GoDaddy mitināšanas pārskats

GoDaddy pārskats


Apmeklējiet vietni GoDaddy.com

GoDaddy mitināšanas pārskats

Ej tēti tika dibināts Bobs Parsons 1997. gadā, tas ir uzņēmums ar ilgu pieredzi izcilu pakalpojumu sniegšanā. Papildus pakešu mitināšanai GoDaddy piedāvā arī domēna reģistrāciju.

GoDaddy mitināšanai ir visas funkcijas, kuras jūs varētu gaidīt: e-pasts, panelis, emuāru veidošanas programmatūra, iepirkšanās ratiņi un daudz kas cits. Izmantojot GoDaddy, jūs varat iegādāties un reģistrēt domēna vārdus un mitināt tos tajā pašā vietā. Pieejamās funkcijas apvienojumā ar viņu centību klientu apkalpošanā saglabās GoDaddy iepakojuma augšdaļā 2015. gadā.

GoDaddy funkcijas

GoDaddy ir viens no labākajiem pakalpojumu sniedzējiem un piedāvā hostingu, ar kuru ir viegli sākt darbu, un tam ir uzticami un zibens ātri serveri. GoDaddy ir arī lielākais domēnu reģistrētājs internetā kopš 2005. gada. Viņi ir reģistrējuši desmitiem miljonu domēnu vārdu, un šis skaits turpina pieaugt. Viņi darbojas gandrīz tikpat ilgi, kamēr internets piedāvā domēna reģistrācijas pakalpojumus.

Iekļauts bezmaksas domēna vārds

Neierobežots joslas platums

Neierobežota vieta diskā

Neierobežots vietņu papildinājums

45 dienu naudas atdošanas garantija

Šeit ir sniegts visaptverošs GoDaddy tīmekļa mitināšanas funkciju saraksts:

Diska vieta: GoDaddy piedāvā trīs dažādus hostinga plānu līmeņus. Iekš Ekonomikas pakete jūsu diska vietas ir ierobežotas līdz 100 GB par vienu zemu mēneša cenu. Vidējais tīmekļa pārzinis, visticamāk, neizmantos visus 100 koncertus. Ja jūs uztraucaties, ka jums varētu pietrūkt vietas, pārējie divi iepakojumi, Deluxe un Ultimate, nodrošina neierobežotu krātuvi. Šīs paketes ir nedaudz dārgākas, taču abas joprojām ir pieejamas.

Neierobežots joslas platums: Katram GoDaddy plānam ir neierobežots joslas platums. Šie plāni ir dalīti mitināšanas plāni. Izmantojot dalītu mitināšanu, jūsu vietne koplieto joslas platumu ar citām vietnēm. Visām vietnēm ir kopīgs neierobežots joslas platums. Ja kāda no vietnēm sāk piesaistīt vairāk apmeklētāju, viņi izmanto lielāku joslas platumu, un citu vietņu veiktspēja var ciest. Lielākajai daļai cilvēku tas nekad nebūs jautājums. Jaunināšana uz VPS vai īpašu serveri atrisinās joslas platuma problēmas. GoDaddy piedāvā šīs iespējas, tāpēc jaunināšana būs vienkārša.

Neierobežots vietņu skaits: Ekonomikas plāns atļauj tikai vienu domēna vārdu. Tas būs labi, ja plānojat izveidot tikai vienu vietni. Jūs vienmēr varat pāriet uz citu hostinga plānu vēlāk. Ja jums jau ir vairāk nekā viena vietne vai plānojat sākt vairāk nekā vienu vietni, neveiciet ekonomikas plānu. Deluxe un Ultimate plāni ļaus jums pievienot tik daudz vietņu, cik vēlaties, un kontrolēt tās visas vienam vadības panelim.

Iekļauts bezmaksas domēna vārds: GoDaddy piedāvā nelielu jauku stimulu, ja jūs iegādājaties gada hostinga paketi. Iegādājoties jebkuru no gada hostinga paketēm, jūs iegūsit bezmaksas domēna vārdu. Tas ir lielisks veids, kā ietaupīt naudu, jo jums nav atsevišķi jāiegādājas domēna vārds.

