Volusion Review

Volusion – je přední platforma v oboru, která pomáhá vytvářet profesionální webové stránky elektronického obchodu. Systém si udělal jméno díky své dynamické backend, bohaté sadě funkcí a snadnosti použití, díky čemuž je software vhodný jak pro profesionály, tak pro ty, kteří začínají pouze s prvními digitálními obchody. Volusion nabízí bezproblémový proces zřízení internetového obchodu a online připojení pomocí několika kliknutí.


Uživatelé ocení tým profesionální podpory, cenově dostupné startovací plány ve srovnání s jinými tvůrci webových stránek zaměřených na eCommerce, více než 30 různých platebních bran dostupných pro integraci, pokročilý Tvůrce online obchodu, funkce úprav CSS a další. Nulové transakční poplatky u každého z dostupných balíčků budou také velkým přínosem pro platformu.

Ale funguje to opravdu skvěle eCommerce potřeby? Existují nějaké skryté překážky úrazu nebo problémy? Připojte se k nám v našem digitálním vyšetřování.

1. Snadné použití

Volusion se ukázal jako relativně snadno použitelná platforma. Bude splňovat požadavky specializovaných profesionálů, kteří vědí, jak upravovat HTML nebo CSS, jakož i nováčky bez technických dovedností, aby mohli web design zvládnout sami. Non-technici ocení intuitivní WYSIWYG editor, který promění stavební proces v rychlou a bezproblémovou proceduru.

Začínáme

Nejprve se musíte přihlásit, abyste získali přístup k základním funkcím Volusion. Tento proces je velmi rychlý. Uživatelé musí kromě e-mailu a telefonního čísla uvést pouze své jméno a příjmení. A je to. Nyní můžete začít s bezplatnou 14denní zkušební verzí, zda systém funguje a zda vyhovuje vašim potřebám.

Jakmile úspěšně dokončíte první krok, systém nabídne výběr témat, ze kterých si můžete vybrat. Liší se v závislosti na obchodní výklenku nebo počtu zaměstnanců, které máte. Pokud šablona splňuje vaše požadavky, můžete přejít do další fáze a použít Editor stylů. Zde můžete přizpůsobit své téma přidáním exkluzivních párů písem, aktualizací barev výkladních skříní atd.

Volusion Site Editor

Dalším krokem je přidání loga vaší společnosti. Existuje možnost jednoduše zadat své heslo nebo text, stejně jako nahrát obrázky loga. Pokud stále nemáte svůj firemní podpis, má společnost Volusion řadu specializovaných designérů, kteří budou vytvářet jedinečné logo. Nyní je nejvyšší čas, abyste si konečně přidali nějaké produkty a připojili se ke svému novému digitálnímu obchodu.

Přidávání nových produktů

Tento proces je velmi jednoduchý a intuitivní. Vše, co potřebujete, je uvést název produktu, napsat několik slov, popsat jej, vložit cenu a stisknout tlačítko „Stejný produkt“. Automaticky se zobrazí v digitálním obchodě. Možná oceníte některé další nástroje přizpůsobení, které zahrnují:

 • Editor webových stránek. Stejně jako je snadné provádět změny ve stylu webových stránek, je zde také snadné upravovat katalog produktů a stránky vašeho online obchodu. Nemusíte být weboví profesionálové, abyste to dokázali sami. Stačí se dostat na řídicí panel a spravovat web podle svých představ.
 • Tvůrce online obchodu. Díky nástroji pro vytváření internetového obchodu jsou podnikatelé schopni spravovat své webové stránky elektronického obchodu s ohledem na jejich požadavky a preference a využívat tak maximum z jejich funkčnosti. Tento nástroj umožňuje přidávat kategorie produktů, podkategorie a nové produkty, vypořádat se s funkcemi správy SEO, nahrávat a upravovat obrázky a provádět další akce, které přispívají k lepšímu výkonu webových stránek.
 • Volusion Store Builder

