Mediju tempļa apskats

Mediju tempļa apskats


Apmeklējiet vietni MediaTemple.net

Mediju tempļa apskats

Mediju templis jeb (mt) tika dibināta 1998. gadā Kalifornijā, un tā ir kļuvusi par vienu no izcilākajiem nosaukumiem tīmekļa mitināšanas un mākoņa pakalpojumu jomā. Mūsdienās Media Temple atbalsta vairāk nekā 1,5 miljonus vietņu visā pasaulē un tieši nodarbina vairāk nekā 200 darbinieku.

Media Temple ļaudis jau sen sevi uzskata par tirgus līderiem. 2006. gadā viņi uzsāka vienu no pirmajām publiskajām mākoņu sistēmām (The Grid), un daudzi profesionāli emuāru autori un tīmekļa izstrādātāji viņus uzskata par neapstrīdamiem tīmekļa mitināšanas pasaules karaļiem.

Media Temple (mt) funkcijas

Mediju templis vai (mt) 16 gadu laikā nodrošina izcilu tīmekļa mitināšanu.

Joslas platums, kas mērogojams (jau ir paredzēts Reddit ™)

SSD krātuve (SSD jūsu vietnes ielādē līdz pat 50% ātrāk)

100 unikālas vietnes / alternatīvie domēni

30 dienu naudas atdošanas garantija

Media Temple šobrīd piedāvā 4 galvenos mitināšanas risinājumu veidus. Šajās 4 mitināšanas opcijās ir virkne specifiskāku pakešu atkarībā no klienta īpašajām vajadzībām. Četras hostinga kategorijas ir:

Dalīts hostings – 2006. gadā Media Temple atklāja The Grid – novatorisku mākoņu sistēmu, kas ir kļuvusi par vienu no pamatiem, uz kura uzņēmums ir izaudzis. Režģis ir savstarpēji savienotu serveru virkne, kas pastāvīgi strādā kopā. Tādā veidā klienti paļaujas ne tikai uz vienu koplietojamu serveri, bet arī uz serveru sistēmu, kas jebkurā brīdī pielāgo piegādi atkarībā no jūsu vajadzībām. Izmantojot Grid mitinātos pakotnes, klienti mēnesī var izmantot 1 TB joslas platuma, 100 GB krātuves un visu diennakti pieejamo klientu un tehnisko atbalstu..

Premium WordPress mitināšana – Jauninājums, kas raksturīgs standarta Grid mitināšanai, Premium WordPress hostinga pakalpojums tika uzsākts 2014. gadā, un tas ir paredzēts lietotājiem, kuri meklē konkrētu mitināšanas risinājumu savām WordPress vietnēm. Klienti var instalēt WordPress standarta dalītajā mitināšanā, bet WordPress Hostinga pakotne ir izstrādāta tā, lai viss būtu vieglāk lietojams. Produkts tika laists tirgū, paturot prātā tīmekļa izstrādātājus un dizainerus, un tajā ir neierobežots joslas platums un iespēja uzklikšķināt uz viena klikšķa.

VPS hostings – Media Temple VPS mitināšanas plāniem tiek nodrošināta 99,999% garantija par darbības laiku, un tie lietotājiem piedāvā trīs dažādu veidu paketes. Pašpārvaldīti VPS plāni ir domāti tiem, kas vēlas veidot savu vietni no sākuma, un tie nodrošina saknes piekļuvi serverim. Pārvaldītie VPS plāni lietotājiem nodrošina piekļuvi intuitīvam vadības panelim, ar piekļuvi saknei nodrošinot pēc pieprasījuma. Ir pieejams arī pilnībā pārvaldīts VPS plāns – klienti visu iestatīšanu un kontroli atstāj profesionāļiem.

Dedicated Server – Līdzīgi kā VPS mitināšanas opcijas, speciālais serveris ir pieejams tiem, kuriem ir nepieciešams absolūti labākais spēks un veiktspēja. Šajās paketēs ietilpst 10 TB mēnesī joslas platuma, 1 TB visas SSD atmiņas un 128 GB buferēta DDR3 Ram. Atkal, tāpat kā VPS hostings, klienti var izvēlēties starp pašpārvaldītām, pārvaldītām vai pilnībā pārvaldītām serveru paketēm. Media Temple veltīto serveru klientu vidū ir Dīzelis un Stīvs Maddens.

