Žiniatinklio prieglobos centro apžvalga

Žiniatinklio prieglobos centro peržiūra


Apsilankykite „WebHostingHub.com“

Žiniatinklio prieglobos centro apžvalga

Žiniatinklio prieglobos centras yra novatoriška prieglobos įmonė, teikianti keletą svarbių pranašumų. Turėdami bet kokį prieglobos paketą, gausite 280 nemokamų programų, kurias bus galima įdiegti vienu paspaudimu. Tai apima internetinių dienoraščių programinę įrangą, pirkinių krepšelius, forumus, apklausas ir dar daugiau.

Žiniatinklio prieglobos centre visuose planuose taip pat yra neribotas domenų kiekis, vietos diske ir pralaidumas, todėl jums niekada nereikės nerimauti, kad pritrūks išteklių. Jie taip pat turi 90 dienų pinigų grąžinimo garantiją su visomis pakuotėmis, o tai yra šiek tiek dosnesnė nei paprastai 30 dienų, kurias siūlo dauguma kompanijų..

Žiniatinklio prieglobos centro funkcijos

„Web Hosting Hub“ teikia prieinamą „viskas viename“ žiniatinklio prieglobą interneto verslininkams, kuriems reikalinga bendro naudojimo prieglobos sąskaita su praktiniais svetainės valdymo įrankiais. Bendrovė, kuriai priklauso ir kurią valdo milžinė „InMotion“, nuo pat savo veiklos pradžios 2001 m. Sukūrė tvirtą reputaciją kaip prieinama ir patikima hostė..

„Web Hosting Hub“ dėmesys teikiant išsamų paketą su visais varpais ir švilpavimais, kurių tinklalapių valdytojams reikia norint sukurti naują svetainę ir ją paleisti, padarė juos jėga, su kuria reikia atsižvelgti 2015 m., Ypač konkurencingoje interneto prieglobos rinkoje..

Įtrauktas nemokamas domeno vardas

Neribotas pralaidumas

Neribota vieta diske

99,9% Uptime & Patikimumas

30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Funkcijos, kurias WHH siūlo bendrame „viename viename“ bendrojo prieglobos plane, yra gana patikimos. Paketas idealiai tinka naujoms paleisties svetainėms, nes pridedamas lengvas turinio valdymo sistemos įrankių įdiegimas. Tačiau svetainėms yra daug erdvės plėstis, todėl tai nėra planas, kad žiniatinklio valdytojai greitai išaugtų, kai tik jie pradėtų gauti tinkamą srautą.

„Web Hosting Hub Cpanel“

Žemiau pateiktas išsamus funkcijų sąrašas:

Neribotas pralaidumas ir vieta diske: Nereikia jaudintis dėl disko užpildymo ar pralaidumo pralaidumo problemų, kurios dažnai vargina žiniatinklio valdytojus dėl ribotų planų. Tai reiškia, kad be rūpesčių galite pridėti tiek vaizdo įrašų, vaizdų ir scenarijų, kiek norite. Tai taip pat reiškia, kad galite tvarkyti intensyvų srautą į savo tinklalapius.

Neribotas tinklapis: Priglobkite tiek daug svetainių, kiek norite, vienoje sąskaitoje už mažą mėnesio kainą. Jei norite atidaryti naują svetainę, tiesiog nusipirkite domeno vardą ir pridėkite jį prie esamos paskyros. Tada galėsite patogiai valdyti visas savo svetaines iš vieno valdymo skydelio.

Įtrauktas nemokamas domeno vardas: Kai perkate bendro naudojimo prieglobos planą iš „Web Hosting Hub“, galite nemokamai registruoti arba perduoti domeno vardą. Tai sumažina naujos svetainės atidarymo jūsų sąskaitoje išlaidas. Jau užregistravote domeno vardą? Jokių problemų, galite perkelti ją į savo WHH sąskaitą nemokamai.

Neribotos el. Pašto paskyros: Tai leidžia sukurti tiek el. Pašto adresų, kiek reikia patenkinti klientų aptarnavimo, pardavimo ir el. Pašto rinkodaros poreikius.

