Wix Review

Wix – je nejznámějším tvůrcem webových stránek po celém světě. Během několika posledních let jsme ve Wixu viděli obrovský růst; pro společnost to byly roky expanze a růstu. Zavedla řadu výkonných aplikací pro řízení podniku, vylepšila elektronický obchod, vyvinula mobilní řešení a zasáhla přes 147 milionů registrací a 3,5 milionu placených webových stránek ve více než 190 zemích..


Wix má velké množství funkcí, které přináší tomuto tvůrci webových stránek obrovské konkurenční výhody. Jeden z nich je Wix ADI: Artificial Design Intelligence – nástroj pro automatické vytváření ohromujících webů, je k dispozici na všech šablonách webových stránek Wix. Proces vytváření webových stránek nebyl nikdy tak jednoduchý – stačí vybrat typ vašeho podnikání, namířit své sociální profily a umělá inteligence udělá zbytek.

Pro mnoho z nás se Wix stal synonymem pro tvůrce webových stránek. Otázka zní, je to tak dobré, jak je namalováno? Položili jsme Wix pod mikroskop: v této recenzi zjistíte, jak se Wix snadno používá, znáte všechny jeho hlavní rysy, příležitosti, výhody a nevýhody jeho používání..

1. Snadné použití

Wix je pravděpodobně jedním z nejvíce uživatelsky příjemných tvůrců webových stránek. Využívá editor přetahování, který podporuje přímou editaci a poskytuje celkový zážitek z WYSIWYG. Jinými slovy, umožňuje vám vidět váš web při jeho vytváření, aniž byste museli zobrazit náhled své práce v novém okně.

Wix Standard Editor

Jak funguje Wix?

Wix je tvůrce webových stránek online, který pracuje pod SaaS (Systém jako služba) Modelka. To znamená, že uživatel může vytvářet a spravovat své webové stránky na jakémkoli stolním nebo mobilním zařízení přihlášením do účtu Wix. Zatímco u mnoha populárních tvůrců webových stránek můžete tyto prvky přetáhnout pouze do určitých oblastí / bloků, ve spolupráci s Wixem můžete tyto prvky umístit doslova kamkoli na stránku.

Tento přístup se také nazývá „absolutní polohování“, a bohužel znemožňuje přenos vašeho obsahu do jiného tématu Wix, protože je doslova rozptýleno po celé stránce a nemá pevnou strukturu. Tato metoda poskytuje uživatelům plnou tvůrčí svobodu, ale v budoucnu může způsobit mnoho nepříjemností.

Ovládací panel Wix je logicky rozdělen do dvou oblastí: řídicí panel, kde můžete spravovat hlavní nastavení vašeho webu, včetně kontaktů, zpravodajů, SEO atd., A samotný editor, ve kterém můžete svůj web skutečně stavět v režimu WYSIWYG..

Proužky s plnou šířkou vám umožňují snadno strukturovat váš web do čistých vodorovných sekcí, a aby vám usnadnil život, Wix vám nabízí 9 přednastavených možností: Uvítací předvolby, Předvolby služeb, Předvolby klientů, Předvolby týmu a Předvolby kontaktů, mezi ostatními.

Wix Editor umožňuje snadno použít posouvání paralaxy na svůj web – stačí zapnout rolovací přepínač Parallax a zobrazit náhled svého webu, aby se tento efekt projevil v akci.

Přejděte na podrobného průvodce, jak používat Wix.

2. Funkce & Flexibilita

Wix má co nabídnout. Dokonce i jejich zcela zdarma plán obsahuje poměrně pokročilý seznam zahrnutých funkcí: stovky krásných šablon, blogů, velký výběr widgetů a aplikací atd. Pokud potřebujete jednoduchý statický web nebo blog, bezplatná verze Wix to určitě zvládne..

Tvůrce webových stránek se díky své pokročilé funkci Wix Turbo také odlišuje od davu. Wix Turbo – je kolekce nástrojů a technologií zaměřená na zkrácení doby načítání vašich webových stránek.

Takového výsledku je dosaženo implementací sady proprietárních technologií, které optimalizují celkovou dobu vykreslování prohlížeče bez ovlivnění jeho výkonu. Návštěvníci vašeho webu budou ohromeni rychlostí a kvalitou zobrazení obrázků a videí.

Toho je dosaženo implementací inteligentního ukládání do mezipaměti webových stránek a rychlejší doby spuštění JavaScriptu, pokročilého CSS, aby váš web poskytoval pixelový vzhled, globální pokrytí CDN a dostupnost více datových center společnosti po celém světě.

Wix ADI a Wix Editor

Co je to inteligence umělého designu Wix? – Jedná se o zcela nový nástroj Wix, který pomáhá uživateli vytvářet webové stránky i bez kliknutí myší. Jinými slovy, je to jako průvodce krok za krokem, který se snaží pochopit, jaký druh webu (včetně designu a klíčových prvků), který potřebujete. Pojďme hluboce objevit rozdíly mezi těmito dvěma možnostmi.

ADI nebo Editor

Jak vytvořit web s inteligentním umělým designem Wix:

 • Krok 1. Po výběru ‘Začněte s ADI‘Nejprve musíte odpovědět na několik otázek týkajících se vás, vaší firmy nebo jiných aktivit. Poté Artificial Interface začne vyhledávat jakékoli informace o vás nebo vaší firmě podle daných dat.

  Wix ADI Návrhy

 • Krok 2. Pokud je prezentován váš profil, vyberte jej (nebo tento krok přeskočte, abyste dostali výchozí web) a přejděte vedle úpravy barevného schématu:

  Barevné schéma ADI

 • Krok 3. Toto je poslední krok před vytvořením nového webu. Musíte jen sedět a sledovat, jak vás ADI staví na hlavní stránce. A tady je výsledek:

  Rozhraní Wix ADI

Obdržíte kompletní jednu stránku s ukázkovými obrázky a obsahem, které lze nahradit původními. Struktura Wix ADI Editoru se liší od standardních možností a stala se intuitivnější.

Jak vytvořit web pomocí standardního editoru Wix:

 • Krok 1. Po výběru ‘Začněte s editorem‘Vše jde jako obvykle – vyzvedněte šablonu:

  Vyberte šablonu - Editor Wix

 • Krok 2. Systém poté zobrazí standardní obrazovku Editor, kde můžete začít upravovat svůj web.

  Rozhraní Wix Editoru

Bytost nejlepší tvůrce webových stránek AI od dnešního dne, Wix ADI je ve velké pomoci těm, kteří mají silné sociální účty s řadou veřejných informací, které může Wix shromažďovat.. Ale pro ty, kteří se právě začínají prezentovat přes internet, vypadá Editor Standard jako lepší volba. Pokud chcete svůj web dále rozšiřovat o věci, jako jsou fóra, návštěvní knihy, členské stránky nebo online rezervace, je to díky Wix App Market možné díky Wix.

