechnicky důvtipných uživatelů, není co přizpůsobovat – pro správnou editaci vybrané šablony musíte mít základní znalosti HTML / CSS.

Zatímco kdokoli s řádným tvůrcem webových stránek může začít blog, věnování se blogům může být těžší, než si myslíte. Blogování není jednorázový úkol, ale trvalý závazek. Před spuštěním blogu se proto ujistěte, že do něčeho chcete investovat čas, peníze a úsilí.

Fotoalba

Fotoalba je vysoce přizpůsobitelný modul uCoz pro vytváření obrazových galerií. Modul nejen umožňuje seskupovat obrázky podle kategorií a zobrazovat je různými způsoby, ale také upravovat obrázky přímo v prohlížeči.

uCoz - konfigurace fotografií

Začínáme

Stejně jako u jiných modulů uCoz je třeba nejprve přidat na vaše webové stránky fotoalba. To lze snadno provést pomocí ovládacího panelu v části Moduly. Po nainstalování modulu je jeho konfigurace. Konkrétně můžete:

1. Vytvářejte a organizujte kategorie (zadejte popis kategorie, určité kategorie chráňte heslem, změňte adresu URL a nastavte oprávnění skupin uživatelů).

2. Přizpůsobte filtry, které návštěvníkům pomohou rychleji a snadněji najít požadované položky.

3. Nastavte následující vlastnosti:

 • Počet fotografií na hlavní stránce.
 • Ukázka velikosti obrázku.
 • Maximální rozměry obrázku v plné velikosti.
 • Metoda redukce velikosti pro vytvoření ukázkového obrazu (oříznutí / změna měřítka).
 • Vlastní pole pro přidávání fotografií.
 • Maximální počet fotografií ve vícenásobném přehrávači atd.

uCoz - Photo Editor

Chcete-li povolit komentáře pro tento modul, přejděte do části Nástroje, poté otevřete „Sociální komentáře“ a aktivujte tuto funkci pro modul Fotoalba. V několika případech budou návštěvníci vašeho webu moci přidávat komentáře pomocí různých sítí sociálních médií a nativního autorizačního systému uCoz (uID).

uCoz - Komentáře k fotoalbům

Ve výchozím nastavení je každá fotografie vybavena následujícími charakteristikami:

 • Počítadlo zobrazení.
 • Hodnocení.
 • Autor obrázku (přidal).

Všechny nahrané obrázky můžete také upravovat pomocí základního vestavěného editoru fotografií. Umožňuje otočit obrázky, použít černobílý filtr, označit lidi a objekty a také přidat značky.

Kniha hostů

Přidání knihy návštěv na váš web funguje stejným způsobem jako přidání jakéhokoli jiného neaktivního modulu uCoz – stačí na něj kliknout a zaškrtnout políčko „Instalovat modul“. Po instalaci modulu si můžete prohlédnout jeho stránku a zjistit, jak výchozí verze vypadá a funguje. Kniha návštěv je připravena k použití.

Chcete provést nějaké úpravy? Výchozí verzi modulu můžete snadno doladit pomocí ovládacího panelu. Například ve výchozím nastavení se každý nový záznam návštěvní knihy objeví v samém horním rohu stránky a starší příspěvky posune dále dolů na stránku. Poté, co návštěvníci na stránku přidali 15 záznamů, budou starší příspěvky přesunuty ze stránky na snadno přístupné stránky archivu. Kliknutím na ikonu můžete změnit počet viditelných příspěvků a jejich polohu (dolní / horní) Nastavení modulu na ovládacím panelu.

Dále si můžete vybrat, kam se má formulář pro přihlášení zobrazit (na samostatné stránce; na stejné stránce); povolit funkci „Hodnocení vstupu“; upravit vstupní pole; nastavit maximální délku zprávy.

Chcete-li zabránit zveřejňování položek spamu na vašem webu, můžete omezit přístup k formuláři provedením změn v oprávnění skupiny uživatelů na webu. Tato oprávnění můžete nastavit tak, aby zprávy mohli opustit pouze schválení uživatelé.

