Pārskats par Bluehost

Pārskats par Bluehost


Apmeklējiet vietni Bluehost.com

Pārskats par Bluehost

Bluehost ir viens no pieejamākajiem un cienījamākajiem web hostinga uzņēmumiem pasaulē. Izveidoti 2003. gadā, viņi turpina augt un katru mēnesi piesaista vairāk nekā 20 000 jaunu klientu.

Pazīstams ar pārliecinošu uzticamību, Bluehost dalītajā mitināšanas komplektācijā ietilpst bagātīga diska vieta un joslas platums, bezmaksas domēna nosaukums, kā arī masīvs papildu mitināšanas funkciju, piemēram, automātiskas dublējumkopijas un viena klikšķa WordPress instalēšana..

Vienmēr dodoties ceļā, lai palīdzētu saviem klientiem, varat būt pārliecināti, ka saņemsit visu nepieciešamo tehnisko atbalstu.

Bluehost funkcijas

Kopš 2003. gada sākuma Bluehost vienmēr ir nodrošinājis augstas kvalitātes pakalpojumus, neatkāpjoties no tehnikas attīstības un uzlabojumiem nozarē.

Tā kā tīmekļa pārziņu vajadzības ir mainījušās, tāpat ir arī Bluehost piedāvājums. Viņu reputācija par uzticamību un kvalitatīvu pakalpojumu ir labi nopelnīta, un tāpēc viņi joprojām ir līderi ultrakonkurētspējīgā tīmekļa mitināšanas nozarē.

Iekļauts bezmaksas domēna vārds

Neierobežots joslas platums

Neierobežota vieta diskā

Neierobežots vietņu papildinājums

30 dienu naudas atdošanas garantija

Izcilie Bluehost pakalpojumi tiek apvienoti ar piedāvāto iespēju klāstu un nozares vadošo uptimes. Tas viss ir iespējams, pateicoties viņu modernākajai tīkla infrastruktūrai. Viņu augsto tehnoloģiju datu centrs ir ļoti iespaidīgs un lepojas ar interneta savienojumu, izmantojot OC-48 savienojumu, ar neticamu 2GB / sek joslas platumu..

Četru procesoru serveri, diennakts uzraudzība, ar dīzeļdegvielu darbināms rezerves ģenerators un spoguļattēlu krātuves dublējumi noapaļo datu centra ievērojamo funkciju sarakstu..

Kaut arī Bluehost pamata mitināšanas pakete atrodas koplietotā serverī, specifikācijas nebūt nav tipiskas, salīdzinot ar nozares standartiem dalīta hostinga plāniem.

Bluehost servera pārskats

Bluehost serveri darbojas ar 64 bitu Linux izplatīšanu. Turklāt šajā iestatīšanā nav pārmērīgas CPU slodzes un servera palēnināšanās, bet īpaši ātra vietnes veiktspēja tiek uzturēta pat maksimālā lietošanas laikā. Šīs specifikācijas ir grūti saskaņojamas, un tās atstāj Bluehost konkurentus pēdas.

Vadības panelis

Pārvaldīšanai aizmugurē Bluehost nodrošina nozares iecienīto cPanel saskarni. Ar tās visaptverošajām funkcijām un intuitīvo dizainu tīmekļa pārziņiem ir viss nepieciešamais, lai viegli atvērtu un uzturētu savas vietnes.

Turklāt paša Bluehost lietojumprogramma Page Wizard ļauj ar dažiem klikšķiem izveidot profesionāla izskata Web lapas. Tīmekļa failu pārvaldība un skriptu atbalsts Fantastico ir tikai dažas no daudzajām citām funkcijām, ar kurām lepojas cPanel.

Bluehost vadības panelis

Skripti

SimpleScripts, Mojo un Fantastico atbalsts ļauj lietotājiem ātri instalēt dažādas populāras programmatūras paketes, piemēram, WordPress, Drupal un Joomla. Nekad agrāk nav bijis tik vienkārši instalēt emuārus, forumus, attēlu galerijas, aptaujas un satura pārvaldības sistēmas.

bezmaksas 1 klikšķa instalēšanas skripti

Fantastico de Luxe popularitāte tīmekļa pārziņu starpā liecina par tās vienkāršo darbību, un tā iekļaušana Bluehost plānā piešķir vēl lielāku vērtību viņu jau piedāvātajam iesaiņotajam piedāvājumam. Pieredzējušākiem lietotājiem, kuri dod priekšroku skriptu instalēšanai manuāli, Bluehost atbalsta visas populārās skriptu valodas, tostarp:

CGI

Python

PERL 5

PHP4 & PHP5

Rubīns uz sliedēm

Tiek atbalstīti arī CRON darbi, Apache .htaccess un pielāgotā php.ini

WordPress tagad ir viena no visplašāk izmantotajām emuāru veidošanas un satura pārvaldības sistēmu platformām pasaulē, un tas nav nekas vērts, ko piedāvā Bluehost Noklikšķiniet uz WordPress instalēšanas ar vienu klikšķi ar visām viņu hostinga pakotnēm.

