DreamHost apskats

DreamHost pārskats


Apmeklējiet vietni DreamHost.com

DreamHost apskats

No tā pazemīgajiem pirmsākumiem 1997. gadā DreamHost ir paplašinājies, lai mitinātu vairāk nekā pusmiljonu domēnu. Uzņēmumu Kalifornijā uzsāka četri datorzinātņu nozares lielie uzņēmumi, un tagad tajā strādā 50 pilnas slodzes darbinieki, padarot tos par vienu no vadošajiem spēlētājiem tīmekļa mitināšanas nozarē..

Neskatoties uz izaugsmi, Dream Host turpināja likt lielu uzsvaru uz klientu apkalpošanu un atbalstu. Uzņēmuma pilnīga caurskatāmība problēmu risināšanā un saziņā ar klientiem ir nopelnījusi viņiem lojālu klientu bāzi un zvaigžņu reputāciju tīmekļa pārziņu vidū.

DreamHost funkcijas

DreamHost ir vēl viena ļoti pieredzējusi tīmekļa mitinātāja, kas sāka darboties 1997. gadā un ir klusi augusi un paplašinājusi savu klientu bāzi līdz pat šodienai 2015. gadā. Tie piedāvā ne tikai dalītu mitināšanu, bet arī VPS, Cloud un Dedicated Server mitināšanu privātpersonām un uzņēmumiem, kuriem nepieciešama kaut kas drošāks un elastīgāks.

100% Uptime garantija

Neierobežots joslas platums

Neierobežota vieta diskā

Neierobežoti mitinātie domēni

Naudas atdošanas garantija 97 dienām

Ja vēlaties dalīta mitināšanas plānu, jūs varat iegūt visu nepieciešamo vietnē DreamHost par USD 8,95 mēnesī. Tas ietver neierobežotu krātuvi un joslas platumu, tik daudz domēnu, cik vēlaties, un diennakts tehnisko atbalstu. DreamHost arī ļauj jums izmēģināt viņu mitināšanu 2 nedēļu izmēģinājuma periodam.

DreamHost ir darījis daudz, lai saglabātu personisku kontaktu viņu biznesa darījumos, par ko liecina gadījuma rakstura, uzjautrinošais biļetens, ko viņi katru mēnesi izsūta. Aplūkojot klientus kā cilvēkus, nevis statistiku, tas ir ļāvis DreamHost nostiprināties šajā nozarē.

Dream Host ir kāda iespaidīga aparatūra, kas papildina to vismodernāko pakalpojumu. Viņu datu centrā ir simtiem multi-CPU Debian Linux serveru, kas mitina 500 000 domēnu. Vairāki lieki gigabitu interneta savienojumi, rezerves ģenerators un UPS sistēma nodrošina, ka sistēma visu laiku darbojas un darbojas.

Cpanel sapnis

DreamHost piedāvā plašu plānu klāstu, lai apmierinātu jebkura tīmekļa pārziņa vajadzības.

Visu viņu mitināšanas plānu administratora panelī atradīsit instalēšanu ar vienu klikšķi papildu skriptiem, piemēram, WordPress, Joomla, MediaWiki un phpbb. Pieejamo lietotņu saraksts nav tik spēcīgs kā Fantastico, taču tur ir populārākie skripti, un neiekļautās lietotnes var viegli manuāli instalēt.

1 Noklikšķiniet uz Installer

Sīkāka informācija par viņu hostinga paketēm ir sniegta zemāk:

Kopīgs tīmekļa mitināšanas plāns:

Šis ir visvienkāršākais no DreamHost mitināšanas paketiem un ir piemērots lielākajai daļai tīmekļa pārziņu. DH dalītajā mitināšanā ietilpst:

Neierobežots joslas platums, diska vieta un vietnes mitināšanai

Neierobežoti e-pasta konti, IMAP un SMTP iespējoti

Pilns SFTP / FTP un SSL atbalsts

Debian Linux OS

cPanel vadības panelis ar viena klikšķa instalēšanas programmatūru

Par 8,95 ASV dolāriem par paketi tiek piedāvāta augstākā līmeņa maksa par koplietojamo mitināšanu, taču tas ir saprotams, jo DreamHost garantē 100% darbības laiku un neierobežotie resursi nodrošina daudz vietas izaugsmei, pirms jāveic jaunināšana uz izturīgāku paketi. Pastāv arī izmēģinājuma režīms, kas ļauj tīmekļa pārziņiem pirms saistību izpildes novērtēt plānu.