Nemokama CMS programinė įranga: Naudodamiesi profesionaliais turinio valdymo įrankiais, tokiais kaip „Drupal“, „B2evolution“ ir „Wordpress“, lengvai galite sukurti naują svetainę ir ją naudoti. Paprastas įdiegimas vienu spustelėjimu iš valdymo skydelio suteikia visas šias priemones ranka. Šių iš anksto sukonfigūruotų turinio valdymo sistemų pagalba profesionalios, interaktyvios svetainės sukūrimas užtrunka ne kelias savaites, o valandas.

Nemokama „Premium“ svetainių kūrimo priemonė: Kitas puikus žiniatinklio kūrimo įrankis, skirtas žiniatinklio valdytojams, kurie žino, ko nori, bet dar neturi įgūdžių patys juos koduoti. WYSIWYG sąsaja leidžia sudėti funkcinius, profesionaliai atrodančius tinklalapius, nerašant vienos kodo eilutės.

cPanel valdymo pultas: „cPanel“ yra mėgstamas žiniatinklio valdytojų, nes jis suteikia jums visus įrankius, kurių reikia norint sukurti ir valdyti svetainę. Patikrinkite el. Paštą, sukurkite „MySQL“ duomenų bazes, atlikite FTP perkėlimus ir įdiekite programas iš vienos centralizuotos vietos.

„Web Hosting Hub“ yra puikus pasirinkimas klientams, pradedantiems kurti svetaines, nes jie teikia įrankius, žinias ir palaikymą, reikalingus norint greitai sukurti svetainę ir veikti. Nereikia samdyti brangaus žiniatinklio dizainerio ar praleisti savaičių, kad galėtumėte naudotis kodais, kai profesionalūs įrankiai, kuriuos teikia WHH, didžiąją dalį sunkiųjų darbų kelia jums – viskas be papildomų mokesčių.

Kalbant apie kainą, sunku perkopti 3,99 USD per mėnesį, nuo ko prasideda bendrai naudojami hostingo paketai. Skirtingai nuo kitų biudžetų prieglobos paslaugų teikėjų, „Web Hosting Hub“ siūlo ypatybes, reikalingas neveiklumo ir palaikymo galimybes žiniatinklio valdytojams..

Uptime & Spektaklis

„Web Hosting Hub“ vertina gana gerai, jei reikia darbo ir patikimumo, nes jų serveriai reaguoja į pramonės šakas.

Jie garantuoja 99,9 procentų veikimo laiką, kuris yra gana standartinis, o nepriklausomi bandymai patvirtina, kad jie nuolat pasiekia tokį reagavimo lygį. Taip pat imamasi priemonių atskirti atskiras sąskaitas, o tai sumažina klaidas ir saugumo problemas.

Jūsų svetainės našumas yra pagrindinis veiksnys, nusprendžiant, kurią interneto prieglobos bendrovę registruoti. Todėl mes išbandėme „Web Hosting Hub“ pagrindinio puslapio puslapio įkėlimo laiką.

Žiniatinklio prieglobos centro rezultatai:

Pagrindinis puslapis įkeliamas per 3,1 sekundės

Pagrindinis puslapis yra visiškai įkeltas per 4,9 sekundės

(Testavimo serverio regionas: Dalasas, JAV. Prijungimas: Kabelis (5/1 Mbps, 30 ms). Data: 2013 m. Rugpjūčio 11 d.)

Pagalba klientams

Pagalba klientams yra viena iš sričių, kurioje daug pigių hostingo paslaugų teikėjų netenkina. „Web Hosting Hub“ yra išimtis, nes jie siūlo palaikymą telefonu, tiesioginiu pokalbiu ir el. Paštu visą parą. Kitas didelis perkėlimas yra tas, kad parama nėra perkeliama į išorę – ją teikia JAV iš specialios WHH palaikymo komandos..

Klausimai išsprendžiami laiku, o į visus klausimus atsakoma per mažiau nei 12 valandų. Taip pat yra DUK šaltinis, išsprendžiantis daugelį bendrų problemų, ir internetinių vaizdo įrašų mokymų rinkinys, kuriame vartotojai pateikiami diegiant, perduodant failus ir šalinant trikčių šalinimo procedūras..