Přejít na porovnání Wix ADI vs Wix Editor.

Blogování s Wix

Wix usnadňuje přidání jednoduchého, ale multifunkčního blogu na váš web. Wixův blogovací modul vám umožní:

 • naplánovat své příspěvky na blogu;
 • přidat sekci Doporučené příspěvky a cloud cloudu;
 • přepínat komentáře na Facebooku;
 • používat spolehlivé hostování nabídek systému;
 • vytvořit vlastní zdroj.

Blogy spuštěné se systémem přicházejí s bohatou sadou funkcí, možnostmi sociálních účtů, ohromujícími šablonami blogu, snadnými nástroji pro správu, možnostmi komentářů atd..

Wix Blog Editor

Pokud se chystáte vytvořit blog pomocí Wix, můžete použít nástroj ADI (Artificial Design Intelligence) nebo vybrat „Blog“Typ webových stránek k dalšímu přizpůsobení s ohledem na vaše potřeby. Jednou z hlavních výhod platformy pro blogování je její pohodlí a snadné použití pro každého. Nováčci mohou vybírat a přizpůsobovat předem navržené šablony blogů, zatímco zkušení weboví designéři mohou navíc využít možnosti úprav kódu k vytvoření jedinečného designu blogů..

A co víc, Wix nabízí pokročilé funkce SEO pro posílení pozic vyhledávačů u vašich blogových příspěvků. Můžete sdílet příspěvky v sociálních sítích, organizovat mailouts, upravovat metaznačky, upravovat adresy URL přátelské pro člověka, integrovat mapy Google, používat analytiku Google atd. K efektivní propagaci vašeho blogu.

Pokud jste se rozhodli udělat vizuálně atraktivní, funkční a kvalitní blog, aniž byste investovali příliš mnoho úsilí, času a peněz, je Wix odpověď. Díky množství funkcí a široké škále nástrojů a možností je tvůrce webových stránek tou nejvhodnější volbou pro váš blogovací projekt, bez ohledu na jeho složitost, styl a téma..

Wix eCommerce

Je pozoruhodné, že Wix má svou vlastní platformu elektronického obchodování nabízející slušnou sadu přizpůsobitelných možností (více platebních možností, kupóny, správu daní atd.). Wix eCommerce je určen především pro malé a střední obchody. Mezinárodní obchody se spoustou produktů mají složitější potřeby, než nabízí Wix. Je třeba zvážit ještě jeden problém – pro spuštění internetového obchodu s Wix budete potřebovat placené předplatné. Systém nabízí speciální plán elektronického obchodu, který umožňuje vytvoření a správu plně funkčního internetového obchodu a nabízí neomezený počet produktů.

Editor Wix Store

Mezi funkce, díky nimž motor eCommerce Wix vyniká z davu, má smysl zmínit možnosti úprav webových stránek přetažením, vizuálně přitažlivé a dobře strukturované produktové galerie, profesionální správu internetového obchodu, více platebních možností (včetně plateb PayPal a offline), nastavení přepravních a daňových nastavení, bonusy a kupóny, mobilní optimalizace, bezpečný nákupní proces, nepřetržitá podpora zákazníků.

A co víc, Wix nabízí velmi pěknou sbírku šablon elektronického obchodování (v současné době je jich více než 38), které umožňují zobrazovat produkty v nejvýhodnějším světle. Všechny šablony jsou ve výchozím nastavení optimalizovány pro mobilní zařízení, což znamená, že vaši zákazníci budou mít přístup k vašemu online obchodu a zadávat objednávky na cestách.

Wix umožňuje import / export produktu, ale do souboru CSV budete přidávat produkty velmi pozorně. Současně budete moci navrhnout a nastavit jedinečné výstavní okno, které předvede vaše produkty ve svůj prospěch.

Díky motoru Wix eCommerce můžete efektivně proměnit myšlenku spuštění na skutečné podnikání, které vám přinese zisk a provoz. Můžete si vytvořit internetový obchod, který splní vaše individuální kritéria pomocí několika kliknutí. Stačí si vybrat vhodnou šablonu elektronického obchodu, upravit ji, přidat obsah a připravit se na správu profesionální platformy.

Wix ShoutOut a inteligentní akce

Tyto funkce umožňují vytvářet, odesílat a sdílet nádherně formátované informační bulletiny přímo z ovládacího panelu Wix. Wix ShoutOut vám pomůže vytvořit vlastní informační bulletiny, které odpovídají stylu vašeho webu z připravené šablony poskytnutím úplného přístupu k médiu, které jste již uložili na svůj web Wix.

Funkce Inteligentní akce vám pomůže vybrat spouštěče a přiřadit jim automatické odpovědi. Funguje to jednoduše „pokud to tak je“ (IFTT) zásada. Můžete například nastavit inteligentní akce, aby pozvali nové zákazníky k uplatnění kupónu ve vašem internetovém obchodě, když se nový uživatel zaregistruje do vašeho zpravodaje.

Wix Mobile Editor

Wix byl mezi prvními staviteli stránek, kteří nabídli vestavěnou možnost mobilní optimalizace. Inovativní zobrazení Wix Mobile View umožňuje uživatelům snadno optimalizovat své weby pro mobily a tablety pomocí stejných nástrojů pro přetahování.

Jednoduše přepněte do ovládacího panelu na mobilní zobrazení a jemně dolaďte design svého webu, dokud nebude vypadat podle plánu. Můžete změnit velikost, přemístit, zobrazit a skrýt různé položky, aniž by to ovlivnilo váš web.

Wix Mobile Editor

Další užitečnou možností je Wix Chat pro mobil – tato aplikace umožňuje vlastníkovi webu odpovídat na dotazy návštěvníků z jeho mobilního zařízení. Je to velmi výhodné, zejména když je webmaster mimo plochu. Tímto způsobem je čas reagovat na požadavky uživatelů minimální.

Wix App Market

Existují bezplatné a placené aplikace vyvinuté poskytovatelem Wix nebo poskytovateli třetích stran. Trh aplikací je Wix vhodný pro vytváření různých typů webových stránek, od jednoduchých portfolií po náročné stránky. Mezi nejoblíbenější aplikace patří: Získejte odběratele (registrační formulář), 123 Tvůrce formulářů, Instagramový kanál, Kalendář událostí a Komentáře, mezi ostatními.