Přizpůsobení designu modulu vyžaduje základní znalost HTML / CSS. Pokud víte o kódování něco nebo dvě, můžete vzhled své knihy návštěv úplně předělávat.

Hledání na webu

Výhody interního vyhledávání na webu jsou zřejmé jak pro majitele stránek, tak pro návštěvníky, takže přeskočte dlouhá vysvětlení a pusťte se do práce. Dnes se chystáme vyzkoušet Site Search, snadno přizpůsobitelný a přesto velmi užitečný modul uCoz. Přihlaste se ke svému účtu uCoz, aby byl na stejné stránce.

Nastavení modulu

Chcete-li povolit modul Vyhledávání na webu, otevřete na ovládacím panelu kartu „Neaktivní moduly“, vyberte požadovaný modul a klikněte na tlačítko „Instalovat modul“. Do několika sekund bude na váš web přidáno vyhledávací pole.

Po aktivaci modulu můžete upravit jeho hlavní nastavení. Naštěstí je uCoz poměrně flexibilní, pokud jde o přizpůsobení, i když jde o takové zdánlivě nepřizpůsobitelné funkce, jako je vyhledávání. UCoz můžete upravit následující nastavení:

 • Počet záznamů na stránku.
 • Maximální celkový počet výsledků vyhledávání.
 • Moduly pro vyhledávání.
 • Maximální počet znaků v popisu výsledků.

Můžete také zkontrolovat možnost „doplnit výsledky vyhledávání pomocí značek“.

Nyní je čas aktualizovat náš testovací web a zjistit, jak tento modul funguje (viz screenshot).

uCoz - modul pro vyhledávání stránek

E-mailové formuláře

Nyní, když jsem vám ukázal, že je tak důležité mít kontaktní formulář, vytvořte si jej pomocí nástroje pro tvorbu webových stránek uCoz.

Začínáme

Nejprve je třeba aktivovat modul E-mailové formuláře v ovládacím panelu (na panelu Moduly musí být dvě sekce: Aktivní a Neaktivní). Po instalaci modulu (jednoduše zaškrtnutím políčka „Aktivovat“) se vzhled našeho webu nestane. Aby byl formulář viditelný, musíme jej vložit ručně na požadovanou stránku (pomocí kódu vygenerovaného po zaškrtnutí políčka Aktivovat)..

uCoz - e-mailové formuláře

Phew. Ačkoli bylo těžké to vysvětlit, bylo to velmi snadné ��. Nyní můžeme pokračovat a využít vygenerovaný kód. Nejprve vytvořme samostatnou stránku a pojmenujte ji Kontaktujte nás. Nyní můžeme zkopírovat a vložit navrhovaný kód do příslušné části naší nově vytvořené stránky. Po uložení a aktualizaci stránky se zobrazí výchozí e-mailový formulář uCoz (viz screenshot).

uCoz - Odeslat zprávu

Pravděpodobně se vám bude líbit a uložit, odhlásit se z ovládacího panelu a zavolat na den. Ale pokud chcete něco vlastního, nic vám nebrání přestavět výchozí formulář od základu. Každé pole použité v kontaktním formuláři můžete přidat, odebrat, přesunout nahoru / dolů a přejmenovat. Můžete také vytvořit „povinná“ pole a změnit typ pole (text, zaškrtávací políčko, bezpečnostní kód a další).

Podobně jako u jiných modulů uCoz lze e-mailové formuláře kompletně přestavět nejen funkčností, ale také designem. Pokud jste obeznámeni s kódy, přizpůsobte formulář vašim potřebám. Na rozdíl od svých konkurentů, uCoz otevírá kódy uživatelům a dává jim plnou kontrolu nad kódem, což je zásadní, i když nemáte ponětí, co je značka HTML – pokud máte plnou kontrolu nad kódem, můžete si najmout profesionála nebo požádat technicky zdatného přítele vašich, aby oživily vaše nápady. E-mailové formuláře nemusí být nutně nudné, neobvyklé boxy – můžete je učinit ještě efektivnějšími a poutavějšími přidáním rozbalovací nabídky obsahující oblíbené otázky / témata.