DreamHost VPS mitināšanas plāni:

Vietnēm, kurās ir intensīva satiksme un kurām nepieciešami īpaši resursi, VPS (virtuālā privātā servera) mitināšana ir ideāls risinājums. VPS ir virtuālais privātais serveris, kas nodalīts tā fiziskajā serverī, un tas nodrošina dažus no īpaša servera zvaniem un svilpieniem bez dūšīgas cenu zīmes.

Resursu koplietošana ar citiem VPS klientiem netiek dalīta starp virtuālajiem serveriem. Tas nodrošina lielāku uzticamību, ātrāku servera ātrumu un īpaši resursus.

Dedicated Server plāni:

Tīmekļa pārziņiem ar vispāratzītām vietnēm, kurām nepieciešams maksimāls ātrums, resursi un elastība, hostinga iespēju virsotne ir veltīta servera mitināšana. Kā norāda nosaukums, klients iegūst visu serveri, kas veltīts viņu vietnēm. Resursi netiek koplietoti, un serveri var pilnībā konfigurēt, lai tas atbilstu klienta vajadzībām.

Kā redzat, DreamHost piedāvāto dažādo iespēju klāsts tīmekļa pārzinim ļauj apmaksāt tikai nepieciešamo CPU, diska vietu un atmiņu. Visi nodalītie serveri atbalsta standarta skriptu valodas CGI, Ruby un PHP4 & PHP 5. CRON ir pieejams arī automātiskai skriptu darbināšanai, un visiem serveriem ir pievienota pilna čaulas pieeja serverim..

Laiks & Performance

DreamHost ir viens no nedaudzajiem mitinātājiem, kas piedāvā 100% uptime garantiju. Neatkarīga pārbaude parāda, ka tas nav arī tikai tukšs solījums, jo sistēmā iebūvētās vairākās atlaišanas ļauj jums vienmēr būt savienotiem..

Kā DreamHost dublē šo drosmīgo solījumu? Ja jebkuras sistēmas kļūmes dēļ jūsu vietnes, e-pasts, datu bāzes, FTP vai SSH samazinās, jums tiek piešķirta viena bezmaksas mitināšanas diena par katru pārtrauktā pakalpojuma stundu. Tiek ziņots, ka traucējumi ir ārkārtīgi reti.

Izvēloties tīmekļa mitināšanas uzņēmumus, veiktspēja ir galvenais rādītājs un izšķirīgais faktors, tāpēc mēs nolēmām veikt savu veiktspējas pārbaudi. Mēs pārbaudījām DreamHost mājas lapas lapas ielādes laiku.

DreamHost rezultāti:

Mājas lapa tiek ielādēta 4,7 sekundēs

Mājaslapa ir pilnībā ielādēta 7,8 sekundēs

(Pārbaudes servera reģions: Dalasa, ASV. Savienojums: kabelis (5/1 Mb / s, 30 ms). Datums: 2013. gada 11. augusts)

Klientu atbalsts

Tehniskais atbalsts kopīgiem plāniem tiek nodrošināts, izmantojot biļešu sistēmu, un uz lielāko daļu jautājumu tiek atbildēts 12 stundu laikā. Atbalsta komanda ir draudzīga, pacietīga un kompetenta.

DreamHost šobrīd paplašina atbalsta personālu, lai samazinātu palīdzības biļešu reakcijas laiku. Tiešsaistes tērzēšanas atbalsta neesamība dalītajā mitināšanā ir novirze no tā, ko piedāvā vairums uzņēmumu, un to var uzskatīt par nelielu izaicinājumu pret uzņēmumu, taču kopumā atbalsts koplietotajiem kontiem ir diezgan pietiekams.

VPS un īpašajos plānos ir iekļauts noteikts skaits ikmēneša atzvanīšanas gadījumu klientiem, kuri dzīvo ASV, kas nodrošina tūlītēju atbildi uz tehniskām problēmām.

Ir arī klientu atbalsta forums un wiki DreamHost klientiem, lai atrastu procedūras un problēmu novēršanas rokasgrāmatas, kas atrisina izplatītās mitināšanas problēmas. Šeit sniegtā informācija ir diezgan pilnīga, padarot to par lielisku papildu atbalsta avotu.

