Yahoo Website Builder Review

Kreator stron Yahoo – to narzędzie do tworzenia stron internetowych, które pozwala tworzyć strony internetowe z silnym naciskiem na biznes i wyposażone w wiele funkcji związanych z biznesem. Usługa była dostępna pod różnymi nazwami przez 20 lat i nadal jest pożądana wśród małych firm, przedsiębiorców i renomowanych marek.


Platforma jest dostarczana jako część produktów Yahoo, chociaż sam system początkowo wyróżniał się jako zaufana i potężna wyszukiwarka. Kreator stron internetowych jest wyposażony w zintegrowany hosting i potężny zestaw funkcji pod maską. Dzięki wbudowanemu edytorowi „przeciągnij i upuść” system jest dość łatwy w użyciu zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych projektantów stron internetowych.

Czy masz zamiar założyć małą witrynę internetową i potrzebujesz usługi, która spełni Twoje potrzeby w zakresie tworzenia stron internetowych? Najwyższy czas dowiedzieć się więcej o platformie, aby porównać ją z innymi konkurencyjnymi narzędziami do tworzenia stron internetowych. Właśnie to teraz zrobimy. Przejdźmy więc do szczegółowej recenzji Yahoo Small Business, aby zobaczyć, jakie funkcje i opcje jest gotowy do zaoferowania.

1. Łatwość użycia

Yahoo Small Business Website Builder to łatwa w użyciu platforma, która obejmuje prostotę, wygodę i przystępność cenową. System ten, początkowo dostosowany do potrzeb początkujących, nie powinien w ogóle wymagać żadnych technicznych ani projektowych stron internetowych. Wszystko jest tutaj całkiem zrozumiałe, choć interfejs systemu może na pierwszy rzut oka wydawać się nieco zaśmiecony. Kreator stron obsługuje edycję metodą „przeciągnij i upuść” i nie jest trudno zacząć z niego korzystać.

Edytor Yahoo

Jedną z pierwszych rzeczy, które użytkownicy zauważają podczas pracy z narzędziem do tworzenia witryn, jest łatwość procesu rejestracji. Rejestracja w systemie nie wymaga wiele wysiłku i czasu – jest szybka, prosta i zajmuje tylko kilka minut. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, aby podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail i hasło, aby uzyskać dostęp do pulpitu nawigacyjnego.

Rejestracja Yahoo

Zaraz potem zostaniesz poproszony o wybranie szablonu i przejście do jego dostosowywania. Pamiętaj, że po rejestracji automatycznie będziesz korzystać z bezpłatnego abonamentu i nie musisz podawać żadnych danych kontaktowych ani danych karty kredytowej, aby rozpocząć. Jest to przydatna opcja, którą docenia większość początkujących użytkowników ze względu na możliwość zapoznania się z zestawem funkcji systemu i doskonalenia swoich umiejętności bez pośpiechu i marnowania wysiłku / czasu / budżetu.

2. Funkcje & Elastyczność

Zestaw funkcji do tworzenia witryn Yahoo dla małych firm nie jest konkurencyjny – jest samodzielny, ale naprawdę traci popularność w porównaniu z innymi usługami internetowymi, takimi jak Wix lub Zestaw.

Funkcje Yahoo

Dzięki wielu konfigurowalnym projektom, narzędziom do tworzenia stron internetowych, motywom dostosowanym do urządzeń mobilnych oraz mnogości opcji, które przyczyniają się do skuteczności i wygody procesu tworzenia stron internetowych, twórca stron internetowych z pewnością jest wart uwagi nie-techników, jak i profesjonalistów w zakresie projektowania stron internetowych.

Niezależnie od typu witryny, którą zamierzasz uruchomić, Yahoo Small Business jest najlepszym miejscem na początek. Strony internetowe, hosting, domeny i potężny zestaw funkcji – kreator stron internetowych ma wszystko, czego potrzebuje Twoja firma, aby osiągnąć sukces online.

Należy jednak zauważyć, że twórca witryny Yahoo Small Business nadal oferuje charakterystyczny zestaw funkcji, który wystarcza, aby zaspokoić główne potrzeby projektantów stron internetowych dla początkujących, którzy chcą rozpocząć swoje projekty biznesowe.

