Tīmekļa mitināšanas centra pārskats

Tīmekļa mitināšanas centra pārskats


Apmeklējiet vietni WebHostingHub.com

Tīmekļa mitināšanas centra pārskats

Web mitināšanas centrs ir inovatīvs mitināšanas uzņēmums, kas sniedz jums vairākas svarīgas priekšrocības. Izmantojot jebkuru mitināšanas paketi, jūs saņemat 280 bezmaksas lietojumprogrammas, kuras var instalēt ar vienu klikšķi. Tas ietver emuāru veidošanas programmatūru, iepirkšanās ratiņus, forumus, aptaujas un daudz ko citu.

Web hostinga centrā ir arī neierobežoti domēni, diska vieta un joslas platums ar visiem saviem plāniem, tāpēc jums nekad nav jāuztraucas par resursu izlaišanu. Viņiem ir arī 90 dienu naudas atdošanas garantija ar visām pakām, kas ir diezgan dāsnāka nekā tās, kuras parasti piedāvā 30 dienas, ko piedāvā vairums uzņēmumu.

Web mitināšanas centra iespējas

Web hostinga centrs nodrošina pieejamu, universālu tīmekļa mitināšanu interneta uzņēmējiem, kuriem nepieciešams dalīta hostinga konts ar praktiskiem vietņu pārvaldības rīkiem. Uzņēmumam, kura īpašnieks un pārvaldītājs ir milzu InMotion, ir izveidojusi stabilu reputāciju kā pieejamu un uzticamu resursdatoru kopš tā dibināšanas 2001. gadā..

Web Hosting Hub koncentrēšanās uz visaptverošas paketes nodrošināšanu ar visiem zvaniem un svilpieniem, kas tīmekļa pārziņiem nepieciešami, lai izveidotu jaunu vietni un darbotos, ir padarījusi tos par spēku, ar kuru 2015. gadā jārēķinās īpaši konkurētspējīgajā tīmekļa mitināšanas tirgū..

Iekļauts bezmaksas domēna vārds

Neierobežots joslas platums

Neierobežota vieta diskā

99,9% Uptime & Uzticamība

30 dienu naudas atdošanas garantija

Funkcijas, kuras WHH piedāvā to visu koplietošanas hostinga plānā, ir diezgan stabilas. Pakete ir ideāli piemērota jaunām startēšanas vietnēm, jo ​​ir iekļauta vienkārša satura pārvaldības sistēmas rīku instalēšana. Tomēr vietnēm ir daudz vietas, lai paplašinātu, tāpēc šis nav plāns, ka tīmekļa pārziņi ātri pāraugs, kad sāks iegūt pienācīgu trafika daudzumu..

Web mitināšanas centrs Cpanel

Tālāk ir sniegts pilnīgs funkciju saraksts:

Neierobežots joslas platums un vieta diskā: Nav jāuztraucas par diska aizpildīšanu vai problēmu ar joslas platumu, kas bieži vien tīmekļa pārziņus nomoka ierobežotos plānos. Tas nozīmē, ka bez bažām varat savai vietnei pievienot tik daudz video, attēlu un skriptu, cik vēlaties. Tas arī nozīmē, ka jūs varat rīkoties ar intensīvu trafiku uz jūsu tīmekļa lapām.

Neierobežots vietņu skaits: Vienā kontā mitiniet tik daudz vietņu, cik vēlaties, par zemu mēneša cenu. Ja vēlaties atvērt jaunu vietni, vienkārši iegādājieties domēna vārdu un pievienojiet to esošajam kontam. Pēc tam jūs varat ērti pārvaldīt visas savas vietnes no viena vadības paneļa.

Iekļauts bezmaksas domēna vārds: Iegādājoties koplietotu mitināšanas plānu no Web Hosting Hub, jūs varat bez maksas reģistrēt vai pārsūtīt domēna vārdu. Tas samazina jūsu vietnes jaunas vietnes atvēršanas izmaksas. Vai jau esat reģistrējis domēna vārdu? Nav problēmu, jūs to varat pārsūtīt uz WHH kontu bez maksas.

