Žiniatinklio prieglobos peržiūra

Žiniatinklio prieglobos peržiūra


Apsilankykite „WebHostingPad.com“

Žiniatinklio prieglobos peržiūra

Žiniatinklio prieglobos blokas yra pripažinta viena pigiausių interneto prieglobos kompanijų pramonėje, daugiausia dėmesio skiriant individualiam internetinių svetainių entuziastams, taip pat smulkaus ir vidutinio verslo savininkams. Jie palaiko daugiau nei 200 scenarijų, įskaitant internetinių dienoraščių programinę įrangą, pirkinių krepšelius, forumus, apklausas ir dar daugiau.

Žiniatinklio prieglobos skydelyje taip pat yra nemokamas domeno vardas, neribotas priedų svetainių skaičius, duomenų perkėlimas ir vietos diske, 30 dienų pinigų grąžinimo garantija su visais paketais ir klientų aptarnavimas visą parą, naudojant realiojo laiko pokalbius.

Žiniatinklio prieglobos ypatybės

Svetainių prieglobos įmonei, kuri savo veiklą pradėjo vėliau nei daugelis savo žymiai didesnių konkurentų, „WebHostingPad“ labai greitai įsipareigojo rinkai kaip tikra prieglobos įmonė. Ilinojuje, Čikagoje įsikūrusi įmonė savo veiklą pradėjo 2005 m., O dabar 2015 m. Priglobta daugiau nei 200 000 domenų visame pasaulyje.

Pigių hostingas

Neribotas pralaidumas

Neribota vieta diske

99% Uptime garantija

30 dienų pinigų grąžinimo garantija

WHP pripažįstami kaip vieni pigiausių prieglobos sprendimų pramonėje, daugiausia dėmesio skiriant individualiems tinklalapių entuziastams, taip pat mažų ir vidutinių įmonių savininkams..
Palaikydami daugiau nei 200 scenarijų, „WebHostingPad“ klientai turi prieigą prie kiekvienos populiariosios technologijos, apimančios „WordPress“, „Drupal“, „Joomla“, „Magento“, „osCommerce“ ir dar keletą kitų..

Jie siūlo planus, kuriuos sudaro nemokami priedai kaip kreditai „Adwords“, „Facebook“ ir „Yahoo“ bei „Bing“, taip pat „WordPress“ tinklaraščių įrankiai ir nemokamas „geltonųjų puslapių“ verslo sąrašas. Jei manote, kad tai neprilygsta kitiems hostingo sprendimams, tada jūsų nuomonė gali būti patikrinta sužinojus daugybę apdovanojimų, kuriuos jie gavo iš „WebHost Magazine“, „Best Hosting Top 10“, „Buy-Hostingas“ ir „Web Hosting Geeks“, jei norite paminėti keletą. Turint tokią pagrindą, suprantama, kad „WebHostingPad“ teigia, kad žiniatinklio prieglobos platforma yra be vargo ir prieinama kaina..

Prieglobos ypatybės

Jei kurį laiką domėjotės interneto priegloba, tada jums nebus paslaptis, kad ne visos įmonės yra lygios ir ne visi pasiūlymai yra supakuoti taip, kad atitiktų mūsų verslo poreikius. Tai reiškia, kad turi būti priimti sprendimai ir turime būti atrankūs, kad išvengtume išgalvotų pasiūlymų, kurie žada pateikti viską, ko mes norime, bet ne tai, ko mums iš tikrųjų reikia.

Pernelyg dažnai rinkoje dominuoja mažesnės, kartais praktiškesnės žiniatinklio prieglobos įmonės, kurių didesnė konkurencija. Daugelis naujų svetainių savininkų yra linkę sekti minią žinomiems teikėjams, nežinodami apie savo galimybes pasirinkti kompaktiškesnį prieglobos sprendimą su galimai perspektyvesniais planais pagal mažesnę kainą. Viena iš tokių platformų yra „WebHostingPad“ – įmonė, skirta sportuoti biudžetą tausojantį prekės ženklą, atėmus brangių varpų ir švilpukų fanfarą..