Teikiamos paramos lygis atspindi patronuojančią bendrovę „InMotion“, kuri sukūrė gerą reputaciją teikdama puikius pardavimus ir techninę paramą. Jei nuspręsite priglobti savo svetaines naudodamiesi „Web Hosting Hub“, jums nereikės nerimauti dėl menkos paramos ar bendrauti su užsakomųjų paslaugų atstovais, kurie yra už pusės pasaulio. Tai yra pirmosios klasės įmonė, turinti pirmosios klasės paramą.

Apie interneto prieglobos centrą

Ar žinojai, kad „Web Hosting Hub“ turi daugiau nei 180 JAV darbuotojų ir priegloba daugiau nei 45 000 svetainių. WHH buvo įkurta 2001 m. Ir yra Virdžinijos paplūdimyje.

Šaltinis: webhostinghub.com/about-us

„Web Hosting Hub“ „Twitter“

Žiniatinklio prieglobos centro atsiliepimai

Pigiai pigiai pigiai ir gerai gerai gerai, be to, jų palaikymas išsprendžia viską, kas jiems įmesta! (Bus – 2015 m. Gegužės 16 d.)

Geriausiai laikoma paslaptyje! Negaliu patikėti funkcijomis, kurias gausite už kainą. „Love Webhostinghub“ ir palaikymo komanda (Nojus – 2014 m. Rugsėjo 15 d.)

Draugas rekomendavo mane, iš pradžių šiek tiek dvejojo, nes aš niekada negirdėjau apie šiuos vaikinus, tačiau jų priegloba yra labai gera (Mike – 2014 m. Liepos 19 d.)

Negaliu patikėti, kokie geri yra šie vaikinai, draugiškas palaikymas, galingos savybės ir puikios kainos. Kas yra laimikis lol. („Tina“ – 2014 m. Kovo 10 d.)

Netikėtai nustebino interneto prieglobos centras. Šie vaikinai yra viena iš geriausiai saugomų paslapčių, kai kalbama apie mažos kainos ir didelės vertės interneto prieglobą! (Kenny – 2014 m. Sausio 5 d.)

Ko gero, ne pats žinomiausias žiniatinklio prieglobos dalykas, bet nuolat darykite tai, ką darote, ir KAS netrukus bus. Jų kainos ir savybės tikrai išsiskiria! (Lewis – 2013 m. Spalio 11 d.)

Kalbėjosi su Kylie jų palaikymo komandoje, kuri buvo labai draugiška ir profesionali. Ji atsakė į visus mano klausimus apie „WordPress“ prieglobą ir po to nusprendžiau prisijungti. (Lukas – 2013 m. Liepos 30 d.)

Esu visiškas pradedantysis ir nusprendžiau apsilankyti „Web Hosting Hub“ savo maisto ruošimo tinklaraštyje. Diegimas vienu spustelėjimu viską padarė labai paprasta. (Susanne – 2013 m. Birželio 16 d.)

Vidutinis WebHostingHub.com įvertinimas yra

5 iš 5.
Remiantis 8 apžvalgomis.

Žiniatinklio prieglobos centro planai & Kainodara

Vien tik „Web Hosting Hub“ tikslas yra pateikti tik vieną išsamų bendro naudojimo hostingo paketą už labai prieinamą kainą.

WHH prieglobos paketas

 • 3,99 USD per mėnesį
 • Neribota vietos diske
 • Neribotas mėnesio pralaidumas
 • Neribotas „Addon“ domenų skaičius
 • Neribotas subdomenų skaičius
 • Nemokamas domenas su 1 metų priegloba
 • 24/7 nemokama JAV vidaus pagalba
 • „McAfee“ el. Pašto šlamštas & Apsauga nuo virusų
 • Nemokamas scenarijaus diegimas vienu spustelėjimu
 • 75 USD „Google“ reklamos pasiūlymas
 • Telefonas visą parą, pokalbiai & El. Pašto palaikymas

Registracija dabar – nerizikinga – 90 dienų pinigų grąžinimo garantija

„Web Hosting Hub“ apžvalgos suvestinė

Taigi, ar „Web Hosting Hub“ yra gerai?