Neierobežots e-pasta konts: Tas ļauj jums izveidot tik daudz e-pasta adrešu, cik jums nepieciešams, lai apmierinātu klientu atbalsta, pārdošanas un e-pasta mārketinga vajadzības.

Bezmaksas CMS programmatūra: Jaunas vietnes izveidošana un darbība ir vienkārša, izmantojot profesionālus satura pārvaldības rīkus, piemēram, Drupal, B2evolution un WordPress. Vienkārša, viena klikšķa instalēšana, izmantojot vadības paneli, visus šos rīkus ļauj jums pa rokai. Profesionālās, interaktīvās vietnes izveidošana prasa stundas, nevis nedēļas, izmantojot šīs iepriekš konfigurētās satura pārvaldības sistēmas.

Bezmaksas vietņu veidotājs: Vēl viens lielisks tīmekļa autorēšanas rīks, kas paredzēts tīmekļa pārziņiem, kuri zina, ko viņi vēlas, bet viņiem vēl nav prasmes to pats kodēt. WYSIWYG saskarne ļauj salikt funkcionālas, profesionāla izskata tīmekļa lapas, nerakstot vienu koda rindu.

cPanel vadības panelis: cPanel ir iecienīts tīmekļa pārziņu vidū, jo tas visiem rokai sniedz visus nepieciešamos rīkus vietnes izveidošanai un pārvaldīšanai. Pārbaudiet e-pastu, izveidojiet MySQL datu bāzes, veiciet FTP pārsūtīšanu un instalējiet programmas no vienas centralizētas vietas.

Web hostinga centrs ir lieliska izvēle klientiem, kuri ir tikko sākuši vietņu veidošanu, jo tie nodrošina rīkus, zināšanas un atbalstu, kas nepieciešami, lai vietne ātri darbotos. Nav nepieciešams algot dārgu web dizaineru vai pavadīt nedēļas, lai aizrautos ar kodu, kad profesionālie rīki, ko WHH nodrošina, lielāko daļu no jums veic smago celšanu – visu bez papildu maksas.

Runājot par cenu, ir grūti pārspēt USD 3,99 mēnesī, un tieši tas sākas ar hostinga paketi. Atšķirībā no citiem budžeta mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, Web Hosting Hub piedāvā funkcijas, darbības laiku un atbalstu, kas tīmekļa pārziņiem nepieciešams par nepārspējamu cenu..

Laiks & Performance

Web Hosting Hub rādītāji ir diezgan labi, ja runājam par darbības laiku un uzticamību, jo viņu serveriem ir nozarē vadošie reaģēšanas rādītāji.

Viņi garantē 99,9 procentu uptime, kas ir diezgan standarta, un neatkarīga pārbaude apstiprina, ka viņi konsekventi sasniedz šo reakcijas līmeni. Tiek veikti arī pasākumi, lai izolētu atsevišķus kontus, kas samazina kļūdas un drošības problēmas.

Jūsu vietnes veiktspēja ir galvenais faktors, izlemjot, ar kuru tīmekļa mitināšanas hostinga uzņēmumu reģistrēties. Tāpēc mēs pārbaudījām Web Hosting Hub mājas lapas lapas ielādes laiku.

Tīmekļa mitināšanas centra rezultāti:

Mājas lapa tiek ielādēta 3,1 sekundē

Mājaslapa ir pilnībā ielādēta 4,9 sekundēs

(Pārbaudes servera reģions: Dalasa, ASV. Savienojums: kabelis (5/1 Mb / s, 30 ms). Datums: 2013. gada 11. augusts)

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts ir viena no jomām, kurā daudz zemu izmaksu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju ir maz. Web hostinga centrs šeit ir izņēmums, jo tie piedāvā tālruņa, tiešsaistes tērzēšanas un e-pasta atbalstu visu diennakti. Vēl viena liela priekšrocība ir tā, ka atbalsts netiek novirzīts ārpakalpojumu sniedzējiem – to no ASV nodrošina īpašā WHH atbalsta komanda.