Laiks & Performance

Svarīgi ir resursiem piederošie un izdevīgākie hostinga pakotnes, taču nekas nav svarīgāks par jūsu tīmekļa resursdatoru, kas nodrošina pamata tīkla uzticamību. Prasības par 99,9% uptime ir labi un labi, bet tikai daži atlasītie var dublēt solījumus ar faktiskajiem datiem.

Bluehost lepojas ar tīkla integritāti un uzskaita to par vienu no galvenajām funkcijām. Tīmekļa pārziņiem vairs nav jāuztraucas par biznesa zaudēšanu, jo viņu vietne nedarbojas. Faktiski dīkstāves ir viens no visizplatītākajiem iemesliem, kāpēc vietņu īpašnieki pāriet no viduvējiem pakalpojumu sniedzējiem uz tādu uzņēmumu kā Bluehost, kuri apņemas 99,9% laika ļoti nopietni.

Neatkarīgas pārbaudes vietnē Bluehost uzturēja tikai trīsdesmit minūtes no dīkstāves 90 dienu laikā. Patiešām iespaidīgi par šo rezultātu ir tas, ka no kopējā dīkstāves visas trīsdesmit minūtes tika identificētas kā plānotā apkope. Bluehost plānotās dīkstāves vienmēr tiek ieplānotas periodos, kad Web trafiks ir pārsniegts, lai samazinātu ietekmi līdz minimumam.

Tīmekļa pārzinim jebkura dīkstāves summa vienmēr būs nepatīkama, bet 30 minūtes 90 dienu laikā ir pielīdzināmas 99,93% no darba laika, kas ir ļoti iespaidīgs rezultāts. Tā kā veiktspēja ir galvenais faktors, izvēloties tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, mēs nolēmām veikt dažus mūsu veiktspējas testus. Mēs pārbaudījām vietnes Bluehost mājas lapas ielādes laiku .

Bluehost rezultāti:

Mājas lapa tiek ielādēta 3,4 sekundēs

Mājaslapa ir pilnībā ielādēta 5,1 sekundē

(Pārbaudes servera reģions: Dalasa, ASV. Savienojums: kabelis (5/1 Mb / s, 30 ms). Datums: 2013. gada 11. augusts)

Palīdzība & Atbalsts

Bluehost piedāvā klientiem vairākus veidus, kā piekļūt viņu tehniskajam atbalstam, no kuriem viens ir Palīdzības centrs Bluehost. Palīdzības centrā ir pilnīga problēmu novēršanas problēmu un labojumu datu bāze, kā arī instrukcijas simtiem vietņu pārvaldības uzdevumu. Tas ir ātrākais un vienkāršākais veids, kā atrisināt nelielus jautājumus.

Kā alternatīvu var arī klienti ar sarežģītākām problēmām iesniedziet palīdzības biļeti izmantojot palīdzības centru, un pēc nepieciešamības saņems e-pastu vai tiešo atbalstu. Uz biļetēm vienmēr tiek atbildēts mazāk nekā 12 stundās, un uz lielāko daļu adresē tikai 1-2 stundu laikā.

Visbeidzot, Tiešraides tālruņa atbalsts tiek piedāvāts arī visu diennakti. Tas klientiem ļauj tieši sarunāties ar tehnisko ekspertu un uz visiem jautājumiem ir izsmeļoši atbildēts. Nav aizmirsti arī klienti ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, un viņiem tiek nodrošināti papildu tālruņu numuri.

Bluehost kuponu kodi

Šeit jūs atradīsit Bluehost kuponu kodi (2015. gada atjauninājums – pārbaudīts un darbojas), lai ietaupītu naudu no vietnes Bluehost tīmekļa mitināšanas plāniem. Izmantojiet šo Bluehost.com kuponu, lai iegūtu 30 procentu atlaidi, lai ietaupītu naudu tagad.

Saņemiet 30% atlaidi no Bluehost hostinga plāniem.