E-pasta konti: Katram no trim plāniem ir noteikts skaits e-pasta kontu: 100, 500 un 1000. Lai gan lielākajai daļai cilvēku pamata plānā pat nebūs nepieciešami 100 e-pasta kontu piedāvājumi, veltiet laiku, lai apsvērtu, cik kontu jums varētu būt nepieciešams. Ja domājat, ka jums vajadzēs vairāk nekā 100 e-pasta kontus, izvēlieties augstāku plānu. Svarīgāks par e-pasta kontu skaitu ir krātuves apjoms. Ekonomikas plānā ir tikai 100 MB e-pasta krātuves. Tas nozīmē, ka jums būs regulāri jāizdzēš e-pasti, lai jūs varētu saņemt jaunus e-pastus. Pārējiem diviem plāniem ir 500 MB un 1 GB. Mēģiniet izdomāt, cik daudz vietas jums vajadzēs, lai uzzinātu, kurš plāns jums ir vislabākais.

Instalēšana ar vienu klikšķi: Ir pieejamas vairāk nekā 150 lietojumprogrammas, ieskaitot bezmaksas CMS programmatūru (piemēram, WordPress). Ar visiem GoDaddy plāniem šīs lietojumprogrammas var instalēt ar vienu klikšķi. Jums var būt instalēta profesionāla vietne un sākt publicēt saturu dažu minūšu laikā.

cPanel vadības panelis: Mitināšanas plānos tiek izmantots panelis. Tas ļauj jums viegli kontrolēt visu, kas attiecas uz jūsu vietnēm, tikai ar dažiem peles klikšķiem. Jūs varēsit pats izdarīt visu, izmantojot paneli, tā vietā, lai gaidītu tehnisko atbalstu.

godaddy controlpanel

Dedicated Serveri: GoDaddy piedāvā VPS un speciālus serverus par saprātīgām cenām. Tas ļauj uzlabot savu mitināšanu, vietnei augot. Daudzi vietņu īpašnieki secina, ka pēc tam, kad viņu vietnes mēnesī sāk uzņemt daudz apmeklētāju, viņiem vajag vairāk vietas. Izmantojot GoDaddy, jaunināšana uz īpašu serveri ir vienkārša.

Naudas atdošanas garantija: GoDaddy piedāvā naudas atdošanas garantiju. Jūs varat saņemt atmaksu 48 stundu laikā par ikmēneša hostinga pirkumiem un 45 dienu laikā, ja iegādājāties gada plānu. Viņi arī piedāvā proporcionālu kredītu veikalā, ja jūs atceļat pēc šiem laikiem.

Bezmaksas reklāmas kuponi: GoDaddy nodrošina reklāmas kredītu kopā ar mitināšanas paketi. Rakstīšanas laikā tie ietver kredītu Google AdWords, Bing Ads un Facebook. Tajos ietilpst arī kredīts 10 akciju attēliem jūsu vietnei. Šīs funkcijas, it īpaši bezmaksas domēna vārds un panelis, padara GoDaddy mitināšanu par labu izvēli ikvienam, sākot no iesācējiem līdz ekspertiem. Dažādie plānu līmeņi ļauj iegādāties tikai nepieciešamo funkciju daudzumu. GoDaddy ļauj ērti uzlabot hostingu jebkurā laikā, lai jūs vienmēr varētu izmantot nepieciešamo pakalpojumu.

Uptime un Performance

GoDaddy ir klases augšgalā, runājot par lapu ielādes laiku un uzticamību. Viņi lepojas ar visātrāko lapu ielādes laiku visā nozarē. Viņiem ir 99,9% garantija darbam. Tas tiešām ir nozares standarts, un jums nevajadzētu pieņemt mazāku par šo. Neatkarīga GoDaddy veiktspējas pārbaude kopš 1995. gada liecina, ka to vidējais darbības laiks ir 99,99%. Šāda veida uzticamība nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par jūsu vietnes darbību.

GoDaddy rezultāti:

Mājas lapa tiek ielādēta 3,62 sekundēs

Mājaslapa ir pilnībā ielādēta 4,86 ​​sekundēs

(Pārbaudes servera reģions: Maiami, ASV. Savienojums: kabelis (5/1 Mb / s, 30 ms). Datums: 2014. gada 11. maijs)

Tehniskā palīdzība

Mūsdienu mitināšanas tirgū diennakts tehniskais atbalsts ir norma lielajos hostinga uzņēmumos. GoDaddy nav izņēmums. Viņi piedāvā atbalstu pa tālruni, tiešraidi un e-pastu 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā. Lielākā daļa jautājumu tiek atrisināti dažu stundu laikā. Vietnē ir liela bieži sastopamo problēmu datu bāze. Ātra to meklēšana bieži var atrisināt jūsu problēmu, nekonsultējoties ar tehnisko atbalstu.