Žiniatinklio prieglobos ypatybės

Siūlomi 2 bendrojo prieglobos planai, kurie abu yra su nemokama sąranka. Bendrovei taikoma speciali 1,99 USD kaina už jų pagrindinį „Power Plan“ prieglobą, tačiau galite pastebėti, kad tai užrakins jus 3 metų sutarčiai. „Power Plan Plus“ prieglobos galimybė mažiausiai 4 metams siūloma už 3,99 USD. Abiejų planų kainos padidėja trumpiau, tačiau už mažiau nei 4 USD per metus už pagrindinį pasiūlymą yra mažai galimybių skųstis.

Štai ką galite pasiūlyti;

Galios planas – neribota erdvė, domenai, el. Pašto paskyros ir „MySQL“ duomenų bazės. Yra neišmatuotas pralaidumas, prieiga prie svetainės statistikos, „debesies linux“, apsauga nuo šlamšto, saugos nuskaitymas, tinkinami klaidų puslapiai, vieno žingsnio „Softaculous“ programinės įrangos diegimo programa ir „cPanel“ – visiškas svetainės valdymas.

„Power Plan Plus“ – kaip aukščiau, įskaitant išplėstinę statistiką, saugos nuskaitymą ir šlamšto filtrą, taip pat verslo katalogų sąrašą, SSL apsaugą ir SSH, kad būtų galima atlikti patobulintus žiniatinklio failų pakeitimus. Abu planai suteikia prieigą prie nemokamos svetainių kūrimo priemonės, kurioje yra daugiau nei 100 šablonų, skirtų pritaikyti unikalius dizainus, formas, svečių knygas, internetinę el. Prekybos parduotuvę ir dar daugiau. Taip pat yra galimybė įsigyti pasirinktinę svetainę, tačiau jums reikės kreiptis į juos dėl kainos pasiūlymo, atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Jei ieškote žymiai tobulesnių funkcijų, kurios yra kitų žinomiausių prieglobos paslaugų teikėjų kuokšteliniai elementai, greičiausiai jų čia nerasite. Bendra „WebHostingPad“ siūloma priemonė yra labiau „nesmagi“ įvairovė, nors tai atsveria jos paprastumas dėl naudojimo ir poveikio klubo kišenėms..

Tačiau „WebHostingPad“ bendradarbiauja su „VPSDepot“, kad per VPS prieglobos platformą vartotojams pristatytų papildomą pritaikymą ir mastelį. Jie siūlo 3 VPS planai, pradedant nuo 19,95 USD per mėnesį, pradedantiesiems – 34,95 USD per mėnesį, o profesionaliems – 34,95 USD per mėnesį, o „premium“ klientams, turintiems dideles ar elektroninės komercijos verslo svetaines.

Štai kaip jie atrodo;

Pradedantysis – 20 GB vietos diske, 100 GB pralaidumo, 1 GB atminties ir dedikuoto IP adreso, nemokama sąranka, mėnesio, ketvirčio ir pusmečio mokėjimo galimybės.

Profesionalus – kaip aukščiau, turint 80 GB vietos, neribotą pralaidumą kiekvieną mėnesį, 2 GB atminties ir skirtų IP adresų.

Premija – kaip aukščiau, su 160 GB vietos, 4 GB atminties ir 3 specialiaisiais IP adresais.

Tu turėsi 30 dienų pinigų grąžinimo garantija nustatyti, ar jus tenkina bendro naudojimo „WebhostingPads“ paslaugos; tokiu atveju jums bus grąžinta suma, jei atšauksite per tą laikotarpį. Grąžinamos sumos už VPS gali sustoti po 5 dienų, bet pirmiausia pasidomėkite jų palaikymu. Net nebandykite grąžinti pinigų, jei po to nusprendėte perkelti savo verslą kitur. Iš tikrųjų, jei jūs perkeliate savo verslą pas šį paslaugų teikėją, jie padės nemokamai perduoti svetainę, tačiau tai taikoma tik failams ir duomenų bazėms, kurių sąskaitos perkėlimo dydis yra 2 GB ar mažiau.

Uptime & Spektaklis

Serverių patikimumas yra stabilus, kai garantuojamas 99,99 proc. Veikimo laikas, ir vartotojai gyrė įkėlimą kaip greitesnį nei kitų platformų. Tai gali būti dėl to, kad trūksta išgalvotų priedų. Bet kokiu atveju, jei jūsų svetainė rodoma greitai, mažai tikėtina, kad skųsitės, nepaisant priežasties.