Noklikšķiniet šeit, lai aktivizētu kodu

Par Bluehost

Vai jūs zinājāt, ka Bluehost objektos ietilpst 50 000 kvadrātpēdu galvenā mītne un divas sekundāras datu centra vietas, katra kopā ir vairāk nekā 20 000 kvadrātpēdas datu centra vietas.

Avots: bluehost.com/about-us

Bluehost vietnē Twitter

Bluehost atsauksmes & Vērtējumi

Lieliska tīmekļa mitināšana, sākot no palīdzības saņemšanas par jautājumiem pirms pārdošanas un beidzot ar manas WordPress vietnes izveidošanu internetā (Ted – 2015. gada 15. maijs)

Esmu sajūsmā par Zilo Saimnieku. Es nolēmu izveidot modes emuāru un iegūt domēna vārdu, Word preses mitināšana un instalēšana ar Blue Host bija patiešām vienkārša. (Laurena D – 2015. gada 28. janvāris)

Visizdevīgākā cena par lētu mitināšanu, rokas uz leju! (Henrijs S – 2014. gada 1. oktobris)

Biju kopā ar šiem puišiem gadiem, vienkārši ieguvu sev citu plānu. Nekad nav apnikusi neviena cita, lētākais un labākais hostings! (Kriss – 2014. gada 24. jūlijs)

Paldies Bluehost.com – jūsu draudzīgais atbalsts man bija tur, kad man vajadzēja jūs! (Toms – 2014. gada 30. marts)

Gadu gaitā esmu bijis kopā ar daudziem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, un, manuprāt, Blue Host ir viena no labākajām zemo izmaksu alternatīvām. (Sam – 2014. gada 2. janvāris)

Parakstījās citā dienā. Vietne ir izveidota, un viss bija patiešām tiešs darījumos ar Bluehost. (Trišs – 2013. gada 18. septembris)

Bija vajadzīga liela palīdzība, pārvietojot manu vietni uz BH. Viņi bija pārsteidzoši. Tik pārsteidzošs klientu serviss, ļoti priecīgs. (Džeimss – 2013. gada 11. augusts)

Bluehost.com vidējais vērtējums ir

5 no 5.
Balstoties uz 7 atsauksmēm.

Bluehost plāni & Cenu noteikšana

Uzņēmumam Bluehost ir tieša pieeja koplietojamai mitināšanai. Viņi piedāvā tikai Linux dalītu serveru mitināšanu pēc diviem vienkāršiem plāniem; standarta mitināšanas plāns un profesionāls mitināšanas plāns (Bluehost piedāvā arī VPS, speciālus serverus un pārvaldītu WordPress mitināšanu).

Standarta hostinga plāns

 • Mēnesī 3,95 USD
 • Neierobežota vieta diskā
 • Neierobežots mēneša joslas platums
 • Neierobežots papildinājumu domēns (viena bezmaksas domēna reģistrācija kontā)
 • Neierobežoti apakšdomēni
 • Neierobežots rezervēto domēnu skaits
 • Atbalstītie starptautiskie domēni
 • 1000 FTP kontu (iekļauts anonīms FTP atbalsts)
 • Neierobežots IMAP vai POP3 e-pasta konts
 • Drošs IMAP e-pasta atbalsts
 • Neierobežota e-pasta adrešu pārsūtīšana
 • Bezmaksas surogātpasta filtrēšana
 • cPanel vadības panelis
 • 50 Postgre SQL vai MySQL datu bāzes
 • Sākumlapa 2000/2002/2003 paplašinājumi
 • Ruby on Rails, CGI, Python, Perl 5, PHP 4&5 Skripti
 • Pilnībā atbalstīts servera pusē iekļauts (SSI)
 • SSH apvalka piekļuve
 • Fantastico atbalsts
 • CRON Access un .htaccess
 • Bezmaksas viena klikšķa skripta instalēšana
 • Google reklāmas piedāvājums 100 ASV dolāru apmērā
 • Diennakts tālrunis, tērzēšana & E-pasta atbalsts

