Tīmekļa mitināšanas spilventiņa pārskats

Tīmekļa mitināšanas pad pārskats


Apmeklējiet vietni WebHostingPad.com

Tīmekļa mitināšanas spilventiņa pārskats

Tīmekļa mitināšanas bloks tiek atzīts par vienu no lētākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem nozarē, koncentrējoties uz individuālu vietņu entuziastu, kā arī mazo un vidējo uzņēmumu īpašniekiem. Viņi atbalsta vairāk nekā 200 skriptus, ieskaitot emuāru veidošanas programmatūru, iepirkšanās groziņus, forumus, aptaujas un daudz ko citu.

Web mitināšanas bloknotā ietilpst arī bezmaksas domēna vārds, neierobežotas vietņu pievienošana, datu pārsūtīšana un diska vieta, 30 dienu naudas atdošanas garantija ar visām pakotnēm un klientu atbalsts 24 stundas diennaktī, izmantojot reāllaika tērzēšanu.

Tīmekļa mitināšanas spilventiņu iespējas

Hostinga kompānijai, kas savu darbību sāka vēlāk nekā daudzi no daudz lielākiem konkurentiem, WebHostingPad ļoti ātri apņēmās sevi tirgū kā īsts mitināšanas uzņēmums. Uzņēmums, kas atrodas Ilinoisā, Čikāgā, sāka savu darbību 2005. gadā, un tagad 2015. gadā tas mitina vairāk nekā 200 000 domēnu visā pasaulē.

Zemu izmaksu mitināšana

Neierobežots joslas platums

Neierobežota vieta diskā

99% Uptime garantija

30 dienu naudas atdošanas garantija

WHP tiek atzīti par vienu no lētākajiem hostinga risinājumiem nozarē, koncentrējoties uz individuālu vietņu entuziastu, kā arī mazo un vidējo uzņēmumu īpašniekiem.
Atbalstot vairāk nekā 200 skriptus, WebHostingPad klientiem ir pieeja katrai no populārajām tehnoloģijām, kas ietver WordPress, Drupal, Joomla, Magento, osCommerce un vēl vairākas.

Viņi piedāvā plānus, kas satur bezmaksas ekstras kredītu veidā Adwords, Facebook un Yahoo un Bing, kā arī WordPress emuāru veidošanas rīkus un bezmaksas dzelteno lapu biznesa ierakstus. Ja uzskatāt, ka tas ir līdzvērtīgs citiem hostinga risinājumiem, jūsu viedoklis var tikt pārbaudīts, atklājot balvu klāstu, ko viņi ir saņēmuši no WebHost Magazine, Best Hosting Top 10, Buy-Hostings un Web Hosting Geeks, lai nosauktu dažus. Tā kā tas ir pamatots, ir saprotams, ka WebHostingPad apgalvo, ka tīmeklī ir visproblēmīgākā un pieejamākā mitināšanas platforma..

Hostinga iespējas

Ja jūs kādu laika periodu esat izpētījis tīmekļa mitināšanu, tad jums nebūs noslēpums, ka ne visi uzņēmumi ir vienādi un ne visi piedāvājumi ir iesaiņoti tā, lai tie atbilstu mūsu biznesa vajadzībām. Tas nozīmē, ka jāpieņem lēmumi un mums jābūt selektīviem, lai izvairītos no jebkādiem izdomātiem darījumiem, kas sola sniegt visu, ko vēlamies, bet ne to, kas mums patiešām vajadzīgs.

Pārāk bieži tirgū dominē mazākas, dažreiz praktiskākas tīmekļa mitināšanas kompānijas, kuru konkurence ir lielāka. Īpaši daudziem jaunu vietņu īpašniekiem ir tendence sekot pūlim pie ievērojamākiem pakalpojumu sniedzējiem, nezinot par savām iespējām izvēlēties kompaktāku mitināšanas risinājumu ar potenciāli izdevīgākiem plāniem par izdevīgu cenu. Viena no šādām platformām ir WebHostingPad – uzņēmums, kas nodarbojas ar budžetam draudzīga zīmola sportu, atskaitot dārgo zvanu un svilpienu fanfarus..