 • Editor CSS. Přestože Volusion neimplikuje žádné dovednosti ani znalosti v oblasti kódování, je stále možné využít funkci úpravy webových stránek CSS pro všechny uživatele, kteří jsou si vědomi základů kódování. Díky tomuto nástroji můžete přizpůsobit obsah webových stránek ručně úpravou jeho kódu. Výsledkem je, že získáte web, který obsahuje maximální funkčnost a vizuální přitažlivost.
 • Volusion CSS Editor

 • Navigační editor. Pokud jde o výběr a úpravu stylu navigace na vašem webu, použití editoru navigace se ukazuje jako nezbytné. Umožňuje změnu stylů navigace a přispívá tak k jednoduchosti procesu procházení webu.
 • Volusion Navigation Editor

Stručně řečeno, Volusion jistě splní očekávání nováčků, kteří sní o tom, že začnou s prvním vůbec online obchodem. Vyhrazení profesionálové také ocení dostatečnou volnost přizpůsobení poskytovanou přístupem HTML / CSS.

2. Funkce & Flexibilita

Zatímco webové stránky elektronického obchodu jsou hlavní kompetencí Volusion, její hlavní funkce jsou implementovány tak, aby uživatelé mohli snadno prodávat online. Zároveň nabízí skvělé bezpečnostní prostředky, řešení hostingu a vlastní doménu, díky které bude váš projekt viditelný cílovou skupinou. Měli bychom také zmínit marketingové a propagační nástroje, které posunou vaši firmu na novou úroveň:

 • Logo Favicon + – Volusion vám pomůže vyniknout z davu jednoduše nahráním vlastního loga a favicon. Díky tomu bude váš web lépe rozpoznatelný mezi ostatními konkurenty ve výklenku.
 • SEO a statistika – Uživatelé mají na starosti nastavení SEO na svých stránkách díky intuitivnímu panelu, kde můžete měnit vlastní adresy URL, čímž se stanou příjemnějšími pro SEO. Zde můžete také nastavit jedinečné názvy nebo popisy metaznaček, přidat obrázky a fotografie k atributům alt, upravovat soubory robots.txt a další. Řídicí panel poskytuje podrobné statistiky o nejoblíbenějších produktech, zdrojích provozu a kanálech, které přitahují nejvíce publika.
 • Tvůrce online obchodu. Díky nástroji pro vytváření internetového obchodu jsou podnikatelé schopni spravovat své webové stránky elektronického obchodu s ohledem na jejich požadavky a preference a využívat tak maximum z jejich funkčnosti. Tento nástroj umožňuje přidávat kategorie produktů, podkategorie a nové produkty, vypořádat se s funkcemi správy SEO, nahrávat a upravovat obrázky a provádět další akce, které přispívají k lepšímu výkonu webových stránek.
 • Volusion Store Builder

 • Jednoduchá správa produktů – Volusion nabízí jednoduchý systém správy produktů na samostatné stránce. Byl navržen tak, aby vytvářel nové kategorie nebo podkategorie, spravoval různá nastavení, včetně SEO produktu, přizpůsoboval položky a přidával fotografie a textový obsah. Tento software podporuje formát CSV, který umožňuje odesílání šarže produktů současně. Jinými slovy, stačí vytvořit jeden záznam jednou a těžit z jednoduchých možností exportu databáze kdykoli. Kopírování a vkládání vašich produktů je další skvělá funkce. Například máte stejné tričko dostupné v různých velikostech. Nemusíte přidávat samostatný krátký výplň velikosti S, M nebo L do všech polí znovu a znovu. Vše, co potřebujete, je přidat jeden produkt a implementovat různé možnosti.
 • Integrace – skvělé zprávy pro ty, kteří chtějí spolupracovat s největšími online tržišti. Váš web může být bezproblémově integrován s takovými špičkami v oboru jako eBay nebo Amazon. Určitě vám to umožní rozšířit expozici a zvýšit prodej. Navíc je k dispozici přes 30 platebních bran pro integraci, včetně PayPal nebo Stripe.
 • Rozšířený řídicí panel Volusion – řídicí panel je životně důležitým nástrojem pro sledování prodeje a správu internetového obchodu. Vytváří podrobné informace o vašich zákaznících a poskytuje srovnání a zprávy zdůrazňující nejoblíbenější produkty z vaší sbírky. Historie objednávek, kontaktní údaje a další důležité informace – vše, co potřebujete, najdete na jednom místě.

