InMotion mitināšanas pārskats

InMotion Hostinga pārskats


Apmeklējiet vietni InMotionHosting.com

InMotion mitināšanas pārskats

InMotion hostings ir ļoti populārs tīmekļa mitināšanas uzņēmums ar pastāvīgu klientu bāzi, kas ietver vairāk nekā 300 000 klientu tīmekļa vietnes. Tāpat kā visi citi šeit apskatītie uzņēmumi, IMH piedāvā vairākus dažādus koplietojama tīmekļa mitināšanas plānus, kas piemēroti ikvienai vietnes vajadzībām.

Viena no funkcijām, kas atšķir InMotion Hosting, ir to Speed ​​Zone tehnoloģija. Viņiem ir vairāki datu centri, un jūs varat izvēlēties sev tuvāko. Tas ļauj ātrāk un efektīvāk apkalpot. Viņiem ir arī maksimālās ātruma zonas, kas lepojas ar ātrumu, kas ir pat sešas reizes ātrāks par vidējo.

InMotion mitināšanas iespējas

InMotion tika dibināts 2001. gadā, un kopš šī brīža, 2015. gadā, ir kļuvis par visaugstāko web hostinga pakalpojumu sniedzēju. Uzņēmums piedāvā visu, sākot no pamata dalīta hostinga līdz pilnībā konfigurējamiem veltītajiem serveriem.

Godalgotā tehnoloģija

Neierobežots joslas platums

Neierobežota vieta diskā

99,9% Uptime & Uzticamība

90 dienu naudas atdošanas garantija

InMotion visas bāzes ir pārklātas ar augstas veiktspējas Dell serveriem, daudzām bezmaksas programmatūrām un skriptiem, 99,9 procentiem uptime un 24/7 atbalstu.

Uzņēmums ir arī veicis nozīmīgus soļus, lai samazinātu to darbības oglekļa pēdas, izmantojot zaļos datu centrus un stingras pārstrādes programmas. Viņi ir vēl vairāk samazinājuši oglekļa izmešu daudzumu par 2000 tonnām gadā, izmantojot ārējā gaisa dzesēšanas sistēmu – kas arī samazina viņu izmaksas par gandrīz 70 procentiem.

InMotion sadarbojas arī ar Trees for the Future un ir piešķīris finansējumu 5000 koku stādīšanai. Šim vides izpratnes un apņemšanās līmenim ir grūti piekrist.

InMotion klientiem dod iespēju izvēlēties serveri, izmantojot datu centrus Losandželosā un Vašingtonā. Serveri tiek uzraudzīti visu diennakti, lai nodrošinātu visaugstāko veiktspējas līmeni. Tīkla ātruma optimizēšanai viņi izmanto Max Speed ​​Zones, kas izmanto vienaudžu apmaiņu un vairākus datu centrus.

InMotion piedāvā trīs dažādus hostinga plānu veidus:

Biznesa hostings (Shared Hosting)

Virtuālā privātā servera (VPS) mitināšana

Dedicated Server Hosting

Dalīts hostings

Kādas ir InMotion izmantošanas priekšrocības jūsu tīmekļa mitināšanas vajadzībām?

Izmantojot deviņas dažādas hostinga paketes, katrs tīmekļa pārzinis var izvēlēties plānu, kas vislabāk atbilst viņu pašreizējām vajadzībām, un veikt jaunināšanu, kad viņu vietnes vajadzības to prasa. Iesācēji ar vienkāršām vietnēm un minimālu trafiku var iegūt stabilu hostinga paketi tikai par dažiem dolāriem mēnesī. Pat InMotion specializētie serveri ir par konkurētspējīgām cenām un pieejamu tīmekļa pārziņiem ar izveidotām vietnēm.

90 dienu naudas atdošanas garantija ļauj jums piešķirt InMotion ilgu izmēģinājuma periodu, pirms apņematies viņu pakalpojumus. Tas norāda uz uzņēmuma uzticamības pakāpi saviem pakalpojumiem, jo ​​neviens tīmekļa mitinātājs nepiedāvā ilgāku atmaksas periodu. Kompensācijas likmes ir neticami zemas, jo InMotion ir pilnībā apņēmusies apmierināt savus klientus.