GoDaddy ir apmācības centrs, kurā ir video pamācības, kurās iemācīts, kā darīt visu, sākot no domēna pievienošanas līdz vietnes izveidošanai un beidzot ar iesaistīšanos sociālajos medijos. Šī vietne ir pilna ar lieliskiem padomiem, kā vislabāk izmantot jūsu vietni.

GoDaddy hostinga kupona kodi

Šeit atrodams jaunākais un strādājošais GoDaddy mitināšanas kuponu kodi (2015. gada atjauninājums – pārbaudīts un darbojas), lai ietaupītu naudu GoDaddy tīmekļa mitināšanas plānos.

Saņemiet hostingu 1,99 USD mēnesī

sas199hos1 – Noklikšķiniet šeit, lai aktivizētu kodu

Saņemiet 10% atlaidi no pasūtījuma

sas10order – KLIKŠĶINIET ŠEIT, lai aktivizētu kodu

Saņemiet 15 USD no pasūtījuma 75 USD vērtībā

sas15order – KLIKŠĶINIET ŠEIT, lai aktivizētu kodu

Saņemiet 5 USD no pasūtījuma 30 USD vērtībā

sas5order – KLIKŠĶINIET ŠEIT, lai aktivizētu kodu

Par Go Daddy

Vai zinājāt, ka GoDaddy tika dibināts 1997. gadā, tā dibinātājs Bobs Parsons ir Amerikas Savienoto Valstu Jūras korpusa veterāns.

Avots: godaddy.com/about-us

GoDaddy vietnē Twitter

GoDaddy atsauksmes

Jau vairākus gadus esmu saņēmis manus domēnus ar GD un nolēmu arī uzņemt mitināšanu, tas tiešām ir bez drāmas un arī par lielisku cenu (Fredijs – 2015. gada 28. aprīlis)

Draugs ieteica godaddy, un viņi līdz šim ir lieliski rīkojuši manu (drīz būs) mammas emuāru. (Karolīna – 2014. gada 28. septembris)

Tā kā ar Godaddy gadiem bija domēna vārdi, es nolēmu izmēģināt to mitināšanu, kas līdz šim bija labs. (Kamera – 2014. gada 21. jūlijs)

Es saņēmu sava emuāra mitināšanu pirms dažām nedēļām ar Go Daddy. Patiešām bez grūtībām un līdz šim (ļoti!) Labi. Viņu cenas ir neticami labas! (Liza – 2014. gada 7. maijs)

GoDaddy.com vidējais vērtējums ir

4 no 5.
Balstoties uz 4 atsauksmēm.

GoDaddy mitināšanas plāni & Cenu noteikšana

GoDaddy piedāvā virkni kopīgu hostinga pakešu, no kurām izvēlēties, kā arī jaudīgākas VPS un speciālu servera alternatīvas.

Ekonomiskais hostinga plāns

 • Sākot no 3,49 USD mēnesī
 • 1 papilddomēns
 • Neierobežota vieta diskā
 • Neierobežots mēneša joslas platums
 • Bezmaksas domēna vārds ar gada plānu
 • Bezmaksas e-pasta adreses
 • Vienu klikšķi instalējiet vairāk nekā 200 bezmaksas lietojumprogrammas
 • MySQL & Windows SQL datu bāzes
 • Cpanel vadības panelis
 • Diennakts drošības uzraudzība un DDoS aizsardzība
 • Diennakts tehniskais atbalsts
 • Bezmaksas Google AdWords kredīts USD 100 vērtībā
 • Bing Ads kredīts bez maksas 100 ASV dolāru apmērā
 • Bezmaksas Facebook reklāmas kredīts 50 USD vērtībā

Reģistrēšanās tagad – tas ir bez riska – 45 dienu naudas atdošanas garantija

Deluxe hostinga plāns

 • No 4,49 USD mēnesī
 • Neierobežots papildinājumu domēns
 • Neierobežota vieta diskā
 • Neierobežots mēneša joslas platums
 • Bezmaksas domēna vārds ar gada plānu
 • Bezmaksas e-pasta adreses
 • Vienu klikšķi instalējiet vairāk nekā 200 bezmaksas lietojumprogrammas
 • MySQL & Windows SQL datu bāzes
 • Cpanel vadības panelis
 • Diennakts drošības uzraudzība un DDoS aizsardzība
 • Diennakts tehniskais atbalsts
 • Bezmaksas Google AdWords kredīts USD 100 vērtībā
 • Bing Ads kredīts bez maksas 100 ASV dolāru apmērā
 • Bezmaksas Facebook reklāmas kredīts 50 USD vērtībā