Jautājumi tiek atrisināti savlaicīgi, un uz visiem jautājumiem tiek atbildēts mazāk nekā 12 stundu laikā. Ir arī FAQ resurss, kas risina vairākas izplatītas problēmas, un tiešsaistes video konsultāciju komplekts, kas lietotājiem palīdz veikt instalēšanu, failu pārsūtīšanu un problēmu novēršanas procedūras..

Sniegtā atbalsta līmenis atspoguļo mātesuzņēmumu InMotion, kurš ir izveidojis reputāciju, nodrošinot izcilu pārdošanas un tehnisko atbalstu. Ja izvēlēsities mitināt savas vietnes, izmantojot Web Hosting Hub, jums nevajadzēs uztraukties par trūcīgu atbalstu vai jātiek galā ar ārpakalpojumu pārstāvjiem, kuri atrodas pussaules attālumā. Viņi ir pirmās klases uzņēmums ar pirmās klases atbalstu.

Par tīmekļa mitināšanas centru

Vai zinājāt, ka Web Hosting Hub ir vairāk nekā 180 darbinieku, kas darbojas ASV, un tajā ir mitināti vairāk nekā 45 000 vietņu. WHH tika dibināta 2001. gadā un atrodas Virdžīnijas pludmalē.

Avots: webhostinghub.com/about-us

Tīmekļa mitināšanas centrs vietnē Twitter

Tīmekļa mitināšanas centra atsauksmes

Lēti lēti lēti un labi labi labi, kā arī viņu atbalsts atrisina visu, kas viņiem uzmests! (Gribas – 2015. gada 16. maijs)

Vislabāk glabāts noslēpums! Nevaru noticēt funkcijām, kuras jūs saņemat par cenu. Mīlestība Webhostinghub un atbalsta apkalpe (Noa – 2014. gada 15. septembris)

Draugs ieteica mani, sākumā bija mazliet vilcinājies, jo es nekad par šiem puišiem neesmu dzirdējis, bet viņu uzņemšana ir diezgan laba (Maiks – 2014. gada 19. jūlijs)

Nespēju noticēt, cik labi ir šie puiši, draudzīgs atbalsts, jaudīgas iespējas un izdevīgas cenas. Kas nozvejas lol. (Tīna – 2014. gada 10. marts)

Pārsteidzoši pārsteigts par Web Hosting Hub. Šie puiši ir viens no vislabāk glabātajiem noslēpumiem, kad runa ir par zemu izmaksu augstas vērtības web hostingu! (Kenija – 2014. gada 5. janvāris)

Varbūt ne tas, ka vislabāk zina tīmekļa mitinātāju, bet turpiniet darīt to, ko darāt, un KĀ drīz tas notiks. Viņu cenas un funkcijas patiešām izceļas! (Lūiss – 2013. gada 11. oktobris)

Runāja ar Kylie viņu atbalsta komandā, kura bija ļoti draudzīga un profesionāla. Viņa atbildēja uz visiem maniem jautājumiem par WordPress mitināšanu un pēc tam es nolēmu reģistrēties. (Lūkass – 2013. gada 30. jūlijs)

Esmu pilnīgs iesācējs un nolēmu apmeklēt Web hostinga centru savam gatavošanas emuāram. Instalēšana ar vienu klikšķi padarīja visu ļoti vienkāršu. (Susanne – 2013. gada 16. jūnijs)

WebHostingHub.com vidējais vērtējums ir

5 no 5.
Balstoties uz 8 atsauksmēm.

Web mitināšanas centru plāni & Cenu noteikšana

Tīmekļa mitināšanas centra uzmanības centrā ir tikai viena visaptveroša dalīta hostinga paketes nodrošināšana par ļoti pieņemamu cenu.

WHH hostinga pakete

 • Mēnesī 3,99 USD
 • Neierobežota vieta diskā
 • Neierobežots mēneša joslas platums
 • Neierobežots papildinājumu domēns
 • Neierobežoti apakšdomēni
 • Bezmaksas domēns ar 1. kursa mitināšanu
 • Diennakts bezmaksas ASV iekšējais atbalsts
 • McAfee e-pasta surogātpasts & Aizsardzība pret vīrusiem
 • Bezmaksas viena klikšķa skripta instalēšana
 • Google reklāmas piedāvājums 75 ASV dolāru apmērā
 • Diennakts tālrunis, tērzēšana & E-pasta atbalsts

Reģistrēšanās tagad – bez riska – 90 dienu naudas atdošanas garantija

Tīmekļa mitināšanas centra pārskata kopsavilkums

Tātad, vai Web Hosting Hub ir kāds labs?