Po dokončení čištění kontaktního formuláře můžete chtít aktivovat funkci „Řekněte příteli“. Tato funkce vytváří speciální formuláře pro sdílení, které návštěvníkům umožňují snadné a rychlé sdílení záznamů prostřednictvím e-mailu – stačí zadat e-mail přítele a kliknout na tlačítko „Odeslat“.

uCoz - Řekněte příteli

Náš test by byl neúplný bez mobilního testování. Takže jsem přistoupil na testovací web ze svého smartphonu a dokonce jsem si sám poslal e-mail ��. Obrovská tlačítka optimalizovaná pro mobily, snadno ovladatelné menu, inteligentní rozložení – 5 hvězdiček z 5!

Mobilní Screenshot - e-mailové formuláře uCoz

Ve spojení se stránkami FAQ, podrobnými popisy produktů / služeb, přesnými kontaktními údaji a použitelným rozhraním vám e-mailové formuláře pomohou vytvořit skutečný klenot webové stránky..

Webové ankety

Ve výchozím nastavení je každý web uCoz již vybaven jedním průzkumem, jmenovitě „Hodnotit můj web“. Předpokládejme, že chci vědět, jaký typ webových stránek mají návštěvníci webu budovat. Podívejme se, co je potřeba k vytvoření takového hlasování pomocí uCoz:

 • Aktivujte modul Webové průzkumy.
 • Otevřete sekci Správa hlasování.
 • Klikněte na tlačítko „Nový průzkum“.
 • Zadejte otázku (Jaký typ webu chcete vytvořit?).
 • Určete některé pravděpodobné odpovědi.
 • Upravte nastavení (text tlačítka, datum vypršení ankety, typ formuláře ankety atd.) A uložte změny.

Po dokončení těchto kroků přejděte na svůj web, aktualizujte jej a zkontrolujte vzhled a výkon nově provedeného hlasování. Níže je můj testovací průzkum.

Moduly uCoz - webové ankety

Chcete-li změnit design a hlavní nastavení webových anket (e-mailová oznámení, oprávnění skupiny uživatelů, časový limit atd.), Přejděte do části Přizpůsobení návrhu modulu a Nastavení modulu.

Rady

Díky flexibilitě platformy můžete vkládat obrázky jako výběr odpovědí. Chcete-li to provést, jednoduše vložte odkazy na potřebné obrázky do požadovaných polí (namísto obvyklých textových variant). Mějte na paměti, že systém nesnižuje obrázky automaticky, takže je lepší předem změnit velikost obrázků.

Webové ankety s obrázky

Chcete-li umožnit návštěvníkům, aby si vybrali více možností, zvolte typ webového průzkumu „Zaškrtávací políčko“. Pokud nechcete, aby byl váš webový prostor nepřehledný s příliš velkým výběrem odpovědí, zvažte aktivaci typu webového hlasování typu „Vybrat“. Tento průzkum nabídne možnosti ve formě rozevíracího seznamu.

Výsledky ankety

Chcete-li zobrazit výsledky průzkumu, klikněte na ikonu „Výsledky ankety“ na ovládacím panelu nebo otevřete web a klikněte na odkaz „Výsledky“ umístěný pod hlasováním. Výsledky se zobrazí jako snadno čitelný histogram.

SEO modul - webový tvůrce uCoz

5. Zákaznická podpora

Platforma postrádá některé prostředky pro uživatele zůstat v kontaktu. Neexistuje žádná funkce živého chatu ani telefon pro přímé kontaktování manažerů podpory. Můžete se rozhodnout pro prodej vstupenek, který je k dispozici ve volných a placených možnostech. Volná možnost je pouze pro technické problémy. Kromě toho bude trvat až 48 hodin, než budou manažeři reagovat.