System oferuje wiele elastycznych funkcji dla małych i średnich firm, które umożliwiają uruchamianie wysokiej jakości stron internetowych i zarządzanie nimi. Rzućmy okiem na najbardziej korzystne funkcje, na które warto zwrócić uwagę wszystkich, którzy będą korzystać z narzędzia do tworzenia witryn:

 • Edytor stron internetowych WYSIWYG, co przyczynia się do uproszczenia tworzenia stron internetowych i wyklucza konieczność korzystania z wiedzy o kodowaniu;
 • Imponująca galeria aplikacji, który oferuje dziesiątki wysokiej jakości aplikacji do zintegrowania z witryną;
 • Bogaty wybór domen oferowane po konkurencyjnych cenach;
 • Niezawodny hosting który umożliwia hosting stron internetowych na serwerach systemowych. Do systemu hostingowego dołączone są narzędzia do tworzenia stron internetowych. Wyklucza to konieczność szukania zewnętrznych dostawców hostingu, oszczędzania pieniędzy, wysiłku i czasu;
 • Możliwość zarejestrowania swojej firmy w ponad 60 lokalnych katalogach w jednym panelu. W ten sposób zyskujesz kontrolę nad informacjami o swojej firmie, pozwalając potencjalnym klientom znajdującym się w Twojej lokalizacji odkryć Twoją firmę;
 • Użytkownicy Yahoo Small Business mogą otrzymywać korporacyjne wiadomości e-mail ze swoimi nazwami domen, co pomaga zwiększyć wiarygodność strony i zaufanie klientów;
 • Platforma blogowa, gdzie możesz uruchomić porządnego bloga i połączyć go ze swoją witryną w kilku prostych krokach. Musisz tylko dodać odpowiednią sekcję do witryny, która jest w fazie rozwoju, wybierz układ swojego bloga i dostosuj go, jak chcesz.

System używa Rozwiązanie White Label oferowane przez Kreator wiadomości błyskawicznych, co pozwala maksymalnie wykorzystać zestaw funkcji tego potężnego narzędzia do tworzenia witryn.

Zestaw funkcji umożliwia zbudowanie i opublikowanie wysokiej jakości strony internetowej z systemem, ale wciąż brakuje jej głębszych możliwości dostosowywania i elastyczności. Jednak programiści usług wciąż pracują nad ulepszeniem swojej funkcjonalności, dzięki czemu zestaw funkcji staje się bardziej rozbudowany.

Kreator stron internetowych Yahoo Small Business niedawno wprowadził rozwiązanie Business Maker. Jest to punkt kompleksowej obsługi dla właścicieli małych firm poszukujących doskonałej okazji do rozpoczęcia, zarządzania i rozwijania swoich internetowych przedsięwzięć. Ta funkcja pozwala przechowywać wszystkie narzędzia biznesowe pod ręką w jednym miejscu.

Twórca Yahoo Business

Business Maker pomaga w pełni wykorzystać możliwości tworzenia stron internetowych, a zatem oferuje zintegrowany zestaw narzędzi do zarządzania wszystkimi aspektami biznesowymi. Aby odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących Twojej firmy, system poprosi Cię o zalecenie spersonalizowanego planu rozwoju witryny internetowej, który spełni Twoje potrzeby. Odpowiedzi zostaną następnie wykorzystane, aby system mógł zrozumieć, czy potrzebujesz lokalnego wpisu, punktu sprzedaży, szczegółowego biznesplanu itp. I to nie wszystko. Zostaniesz poprowadzony przez wszystkie etapy procesu projektowania strony internetowej, abyś mógł z łatwością sobie z tym poradzić.

Kolejną godną uwagi atrakcją platformy jest jej zaawansowana usługa projektowania stron internetowych, która daje możliwość założenia profesjonalnych stron internetowych dla małych firm i zarządzania nimi. Zespół WordPress eksperci pracujący dla tej usługi stworzą stronę internetową opartą na CMS w odniesieniu do Twoich potrzeb, aby zaprezentować tożsamość Twojej marki i promować Twoją firmę w najlepszy możliwy sposób.

Ceny ekspertów Yahoo Design

Aby zamówić projekt w Yahoo Website Design Service, musisz omówić swoje preferencje i wymagania ze specjalistycznym projektantem stron internetowych, aby podzielić się swoją wizją projektu i podać wszystkie posiadane informacje biznesowe (logo, treść, pliki multimedialne) , kontakty itp.), przedyskutuj projekt i poczekaj, aż serwisanci utworzą dla Ciebie stronę internetową. Co ważne, usługi zespołu nie ograniczają się tylko do rozwoju projektu. Zamiast tego dokładnie monitorują sposób działania witryny, aby zapewnić jej funkcjonalność i aktualność.

Usługa projektowania witryn oferuje dwie subskrypcje różniące się pod względem hostingu / przechowywania, usługi, narzędzi i funkcji. Są to plany standardowe i premium, których koszt wynosi 99 USD i 299 USD miesięcznie, z implikowanym planem sześciomiesięcznym.

Proces promocji firmy nie ogranicza się tylko do tworzenia stron internetowych. Następnie musisz być w stanie monitorować wyniki projektu, aby uzyskać pożądany rezultat i być w stanie przetrwać konkurencję niszową. W tym miejscu system Localworks będzie bardzo pomocny.