GERA: 90 dienų pinigų grąžinimo garantija. Nemokamas domeno vardas. Labai pigu. Komplektuota su įtrauktomis funkcijomis.

NEMOKAMAI: Nereikia atnaujinti serverio į VPS ar tam skirto prieglobos. Nėra aktyvios sąskaitos.

Žiniatinklio prieglobos centras yra idealus sprendimas svetainių valdytojams, kuriems reikalingas tvirtas funkcijų rinkinys įperkamo bendrojo prieglobos plane. Dėl svetainių kūrimo ir turinio valdymo įrankių profesionali svetainė tampa vėžiu, o neribotas pralaidumas, vieta diske ir domenai palieka daug erdvės augimui.

Kadangi kainos prasideda nuo mažiau nei penkių dolerių per mėnesį, „Web Hosting Hub“ puikiai tinka žiniatinklio valdytojams, kurie dirba su mažu biudžetu, tačiau vis tiek nori kokybės funkcijų ir palaikymo..

WHH siūlomas bendrojo prieglobos planas nėra idealus didesnėms svetainėms ar labiau pažengusiems vartotojams, tačiau jis yra tiesiog tinkamas tiems, kurie nori atidaryti naują el. Prekybos svetainę ar pradėti tinklaraštį. Puodžiui pasaldinti suteikiama 90 dienų pinigų grąžinimo garantija ant visų prieglobos paketų.

Jei dėl kokių nors priežasčių jūs nepatenkinti teikiamomis paslaugomis per 90 dienų laikotarpį, turite teisę į visišką pinigų grąžinimą. Tai, kartu su aukščiau paminėtomis funkcijomis, daro „Web Hosting Hub“ akivaizdų prieinamą bendrojo prieglobos prieinamą kainą.

Apžvalga „WebHostingHub“ pateikė Hostingas Karalystė. Paskutinį kartą atnaujinta 2015 m. Lapkričio 4 d.

Pradinis ›Atsiliepimai› Žiniatinklio prieglobos centro apžvalga

„Web Hosting Hub“ apžvalgos suvestinė

Taigi, ar „Web Hosting Hub“ yra gerai?

GERA: 90 dienų pinigų grąžinimo garantija. Nemokamas domeno vardas. Labai pigu. Komplektuota su įtrauktomis funkcijomis.

NEMOKAMAI: Nereikia atnaujinti serverio į VPS ar tam skirto prieglobos. Nėra aktyvios sąskaitos.

Žiniatinklio prieglobos centras yra idealus sprendimas svetainių valdytojams, kuriems reikalingas tvirtas funkcijų rinkinys įperkamo bendrojo prieglobos plane. Dėl svetainių kūrimo ir turinio valdymo įrankių profesionali svetainė tampa vėžiu, o neribotas pralaidumas, vieta diske ir domenai palieka daug erdvės augimui.

Kadangi kainos prasideda nuo mažiau nei penkių dolerių per mėnesį, „Web Hosting Hub“ puikiai tinka žiniatinklio valdytojams, kurie dirba su mažu biudžetu, tačiau vis tiek nori kokybės funkcijų ir palaikymo..

WHH siūlomas bendrojo prieglobos planas nėra idealus didesnėms svetainėms ar labiau pažengusiems vartotojams, tačiau jis yra tiesiog tinkamas tiems, kurie nori atidaryti naują el. Prekybos svetainę ar pradėti tinklaraštį. Puodžiui pasaldinti suteikiama 90 dienų pinigų grąžinimo garantija ant visų prieglobos paketų.

Jei dėl kokių nors priežasčių jūs nepatenkinti teikiamomis paslaugomis per 90 dienų laikotarpį, turite teisę į visišką pinigų grąžinimą. Tai, kartu su aukščiau paminėtomis funkcijomis, daro „Web Hosting Hub“ akivaizdų prieinamą bendrojo prieglobos prieinamą kainą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map