Reģistrēšanās tagad – tas ir bez riska – 45 dienu naudas atdošanas garantija

Galīgais hostinga plāns

 • No 7,49 USD mēnesī
 • Neierobežots papildinājumu domēns
 • Neierobežota vieta diskā
 • Neierobežots mēneša joslas platums
 • Bezmaksas domēna vārds ar gada plānu
 • Premium DNS
 • Bezmaksas e-pasta adreses
 • Vienu klikšķi instalējiet vairāk nekā 200 bezmaksas lietojumprogrammas
 • MySQL & Windows SQL datu bāzes
 • Cpanel vadības panelis
 • Diennakts drošības uzraudzība un DDoS aizsardzība
 • Diennakts tehniskais atbalsts
 • Bezmaksas Google AdWords kredīts USD 100 vērtībā
 • Bing Ads kredīts bez maksas 100 ASV dolāru apmērā
 • Bezmaksas Facebook reklāmas kredīts 50 USD vērtībā

Reģistrēšanās tagad – tas ir bez riska – 45 dienu naudas atdošanas garantija

GoDaddy pārskata kopsavilkums

Tātad, vai GoDaddy tīmekļa mitināšana ir laba?

LABA: lēta cena. Proporcionāla naudas atdošanas garantija. Bezmaksas domēna vārds. Iespēja jaunināt uz VPS vai speciālu mitināšanu.

NAV LABI: e-pasta kontu skaits ir ierobežots. Vietņu veidotājs ir papildus. Nepieciešams iegādāties dārgāku plānu neierobežotām vietnēm.

Viss, ko GoDaddy teica, ir lieliska vieta, kur ikviens var mitināt vietni. Plāniem ir noteikta pietiekami konkurētspējīga cena, lai tie ietilptu lielākajā daļā budžetu. Ir pieejams ļoti daudz lielisku iespēju, un panelis ļauj to ērti izmantot.

Vietnē Godaddy piedāvā plānus, kas ir lieliski piemēroti kādam, kurš tikai sāk darbu, un pieredzējušiem lietotājiem ar vairākām vietnēm. VPS un speciālu serveru opcija nozīmē, ka vietnei augot, jūs varat viegli uzlabot savu mitināšanu atbilstoši.

Funkcijas, naudas atdošanas garantija un uzlabojamība padara GoDaddy par lielisku izvēli visām jūsu tīmekļa mitināšanas vajadzībām.

Pārskats par Ej tēti nodrošina Host Kingdom. Pēdējo reizi atjaunināts 2015. gada 4. novembrī.

Sākums ›Atsauksmes› GoDaddy apskats

GoDaddy pārskata kopsavilkums

Tātad, vai GoDaddy tīmekļa mitināšana ir laba?

LABA: lēta cena. Proporcionāla naudas atdošanas garantija. Bezmaksas domēna vārds. Iespēja jaunināt uz VPS vai speciālu mitināšanu.

NAV LABI: e-pasta kontu skaits ir ierobežots. Vietņu veidotājs ir papildus. Nepieciešams iegādāties dārgāku plānu neierobežotām vietnēm.

Viss, ko GoDaddy teica, ir lieliska vieta, kur ikviens var mitināt vietni. Plāniem ir noteikta pietiekami konkurētspējīga cena, lai tie ietilptu lielākajā daļā budžetu. Ir pieejams ļoti daudz lielisku iespēju, un panelis ļauj to ērti izmantot.

Vietnē Godaddy piedāvā plānus, kas ir lieliski piemēroti kādam, kurš tikai sāk darbu, un pieredzējušiem lietotājiem ar vairākām vietnēm. VPS un speciālu serveru opcija nozīmē, ka vietnei augot, jūs varat viegli uzlabot savu mitināšanu atbilstoši.

Funkcijas, naudas atdošanas garantija un uzlabojamība padara GoDaddy par lielisku izvēli visām jūsu tīmekļa mitināšanas vajadzībām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map