Funkcja Localworks umożliwia zarejestrowanie firmy z ponad 70 listami oraz dalsze przeglądanie i analizowanie wydajności firmy za pomocą skanowania Local Business. Ta usługa jest obecnie dostępna dla firm z siedzibą w USA. Musisz podać nazwę firmy i poczekać, aż system wygeneruje wymagane dane.

Jeśli chcesz zaktualizować lub edytować dane swojej witryny, możesz to zrobić niezależnie w systemie, a informacje zostaną automatycznie zaktualizowane we wszystkich przesłanych ofertach. Ponadto będziesz mógł przeglądać raporty dotyczące aktywności użytkowników i wahań ruchu, przeglądać raporty napisane przez klientów bezpośrednio na pulpicie systemu i wykonywać inne ważne działania. Koszt korzystania z funkcji zależy od wybranego planu. W związku z tym będziesz musiał zapłacić 23,25 USD miesięcznie za abonament standardowy lub 33,25 USD miesięcznie za abonament premium, pod warunkiem, że dokonasz jednorazowej rocznej płatności.

3. Wzory

Na dzień dzisiejszy kreator stron internetowych Yahoo Small Business oferuje nieco ograniczoną kolekcję szablonów, w tym 36 wstępnie zaprojektowanych czystych motywów, które mogą wykonać zadanie za Ciebie. Ze względu na łatwość użycia i oszczędność czasu wyszukiwania szablony są podzielone na kilka kategorii w oparciu o niszę, na której się koncentrują.

Szablony Yahoo

Obejmują one Biznes, Usługi, Projektowanie, Zdrowie i fitness, Fotografia, Restauracje i jedzenie, Katalog i sprzedaż detaliczna, Portfolio i CV, Moda i uroda, Wesela, Muzyka i wideo, Zakwaterowanie i wszystko. Wystarczy przejrzeć kategorię, którą jesteś zainteresowany, wybrać motyw, aby rozpocząć i spersonalizować go bez kodowania. Motywy są zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych i świetnie wyglądają na dowolnym urządzeniu. Są tworzone w celu tworzenia wspaniałych witryn o wysokiej wydajności.

W razie potrzeby możesz ulepszyć ich projekt za pomocą różnych funkcji multimedialnych oferowanych przez system. Podsumowując, szablony Yahoo Small Business są nowoczesne, stylowe i zadbane – to jest dokładnie to, czego potrzebujesz, aby promować swoją firmę.

Czy zamierzasz rozpocząć jedyny w swoim rodzaju projekt ze spersonalizowanym projektem? Następnie system daje możliwość wybrania i dostosowania pustego motywu od podstaw. Po zarejestrowaniu się w systemie uzyskasz dostęp do pulpitu nawigacyjnego, a następnie do panelu sterowania, gdzie zaproponowane zostanie dostosowanie stylu strony internetowej poprzez edycję kolorów i czcionek, dodawanie / edytowanie / usuwanie bloków treści i sekcji. W rzeczywistości wybór opcji dostosowywania projektu jest tutaj dość ograniczony, co nieco ogranicza swobodę tworzenia projektu.

4. Obsługa klienta

Yahoo Small Business ma potężny centrum pomocy społeczności, gdzie niedoświadczeni użytkownicy mogą znaleźć odpowiedzi na pytania i rozwiązać napotkane problemy podczas korzystania z systemu. Jest to główne miejsce, w którym można się skontaktować z innymi użytkownikami, omówić problemy z nagrywaniem, wyświetlić wiele artykułów, samouczki i w razie potrzeby skontaktować się z zespołem pomocy technicznej.

Aby uprościć przeglądanie, twórcy usług wyróżnili główne kategorie, które zawierają wszystkie powiązane pytania. Niezależnie od tego, czy masz problemy ze swoim kontem, usługami, rozwiązaniami handlowymi, hostingiem, domenami, kreatorem stron internetowych, marketingiem lokalnym itp., Znalezienie rozwiązań nie będzie trudne. Po prostu określ usługę lub problem, którego dotyczy problem, aby uzyskać odpowiednie opcje pomocy technicznej.

Centrum pomocy Yahoo Website Builder

Wygodny filtr wyszukiwania umożliwia przeglądanie sekcji w celu znalezienia artykułów i dyskusji, które mogą okazać się cennym źródłem informacji.

Istnieje również możliwość wyszukania wymaganych informacji na blogu społecznościowym, gdzie można znaleźć wskazówki i porady dotyczące skutecznego prowadzenia firmy. To samo dotyczy forum społeczności. To miejsce, w którym można znaleźć wiele branż i tematów, dołączyć do nich w rozmowach, aby omówić wyzwania biznesowe, podzielić się doświadczeniami i pomóc innym użytkownikom rozwiązać ich problemy.

