GreenGeeks apskats

GreenGeeks pārskats


Apmeklējiet vietni GreenGeeks.com

GreenGeeks apskats

GreenGeeks sākās 2006. gadā, un kopš tā laika tā ir apkalpota vairāk nekā 150 valstīs ar savām tīmekļa mitināšanas iespējām. Viņu vietne, kas atrodas LA, Kalifornijā, sāka darboties pat pirms desmit gadiem, lai gan viņiem ir vairāk nekā 40 gadu pieredze tīmekļa mitināšanas nodrošināšanā.

Viņi uzsver "Zaļš" vietnē GreenGeeks, jo viņi izmanto vēja enerģijas kredītus. Tas ir viņu galvenais pārdošanas punkts, un tas viņus atšķir no citiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Viņu klientu apkalpošana ir plaša, nodrošinot e-pastu vai tālruni visiem klientiem 24-7-365 palīdzību.

GreenGeeks funkcijas

GreenGeeks ir ļoti pieredzējušu cilvēku komanda, kas sniedz tīmekļa mitināšanas pakalpojumus tikai ar vislabākās šķirnes servera aparatūru un vismodernākajām programmatūras programmām, lai jūsu vietne varētu piecelties un darboties tik ātri, cik jūs varat pārvaldīt. Starp viņu piedāvātajiem pakalpojumiem ir:

Pieejami plāni

Neierobežots joslas platums

Neierobežota vieta diskā

24/7/365 atbalsts

30 dienu naudas atdošanas garantija

Tas viņu pakalpojumus padara pievilcīgus gandrīz ikvienam, kurš varētu vēlēties vietni saviem pakalpojumiem.

Kopīgi hostinga plāni

Tālākpārdevēju mitināšanas plāni

VPS hostinga plāni

Viņi apgalvo, ka viņu serveri augstas kvalitātes aprīkojuma dēļ nodrošinās jūsu vietnes pastāvīgu uzturēšanu tiešsaistē ar pēc iespējas mazākām dīkstāvēm. Šajā aprīkojumā ietilpst 24 GB DDR3 RAM, Intel Dual Quad Core Xeon procesori, RAID-10 atmiņas bloki un Gigabitu savienojums ar viņu slēdžiem..

GreenGeeks

GreenGeeks arī sniedz daudz laika, lai sniegtu izcilu klientu apkalpošanu katrai personai, kas tos izmanto mitināšanai. Tie nodrošina pastāvīgas iespējas darboties visu diennakti, izmantojot tālruni vai e-pastu, kā arī 30 dienu naudas atgriešanas garantiju, ja kādu iemeslu dēļ jūs neesat apmierināts ar viņiem..

GreenGeeks galvenā iezīme ir viņu vārdā. Viņi domā būt "zaļš" uzņēmums. Tas nozīmē, ka viņi iegādājas daudz vēja enerģijas kredītu, lai kompensētu ekoloģisko kaitējumu, ko internets nodara Zemei. Viņi visiem klientiem garantē, ka viņi vienmēr trīs reizes nomainīs patērētās enerģijas daudzumu.

Daudziem klientiem būs patīkami zināt, ka, kad viņi izmanto savu vietni un pelna naudu, viņi arī palīdzēs videi, izvēloties GreenGeeks. Faktiski jūsu oglekļa nospiedums patiesībā būs negatīvs, vairāk nekā tas, ka tiek aizstāts kaitējums, ko jūs varētu nodarīt, patērējot elektrību.

Viņu klientu apkalpošana ir vērts to atkal atzīmēt kā daļu no to galvenajām funkcijām, jo ​​ir viegli domāt par tīmekļa mitināšanas pakalpojumu kā vienkārši zemes gabalu, kurā jūs maksājat, lai ievietotu pats savu nekustamo īpašumu, un īpašnieki bieži nav klāt. GreenGeeks gadījumā tas tā nav. Viņi ļoti vēlas iepriecināt un ir apņēmušies ievērot faktu, ka viņu biznesa pamatā ir klientu apmierinātība.