Tīmekļa mitināšanas spilventiņu iespējas

Piedāvājumā ir 2 dalīta hostinga plāni, kuri abi ir ar bezmaksas iestatīšanu. Uzņēmumam ir īpaša cena USD 1,99 par pamata enerģijas plāna mitināšanu, taču, iespējams, pamanīsit, ka tas jūs aizkavē 3 gadu līgumā. Power Plan Plus mitināšanas opcija tiek piedāvāta USD 3,99 vērtībā uz vismaz 4 gadu periodu. Abiem plāniem palielinās cenas īsākiem termiņiem, bet, ja pamatpiedāvājums ir mazāks par USD 4 gadā, ir maz iespēju sūdzībām.

Piedāvājam šo;

Enerģijas plāns – neierobežota vieta, domēni, e-pasta konti un MySQL datu bāzes. Ir neierobežots joslas platums, piekļuve vietņu statistikai, mākoņa linux, aizsardzība pret surogātpastu, drošības skenēšana, pielāgojamas kļūdu lapas, vienas darbības Softaculous programmatūras instalētājs un cPanel pilnīgai vietnes pārvaldībai.

Power Plan Plus – kā minēts iepriekš, ieskaitot papildu statistiku, drošības skenēšanu un surogātpasta filtru, kā arī biznesa direktoriju sarakstu, SSL drošību un SSH uzlabotajām tīmekļa failu izmaiņām. Abiem plāniem ir pieeja bezmaksas vietņu veidotājam ar vairāk nekā 100 veidnēm unikālu dizainu, veidlapu, viesu grāmatu, tiešsaistes e-komercijas veikala pielāgošanai un daudz ko citu. Ir arī iespēja iegādāties pielāgotu vietni, taču, ņemot vērā jūsu vajadzības, jums būs jāsazinās ar viņiem, lai uzzinātu cenu.

Ja jūs meklējat daudz uzlabotas funkcijas, kas ir skavas citos ievērojamākos mitināšanas pakalpojumu sniedzējos, jūs, visticamāk, tās šeit neatradīsit. WebHostingPad piedāvātā koplietošanas iespēja ir vairāk nekā “nesamērīga”, lai gan to kompensē tā vienkāršība lietojamības un ietekmes uz gūžas kabatu ziņā..

WebHostingPad tomēr sadarbojas ar VPSDepot, lai ieviestu lietotājiem papildu pielāgošanu un mērogojamību, izmantojot VPS mitināšanas platformu. Viņi piedāvā 3 VPS plāni, sākot no USD 19,95 mēnesī iesācēju līmenim, USD 34,95 mēnesī par profesionālo līmeni un USD 49,95 mēnesī par saviem premium klases klientiem ar lielām vai e-komercijas biznesa vietnēm.

Lūk, kā viņi izskatās;

Iesācējs – 20 GB diska vietas, 100 GB joslas platums, 1 GB atmiņa un īpaša IP adrese, bezmaksas iestatīšana, kā arī ikmēneša, ceturkšņa un pusgada maksājumu iespējas.

Profesionāls – tāpat kā iepriekš, ar 80 GB vietas, neierobežots joslas platums katru mēnesi, 2 GB atmiņa un īpašas IP adreses.

Piemaksa – tāpat kā iepriekš, ar 160 GB vietu, 4 GB atmiņu un 3 veltītām IP adresēm.

Jums būs 30 dienu naudas atdošanas garantija lai noteiktu, vai esat apmierināts ar WebhostingPads koplietotajiem pakalpojumiem; tādā gadījumā jums tiks piešķirta atmaksa, ja šajā laika posmā atcelsit. Kompensācijas par VPS var apstāties 5 dienu laikā, taču vispirms pārbaudiet to atbalstu. Pat nemēģiniet saņemt atmaksu, ja pēc tam nolemjat pārcelt savu biznesu citur. No otras puses, ja jūs pārvietojat savu biznesu pie šī pakalpojumu sniedzēja, viņi palīdzēs veikt bezmaksas pārsūtīšanu uz vietni, taču tas attiecas tikai uz failiem un datu bāzēm, kur konta pārsūtīšanas lielums ir 2 GB vai mazāks..

Laiks & Performance

Serveru uzticamība ir stabila garantētajā 99,99 procentu uptime laikā, un lietotāji uzslavē, ka iekraušana ir ātrāka nekā citās platformās. Tas varētu būt saistīts ar izdomātu papildinājumu trūkumu. Jebkurā gadījumā, ja jūsu vietne tiek rādīta ātri, maz ticams, ka jūs sūdzēsities neatkarīgi no iemesla.