InMotion hostinga vadības panelis

Lietotājiem ir iespēja modificēt un pārvaldīt tīmekļa lapas, izmantojot cPanel aizmugures programmatūru. Tādas populāras CMS lietojumprogrammas kā WordPress un Joomla var instalēt tikai ar dažiem klikšķiem. MySQL datu bāzes, FTP kontus, e-pasta kontus un CRON darbus var arī konfigurēt, izmantojot cPanel izvēlnes.

InMotion ir labi izveidots uzņēmums, kas darbojas jau vairāk nekā desmit gadus. Jaunie mitināšanas pakalpojumu sniedzēji nāk un iet visu laiku, tāpēc vienmēr ir risks nodot savu vietni nepierādītam mitināšanas uzņēmumam. Tas noteikti neattiecas uz IMH, viņi ir uzticama kompānija, kas jau 10 gadus ir pārdzīvojusi vētru, kas saistīta ar mitināšanas biznesu, un joprojām turpina darboties spēcīgi.

Lietojumprogrammas & Programmatūra

InMotion hostinga pakotnes atbalsta pilnu lietojumprogrammu līniju, piemēram, satura pārvaldības sistēmas, līdz pilnīgai biznesa programmatūrai, tai skaitā:

Avactis

AbanteCart

AlegroCart

BoxBilling

CubeCart

Hostinga rīks

Magento

OpenCart

osCommerce

PHP monēta

PHP tirdzniecības vieta

PrestaShop

QuickCart

TomatoCart

ZeusCart

Zen Cart

WHMCS

WordPress

Šīs ir ērtas lietojumprogrammas emuāriem un e-komercijas vietnēm, kas ļauj ērti integrēt dažādas funkcijas.

Laiks & Performance

InMotion unikālās iespējas padara to par uzticamu izvēli jūsu uzņēmuma vietnei. Maksimālā ātruma zonas dramatiski palielina vietnes ielādes un veiktspējas ātrumu, kas ir lieliski piemērots klientiem un uzlabo meklētājprogrammu klasifikāciju.

99,9 procentu darbspējas garantija nozīmē, ka jūsu vietne gandrīz vienmēr būs izveidota un darbojas. Datu centra izvēle ir vēl viens liels plus, jo tas ļauj jūsu vietnei darboties ātrāk un efektīvāk.

InMotion sadarbojas ar vairākām vienaudžu apmaiņas un pakalpojumu sniedzējām, lai viņi varētu nodrošināt tiešu datu apmaiņu un ticami ātrāku interneta savienojumu.

Jūsu vietnes veiktspēja resursdatora serveros ir svarīgs faktors, kas jāņem vērā, izvēloties starp tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Mēs pārbaudījām InMotion Hosting mājas lapas lapas ielādes laiku.

InMotion mitināšanas rezultāti:

Mājas lapa tiek ielādēta 3,3 sekundēs

Mājaslapa ir pilnībā ielādēta 5,1 sekundē

(Pārbaudes servera reģions: Dalasa, ASV. Savienojums: kabelis (5/1 Mb / s, 30 ms). Datums: 2013. gada 11. augusts)

Tehniskā palīdzība

Hostinga pakalpojumu sniedzēji dzīvo un mirst no viņu atbalsta, un InMotion ir visas šeit ietvertās bāzes. Viņi nodrošina atbalstu 24 stundas diennaktī, izmantojot e-pastu, tiešsaistes tērzēšanu un tālruni (bezmaksas)..

InMotion Hostings ir izlējis daudz naudas un līdzekļu, lai izveidotu savu viegli pieejamo un draudzīgo atbalsta komandu.

Pastāv aktīvs kopienas forums, kurā dalībnieki var uzdot tehniskus jautājumus un lūgt viņus atbildēt. Ir pieejama arī pilna palīdzības bibliotēka ar rakstiem, pamācībām un video.

Par InMotion hostingu

Vai jūs zinājāt, ka InMotion Hosting gandrīz piecus gadus ir ieguvis A klases novērtējumu ar Labāka biznesa biroju (BBB). InMotion ir arī CNET sertificēts pakalpojumu sniedzējs vairāk nekā 10 gadus.