Laiks & Performance

GreenGeeks uzņemšanas laiku uztver ļoti nopietni. Kā minēts iepriekš, viņi iegādājas vislabākās aparatūras un programmatūras iespējas, lai samazinātu dīkstāvi un novērstu gandrīz visus neparedzētus pakalpojumu pārtraukumus. Viņi uztur klientus ar mazu skaitu uz vienu serveri, nevis sagrupē serverus tikai tāpēc, lai nopelnītu vairāk naudas. Tas ļauj katrai servera telpai "elpot" lai tā nekad netiktu pārslogota.

Viņi tomēr sagatavojas sliktākajam, tikai gadījumā. Viņu politikā ir iekļautas visu klientu datu nakts dublējumkopijas, lai sabrukuma vai negaidītas avārijas gadījumā klienti varētu atgūt lielāko daļu – ja ne visu – savas informācijas un uzņemt tur, kur viņi pameta..

GreenGeeks mājas lapas darbības rezultāti:

Mājas lapa tiek ielādēta 2,1 sekundē

Mājaslapa ir pilnībā ielādēta 3,2 sekundēs

(Pārbaudes servera reģions: Losandželosa, ASV. Savienojums: Kabelis (5/1 Mb / s, izmantojot Chrome). Datums: 2014. gada 10. marts)

Naudas atdošanas garantija

Izmantojot GreenGeek, klienti var jebkurā laikā anulēt savus kontus, par to nemaksājot. Uzņēmums arī piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju jauniem mitināšanas kontiem, un jūs neatradīsit nekādas slēptās maksas.

Klientu atbalsts

Vai mums vajadzētu pateikt vairāk par šo tēmu? Ir acīmredzams, ka klientu atbalsts ir viena no GreenGeeks galvenajām prioritātēm un lepnuma punktiem. Tas rada lielu pārliecību par uzņēmuma reputāciju un darbību.

Ar viņu atbalstu 24-7-365, pagarinātu tālruņa apkalpošanas laiku, labi kvalificētiem tehniķiem un 30 dienu naudas atdošanas garantiju, viņiem uzticēties viņiem šķiet gandrīz absurdi.

GreenGeeks trūkst tikai tiešsaistes tērzēšanas tiešsaistē. Tomēr šo deficītu var kompensēt citas klientu apkalpošanas funkcijas un uzticama e-pasta atsaucība. GreenGeeks ir lielisks alternatīvs enerģijas resurss tīmekļa mitināšanai, kas dod labumu gan Zemei, gan tās klientiem.

GreenGeeks kupona kodi

Šeit jūs atradīsit GreenGeeks kupona kodi (2015. gada atjauninājums – pārbaudīts un darbojas), lai ietaupītu naudu par GreenGeeks mitināšanas plāniem. Izmantojiet šo GreenGeeks kupona kodu un saņemiet 20 procentu atlaidi.

Saņemiet 20% atlaidi no visiem GreenGeeks mitināšanas plāniem. Komplekti, kuru cena ir tikai 3,96 USD mēnesī!

Noklikšķiniet šeit, lai aktivizētu kodu

Par GreenGeeks

GreenGeeks nopietni uztver klimata pārmaiņas. Zaļā tīmekļa mitināšana nav sava veida mārketinga triks. Par katru 1x energobloku GreenGeeks ņem no tīkla un pērk 3x kredītus no vēja enerģijas un nosūta to atpakaļ tīklam, lai kompensētu oglekļa pēdas daudzumu..