Kreator stron internetowych ma również swój kanał YouTube, na którym przesyłają ciekawe i pouczające treści wideo, które mogą również pomóc w uruchomieniu witryny i zarządzaniu nią. Co więcej, kreator stron internetowych oferuje całodobową obsługę klienta przez telefon, czat na żywo i profesjonalną pomoc online dostępną dla wszystkich użytkowników abonamentu premium.

5. Polityka cenowa

Kreator stron internetowych Yahoo Small Business ma obecnie 3 opcje cenowe i bezpłatną wersję próbną, która obowiązuje przez miesiąc. Po zakończeniu okresu próbnego musisz uaktualnić do jednego z następujących planów:

Polityka cenowa Yahoo

 • Plan początkowy (wolny), który oferuje bezpłatną domenę yahoosites.com, 3 GB miejsca na dysku, szablony branżowe, nieograniczoną przepustowość i strony internetowe, czat 24/7, wsparcie telefoniczne i internetowe, wbudowane SEO, bezpłatne połączenie z certyfikatem SSL;
 • Plan podstawowy (4,99 USD miesięcznie rozliczane), który obejmuje funkcje wynikające z planu początkowego oraz bezpłatną domenę zawartą w abonamencie rocznym, 5 GB miejsca na dysku, jedną skrzynkę e-mail i wiele aliasów e-mail, aplikację mobilną YSB Insights, 30-dniową gwarancję satysfakcji;
 • Plan profesjonalny (9,49 USD miesięcznie zafakturowane) który zapewnia wszystkie funkcje wyżej wymienionych planów oraz zaawansowane opcje, takie jak rejestracja domeny prywatnej, 10 GB miejsca na dysku, 5 skrzynek odbiorczych i wiele aliasów e-mail.

Niezależnie od tego, jaki plan wybierzesz, system oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jest to znaczący czynnik dla wielu użytkowników, który zwiększa zaufanie klientów i lojalność.

6. Plusy i minusy

Yahoo Small Business oferuje godne uwagi funkcje dla małych i średnich firm potrzebne do założenia i zarządzania przyzwoitą stroną internetową. Wśród zalet i wad systemu warto wspomnieć o następujących kwestiach:

Plusy:
Cons:
&# x2714; Skoncentruj się na małych i średnich firmach;
&# x2714; Zawiera domenę, niestandardową stronę internetową, hosting i firmowy adres e-mail;
&# x2714; Biała etykieta;
&# x2714; Business Maker;
&# x2714; Usługa projektowania stron internetowych;
&# x2714; System Lokalny;
&# x2714; Informacje o małych firmach itp.
✘ Brak silnika eCommerce, który wyklucza możliwość uruchamiania sklepów internetowych i zarządzania nimi;
✘ Ograniczony zestaw funkcji i elastyczność w porównaniu z renomowanymi twórcami stron internetowych
✘ Brak widżetów biznesowych (takich jak oddzwanianie i rozszerzenia lechechat), co jest kluczowe dla twórcy witryn biznesowych;
✘ Brak szablonów (system oferuje obecnie 36 motywów, co nie wystarczy współczesnemu twórcy stron internetowych);
✘ Myląca deska rozdzielcza dla nie-techników.

Wniosek

Yahoo Small Business to narzędzie do tworzenia witryn internetowych, które zapewnia szeroką funkcjonalność gotową do użycia. Zajmuje wysokie miejsce pod względem użyteczności, zapewniając pełną listę funkcji dla małych i średnich firm. Usługa pozwala na tworzenie stron internetowych, które są łatwe w zarządzaniu i dostosowywaniu, nawet jeśli osoby niebędące specjalistami mogą uznać to za nieco mylące.

Kreator stron internetowych zapewnia nazwę domeny, hosting i firmową pocztę e-mail, aby zaspokoić wszystkie potrzeby biznesowe klientów. Istnieje również możliwość wypromowania list firm w kilkudziesięciu lokalnych katalogach, aby zapewnić najwyższą widoczność online i generowanie ruchu. Wszystkie strony internetowe utworzone za pomocą systemu posiadają certyfikat SSL, który zapewnia ich płynne i bezpieczne działanie.

Szablony stron internetowych są zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych domyślnie i można go łatwo dostosować dzięki szerokiej gamie zintegrowanych narzędzi do tworzenia stron internetowych. Yahoo Small Business ma platformę blogową, ale brakuje w niej silnika eCommerce, który jest wadą dla wielu właścicieli firm. Dla pozostałych użytkowników narzędzie do tworzenia witryn jest funkcjonalne i niedrogie. Jeśli jeszcze tego nie próbowałeś, najwyższy czas to zrobić.

Wypróbuj Yahoo za darmo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map