Tento software má doslova vše, co byste mohli potřebovat, abyste přišli s profesionálním digitálním obchodem a získali zákazníky pomocí některých doplňků, jako jsou promo kódy, dárkové certifikáty, remarketingové e-maily, odkazy na sociální sdílení a další nástroje, aby vaši uživatelé zůstali v kontaktu..

3. Návrh

Počet témat:40
Profesionální šablony:&# x2714; ANO
Témata zdarma:&# x2714; ANO
Cena šablony:50 až 180 USD
Seřadit podle odvětví:✘ NE
Úpravy kódu CSS:&# x2714; ANO

Při pohledu skrz šablony se zdá, že Volusion věnuje pozornost své kvalitě motivu. Rozložení vypadá docela stylově a up-to-date. Všechna témata jsou však rozdělena na bezplatné a placené. Pokud se blíže podíváme na bezplatná témata, všimneme si některých typických rysů. Jinými slovy, ve skutečnosti vypadají stejně se standardním posuvníkem plné šířky s vodorovně umístěnými tlačítky nabídky. Zatímco seznam produktů je umístěn pod.

Dobrou zprávou je, že všechny šablony reagují na mobily. Zde máme možnost zobrazit mobilní náhled přímo na hlavním panelu. Zatímco bezplatná témata nemusí splňovat vaše kreativní požadavky, můžete si vybrat z placených rozvržení. Pokud tak učiníte, připravte se na zaplacení dalších 180 $ za šablonu navrženou společností Volusion pool webových designérů se zkušenostmi s elektronickým obchodem. Ti, kteří touží po exkluzivitě, se mohou rozhodnout pro lokální webdesignové studio a vytvořit si vlastní design. Cena bude záviset na různých funkcích, jako je složitost webu, struktura atd.

Pokud uživatel zná HTML / CSS, nebude muset přeplatit za prémiová témata, protože Volusion usnadňuje editaci kódu a vytvoření koncepce webových stránek, která vynikne. Tato funkce nebude fungovat pro nováčky bez zvláštních dovedností. Při úpravách stránek se mohou spolehnout pouze na editor stylů s nastavením barvy písma a na některé základní nástroje. Celkově vzato, šablony Volusion udělají dobrý dojem.

4. Zákaznická podpora

Podle četných recenzí online má společnost Volusion solidní zákaznickou podporu. Zdá se, že je to pravda. Platforma nabízí několik rychlých a snadných způsobů, jak zůstat v kontaktu. Obsahují:

 • Živý chat (Obvykle trvá 30 až 60 minut, než odborníci podpory odpoví).
 • Mezinárodní telefonní číslo okamžitě kontaktovat podporu v případě nouze (není k dispozici v osobním plánu).
 • Centrum nápovědy Volusion je obrovská databáze znalostí s průvodci a popisy jednotlivých procesů od zahájení provozu a růstu vašeho podnikání. Centrum nápovědy má jednoduchý navigační systém pro vyhledávání vláken podle klíčových slov.
 • Průvodci – Tato část obsahuje podrobné návody, které pokrývají různá témata elektronického obchodu. Zde se můžete naučit, jak učinit strategii SMM úspěšnější, jak zvýšit počet konverzí nebo snížit míru opuštění košíku.

Platforma má svůj vlastní blog s mnoha články souvisejícími s marketingem, prodejem online a dalšími důležitými otázkami, které byste se mohli chtít naučit. Jinými slovy, podpora Volusion je opravdu skvělá a univerzální.