 • Hotely Wix. Tato aplikace nabízí kompletní rezervační mechanismus vyvinutý s ohledem na potřeby majitelů hotelů. Osvobozuje je od spoléhání na dodavatele třetích stran.
 • Restaurace Wix – aplikace, která umožňuje vytvářet nabídky restaurací a spravovat objednávky. Celkově vzato, Wix nabízí slušný výběr interních aplikací i aplikací třetích stran, které můžete snadno integrovat do svých webových stránek. Díky univerzálnosti platformy je tato platforma vhodná pro vytváření různých webů, od portfolií a pětistránkových firemních webů až po malé obchody a blogy..
 • Wix Forum. Nedávno společnost Wix oznámila zcela novou funkci týkající se tohoto tvůrce webových stránek – možnost přidat do svého webu fórum. Tato možnost je k dispozici instalací speciální aplikace z Wix App Market. Je zřejmé, že fórum je užitečným nástrojem pro jakýkoli web. Pokud ji však nainstalujete, budete ji muset spravovat, abyste zabránili nepříjemnému obsahu. Abych to shrnul: forum je pochybnou funkcí pro weby založené na Wix.
 • Rezervace Wix. Widget umožňuje rezervaci hotelových pokojů a online rezervace v restauracích a kavárnách v téměř žádném okamžiku. Stačí se dostat na web a najít odpovídající online formulář, který můžete vyplnit, aby vás mohli dále kontaktovat správci webových stránek.
 • Fotografie Wix. Tvůrce webových stránek vám umožňuje vytvářet a spravovat profesionální fotografický web pomocí integrace widgetů Wix Photo Albums a Wix Pro Gallery z App Market..
 • Wix Video. Díky integraci widgetu Wix Video můžete na svém webu efektivně zobrazovat video soubory a prezentace. Umožňuje vytvářet a spravovat vlastní video kanály, přidávat videa a dokonce synchronizovat váš účet s oblíbenými kanály sociálních médií.
 • Události Wix. Widget je dobrou volbou pro každého, kdo má nápad vytvořit událost na webu, ať už jde o prezentaci, koncert, konferenci nebo dokonce svatbu. Udělejte si čas na zasílání pozvánek svým klientům, prodej vstupenek, vytváření a aktualizaci seznamů hostů atd.
 • Wix Music. Pokračujte a spusťte vlastní hudební web pomocí widgetu. Umožňuje integrovat zvukový přehrávač do projektu, přidávat a spravovat zvukové soubory v různých populárních formátech, prohlížet statistiky, prodávat skladby atd..

Rezervace Wix

Widget dostupný na trhu Wix App Market se hodí majitelům restaurací a hotelů, kteří chtějí zvýšit míru zapojení a spokojenosti zákazníků. Díky tomu je možné si předem rezervovat přímo na webových stránkách třídy, hotelové pokoje a restaurace. Není třeba provádět telefonní hovory, aby se rezervace provedla včas – uživatel by se měl dostat do příslušné části webu a naplánovat si požadované schůzky. Toto pozoruhodné šetří úsilí a čas.

Rezervace Wix

Wix Bookings umožňuje přijímat online rezervace, rezervace a objednávky 24/7 v reálném čase, přijímat bezpečné vklady a platby, zasílat automatické e-mailové upomínky registrovaným uživatelům, kteří zadali své objednávky na webových stránkách. Je také možné zahájit skupinové schůzky, třídy a objednávky s aplikací, spravovat kalendáře zaměstnanců a synchronizovat je s kalendáři Google a Wix, ukládat a upravovat údaje o zákaznících. Důležité je, abyste se rozhodli, zda použijete bezplatný nebo placený widget Wix Bookings, protože obě varianty jsou k dispozici zde.

Vytvořte webovou stránku pro Boooking ve Wixu

 Je to zdarma

Fotografie Wix

Wix App Market uděluje přístup ke dvěma widgetům fotografií, které se stanou perfektním doplňkem vašich webových stránek pro fotografie. První widget se nazývá „Wix Fotoalba“. To je druh nezbytného pro každého fotografa, který doufá, že rozšíří zákaznickou základnu a představí portfolio fotografií v nejvýhodnějším světle.

Alba Wix Photo Albums umožňuje vytvářet, upravovat a pravidelně aktualizovat působivé samostatné webové stránky s fotografiemi zdarma. Každý projekt přijde s vaší značkou identity a obchodní informace. Lze jej snadno sdílet na webu a obohatit tak tok zákazníků a přilákat nové klienty. Musíte nahrát své fotografie, vybrat rozložení a poskytnout uživatelům přístupová práva ke sdílení zdarma.

Galerie Wix

Vytvoření vysoce kvalitního fotoalba trvá přibližně minutu. V závislosti na události, kterou chcete představit, si můžete vybrat ze stovek témat a rozvržení. Můžete také vytvořit sekci Doporučené fotografie a nechat klienty stahovat nejlepší fotky přímo z webu.

Dalším widgetem pro fotografie, který si můžete vybrat a integrovat do svého webu, je „Galerie Wix Pro“. Toto je aplikace, která umožňuje vytvářet nejprofesionálnější webové fotogalerie a nahrávat stovky obrázků podle vašeho výběru. Je na vás, abyste upravili nastavení pro každý obrázek, ovládali ostrost a kvalitu fotografií, jakož i další parametry, které ovlivňují kvalitu obrázku a zobrazují výhody.

Integrovaná možnost ochrany obrázků umožňuje zabezpečit vaše fotografie před neoprávněným stahováním třetími stranami, takže vypadají skvěle na stolních a mobilních zařízeních. Je na vás, abyste si přizpůsobili své fotogalerie pomocí ohromujících textových polí a videoprezentací s automatickým přehráváním, abyste zvýšili zapojení a zájem uživatelů. Možnosti sociálního sdílení přispívají k růstu zákaznické základny a umožňují vám šířit vaše portfoliové práce na webu s maximální účinností.

Vytvořte web pro fotografie ve Wixu

 Je to zdarma

Wix Video

Wix Video nabízí širokou škálu možností a nástrojů, které vám pomohou předvést svá videa a zobrazit je k výhodě na webových stránkách. Widget vám pomůže individuálně vytvářet video kanály, nahrávat a spravovat všechny typy videí, včetně portfoliových děl, online kurzů a konzultací, filmů a dalších souvisejících mediálních souborů.

Wix Video

Widget neumožňuje pouze vytváření vlastních video kanálů, ale také umožňuje jejich nahrávání z existujících kanálů a zdrojů, jako jsou například Vimeo, YouTube nebo Facebook. Uživatelé mohou předvést svá videa v mobilním a stolním režimu, uspořádat a držet vysoce kvalitní živé přenosy ze sociálních médií přímo na webových stránkách. Pokud máte zdroj YouTube s vašimi vlastními videi, můžete jej také využít a synchronizovat tento zdroj s webem, aby byl aktualizován. Widget také poskytuje příležitost sledovat statistiky vašich webových stránek týkající se videa, aby bylo možné sledovat jeho popularitu a poptávku uživatelů.