Avots: greengeeks.com/green-hosting

GreenGeeks vietnē Twitter

GreenGeeks atsauksmes

Tiešām solīdas, lieliskas iespējas un laba cena WordPress mitināšanai. Gandrīz 5 no 5 vērtējumiem! (Olivers – 2015. gada 18. maijs)

Patīk tas, ka es veicinu savu darbu apkārtējā vidē, arī lieliski pakalpojumi un cena ir arī bonuss :) (Tracy – 2014. gada 18. jūlijs)

GreenGeeks mani piesaistīja tāpēc, ka viņi uzņēmās saistības ar zaļo tīmekļa mitināšanu. Naudas taupīšanas kupona kods bija arī veicinošs faktors lol. (Hosē – 2014. gada 1. maijs)

Lieliska kompānija, jaudīgas iespējas un satriecošas cenas. Ļoti priecīgs. Turklāt es palīdzu videi. (Ken – 2014. gada 23. marts)

Es nezinu daudz par datoriem, bet man izdevās izveidot savu emuāru. Kad vien man ir radušās tehniskā atbalsta problēmas, Green Geeks darbinieki man palīdz. (Fiona – 2014. gada 5. marts)

GreenGeeks.com vidējais vērtējums ir

4,5 no 5.
Balstoties uz 5 atsauksmēm.

GreenGeeks plāni & Cenu noteikšana

GreenGeeks piedāvā jaudīgu un iespējām bagātu mitināšanu, izmantojot dalītos, tālākpārdevēju un VPS mitināšanas plānus.

Diska glabāšana

Neierobežots

Uzņēmēja neierobežoti domēni

Bezmaksas domēna vārds visa konta darbības laikā

Bezmaksas vietne vietnei

Bezmaksas vietņu migrācija

Bezmaksas vietņu veidotājs

POP3 / POP3 droša e-pasta atbalsts

Neierobežots

IMAP / droša IMAP e-pasta atbalsts

Neierobežots

Vietnes nodošanas koncerti

Neierobežots

E-pasta kontu pārsūtīšana

Neierobežots

Automātiskais atbildētājs pa e-pastu

Neierobežots

Papildinājumu domēni

Neierobežots

Rezervētie domēni

Neierobežots

Apakšdomēni

Neierobežots

Papildu FTP konti

Neierobežots

MySQL datu bāzes

Neierobežots

CGI-Bin

Piekļuve Webmail

CGI bibliotēka

Servera pusē ietilpst

Sākumlapa 2000/2002 paplašinājumi

Konta vadības panelis

FTP piekļuve

SSH (apvalka) piekļuve

Ignorēt .htaccess atbalstu

Anonīms FTP

Žurnāla faili + vietņu statistika

Pielāgotas kļūdu lapas

Tīmekļa failu pārvaldnieks

Pielāgoti Cronjobs

Aizsardzība pret surogātpastu

Fantastiko & Softaculous 1-Click Installer

24/7/365 Ziemeļamerikas atbalsts

30 dienu naudas atdošanas garantija

GreenGeeks pārskata kopsavilkums

Tātad, vai Green Geeks ir kaut kas labs?

LABA: 30 dienu naudas atdošanas garantija. Lētas cenas. Dāsnas iespējas. Dabai draudzīgs. Bezmaksas vietņu migrācija.

NAV LABI: Klientu atbalsts ne vienmēr ir vispiemērotākais absolventiem iesācējiem.

Ja rūpes par apkārtējo vidi ir jūsu darba kārtībā, tad tas nav nekas prāts, ka jums ir jāsaņem videi draudzīga tīmekļa mitināšana no GreenGeeks. Viņi ir vienīgais tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kura misija ir kompensēt oglekļa emisijas. Bet GreenGeeks nav tikai videi draudzīga pieeja, pērkot tīmekļa mitināšanu. GreenGeeks ir arī uzņēmums, kas nodrošina jaudīgu, ar iespējām bagātu un pieejamu tīmekļa mitināšanu.

Uzņēmums piedāvā virkni mitināšanas pakešu, lai apmierinātu jebkura klienta vajadzības, vai tas būtu personīgais emuārs vai mazā biznesa vietne. Viņu bagātīgās iespējas, pieejamās cenas un stabilā nozares reputācija padara GreenGeeks par ieteiktu uzņēmumu, ko izmantot budžeta tīmekļa mitināšanas telpā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map