Placená nebo prémiová podpora bude stát uživatele 0,50 USD za lístek. Nabízí rychlejší řešení do 24 hodin a týká se nejen technických, ale i dalších problémů, včetně problémů s platbami. uCoz má oficiální blog se spoustou článků. Pravidelně zveřejňují informace o nejnovějších aktualizacích a také o nabídkách a přáních uživatelů o vylepšení. Můžete také rádi přispět k rozvoji platformy.

6. Cenová politika

Software je k dispozici ve 4 hlavních pánvích v závislosti na vašich cílech a účelech. K dispozici je bezplatná verze, která je dodávána s vlastní doménou uCoz, dalšími reklamami a omezeným prostorem na disku pouze 400 MB. Je to dobré pouze pro testování logiky stavitele a některých základních nástrojů. Pokud potřebujete více zařízení, můžete se rozhodnout pro:

Možnost cenyNákladyFunkce
Základní:$ 3 / mo✓ 2 Gb Disk Space;
✓ Neomezená šířka pásma;
✓ Podpora 24/7.
Optimální:$ 4 / mo✓ 10 Gb Disk Space;
✓ Premium Antivirus;
✓ PHP skripty.
Maximální:8 $ / měsíc✓ 20 Gb Disk Space;
✓ Mobilní šablona;
✓ Internetový obchod.
Prodejna:5 $ / měsíc✓ eCommerce;
✓ Export produktů;
✓ Slevy & Speciální nabídky.

Pokud potřebujete spustit jednoduchý blog, stačí základní plán, zatímco Shop Plan je vhodný pro zahájení projektů elektronického obchodu. Jak již bylo uvedeno, měli byste také zvážit dodatečné náklady na profesionální šablony a systém prémiových vstupenek.

 • Základní plán cena 3 $ / měsíc s 2 GB úložného prostoru, základní bezpečnostní funkce a bezplatná podpora.
 • Optimální plán stojí 4 $ / měsíc bez reklam, bezplatné domény, 10 GB úložného prostoru a prémiového antiviru.
 • Maximální plán cena 8 $ / měsíc s 20 GB úložného prostoru, prémiové funkce + internetový obchod.
 • Plán obchodu stojí $ 5 / měsíc se všemi prémiovými funkcemi a funkcemi online obchodu, ale 10 GB úložného prostoru.

7. FAQ uCoz

Otázka: Pro koho je?

Odpovědět: Na rozdíl od Wix a Jimdo které jsou zcela vizuálními tvůrci webových stránek zaměřenými na začátečníky, je uCoz určen především pro webové profesionály, kteří vědí něco o vytváření webových stránek. Nabízí dostatek připravených řešení, která vám pomohou nastavit váš web, ale jeho hlavní předností je jeho rozšiřitelnost a flexibilita: můžete svůj web přizpůsobit na úrovni kódu – neexistují žádná omezení designu ani funkčnosti.

Bohužel díky své technické povaze je uCoz nevhodný pro nováčky. Pokud očekáváte celkový zážitek z WYSIWYG, podívejte se uKit.

Otázka: Je to opravdu zdarma?

Odpovědět: Ano to je. Můžete si vytvořit účet zdarma uCoz a publikovat více webů pomocí stejného profilu. Dokud je aktualizujete, zůstanou všechny vaše stránky zdarma. Můžete dokonce připojit vlastní doménu druhé úrovně (např .: mysitename.com), aniž byste museli upgradovat svůj účet.

Jako bezplatný uživatel uCoz získáte přístup ke všem jeho modulům (přizpůsobitelné stavební bloky), s výjimkou funkcí eCommerce. Modul E-shop je dodáván s obchodním plánem (9,99 $ / měsíc).

Jak přesně tedy tito lidé vydělávají peníze? – možná se divíš. Umístěním reklam na bezplatných webech. Účty bez reklam začínají na 5,99 $ měsíčně nebo méně, pokud se rozhodnete platit předem na delší dobu (3 měsíce / 6 měsíců / rok…).