Základní balíček Wix Video je zdarma, ale můžete upgradovat na prémiový plán, abyste mohli využívat pokročilé funkce a ukázat svá videa skutečně profesionálním způsobem.

Vytvořte video web ve Wixu

 Je to zdarma

Restaurace Wix

Wix App Market poskytuje přístup k widgety, které skvěle fungují pro vývoj webových stránek restaurací. Toto jsou nabídky restaurací Wix a objednávky restaurací Wix. Integrace nabídek restaurací Wix umožňuje vytvářet a přizpůsobovat působivé online nabídky, které vypadají skvěle na stolních i mobilních zařízeních. Je také možné integrovat widget do vašeho účtu Foursquare nebo Facebook Business Page, aby vaši zákazníci věděli, co jim můžete nabídnout.

Restaurace Wix

Online nabídky vytvořené pomocí aplikace Wix Restaurants Menu jsou zcela přizpůsobitelné a můžete je upravovat a aktualizovat 24/7 i na cestách. Pomocí widgetu budete moci prezentovat své online menu cílové skupině a propagovat speciální jídla nebo sezónní nabídky. To je velmi výhodné a efektivní pro vaši obchodní propagaci.

Wix Restaurants Orders je další widget App App, který si můžete vybrat a přidat na web své restaurace. Widget umožňuje přijímat objednávky a upravovat nastavení doručení přímo na webu bez poplatků za provizi. Uživatelé mohou platit za objednávky také na webových stránkách – systém může přijímat kreditní karty a hotovost, zatímco věrní a stálí zákazníci mohou používat expresní pokladnu.

Další výhodnou vlastností je to, že zákazníci mohou při zadávání skupinových objednávek kazit své účty – to je možnost, kterou většina uživatelů oceňuje hodně. Jakmile je nová objednávka zadána, majitelé webových stránek o ní okamžitě dostanou oznámení, aby mohli včas reagovat. Widget umožňuje spravovat objednávky i na cestách z jejich mobilních zařízení, což má pozitivní dopad na generaci zákazníků a míru udržení.

Vytvořte web restaurace ve Wixu

 Je to zdarma

Události Wix

Pokaždé, když je potřeba uspořádat kvalitní akci a propagovat ji na vašem webu, použití widgetu událostí Wix bude určitě skvělý nápad. Aplikace nabízí širokou škálu nástrojů a funkcí, které potřebujete k přidání a hladkému spuštění různých typů událostí.

Události Wix

Integrace widgetů kromě organizace událostí umožňuje také prodávat vstupenky na webu, odesílat online pozvánky, sbírat RSVP, vytvářet a spravovat seznamy hostů a co ne. Ať už plánujete koncert, show, prezentaci, konferenci, párty, svatbu nebo jinou událost, bude widget úžasným a velmi užitečným doplňkem projektu..

Při použití widgetu můžete vytvářet neomezený počet událostí, třídit je podle názvu místa, data atd. Můžete také integrovat videa, fotografie a další mediální soubory, propagovat události prostřednictvím účtů sociálních médií, sledovat svůj seznam hostů na mobilu a stolní zařízení. Pro větší pohodlí uživatelů jsou zde povoleny různé způsoby platby.

Přejděte na návod, jak vytvořit webovou stránku události.

Vytvořte web události ve Wixu

 Je to zdarma

Wix Forum

Wix Forum je skvělý widget, který lze efektivně integrovat do vašeho webu, pokud je potřeba vytvořit webovou komunitu. Spuštění fóra withWix se díky aplikaci stává velmi snadným. Vaši členové fóra budou moci zahájit nové konverzace a připojit se ke stávajícím, nahrávat obrázky, videa a další mediální soubory, sledovat příspěvky, zanechat komentáře a provádět další akce.

Wix Forum

Můžete si vybrat z několika rozložení fóra. Můžete si vybrat a přizpůsobit kteroukoli z nich, aby se vášmu fóru líbil. Widget je uživatelsky přívětivý a intuitivní pro každého uživatele. Zajišťuje mobilní zážitek v reálném čase a umožňuje vám uspořádat perfektní online komunitu během několika minut.

Přejděte na průvodce, jak vytvořit bezplatnou webovou stránku fóra.

Vytvořte web ve fóru ve Wixu

 Je to zdarma

Wix Music

Nastavení kvalitní hudební webové stránky již není problémem s Wix Music. Widget umožňuje integraci skvělého audio přehrávače do vašeho webu bez jakýchkoli nákladů. To umožňuje fanouškům hudby poslouchat, streamovat a stahovat své oblíbené skladby a dokonce je koupit přímo z vašeho webu.

Wix Music

S aplikací Wix Music můžete prezentovat své stopy, alba a seznamy skladeb cílové skupině, nahrávat zvukové soubory v různých formátech, jako jsou WAV, FLAC, ALAC & MP3 a prodávat skladby v reálném čase. Je na vás, abyste si přehrávač přizpůsobili podle svých potřeb, aby odpovídal stylu a designu vašeho webu. Pro ty majitele webových stránek, kteří chtějí sledovat svůj výkon projektu, vám widget umožní zjistit podrobné statistiky týkající se popularity skladby, počtu her, prodejů, stahování a dalších důležitých parametrů..

Vytvořte hudební web ve Wixu

 Je to zdarma

Wix pro designéry

Přestože je Wix původně určen pro netechnické pracovníky, má i některé nabídky pro webové profesionály. Patří mezi ně Wix Arena a WixEd.

 • Wix Arena je komunita designérů, kde se uživatelé Wix mohou spojit s profesionálními designéry, kteří znají všechny výhody ekosystému Wix. Připojením se k Aréně jako nezávislého designéra získáte možnost najít nové klienty, získat exkluzivní dárky od společnosti Wix včetně měsíčních odměn a prémiové podpory, získat první přístup k novým funkcím Wix a další.
 • WixEd je vzdělávací program pro uživatele Wix, kteří by chtěli zahájit vlastní podnikání v oblasti webdesignu. Program je zcela zdarma a je otevřen pro kohokoli – jediná požadovaná výuka je váš talent a odhodlání.

Corvid od Wixe

Corvid by Wix je pokročilá otevřená vývojová platforma, která se používá k vytváření profesionálních webových aplikací. Platforma nevyžaduje žádné znalosti základů kódování ani předchozí odborné znalosti webového designu, aby s ní mohla spouštět výkonné webové aplikace. Všechny nástroje jsou zde k dispozici na jednom místě – stačí vybrat ty, které potřebujete pro svůj projekt, a začít pracovat na jeho vývoji.