5. Cenová politika

Jak jsme uvedli na začátku článku, systém nabízí 14denní zkušební verzi. Poté si budete muset vybrat ze 4 dostupných balíčků v závislosti na velikosti a očekávání vaší firmy. Všechny nabídky mají 0% transakční poplatky a neomezenou šířku pásma. Čtyři hlavní plány jsou následující:

 • Osobní kalkulace 29 $ / měsíc je dobré pro malé obchody s ročními příjmy, které nepřesahují 50 $. Plán umožňuje přidat nejvýše 100 produktů a pouze 1 účet pro zaměstnance.
 • Profesionální kalkulace 79 $ / měsíc pro střední obchody, které prodávají až 5 000 produktů.
 • Obchodní kalkulace 299 USD pro rostoucí firmu s ročními příjmy kolem 500 000 USD. Plán nabízí neomezené produkty a prioritní podporu.
 • primární je dobré pro velké mezinárodní společnosti, které touží po VIP podpora a funkce v balení. Cena je sjednána.

6. Klady a zápory

Volusion si jistě zaslouží pozornost, pokud jde o vytvoření nového digitálního obchodu od nuly. Je to velmi snadné použití s ​​dostatkem nástrojů pro nastavení a správu vašeho obchodu. Tento software bude vyhovovat netechnikům i profesionálům. Zároveň by její bezplatné šablony mohly být o mnoho univerzálnější. Na druhé straně bude dobrým řešením přístup k HTML a CSS.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Skvělé pro firmy všech velikostí.
&# x2714; Cenově dostupný startovní plán ve srovnání s konkurencí.
&# x2714; Snadno použitelné rozhraní.
&# x2714; Pokročilý řídicí panel pro správu webu.
&# x2714; Pokročilé funkce elektronického obchodu pro zahájení a rozvoj podnikání.
&# x2714; Komplexní podpůrný tým.
✘ Telefonická podpora není ve výchozím plánu k dispozici.
✘ Šablony zdarma by mohly vypadat zajímavěji.
✘ drahá prémiová témata

7. Soutěžící

Jeden z hlavních konkurentů Volusion je Nakupujte. Před několika lety byly společnosti Volusion a Shopify na stejných pozicích, ale přezkum údajů o prodeji v letech 2016 a 2017 ukázal, že obchody Volusion vyprodukovaly 5,2x vyšší příjmy než obchody Shopify. Celkově jsou všechny tyto systémy funkčně velmi podobné. Podrobné srovnání těchto tvůrců webových stránek eCommerce si můžete přečíst v odpovídajícím příspěvku.

Volusion vs ShopifyVolusion vs Squarespace

Pokud máte pravdu o vytvoření výkonného webu elektronického obchodu, můžete také zvážit jeho použití Čtvercový prostor pro tento účel. Do jisté míry lze systém porovnat s Volusion, protože také umožňuje budování online obchodů. Tvůrce webových stránek se však většinou používá pro univerzální účely vytváření webových stránek, což je příjemná volba pro nováčky. Chcete-li se dozvědět více o systému a jeho rozdílech, můžete si přečíst podrobné porovnání Volusion vs Squarespace v souvisejícím příspěvku..

Závěr

Volusion je jednoznačným lídrem v oblasti tvůrců webových stránek určených pro eCommerce. Dodává se s výběrem funkcí, které usnadňují vytváření a správu digitálního obchodu. Proces návrhu je intuitivní a uživatelsky přívětivý, zatímco šablony reagující na mobily se snadno přizpůsobují.

Systém je k dispozici v různých plánech, aby splnil očekávání malých, středních a velkých společností. Cena vypadá docela přijatelně ve srovnání s ostatními konkurenty. Prémiová témata však mohou vypadat poněkud drahá, zatímco plán Pro a Business se sotva vejde do každého rozpočtu. Pokud plánujete spuštění malého obchodu s tuctem produktů, možná budete hledat levnější alternativu.

Vyzkoušejte Volusion Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map