Jinými slovy, můžete si vytvořit profesionálně vypadající web bez reklam s vlastním názvem domény a zahrnout hostování za přibližně 5 $ / měsíc. Nebo můžete získat stejný web, ale s reklamami, aniž byste utratili desetník.

Otázka: Mohu získat přístup ke zdrojovému kódu svého webu?

Odpovědět: Ano můžeš. Úplná kontrola kódu je to, co dělá uCoz vyniknout mezi svými konkurenty. Tato funkce není k dispozici ve většině hlavních tvůrců webů. Plná kontrola kódu umožňuje provádět v designu webu přesné změny pixelů a přidávat vlastní skripty. Takže, pokud jste po ruce s kódy, můžete vytvořit super funkční web s uCoz – jediným limitem je vaše představivost �� .

Kontrola kódu uCoz

Otázka: Mohu vytvořit responzivní web pomocí uCoz?

Odpovědět: Ano můžeš. Ujistěte se, že jste pro svůj web vybrali jednu z nových responzivních šablon (aktuální šablonu uCoz můžete snadno změnit, pokud neodpovídá).

Testování šablon uCoz - HTC View

Otázka: Jaký web mohu vytvořit pomocí uCoz?

Odpovědět: uCoz byl původně vyvinut jako multifunkční platforma založená na systému modulů, které lze použít pro vytvoření jakéhokoli typu webové stránky: internetový obchod, blog, fórum, obchodní web, portfolio atd. Můžete použít tolik modulů, kolik je potřeba současně : Fórum + Fotoalba + Testy + Kniha návštěv + Online chat atd. Můžete hrát s moduly a jejich nastavením, jak si přejete, dokud nenajdete perfektní kombinaci funkcí.

8. Klady a zápory

uCoz je platforma, která splňuje očekávání nováčků i zkušených kodérů. Je dodáván s modulovou strukturou, která nabízí hotová řešení přímo na místě včetně elektronického obchodování, SEO, blogování atd.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Snadné použití a možnosti hlubokého přizpůsobení.
&# x2714; Dostupné plány.
&# x2714; Vylepšená funkce elektronického obchodu.
&# x2714; Marketingové a propagační nástroje.
&# x2714; Přístup na stránku HTML a CSS.
To Může to nějakou dobu trvat, než zjistí logiku.
✘ xtra náklady na podporu prémiových vstupenek.

9. Soutěžící

Trh pro vytváření webových stránek nabízí mnoho platforem, z nichž si můžete vybrat. Připravil jsem několik srovnání uCoz versus nejpopulárnější konkurenty, jako například Wix, Weebly a WordPress.

uCoz vs WixuCoz vs WeeblyuCoz vs WordPress

uCoz je výkonnější a bohatší na funkce než Wix a Weebly, zatímco ty jsou uživatelsky přívětivější. WordPress je flexibilnější než uCoz, ale vyžaduje více času a dovedností k vytvoření webové stránky. Podrobnosti si můžete přečíst v úplném srovnání.

10. uKit a uID.me

Tvůrce stránek uCoz není jediným produktem vyvinutým týmem uCoz. Společnost také vlastní jednostránkový tvůrce profilů uID.me a tvůrce webu bez kódu pro podnikání uKit.com. Na rozdíl od uCoz, který nabízí plnou kontrolu nad HTML a CSS, uKit se řídí úplně jiným přístupem. Systém poskytuje intuitivní editor drag-and-drop, který nevyžaduje žádné kódování vůbec.

Závěr

uCoz má mnoho silných stránek, díky kterým vyniká z davu, zejména ve srovnání s konkurencí. To je přesně to, co může být rozhodujícím kritériem při výběru tohoto tvůrce webových stránek.

Moderní ergonomický přístrojový panel, široký soubor plně funkčních modulů, bohatý sortiment šablon včetně prvotřídních návrhů, vysoká úroveň zabezpečení, výkonný ekosystém, API s otevřeným přístupem – to je všeobecný seznam zřejmých systémových výhod.

Vyzkoušejte uCoz Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map