Wix Corvid

Rozhraní tvůrce aplikací je intuitivní a logicky strukturované. Poskytuje řešení a pokyny pro provádění určitých akcí, jejichž kombinace má za následek vytvoření funkční plnohodnotné aplikace. Můžete například vytvořit databázi s jakýmkoli obsahem a jednoduše ji přidat na jakoukoli webovou stránku místo ručního zadávání obsahu. Je také možné vytvořit působivé webové efekty, které je dále integrují do vašeho projektu.

Co se týče profesionálních webových designérů, Corvid jim má co nabídnout. Umožňuje jim vylepšit své front-endové vývojové dovednosti, používat a upravovat stovky prvků uživatelského rozhraní bez ovlivnění flexibility kódu. Navíc můžete použít online IDE aplikace Corvid nebo se rozhodnout, že budete pracovat i nadále ve svém vlastním prostředí, pomocí nástrojů pro řízení zdroje a editoru kódu podle vašeho výběru. Vaše aplikace budou bezpečně uloženy v zabezpečeném cloudu Wix Cloud, který je dodáván s serverem Node.js. Rozhraní API Wix Corvid vám tedy umožňuje přizpůsobit uživatelské prostředí prostřednictvím nasazení špičkových marketingových nástrojů potřebných ke sledování akcí a chování uživatelů aplikace..

Ascend by Wix: Pokročilé řešení All-In-One Business

S pokročilým Ascendujte pomocí řešení Wix, vaše obchodní nástroje jsou nyní dostupné na jednom místě. Unikátní bezplatný nástroj, který nedávno představil tvůrce webových stránek, obsahuje 20 produktů, které můžete efektivně použít ke spuštění, správě a růstu vašeho podnikání, budování zákaznické základny a propagaci vašich služeb nebo produktů na webu..

Tento nástroj nejenže maximalizuje automatizaci všech prodejních procesů, ale také vylepšuje vaši strategii SEO a pomáhá sledovat chování zákazníků díky implementaci vyčerpávající a úplné analýzy dat. Všechny nástroje obsažené v sadě jsou centralizované a lze je ovládat z jediného místa jediným kliknutím.

Díky Ascend se můžete efektivně spojit se zákazníky pomocí následujících nástrojů:

 • formuláře – pomáhá získat kontaktní informace, které můžete dále použít pro marketingové účely (e-maily, posudky zákazníků, potenciální zákazníci atd.);
 • Živý chat – umožňuje kontaktovat zákazníky 24/7 v online režimu;
 • Doručená pošta – pomáhá šetřit čas a úsilí tím, že udržuje všechny příchozí informace o komunikaci se zákazníky po ruce (Mohou to být e-maily, diskuse na živém chatu, odesílání formulářů, žádosti o objednávku nebo rezervaci, odpovědi, dotazy a co ne);
 • Kontaktujte správce – zjednodušuje proces správy kontaktů účinným uspořádáním informací klientů do samostatných souborů (mohou zahrnovat osobní údaje o uživateli, kontaktní údaje, poznámky, přílohy k souborům, štítky atd.).

Za účelem optimalizace času, který vy a vaši klienti trávíte vzájemnou komunikací a interakcí, Ascend poskytuje přístup k seznamu funkcí, které to umožňují snadno, a to:

 • Automatizace – funkce, která automatizuje všechny opakované akce a kroky (například posílání zpráv „Děkuji“ nebo „Vítejte“)). Tato funkce vám může pomoci efektivně zvýšit provoz na webu, aniž byste investovali příliš mnoho času;
 • Faktury – umožňuje automaticky generovat faktury pro každou provedenou objednávku;
 • Cenové nabídky – umožňuje automaticky generovat přijatelné cenové nabídky, abyste neztráceli úsilí a čas;
 • Pracovní postupy – funkce, která umožňuje stanovit priority projektů nebo prodejních cest k optimalizaci vašich pracovních postupů a účinné spolupráci s členy týmu;
 • Úkoly & Připomenutí – pomáhá kontrolovat vaše úkoly, sledovat připomenutí a řídit další podobné problémy, aby byly dodrženy termíny.

Vypadá to, že funkce Ascend je pro vás nutností? Poté jej otevřete na hlavním panelu svého webu v „Customer manager“Nebo„Marketingové nástroje”A aktivujte ji několika kliknutími.

Wix Hosting

Na začátku svého vývoje hostil Wix své servery v datových centrech USA, Evropy a Austrálie. Od roku 2014 však společnost převedla všechny své platformy na cloudový hosting Amazon. Nezáleží tedy na tom, v jaké zemi uživatel webové stránky vytvoří – bude stále přístupný po celém světě stejnou rychlostí.

Každý nově vytvořený web je automaticky uložen na cloudovém hostingu Wix. Tento web automaticky získá bezplatný plán, 500 MB místa na disku a 1 GB šířku pásma. To je více než dost pro otestování všech funkcí tvůrce webových stránek.

Podívejme se, jak rychlý hosting Wix je, jak rychle se načítají weby vytvořené běžnými uživateli. Nemůžeme se shodnout na tom, že rychlost načítání je nejen výhodná pro uživatele, ale je také jedním z nejdůležitějších faktorů pro vyhledávače..

Za tímto účelem jsem vytvořil nový web s bezplatným plánem. Aby byla zachována experimentální integrita, tento web sestával z jedné prázdné stránky, aby se zabránilo dopadu obsahu a grafiky na rychlostní výsledky.

Poznámka: Přestože na webu není žádný obsah, velikost načtené stránky představovala 1,3 MB kvůli dostupnosti vnitřních systémových rozšíření.

Test rychlosti hostování Wix (červenec 2019)
Vyzkoušejte umístění serveruTest č. 1
Rychlost načítání
Test č. 2
Rychlost načítání
Test č. 3
Rychlost načítání
Průměrný
Rychlost načítání
Dallas, TX, USA2,27 s2,37 s2,24 s2,29 s
San Jose, CA, USA2,88 s2,97 s2,91 s2,92 s
Melbourne, Austrálie2,92 s2,92 s2,98 s2,94 s
Stockholm, Švédsko1,69 s1,78 s1,62 s1,70 s
Celkový průměr2,44 s2,51 s2,44 s2,46 s

Výsledky zkoušek prokázaly, že průměrná doba načítání webové stránky založené na hostování Wix v USA, Evropě a Austrálii bylo přibližně 2,46 sekund (to je rychlejší než 55% ostatních webů).

To je docela pěkný výsledek pro webovou stránku vytvořenou v nástroji pro tvorbu webových stránek. Proto pro všechny ty uživatele, kteří stále věří, že hosting Wix může být pomalý, jsem připraven prohlásit, že tomu tak není. Vyzkoušejte systém a přesvědčte se sami.