Media Temple funkcijas

Laiks & Performance

Media Temple piedāvā: 20/20 darbības laiks garantija par saviem DV produktiem. DV produkti ietver jebkuru no tā VPS mitināšanas paketēm un tam paredzētajām servera paketēm. Tas nozīmē, ka Media Temple garantēs 99,999% darbspējas laiku jebkurai no šīm pakotnēm. Ja šī garantija netiek izpildīta, klients var atgūt 20% no ikmēneša hostinga maksas par katrām 20 pieredzētajām dīkstāves minūtēm. Tā ir lieliska garantija, kas parāda pārliecību par viņu sniegumu. Pārskatu par problēmām, kas saistītas ar DV produktiem, ir maz un tālu.

Tomēr paketēm, kas tiek mitinātas tīklā Grid, šāda garantija nepastāv. Tas ietver standarta dalīto mitināšanu un Premium WordPress hostinga paketi. Media Temple koplietotās mitināšanas paketes nav lētākās – tālu no tām, un tāpēc ir nedaudz sarūgtinoši, ka tās nepiedāvā nekādas darbības laika vai veiktspējas garantijas. Jāsaka gan, ka lielākā daļa testēšanas statistikas liecina, ka režģa vidējais darbspējas laiks ir aptuveni 99,9%, un tas noteikti ir viens no ātrākajiem pieejamajiem pakalpojumiem..

Dalīts hostings vienmēr rada problēmas. Media Temple’s Grid iestatīšanas veids atšķiras no citiem mitināšanas uzņēmumiem. Tā kā visi serveri darbojas kopā, viena servera kļūmes dēļ jūsu vietne nedrīkst samazināties, jo citi serveri nedarbosies lēnāk. Tomēr, tāpat kā visiem dalīta hostinga pakalpojumiem, milzīgs pieprasījuma pieaugums visā tīklā var radīt problēmas, jo vienkārši nav pietiekami daudz enerģijas, lai apmierinātu pārspriegumu. Tā ir problēma visiem dalīta hostinga pakalpojumiem.

Izmantojot Media Temple, pārspriegumam jābūt visa tīkla mērogā, jo būs režģa struktūra atvieglot lokalizētu kāpumu satiksmes pieaugumā neietekmējot citus lietotājus. Šajā sakarā Media Temple ir sevi atšķīris no daudziem konkurentiem.

Palīdzība & Atbalsts

Media Temple izmanto viņu klientu apkalpošanas ieraksts kā grūts pārdošanas punkts, un nav grūti saprast, kāpēc. Viņi piedāvā klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu, atbalsta pieprasījumus, zvanus un tvītus, un viņiem ir plašs zināšanu bāzes pašpalīdzības līdzeklis un tērzēšanas forumi, kur lietotāji un darbinieki diskutē par dažādiem jautājumiem.

2014. gadā Media Temple ieguva četras Stevie balvas. Stevie balvas ir ikgadējas starptautiskas uzņēmējdarbības balvas, kuras piešķir uzņēmumiem, kas sasniedz izcilību sava biznesa aspektos.

Media Temple aizveda mājās savu Zelta Stevie balvu savai CloudTech Premium atbalsta komandai, kā arī tika atzīta ar trim Sudraba Stevie balvām Gada Kontaktu centra kategorijās (līdz 100 sēdvietām) – Tehnoloģiju nozares; Gada klientu apkalpošanas vadības komanda – visas pārējās nozares, bet Gada klientu apkalpošanas pārvalde – datortehnika & Datoru pakalpojumi.

Stevijas balvu iegūšana ir diezgan reta parādība, kas parāda, cik lielā mērā starptautiskā sabiedrība augstu vērtē Media Temple klientu apkalpošanas komandu..

Par Media Temple

Vai jūs zinājāt, ka Media Temple tika dibināta 1998. gadā un ir atzīta par vienu no visstraujāk augošajiem uzņēmumiem Ziemeļamerikā un vienu no labākajām darba vietām Losandželosā. MT pārvalda 1,5 miljonus vietņu 100 dažādās valstīs. (mt) GoDaddy nopirka 2013. gada oktobrī. Lai gan tas dažiem radīja sākotnējās bažas, Media Temple ir saglabājusi savu autonomiju. Tas tiek pārvaldīts neatkarīgi no GoDaddy, un pirkuma līgumā tika noteikts, ka tas nemainīsies. Šis darījums ļāva Media Temple turpināt paplašināt izaugsmi, un tas neliecina par palēnināšanās pazīmēm jebkurā tuvākajā laikā.