WebHostingPad datu centrs drošības un aizsardzības nolūkos atrodas uz diviem RAID serveriem, un tas uzstāj, ka tas nodrošina nepārtrauktu strāvas padevi, ugunsgrēka novēršanu, HVAC ventilāciju un tīkla savienojumu. Uzņēmēja paziņo, ka klientiem par dīkstāvi tiks atlīdzināti proporcionāli. Viņu datu centrā katru nedēļu tiek veikta dublēšana, kas ir papildus rezerves rīkiem, ko viņi nodrošina jūsu vietnēm.

Klientu atbalsts

Ja jums jāsazinās ar WebHostingPad atbalsta komandu, varat izvēlēties e-pastu, tiešsaistes tērzēšanu un diennakts bezmaksas tālruni. Tehniskā komanda ir ļoti spējīga, lai gan ir bijušas sūdzības par lēnāku gaidīšanas laiku, ja iesniedzat atbalsta biļeti, kas jums būs jādara, ja jūsu problēmai ir nepieciešams eskalācija augstākā līmenī nekā tas, ko var apstrādāt pa tālruni. Viņiem ir arī ļoti pienācīga zināšanu bāze par jūsu maksāto cenu, kaut arī saprotams, ka tā nav tik visaptveroša kā tie, kas pieder lielākiem tirgus dalībniekiem. Tomēr lielākā daļa nepieciešamo atbilžu būs pieejama tur, ja meklēsit laiku meklēšanai.

Viens no galvenajiem atbalsta ieguvumiem, it īpaši iesācēju vietņu īpašniekiem, ir 30 minūšu ilga konsultācija, ko veic viens no komandas ekspertiem tīmekļa pārziņiem. Tīkla atbalsta resurss nodrošinās jūsu vietnes tiešraidi tiešsaistē un nevainojamu darbību, kā arī palīdzēs ar visiem jautājumiem vai jautājumiem, lai jūs darbotos ļoti ātri. Jūs pat varat lūgt viņu palīdzību saistībā ar jūsu pirmo meklētājprogrammu sarakstu un saņemt noderīgas atsauksmes par vietnes iestatīšanu. Šis palīdzības veids ir nenovērtējams, ja jūs tikai sākat darbu. Varat arī būt informēts par visām izmaiņām, atjauninājumiem vai problēmām, izmantojot resursdatora samērā aktīvo Facebook lapu.

Par Web mitināšanas pad

Vai jūs zinājāt, ka Web Hosting Pad tika izveidots 2005. gadā, tas atrodas Ilinoisā, Čikāgā un ir tīmekļa vietne vairāk nekā 150 000 vietnēm.

Avots: webhostingpad.com/about-us

Tīmekļa mitināšanas bloks vietnē Twitter

Tīmekļa mitināšanas spilventiņu atsauksmes

Es uzdrošinos apgalvot, ka šī ir lētākā tīmekļa mitinātāja, kāda jebkad ir bijusi. Piemērots manām vajadzībām, jo ​​man bija ierobežots budžets (Yvonne – 2015. gada 25. aprīlis)

Lētākā tīmekļa mitināšana jebkad, ignorējiet augšuppārdošanu / pārpārdošanu, un šie puiši netiks piekauti par cenu (Lī – 2014. gada 23. jūnijs)

Manam kāzu emuāram bija nepieciešams ļoti lēts budžeta resursdators, un Web hostinga bloks man bija lieliski piemērots. (Karena – 2014. gada 23. aprīlis)

Es nezinu daudz par datoriem, bet man izdevās izveidot savu emuāru. Kad vien man ir tehniskā atbalsta problēma, darbinieki man palīdz. (Lou – 2014. gada 12. janvāris)

WebHostingPad.com vidējais vērtējums ir

4,5 no 5.
Balstoties uz 4 atsauksmēm.

Web mitināšanas plāni & Cenu noteikšana

Web hostinga pad Nr. 1 mērķis ir nodrošināt jaudīgus tīmekļa mitināšanas risinājumus par ļoti pieņemamu cenu.