Avots: inmotionhosting.com/about-us

InMotion hostings vietnē Twitter

InMotion mitināšanas atsauksmes

Kustību hostēšanā, kas piedāvā cietvielu diskus, man bija noteicošais faktors, es esmu patiesi laimīgs un nevaru ieteikt šos puišus pietiekami! (Darrena E – 2015. gada 6. maijs)

Fenomenālās funkcijas un pakalpojumi, Inmotionhosting noteikti ir līderis dalītajā mitināšanā. (Hovards – 2014. gada 30. jūnijs)

In Motion Host pirmās klases klientu atbalsts bija galvenais iemesls, kāpēc es nolēmu pierakstīties pie viņiem. Tik tālu, labi. Paldies. (Karena – 2014. gada 5. janvāris)

Man bija diezgan šausmīga pieredze ar manu iepriekšējo saimnieku. Jāsaka, ka arī no InMotion negaidīju tik daudz. Zēns man bija nepareizi. InMotion ir pārsniedzis manas cerības! (Tomass – 2013. gada 6. augusts)

Nevis lētākais resursdators, kas tur atrodas, bet to iespējas (servera atrašanās vietas izvēle, paldies!) Un klientu atbalsts ir labākais, ko esmu pieredzējis. (Linda – 2013. gada 6. jūnijs)

Nedaudz dīkstāves pagājušajā mēnesī, bet InMotion pierādīja, kāpēc viņi ir vadošie pakalpojumu sniedzēji, kad viņu draudzīgā atbalsta apkalpes locekļu rokturis man palīdzēja migrēt manu emuāru no emuāru autora uz WordPress. (Stīvens – 2013. gada 14. maijs)

InMotionHosting.com vidējais vērtējums ir

5 no 5.
Balstoties uz 6 atsauksmēm.

InMotion hostinga plāni & Cenu noteikšana

InMotion Hosting dalītā servera mitināšana vai biznesa klases mitināšana, kā to sauc IMH, nāk kā trīs dažādi plāni; Palaišanas, Power un Pro mitināšanas plāni.

Palaist

Jauda

Pro

Cena

Mēnesī – 5,59 USD

Mēnesī 7,19 USD

Mēnesī 13,99 USD

Diska vieta

Neierobežots

Neierobežots

Neierobežots

Atļautas mitinātas vietnes

2

6

25

Mēneša joslas platums

Neierobežots

Neierobežots

Neierobežots

Apakšdomēni

25

100

NEIEROBEŽOTS

Rezervētie domēni

6

26

NEIEROBEŽOTS

Diennakts bezmaksas tālruņa atbalsts

Bezmaksas datu dublējumi

Neierobežots

Neierobežots

Neierobežots

Bezmaksas domēna vārda reģistrācija vai pārsūtīšana

MySQL datu bāzes

2

50

200

Vietņu veidotājs

Cpanel vadības panelis

280+ Vienreiz noklikšķiniet uz Instalēt lietojumprogrammas

Emuāru programmatūra

Satura pārvaldība

E-komercijas programmatūra

Nav iekļauts

Premium vietņu veidotājs

Foruma programmatūra

Viesu grāmata

Attēlu galerija

Google Checkout

Tīmekļa kalendārs

Kopīgota SSL

Bezmaksas Google AdWords kredīti

275 USD

300 USD

300 USD

90 dienu naudas atdošanas garantija

InMotion hostinga pārskata kopsavilkums

Tātad, vai In Motion Hosting ir kāds labs?

LABA: 90 dienu naudas atdošanas garantija. Labākais atbalsts nozarē. Garantija par 99,9%. Servera atrašanās vietas izvēle.

BEZMAKSAS: ierobežots mitināto domēnu skaits. Nav lētākais. Netiek aktivizēta tūlītēja konta darbība.

Kopumā InMotion ir viens no cienījamākajiem un uzticamākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem tirgū. Viņi piedāvā stabilas mitināšanas iespējas, daudz izvēles iespēju un konkurētspējīgas cenas.

Neatkarīgi no tā, vai esat iesācēju tīmekļa pārzinis ar nelielu vietni vai pieredzējušāks vietnes īpašnieks, kuram nepieciešams īpašs serveris, InMotion ir jūs aptvēris.

Viņu 90 dienu naudas atdošanas garantija nozīmē, ka tie nozīmē biznesu un ka viņi var dublēt savas pretenzijas par pasaules klases vadošu un uzticamu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Mēs sakām, ka dodiet viņiem iespēju, jo IMH neatstās jūs sarūgtinājumu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map