Avots: mediatemple.net/company/about-us

Mediju templis vietnē Twitter

Mediju tempļa atsauksmes

WP hostings, kas nodrošina, es izmantoju viņu Grid plānu un viss ir rokenrols !! (Leroy – 2015. gada 28. aprīlis)

Es parakstījos ar viņu Grid (dalīto) plānu. Lielisks klientu atbalsts, Media Temple darbojas patiešām ātri un ir uzticama tīmekļa mitinātāja. (Ians P – 2015. gada 30. janvāris)

MediaTemple.net vidējais vērtējums ir

5 no 5.
Balstoties uz 2 atsauksmēm.

Mediju tempļu plāni & Cenu noteikšana

Media Temple piedāvā virkni augstākās klases tīmekļa mitināšanas iespēju, sākot no dalītā mitināšanas, WordPress mitināšanas līdz VPS, Dedicated un Cloud hostingam.

(mt) dalīta mitināšana

 • Sākot no 20 USD mēnesī
 • Lieliski emuāru autoriem, uzņēmumiem un dizaineriem
 • Mitināt līdz 100 vietnēm
 • 5 GB joslas platums
 • 1 TB mēnesī joslas platums
 • 100 GB SSD datu bāzes krātuve
 • 1000 e-pasta kontu
 • 24/7/365 atbalsts tiešsaistē
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija

(mt) WordPress mitināšana

 • Sākot no 29 USD mēnesī
 • Lieliski WordPress dizaineriem & izstrādātāji, emuāru autori
 • Ātri & vienkārša WordPress mitināšana
 • Automātisks WordPress kodols & drošības atjauninājumi
 • Neierobežots joslas platums
 • Vienu klikšķi pieturvietu vide
 • Vadības panelis “viss vienā”
 • Ietver 3 WordPress instalācijas
 • 24/7/365 atbalsts tiešsaistē
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija

Mediju tempļu pārskata kopsavilkums

Tātad, vai Media Temple ir kaut kas labs?

LABA: pielāgota WordPress. Labs darbības laiks un reakcijas laiks. Jebkurā laikā klientu atbalsts. Droši.

BEZMAKSAS: dārgākas nekā tradicionālā dalītā mitināšana.

Media Temple ir viens no pirmajiem vārdiem, kas daudziem cilvēkiem tiek lūgti ieteikt profesionālu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, un tas nebūt nav saistīts ar Media Temple apņemšanos pakļauties profesionālas e-komercijas kopienai. Viņi to ir izdarījuši cauri izcils serviss, lielisks sniegums un uzticēšanās veidošana ar klientiem.

To sakot, tie nav visiem. Klientiem, kas vēlas izveidot vienkāršu emuāru vai WordPress vietni, kas gluži vienkārši nesaņem lielu trafika daudzumu, nav nepieciešams Media Temple. Viņu cenas atspoguļo klienta veidu, uz kuru viņi mērķē. Kāds, kurš vēlas izveidot savu pirmo vietni vai pamata emuāru, citur var atrast lētāku mitināšanu. Šiem klientiem mitināšana ar Media Temple būtu kā ložmetēja nogādāšana cīņā. Tas vienkārši nav nepieciešams.

Tomēr pieredzējušiem tiešsaistes biznesa cilvēkiem, web dizaineriem un uzņēmumu īpašniekiem vajadzētu labi apskatīt Media Temple. Tā piedāvā lieliska servera stabilitāte un atvieglo apjomīgu mitināšanu atkarībā no pieprasījuma. Tā klientu apkalpošana burtiski ir godalgota, un šobrīd tā piedāvā mitināšanas risinājumus dažiem no atpazīstamākajiem galveno ielu zīmoliem. Ja uzticamība, izcila klientu apkalpošana un nozares vadošie rādītāji ir lietas, kas nepieciešama jūsu biznesam, tad Media Temple varētu būt jums tīmekļa mitinātājs.

Pārskats par Mediju templis nodrošina Host Kingdom. Pēdējo reizi atjaunināts 2015. gada 4. novembrī.

Sākums ›Atsauksmes› Media Temple pārskats

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map