DreamHost kupona kodi

Šeit jūs atradīsit DreamHost kuponu kodus (2015. gada atjauninājums – pārbaudīts un darbojas), lai ietaupītu naudu par dalītu mitināšanu no DreamHost.com. Izmantojiet šo kupona kodus un jūs saņemsiet 40 USD atlaidi no gada izmaksām (119,40 USD 79,40 USD)..

Iet uz DreamHost.com

Izmantojiet kupona kodu: TAKE40DOLLARSOFF

Par DreamHost

1997. gadā četri datorzinātņu studenti Harvey Mudd koledžā Klarmontā, Kalifornijā, sāka DreamHost vienā Pentium 100 tīmekļa serverī (ar nosaukumu Destro), izmantojot dalītu joslas platumu T1 līnijā..

Avots: dreamhost.com/about-us

DreamHost vietnē Twitter

DreamHost atsauksmes

Neko citu kā slavēšana par Dreamhost, lieliskās iespējas, atbalsts un arī lēti. Priekā! (Lerijs – 2015. gada 15. maijs)

Pierakstījies, redzot, ka DreamHost ir visilgākais pārbaudes laiks, 97 dienu naudas atdošanas garantija! (Lūkass – 2014. gada 23. jūlijs)

Oho, paldies, neesat pārliecināts, kā jūs, puiši, varat atļauties turpināt uzņēmējdarbību pēc tam, kad esat izdalījis šo $ $ $ ietaupījuma kupona kodu. Es vienkārši ietaupīju mazu laimi! (Ketija – 2014. gada 2. marts)

Varbūt tas nav lētākais risinājums starp zemu izmaksu alternatīvām, taču Dream Host to kompensē, kad runa ir par funkcijām un uptime. (Omāra – 2014. gada 4. janvāris)

Atliek tikai uzslavēt Dreamhost. Šeit ir tīmekļa mitinātājs, kurš rūpējas par saviem klientiem (Toms – 2013. gada 22. oktobris)

Patika tas, ko piedāvā DreamHost instalēšana ar vienu klikšķi, un mana WordPress vietne varēja ātri darboties. (Sāra – 2013. gada 4. augusts)

Nedaudz dārgāk nekā citi saimnieki, bet es uzzināju, ka jūs saņemat to, par ko maksājat, izmantojot DreamHost. Tas ir bez maksas bezmaksas mitināšana, lieliskas iespējas un super draudzīga atbalsta komanda. (Ksavīrs – 2013. gada 29. jūnijs)

DreamHost.com vidējais vērtējums ir

4 no 5.
Balstoties uz 7 atsauksmēm.

DreamHost plāni & Cenu noteikšana

DreamHost piedāvā trīs hostinga risinājumu veidus; Kopīgota tīmekļa mitināšana, VPS un īpaša servera plāni. Zemāk ir pārskats par viņu populārāko plānu, viņu kopīgo tīmekļa mitināšanas plānu.