WHP koplietojamo hostinga pakotne

 • Sākot ar USD 1,99 mēnesī
 • Neierobežota vieta diskā
 • Neierobežots mēneša joslas platums
 • Neierobežots papildinājumu domēns
 • Neierobežoti apakšdomēni
 • Bezmaksas domēns ar 1. kursa mitināšanu
 • Bezmaksas viena klikšķa skripta instalēšana
 • Bezmaksas vietņu veidotāju programmatūra
 • 24/7 atbalsts

Reģistrēšanās tagad – bez riska – 90 dienu naudas atdošanas garantija

WebHostingPad pārskata kopsavilkums

Tātad, vai Web Hosting Pad ir kaut kas labs?

LABA: Cena – super lēts web hostings. Bezmaksas domēna vārds. Komplektā ar iekļautajām funkcijām.

BEZMAKSAS LIETA: Dažreiz atbalsts ir nedaudz lēns. Serveris dažreiz ir mazliet lēns.

Lai gan WebHostingPad var nebūt lielākais vai labākais piedāvātais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, viņi nemēģina sevi šādi pozicionēt tirgū. Tā vietā viņu mērķa grupa ir iesācējs un vidēja lieluma tīmekļa pārzinis, kurš novērtē ārkārtas cenu instrumentiem, kas nodrošina darbu. Kaut arī cenu noteikšana var būt zema, būtu kļūdaini sajaukt šo piedāvājumu par lētu, nevis to, kas tas patiesībā ir; darījuma vērtība.

Pārāk daudz jaunu tīmekļa pārziņu ir ieslodzīti tādu hostinga iegādē, kam ir papildinājumi un bonusi, kas viņiem ne tikai nav nepieciešami, bet pat nesaprot. Ieteikums šeit nav skriet, pirms jūs varat staigāt. Nepieciešams laiks, lai novērtētu, kas jums patiešām nepieciešams jūsu vietnes biznesam, un divreiz padomājiet par daudzkārtēju apiešanu, vienkārši tāpēc, ka nav iedomātas grafikas ar pārliecinošu tehnisko žargonu. WebHostingPad aizstāj uzlabotās funkcijas, kuras jūs nekad neizmantojat, ar solījumu par uzticamību, padarot to par pamatpakalpojuma vērtīgu piedāvājumu par neticamu cenu.

Pārskats par WebHostingPad nodrošina Host Kingdom. Pēdējo reizi atjaunināts 2015. gada 4. novembrī.

Sākums ›Atsauksmes› Tīmekļa mitināšanas spilventiņa pārskats

WebHostingPad pārskata kopsavilkums

Tātad, vai Web Hosting Pad ir kaut kas labs?

LABA: Cena – super lēts web hostings. Bezmaksas domēna vārds. Komplektā ar iekļautajām funkcijām.

BEZMAKSAS LIETA: Dažreiz atbalsts ir nedaudz lēns. Serveris dažreiz ir mazliet lēns.

Lai gan WebHostingPad var nebūt lielākais vai labākais piedāvātais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, viņi nemēģina sevi šādi pozicionēt tirgū. Tā vietā viņu mērķa grupa ir iesācējs un vidēja lieluma tīmekļa pārzinis, kurš novērtē ārkārtas cenu instrumentiem, kas nodrošina darbu. Kaut arī cenu noteikšana var būt zema, būtu kļūdaini sajaukt šo piedāvājumu par lētu, nevis to, kas tas patiesībā ir; darījuma vērtība.

Pārāk daudz jaunu tīmekļa pārziņu ir ieslodzīti tādu hostinga iegādē, kam ir papildinājumi un bonusi, kas viņiem ne tikai nav nepieciešami, bet pat nesaprot. Ieteikums šeit nav skriet, pirms jūs varat staigāt. Nepieciešams laiks, lai novērtētu, kas jums patiešām nepieciešams jūsu vietnes biznesam, un divreiz padomājiet par daudzkārtēju apiešanu, vienkārši tāpēc, ka nav iedomātas grafikas ar pārliecinošu tehnisko žargonu. WebHostingPad aizstāj uzlabotās funkcijas, kuras jūs nekad neizmantojat, ar solījumu par uzticamību, padarot to par pamatpakalpojuma vērtīgu piedāvājumu par neticamu cenu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map