3. Vzory

Počet témat:550
Profesionální šablony:&# x2714; ANO
Témata zdarma:&# x2714; ANO
Adaptivní design:&# x2714; ANO
Seřadit podle odvětví:&# x2714; ANO
Úpravy kódu CSS:✘ NE

Podle našeho názoru nabízí Wix některé z nejlepších šablon na trhu. Jejich návrháři knihovnu neustále aktualizují. Existují stovky krásných témat ve více než sedmdesáti průmyslových kategoriích: Obchod a služby, Hudba, Zábava, Fotografie, Online obchod, Osobní a mnoho dalších.

Existují také prázdné šablony – můžete začít od nuly nebo zvolit prázdné rozvržení. Pro malé projekty a dočasné weby návrháři společnosti Wix sestavili sbírku úžasných jednostránkových šablon.

Výhody samozřejmě nejsou nikdy úplným příběhem a měli byste vědět, že u všech šablon Wix existuje značná nevýhoda – během procesu úprav nemůžete přepínat šablony, takže o tom pečlivě přemýšlejte, než se rozhodnete, která šablona je pro vás ta pravá. Toto je pravděpodobně jedna z běžných stížností Wix.

Šablony Wix

Tvůrce vám nedovolí přepínat šablony kvůli výše uvedenému principu úpravy „absolutního umístění“. Protože vám poskytují plnou kontrolu nad vzhledem webu, je nemožné přenést nastavení a obsah do nové šablony. Tvůrci webových stránek, kteří umožňují přepínání šablon, používají „krabicový model“, který vám umožní snadno přenést obsah z jedné šablony do druhé.

Můžete také vidět:
Příklady webových stránek blogu využívajících technologii Wix.
Sbírka internetových obchodů vyrobených pomocí Wix.
Webové stránky skutečných uživatelů vytvořené pomocí Wix.

4. Je Wix SEO-Friendly?

Ať už to chcete zjistit jak přepnout z WordPress na Wix nebo si jen přejete efektivně propagovat vaše webové stránky na webu, znalost správné SEO optimalizace je nutností. Optimalizace SEO je komplexní sada správy webových stránek na stránce i mimo ni. Pokud jde o optimalizaci mimo stránku, ve skutečnosti nezáleží na tom, který tvůrce webových stránek používáte – vše záleží na vašich schopnostech.

Ale pokud jde o SEO na stránce, Wix umožňuje jej realizovat nejlepším způsobem mezi ostatními tvůrci webových stránek. V tomto ohledu je opravdu složité vystupovat z davu. Jediným aspektem, který lze zde vylepšit, je vytvoření pohodlných podmínek pro práci s nastavením SEO. Vývojáři společnosti Wix v tomto procesu získali vynikající výsledky.

Wix SEO WIZ

Wix má velmi užitečný nástroj, který by měl oslovit nováčky. Tohle je SEO Wiz (je k dispozici v „Řízení“). Zde budete moci nastavit parametry SEO pomocí pokynů krok za krokem, aby se přehlížely důležité nuance. Můžete také instalovat aplikace z AppMarket ke sledování statistik a různých sousedících nástrojů, které obohacují standardní funkčnost systému, jako jsou aplikace pro marketing a integraci do sociálních sítí, nastavení distribuce e-mailů, vyskakovací okna, pořadí zpětného volání a tlačítka poradců online. Doporučujeme tyto nástroje v případě potřeby použít.

Wix - SEO Wiz

Pro pokročilé uživatele si Wix udržuje většinu online SEO práce samostatně. Toto jsou hlavní nastavení SEO pro tvorbu webových stránek Wix, které můžete upravit ručně:

 • Metaznačky stránky (název, popis atd.);
 • Alt Text (musí mít obrázky webových stránek);
 • Značky nadpisů (H2-H7 umožňují vytvořit čitelný a přátelský obsah SEO);
 • Ukotvit odkazy (yoг může přidat váš odkaz pokrytý textem, který potřebujete);
 • Nástroje pro přesměrování (301 přesměruje mezi doménami, platformami a v rámci Wix);
 • Přidat systém Google Analytics;
 • Ověření webu (pro jiné analytické systémy).

Abyste zajistili normální hodnocení vyhledávače webových stránek, musíte se nejprve starat o vyplnění webové stránky jedinečným tématickým obsahem. Tomu se nelze vyhnout v kterémkoli tvůrci webových stránek. Vytvořte seznamy klíčových slov pro každou stránku a rovnoměrně je zahrňte do těl článků, abyste zabránili spamu. Poté ručně vyplňte metaznačky pro každou stránku. Můžete to udělat v odpovídající kategorii nabídek v sekci SEO. Zde je obtížné něco smíchat: každý bod nabídky obsahuje tipy a navíc si můžete prohlédnout, jak bude váš web vypadat ve výsledcích vyhledávače. To je praktické a pohodlné.

Wix SEO

Takže je Wix dobrý pro SEO? – Rozhodně ano: díky SEO Wiz umožňuje Wix editaci nastavení SEO mnohem větším způsobem než ostatní tvůrci webových stránek. Rozdíl je v tom, že tento proces je zde velmi výhodný. Budete mít možnost položit základy pro svůj úspěch projektu a těšit se na přitažlivé rozhraní systému. Po zveřejnění nezapomeňte přidat svůj web do vyhledávací konzole Google. Tím se zrychlí jeho indexace.

Můžete také vidět:
Jak na webu Google najít a správně umístit svůj web Wix.

5. Zákaznická podpora

Wix nabízí velmi uživatelsky přívětivé rozhraní, spoustu směrů a výzev. Každý upravitelný prvek ve vašem návrhu obsahuje otazník – kliknutím na něj získáte další informace a praktické rady. Naučte se, jak budete stavět. V případě, že se setkáte s vážnými problémy, které nemůžete vyřešit samostatně, můžete se k nim vždy dostat Centrum podpory nebo Fórum. Mnoho otázek již bylo položeno a zodpovězeno.

Znalostní báze obsahuje četná videa s pokyny a návody krok za krokem psané jednoduchým jazykem. Můžete také kontaktovat odborníka Wix přímo e-mailem.

6. Cenová politika

Wix má samostatné plány pro standardní a obchodní / eCommerce webové stránky. Existuje bezplatný nikdy nevyprší plán, který vám umožní vyzkoušet sadu funkcí systému zdarma a dokonce si procvičit své dovednosti a zároveň vytvářet jednoduché projekty pro osobní použití. Pokud se však zaměřujete na vývoj komplexních plně funkčních webů, měli byste zvážit přechod na jedno z placených odběrů. Standardní plány Wix jsou tedy následující: Combo ($ 13 / mo), Neomezeně (17 $ / měsíc), Pro (22 $ ​​/ měsíc) a VIP (39 $ / měsíc).

cena

Pokud jde o obchodní a eCommerce plány, zahrnují: Business Basic (23 $ / měsíc), Business Unlimited (27 $ / měsíc), Business VIP (49 $ / měsíc) a Enterprise (500 $ / měsíc). Všechny plány společnosti Wix zahrnují online akceptaci plateb, větší úložný prostor, různé způsoby platby, vlastní připojení názvu domény, absence reklam Wix a další klíčové funkce. Ať už si vyberete jakýkoli plán, bude to 100% provize zdarma, což také hodně záleží na majitelích firem.

cena

Pokud používáte placenou aplikaci třetí strany z App Market, její poplatek se účtuje nad standardní poplatek Wix.