„WebHostingPad“ duomenų centras yra saugus ir apsaugotas dvigubuose RAID serveriuose ir reikalauja, kad jis užtikrintų nepertraukiamą maitinimą, ugnies slopinimą, ŠVOK ventiliaciją ir tinklo ryšį. Priimančioji šalis teigia, kad klientams už bet kokį prastovą bus atlyginta proporcingai. Jų duomenų centre kiekvieną savaitę atliekama atsarginė kopija, kuri yra ne tik atsarginės atsarginės priemonės, kurias jie teikia jūsų svetainėms.

Pagalba klientams

Jei jums reikia susisiekti su „WebHostingPad“ palaikymo komanda, galite pasirinkti el. Paštą, tiesioginius pokalbius ir visą parą veikiantį nemokamą telefono palaikymą. Techninė komanda yra labai pajėgi, nors yra buvę skundų dėl lėtesnio laukimo laiko, jei pateiksite palaikymo bilietą, kurį turėsite padaryti, jei jūsų problemą reikės paaukštinti iki aukštesnio lygio nei to, ką galima sutvarkyti telefonu. Jie taip pat turi labai padorią žinių bazę už jūsų mokamą kainą, nors suprantama, kad ji nėra tokia išsami, kaip tos, kurios priklauso didesniems rinkos žaidėjams. Vis dėlto daugumą jums reikalingų atsakymų rasite ten, jei skirsite laiko paieškoms.

Vienas iš pagrindinių palaikymo pranašumų, ypač pradedantiesiems svetainių savininkams, yra 30 minučių konsultacija, kurią vykdo vienas iš komandos ekspertų žiniatinklio valdytojų. Žiniatinklio palaikymo šaltinis užtikrins, kad jūsų svetainė veikia tiesiogiai ir veikia sklandžiai, ir padės iškilus klausimams ar problemoms, kad jus paleistų labai greitai. Jūs netgi galite paprašyti jų pagalbos pateikdami pirmąjį paieškos variklio sąrašą ir gauti naudingų atsiliepimų apie jūsų svetainės sąranką. Ši pagalba yra neįkainojama, jei tik pradedate. Taip pat galite neatsilikti nuo pakeitimų, atnaujinimų ar problemų naudodamiesi priimančiojo kompiuterio pagrįstai aktyviu „Facebook“ puslapiu.

Apie interneto prieglobos bloką

Ar žinojai, kad žiniatinklio prieglobos blokas pradėtas kurti dar 2005 m., Yra Ilinojaus valstijoje, Čikagoje ir yra žiniatinklio priegloba daugiau nei 150 000 svetainių.

Šaltinis: webhostingpad.com/about-us

Žiniatinklio prieglobos „Twitter“

Žiniatinklio prieglobos patarimai

Drįstu teigti, kad tai pigiausias kada nors turėjęs žiniatinklio prieglobą. Tinka mano poreikiams, nes gavau ribotą biudžetą („Yvonne“ – 2015 m. Balandžio 25 d.)

Pigiausias visų laikų internetinis priegloba, nekreipkite dėmesio į padidintą / kryžminį pardavimą ir šie vaikinai nebus sumušti dėl kainos (Lee – 2014 m. Birželio 23 d.)

Mano vestuvių tinklaraščiui reikėjo labai pigaus biudžeto, o interneto prieglobos blokas man buvo puikus. („Karen“ – 2014 m. Balandžio 23 d.)

Aš nelabai žinau apie kompiuterius, bet man pavyko susikurti savo tinklaraštį. Kai turiu techninę pagalbą, darbuotojai man padeda. (Lou – 2014 m. Sausio 12 d.)

Vidutinis WebHostingPad.com įvertinimas yra

4,5 iš 5.
Remiantis 4 apžvalgomis.

Žiniatinklio prieglobos planai & Kainodara

Žiniatinklio prieglobos bloko Nr. 1 tikslas yra pateikti galingus interneto prieglobos sprendimus už labai prieinamą kainą.