LABA: 90 dienu naudas atdošanas garantija. Bezmaksas domēna vārds. Ļoti lēts. Komplektā ar iekļautajām funkcijām.

BEZMAKSAS: nav servera jaunināšanas uz VPS vai speciālu mitināšanu. Netiek aktivizēta tūlītēja konta darbība.

Web hostinga centrs ir ideāls risinājums tīmekļa pārziņiem, kuriem ir nepieciešams spēcīgs funkciju koplietojama hostinga plāns par pieņemamu cenu. Vietņu veidošana un satura pārvaldības rīki padara profesionālas vietnes apkopošanu brīvu, un neierobežots joslas platums, diska vieta un domēni atstāj daudz vietas izaugsmei.

Tā kā cenas sākas ar mazāk nekā pieciem dolāriem mēnesī, Web Hosting Hub ir lieliski piemērots tīmekļa pārziņiem, kuri strādā ar ierobežotu budžetu, bet joprojām vēlas kvalitatīvas funkcijas un atbalstu.

WHH piedāvātais koplietojamais mitināšanas plāns nav ideāls lielākām vietnēm vai pieredzējušākiem lietotājiem, taču tas ir tieši piemērots kādam, kurš vēlas atvērt jaunu e-komercijas vietni vai sākt emuāru. Katla saldināšanai uz visām hostinga paketēm tiek piedāvāta 90 dienu naudas atdošanas garantija.

Ja kāda iemesla dēļ jūs neapmierina sniegtie pakalpojumi 90 dienu laikā, jums ir tiesības uz pilnu naudas atmaksu. Tas kopā ar iepriekšminētajām funkcijām padara Web Hosting Hub par acīmredzamu izvēli par pieņemamu cenu koplietojamo mitināšanu.

Pārskats par WebHostingHub nodrošina Host Kingdom. Pēdējo reizi atjaunināts 2015. gada 4. novembrī.

Sākums ›Atsauksmes› Web Hosting Hub pārskats

Tīmekļa mitināšanas centra pārskata kopsavilkums

Tātad, vai Web Hosting Hub ir kāds labs?

LABA: 90 dienu naudas atdošanas garantija. Bezmaksas domēna vārds. Ļoti lēts. Komplektā ar iekļautajām funkcijām.

BEZMAKSAS: nav servera jaunināšanas uz VPS vai speciālu mitināšanu. Netiek aktivizēta tūlītēja konta darbība.

Web hostinga centrs ir ideāls risinājums tīmekļa pārziņiem, kuriem ir nepieciešams spēcīgs funkciju koplietojama hostinga plāns par pieņemamu cenu. Vietņu veidošana un satura pārvaldības rīki padara profesionālas vietnes apkopošanu brīvu, un neierobežots joslas platums, diska vieta un domēni atstāj daudz vietas izaugsmei.

Tā kā cenas sākas ar mazāk nekā pieciem dolāriem mēnesī, Web Hosting Hub ir lieliski piemērots tīmekļa pārziņiem, kuri strādā ar ierobežotu budžetu, bet joprojām vēlas kvalitatīvas funkcijas un atbalstu.

WHH piedāvātais koplietojamais mitināšanas plāns nav ideāls lielākām vietnēm vai pieredzējušākiem lietotājiem, taču tas ir tieši piemērots kādam, kurš vēlas atvērt jaunu e-komercijas vietni vai sākt emuāru. Katla saldināšanai uz visām hostinga paketēm tiek piedāvāta 90 dienu naudas atdošanas garantija.

Ja kāda iemesla dēļ jūs neapmierina sniegtie pakalpojumi 90 dienu laikā, jums ir tiesības uz pilnu naudas atmaksu. Tas kopā ar iepriekšminētajām funkcijām padara Web Hosting Hub par acīmredzamu izvēli par pieņemamu cenu koplietojamo mitināšanu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map