Všechny plány Wix Premium zahrnují bezplatné hostování a připojení k doméně, úložiště (od 500 Mb s plánem „Connect Domain“ do 20 Gb s „VIP“), vestavěnou Google Analytics a prémiovou zákaznickou podporu.

Pokud nejste spokojeni se službou Wix, můžete obdržet vrácení peněz do 14 dnů od platby. Je však třeba poznamenat, že v tomto případě bude váš web snížen na bezplatný tarif. Veškerý publikovaný obsah zůstane zachován.

Wix Promo kódy a slevy, které fungují

Ve skutečnosti existuje možnost ušetřit více při použití Wix, v zásadě pomocí promo kódů. Zde však vyvstává problém, zatímco jen stěží najdete ty promo kódy, které skutečně fungují na webu. Při platbě za plán, který jste si vybrali, uvidíte pole promo-kódu, které vám umožní získat slevu.

Pokud budete mít štěstí, že najdete funkční promo kód, bude to pro všechny skutečné překvapení, protože tyto slevy jsou často nabízeny falešnými službami, aby upoutaly pozornost uživatelů. V důsledku toho můžete nakonec ztratit čas, úsilí a peníze hledáním takových promo kódů a získat nic. Pokud tomu nevěříte, stačí provést vyhledávání Google a ujistit se sami! Naštěstí existuje lepší alternativa, která vám pomůže ušetřit velké při použití výhod Wix.

Slevy Wix: Jak ušetřit velké

Výběr Wix pro vaše snahy o webový design je jistě skvělý nápad, ale pokud opravdu chcete ušetřit velké, má smysl přejít na placený plán. Ačkoli je bezplatná verze Wixu poměrně velkorysá, nestačí k vytvoření profesionálně vypadajících webových stránek. Jedním z nejdůležitějších faktorů při budování silné značky a získání vaší firmy potenciálními zákazníky je vlastní název domény.

Zdá se cena stále drahá? Pokud ano, udělejte si čas na čekání na slevy na oficiální tarif při správě obsahu webu. Faktem je, že společnost Wix pravidelně nabízí slevy, které někdy mohou dosáhnout až 50%. Wix zpravidla nabízí 50% slevu, která skutečně funguje pro plány Unlimited a eCommerce. S těmito slevami můžete vytvořit web nebo e-obchod 6,25 $ / měsíc a 8,25 $ / měsíc resp.

Sleva Wix

Toto je nejúčinnější a na čem opravdu záleží, spolehlivý a bezpečný způsob využití služeb Wix. Podívejte se na naše aktualizace a získejte slevu Wix!

7. Klady a zápory

Wix je bezpochyby nejlepší tvůrce webových stránek typu all-in-one pro začínající a zdatné vývojáře webu. Systém má působivý seznam výhod, které přispívají k úspěšnému procesu webového designu a skvělému výsledku. Stejně tak to má několik nevýhod, které by uživatelé měli vědět před pokračováním v procesu vytváření webových stránek. Tady jdou.

Klady:
Nevýhody:
&# x2714; Jednoduché a uživatelsky přívětivé rozhraní;
&# x2714; Wix ADI a Standard Wix Editor, aby vyhovoval všem potřebám;
&# x2714; Výklenkové šablony připravené pro mobilní zařízení;
&# x2714; Široký výběr bezplatných a placených widgetů dostupných na trhu Wix App Market;
&# x2714; Dostupné ceny;
&# x2714; Pravidelné slevy;
&# x2714; Integrované eCommerce a blogování motory;
&# x2714; Wix Turbo;
&# x2714; Vzestup Wix;
&# x2714; Kvalitní zákaznická podpora;
&# x2714; Corvid od Wix;
&# x2714; Wix SEO WIZ.
✘ Pomalá rychlost připojení vyvolaná několika faktory;
✘ Absence možnosti přepnutí šablony;
✘ strukturálně komplikovaná řídicí deska kvůli přetížení widgetů;
✘ Některé aplikace dostupné na trhu aplikací mají pochybnou kvalitu a hodnotu;
✘ Neexistuje možnost úpravy kódu.

8. Soutěžící

Neschopnost upravovat šablony kódu a přepínání a další nevýhody vás může vést k flexibilnějšímu tvůrci webových stránek. Pokud jste vyzkoušeli Wix a nezvládli jste to, nebo chcete něco jiného, ​​vy se můžete podívat na alternativy Wix – hlavní konkurenti mezi všemi tvůrci webových stránek.

Pokud výše uvedené nestačí, jsou zde další alternativy k Wix:

Wix vs. uKitWix vs. Adobe MuseWix vs. SquarespaceWix vs WebydoWix vs WeeblyWix vs JimdoWix vs. uCozWix vs Google SitesWix vs. WordPressWix vs. WebnodeBandzoogle vs WixInstapage vs WixSitebuilder.com vs WixWix vs. GoDaddyWix vs. MagentoShopify vs WixWix vs. WebflowWix ADI vs Wix Editor

Jsou tohle lepší než Wix? To vše záleží na tom, jak důkladně si přejete přizpůsobit svůj web a mimo jiné změnit šablony.

9. Wix FAQ

Zde jsme shromáždili nejčastější dotazy týkající se Wix, které vám mohou pomoci:

Otázka: Pro koho je?

Odpovědět: Wix je zcela bezkódový tvůrce stránek určený pro netechnicky důvtipné uživatele. Jeho vizuální rozhraní umožňuje uživatelům vytvářet a spravovat různé webové stránky s nulovou zkušeností s kódováním.

Wix je dobrá volba pro vytváření jednoduchých informativních firemních webů, osobních portfolií, blogů, jednostránkových webů a také jednoduchých internetových obchodů..

Wix má také nabídku pro návrháře na volné noze. Pokud máte zkušenosti s webovým designem, můžete se připojit k Wix Areně a inzerovat svůj talent tisícům potenciálních klientů, kteří si chtějí najmout profesionála. Připojením se k Aréně získáte exkluzivní dárky od společnosti Wix: měsíční odměny, prémiová podpora a možnost získat první přístup k novým funkcím Wix, mimo jiné výhody.

Otázka: Jak funguje Wix?