WHP bendrojo prieglobos paketas

 • Nuo 1,99 USD per mėnesį
 • Neribota vietos diske
 • Neribotas mėnesio pralaidumas
 • Neribotas „Addon“ domenų skaičius
 • Neribotas subdomenų skaičius
 • Nemokamas domenas su 1 metų priegloba
 • Nemokamas scenarijaus diegimas vienu spustelėjimu
 • Nemokama svetainių kūrimo programinė įranga
 • 24/7 palaikymas

Registracija dabar – nerizikinga – 90 dienų pinigų grąžinimo garantija

„WebHostingPad“ apžvalgos suvestinė

Taigi, ar žiniatinklio prieglobos blokas yra geras?

GERA: Kaina – ypač pigi interneto priegloba. Nemokamas domeno vardas. Komplektuota su įtrauktomis funkcijomis.

NEMOKAMAI: kartais palaikymas yra šiek tiek lėtas. Serveris yra šiek tiek lėtas.

Nors „WebHostingPad“ gali būti ne pats didžiausias ar geriausias siūlomų prieglobos paslaugų teikėjas, jie nesistengia taip įsitvirtinti rinkoje. Jų tikslinė grupė yra pradedantiesiems ir vidutinio dydžio žiniatinklio valdytojams, kurie vertina nepaprastą įrankių, kurie atlieka darbą, kainą. Nors kainos gali būti žemos, būtų klaidinga supainioti tą pigų pasiūlymą, o ne tokį, koks yra; sandorio vertė.

Per daug naujų žiniatinklio valdytojų įsitraukia į tai, kad perka hostingą, kuriame yra priedų ir premijų, kurių ne tik nereikia, bet jie net nesupranta. Patarimas čia nėra bėgti, kol tu negali vaikščioti. Skirkite laiko įvertindami, ko jums iš tikrųjų reikia jūsų svetainės verslui, ir pagalvokite apie daug ką apeinantį vien todėl, kad nėra išgalvotos grafikos su įtikinamu techniniu žargonu. „WebHostingPad“ pažangias funkcijas, kuriomis niekada nenaudosite, pakeičia pažadėtu dėl patikimumo, todėl tai yra vertingas pasiūlymas dėl pagrindinių paslaugų už neįtikėtiną kainą..

Apžvalga „WebHostingPad“ pateikė Hostingas Karalystė. Paskutinį kartą atnaujinta 2015 m. Lapkričio 4 d.

Pradinis ›Atsiliepimai› Žiniatinklio prieglobos peržiūra

„WebHostingPad“ apžvalgos suvestinė

Taigi, ar žiniatinklio prieglobos blokas yra geras?

GERA: Kaina – ypač pigi interneto priegloba. Nemokamas domeno vardas. Komplektuota su įtrauktomis funkcijomis.

NEMOKAMAI: kartais palaikymas yra šiek tiek lėtas. Serveris yra šiek tiek lėtas.

Nors „WebHostingPad“ gali būti ne pats didžiausias ar geriausias siūlomų prieglobos paslaugų teikėjas, jie nesistengia taip įsitvirtinti rinkoje. Jų tikslinė grupė yra pradedantiesiems ir vidutinio dydžio žiniatinklio valdytojams, kurie vertina nepaprastą įrankių, kurie atlieka darbą, kainą. Nors kainos gali būti žemos, būtų klaidinga supainioti tą pigų pasiūlymą, o ne tokį, koks yra; sandorio vertė.

Per daug naujų žiniatinklio valdytojų įsitraukia į tai, kad perka hostingą, kuriame yra priedų ir premijų, kurių ne tik nereikia, bet jie net nesupranta. Patarimas čia nėra bėgti, kol tu negali vaikščioti. Skirkite laiko įvertindami, ko jums iš tikrųjų reikia jūsų svetainės verslui, ir pagalvokite apie daug ką apeinantį vien todėl, kad nėra išgalvotos grafikos su įtikinamu techniniu žargonu. „WebHostingPad“ pažangias funkcijas, kuriomis niekada nenaudosite, pakeičia pažadėtu dėl patikimumo, todėl tai yra vertingas pasiūlymas dėl pagrindinių paslaugų už neįtikėtiną kainą..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map