DreamHost koplietojamais hostings

 • Mēnesī 8,95 USD
 • Nodrošināt sagatavošanās laiku pēc pirkuma: tūlīt
 • Procesora resursi: Koplietoti
 • RAM resursi: koplietots
 • MySQL datu bāzes: neierobežots
 • Piekļuve saknei (izmantojot sudo) un tālvadības atsāknēšana: Nē
 • Unikālā IP adrese: ir pieejama
 • Diska glabāšana: neierobežots TB
 • Personiskās rezerves kopijas: 50 GB
 • Mēneša joslas platums: neierobežots TB
 • Hostētie domēni: neierobežots
 • Operētājsistēma: Debian Linux
 • IMAP / POP / SMTP piekļuve: Jā
 • Tīmekļa e-pasta piekļuve: Jā
 • Pasta filtrēšana: Jā
 • Surogātpasta filtrēšana: surogātpasta slepkava
 • Gmail jūsu domēnam.com: Jā
 • E-pasta adreses: neierobežots
 • Sludinājumu saraksti: neierobežots
 • Diskusiju saraksti: neierobežots
 • Atvaļinājumu automātiskie atbildētāji: Neierobežots
 • Bezmaksas domēna reģistrācija (.com, .net, .org vai .info): Jā
 • Bezmaksas domēna WHOIS konfidencialitāte: Jā
 • Hostētie domēni: neierobežots
 • Hostētie apakšdomēni: neierobežots
 • Pārsūtītie / atspoguļotie domēni: neierobežots
 • Pielāgots DNS: Jā
 • XCache: Nē
 • Vadība caur mūsu API: Nē
 • Rubīns uz sliedēm: Jā
 • Perl atbalsts: Jā
 • PHP5 atbalsts: Jā
 • SSL drošais serveris (nepieciešamais unikālais IP): Jā
 • Uzlabota tīmekļa drošība: Jā
 • WebDAV: Jā
 • Datu dublēšana: Jā
 • Dienas piekļuves statistika: Jā
 • Piekļuve neapstrādātiem žurnālfailiem: Jā
 • DreamBook.com bez reklāmkarogiem: jā
 • RealAudio un Video (http straume): Jā
 • Ar paroli aizsargāti direktoriji (.htaccess): Jā
 • Anonīms FTP serveris (pieprasīts unikāls IP): Jā
 • Jabber tērzēšanas serveris: Jā
 • Google AdWords kredīts (līdz 75 USD): Jā
 • Lietojumprogrammu instalēšana ar vienu klikšķi: jā
 • Populāras tīmekļa lietotnes, piemēram, WordPress: Jā
 • Diennakts tehniskais atbalsts, izmantojot tiešraidi: Nē (skatiet jauninājumus zemāk)
 • Diennakts tehniskais atbalsts pa e-pastu: Jā
 • 100% tīkla Uptime garantija: Jā
 • 97 dienu naudas atdošanas garantija: jā
 • Tīmekļa konta vadības panelis: Jā

Reģistrējieties tūlīt – bez riska – 97 dienu naudas atdošanas garantija

DreamHost pārskata kopsavilkums

Tātad, vai Dream Host ir kāds labs?

LABA: 97 dienu naudas atdošanas garantija. 100% darbspējas garantija. Iekļauts bezmaksas domēna vārds. 1 klikšķis programmatūras instalētājs. Spēcīga reputācija.

LABI: Nav lētākais. Nav tehniskā atbalsta 24 stundas diennaktī, izmantojot tiešraidi (jauninājums).

DreamHost ir izveidojis pelnītu reputāciju kā stabils resursdators ar uzticamiem serveriem un personalizētiem pakalpojumiem. Viņiem ir hostinga plāni, kas piemēroti visam, sākot no neliela personīgā emuāra līdz izveidotajai e-komercijas vietnei ar miljoniem ikmēneša apmeklējumu.

Divu nedēļu izmēģinājuma periods ļauj klientiem novērtēt mitināšanas plānus pirms saistībām ar paketi, un VPS un speciālo pakešu cenas ir diezgan zemas, salīdzinot ar nozares standartu..

Turklāt 97 dienu naudas atdošanas garantija ir pārliecības zīme, un 100% darbības laika garantija garantē, ka jūsu vietnes darbosies visu diennakti.

Pārskats par DreamHost nodrošina Host Kingdom. Pēdējo reizi atjaunināts 2015. gada 4. novembrī.

Sākums ›Atsauksmes› DreamHost pārskats

DreamHost pārskata kopsavilkums

Tātad, vai Dream Host ir kāds labs?

LABA: 97 dienu naudas atdošanas garantija. 100% darbspējas garantija. Iekļauts bezmaksas domēna vārds. 1 klikšķis programmatūras instalētājs. Spēcīga reputācija.

LABI: Nav lētākais. Nav tehniskā atbalsta 24 stundas diennaktī, izmantojot tiešraidi (jauninājums).

DreamHost ir izveidojis pelnītu reputāciju kā stabils resursdators ar uzticamiem serveriem un personalizētiem pakalpojumiem. Viņiem ir hostinga plāni, kas piemēroti visam, sākot no neliela personīgā emuāra līdz izveidotajai e-komercijas vietnei ar miljoniem ikmēneša apmeklējumu.

Divu nedēļu izmēģinājuma periods ļauj klientiem novērtēt mitināšanas plānus pirms saistībām ar paketi, un VPS un speciālo pakešu cenas ir diezgan zemas, salīdzinot ar nozares standartu..

Turklāt 97 dienu naudas atdošanas garantija ir pārliecības zīme, un 100% darbības laika garantija garantē, ka jūsu vietnes darbosies visu diennakti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map