Odpovědět: Wix je cloudový systém, který umožňuje vytvářet a spravovat webové stránky z jakéhokoli počítače nebo mobilního zařízení. Všechna data vašeho webu se ukládají na cloudových serverech Wix. Váš web je k dispozici pro úpravy a správu bez ohledu na to, jaké zařízení používáte k přihlášení. Stačí se zaregistrovat do systému a zapamatovat si přihlašovací údaje k účtu (e-mail) a heslo.

Otázka: Je to zdarma?

Odpovědět: Wix má bezplatnou verzi, která nikdy nevyprší. Dodává se se stovkami bezplatných šablon, včetně hostingu, mobilní verze vašeho webu a základní sady funkcí. Bezplatná verze Wix nabízí dostatek nástrojů pro nastavení a publikování jednoduchých webových stránek a jedinou viditelnou nevýhodou je neschopnost propojit vlastní název domény a reklamy Wix – všechny bezplatné webové stránky zobrazují v horní a dolní části stránky docela nápadný banner. stránka „Powered by Wix“.

Technicky tedy můžete publikovat web pomocí Wix zdarma, ale nebude to mít profesionální vzhled.

Otázka: Mohu změnit šablony Wix?

Odpovědět: Wix nabízí působivý výběr šablon ve více než 70 průmyslových kategoriích. Mají moderní trendy v designu webových stránek a vypadají prostě dokonale. Jedinou frustrující věcí na šablonách Wix je, že je nemožné je přepnout. Jakmile vyberete šablonu, nemůžete se vrátit do knihovny a vybrat jinou. I když je to možné u Weebly a uKit, které používají princip úpravy „boxu“, u Wix, který se spoléhá na model „absolutního určování polohy“, je to nemožné.

Model boxu umisťuje obsah uživatele do krabic nebo kontejnerů, které tvoří šablonu, což umožňuje přenos tohoto obsahu z jedné šablony do druhé. Absolutní přístup k určování polohy umožňuje uživatelům větší svobodu a umožňuje jim vizuálně provádět perfektní změny pixelů a umísťovat libovolné prvky webu kdekoli na plátno, což znemožňuje bezproblémové přenesení těchto prvků později.

Důležitá poznámka: Pokud vlastníte web Wix, který potřebuje úplnou redesign, můžete vytvořit nový web, ručně přesunout svůj obsah ze starého webu na nový a poté na něj přenést prémiový účet..

Otázka: Jsou weby Wix vhodné pro mobilní zařízení?

Odpovědět: Wix je mobilní webový tvůrce webových stránek. Editor Wix má samostatnou oblast, ve které můžete upravit šablonu pro mobilní prohlížení. Mobilní a stolní verze jsou navrženy samostatně na základě stejné šablony; všechny vaše změny v mobilním editoru neovlivní váš hlavní web. Je však důležité zmínit, že budete mít jeden web, což znamená, že nemusíte aktualizovat obě verze webu. Aktualizací webu pro počítače také aktualizujete vzhled mobilních zařízení.

Otázka: Je Wix SEO přátelský?

Odpovědět: Pokud se mě zeptáte, je to dobré pro SEO – řeknu vám, určitě ano. Wix má výkonný nástroj „SEO Wiz“, který vás provede celým procesem správného nastavení SEO. Někteří uživatelé obviňují Wix, že má problémy se SEO, ale skutečný problém spočívá v nesprávném základním porozumění SEO (jak vyplnit metaznačky, popisky stránek a obrázků). Použití Wix, pokud jde o SEO, nemá žádné rozdíly oproti použití jakéhokoli jiného tvůrce webových stránek nebo CMS.

Otázka: Mohu upravit svůj web Wix na úrovni kódu?

Odpovědět: Weby vytvořené pomocí Wix nezobrazují svůj zdrojový kód, takže generovaný zdroj nemůžete ručně upravovat. Rozhraní Wix Code však můžete použít k vložení dalšího kódu nebo k vytvoření webové aplikace.

Otázka: Proč je můj web poháněný Wix tak pomalý?

Odpovědět: Webové stránky Wix fungují poměrně rychle, což dokazuje můj výzkum výše (v části „Wix Hosting“). Směr rychlosti načítání webu závisí na jeho velikosti. Spousta obrázků (zejména neoptimizovaných) by mohla těžký web a zpomalit jeho rychlost načítání. Před nahráním byste proto měli pečlivě vybrat vizuální obsah svého webu a optimalizovat jej.

Otázka: Je Wix dobrý pro elektronický obchod?

Odpovědět: Ano, Wix má specializovaný modul elektronického obchodování, který vám umožní vytvořit ohromující internetový obchod. Bez ohledu na to, kolik zboží plánujete prodat – 10 nebo 1000, řešení Wix eCommerce se s tím správně vypořádá. Uvědomte si, že spuštění internetového obchodu vyžaduje placené předplatné. Existuje speciální plán „eCommerce“, který vám umožní spravovat obchod s neomezeným počtem produktů.

Otázka: Jakou platformu elektronického obchodování používá Wix?

Odpovědět: Wix nepoužívá žádné platformy elektronického obchodování třetích stran. Místo toho má svůj vlastní výkonný eCommerce engine, který přichází s různým nastavením designu internetového obchodu, nástroji pro přizpůsobení, specializovanými šablonami a umožňuje vytváření a spouštění plnohodnotných mobilně optimalizovaných eCommerce webů.

Jak přidat komentáře k blogu Wix?

Odpovědět: Přidání komentáře do blogu Wix je velmi snadné. Můžete si vybrat mezi přidáváním komentářů na Facebooku, komentářů Disqus nebo aplikací pro komentáře třetích stran, aby uživatelé mohli nechat své komentáře pod každým příspěvkem na blogu. Nezapomeňte do každého článku přidat komentářové pole. A je to.

Máte nějaké další otázky ohledně Wix? Zašlete nám zprávu formou komentáře nebo formuláře zpětné vazby a pokusíme se najít odpověď týkající se vašeho problému.

Je Wix dobrý?

Určitě ano. Wix je robustní tvůrce webových stránek s dokonalou reputací. Důkazem je, že více než 150 milionů uživatelů vytvořilo své webové stránky se společností Wix.

Jeho nejpozitivnější stránky jsou skvělý výběr šablony, snadné použití a univerzálnost. Můžete si vytvořit web libovolného typu – od malého jednostránkového webu po obrovský internetový obchod s tisíci denních návštěvníků.

Zvažte tedy výhody a nevýhody používání této platformy, porovnejte Wix s tvůrci webových stránek nebo jednoduše vyzkoušejte platformu, abyste získali lepší představu o této webové službě. Můžete také chtít Podívejte se na naši rozmanitou sbírku příkladů webových stránek Wix. Doufáme, že se vám Wix bude líbit.

Vyzkoušejte Wix Now

 Je to zdarma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map