Reģistrējieties tūlīt – bez riska – 30 dienu naudas atdošanas garantija

Pro hostinga plāns

 • Mēnesī – 19,95 USD
 • Neierobežota vieta diskā
 • Neierobežots mēneša joslas platums
 • Neierobežots papildinājumu domēns (viena bezmaksas domēna reģistrācija kontā)
 • Neierobežoti apakšdomēni
 • Neierobežots rezervēto domēnu skaits
 • Atbalstītie starptautiskie domēni
 • 1000 FTP kontu (iekļauts anonīms FTP atbalsts)
 • Neierobežots IMAP vai POP3 e-pasta konts
 • Drošs IMAP e-pasta atbalsts
 • Neierobežota e-pasta adrešu pārsūtīšana
 • Bezmaksas surogātpasta filtrēšana
 • cPanel vadības panelis
 • 50 Postgre SQL vai MySQL datu bāzes
 • Sākumlapa 2000/2002/2003 paplašinājumi
 • Ruby on Rails, CGI, Python, Perl 5, PHP 4&5 Skripti
 • Pilnībā atbalstīts servera pusē iekļauts (SSI)
 • SSH apvalka piekļuve
 • Fantastico atbalsts
 • CRON Access un .htaccess
 • Bezmaksas viena klikšķa skripta instalēšana
 • Google reklāmas piedāvājums 100 ASV dolāru apmērā
 • Diennakts tālrunis, tērzēšana & E-pasta atbalsts
 • Pievienots vairāk procesora, atmiņas un resursi
 • Vietnes dublēšanas programma iekļauta
 • Bezmaksas īpaša IP adrese
 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • Bezmaksas domēna vārda privātums
 • 10 bezmaksas Postini anti-spam konti

Reģistrējieties tūlīt – bez riska – 30 dienu naudas atdošanas garantija

Bluehost pārskata kopsavilkums

Tātad, vai Bluehost ir kaut kas labs?

LABA: Lēti. Cienījams. Lielisks klientu atbalsts. Iekļauts bezmaksas domēna vārds.

BEZMAKSAS: nav ASP atbalsta (Windows). Jūsu hostinga konta pārsūtīšana uz Bluehost nav bezmaksas.

Kopumā Bluehost ir uzticams mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas neatstāj savus klientus vēlētos. Tirgus vadošās tehniskās specifikācijas, spēcīgs atbalsts un praktiski nulles dīkstāves rada pamatus viņu ļoti uz klientu vērstajam piedāvājumam.

Plašais funkciju klāsts, ko Bluehost piedāvā par tik zemām izmaksām, atrodas to cenas un vērtības tabulas augšgalā. Patiešām, viņu piedāvājums ir gandrīz nepārspējams nozarē.

Tātad, ja jūs meklējat lētu un uzticamu mitināšanas uzņēmumu, jums stingri jāapsver Bluehost. Viņi ir ne tikai vieni no visizcilākajiem pakalpojumu sniedzējiem, bet arī viņu reputācija nozarē ir nevainojama.

Izmantojot īpašās vērtības hostinga paketes, nav pārsteigums, ka katru mēnesi vairāk nekā 20 000 jaunu klientu uzticas Bluehost. 30 dienu naudas atdošanas garantija nozīmē, ka jums nav ko zaudēt un visu, kas jāgūst, tāpēc kāpēc gan nepievienoties Bluehost šodien?

Pārskats par Bluehost nodrošina Host Kingdom. Pēdējo reizi atjaunināts pēdējo reizi atjaunināts 2015. gada 4. novembrī.

Sākums ›Atsauksmes› Bluehost pārskats

Bluehost pārskata kopsavilkums

Tātad, vai Bluehost ir kaut kas labs?

LABA: Lēti. Cienījams. Lielisks klientu atbalsts. Iekļauts bezmaksas domēna vārds.

BEZMAKSAS: nav ASP atbalsta (Windows). Jūsu hostinga konta pārsūtīšana uz Bluehost nav bezmaksas.

Kopumā Bluehost ir uzticams mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas neatstāj savus klientus vēlētos. Tirgus vadošās tehniskās specifikācijas, spēcīgs atbalsts un praktiski nulles dīkstāves rada pamatus viņu ļoti uz klientu vērstajam piedāvājumam.

Plašais funkciju klāsts, ko Bluehost piedāvā par tik zemām izmaksām, atrodas to cenas un vērtības tabulas augšgalā. Patiešām, viņu piedāvājums ir gandrīz nepārspējams nozarē.

Tātad, ja jūs meklējat lētu un uzticamu mitināšanas uzņēmumu, jums stingri jāapsver Bluehost. Viņi ir ne tikai vieni no visizcilākajiem pakalpojumu sniedzējiem, bet arī viņu reputācija nozarē ir nevainojama.

Izmantojot īpašās vērtības hostinga paketes, nav pārsteigums, ka katru mēnesi vairāk nekā 20 000 jaunu klientu uzticas Bluehost. 30 dienu naudas atdošanas garantija nozīmē, ka jums nav ko zaudēt un visu, kas jāgūst, tāpēc kāpēc gan nepievienoties Bluehost šodien?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map