ביקורות על DigitalOcean: אחת מהחברות הגדולות מבוססות הענן

DigitalOceans שירותי אירוח בענן למפתחים. התשתית שלהם ניתנת להרחבה וניתן להשתמש בה לפיתוח יישומים ו- אתרים בקלות ובמהירות.


החברה הוקמה בשנת 2011 על ידי מויסיי ובן אורצקי. החברה ממוקמת בעיר ניו יורק.

DigitalOcean זכתה לשבחי הביקורת בשבע שנות פעילותה.

Netcraft הגדירה אותה כענן הצומח במהירות שירותי אירוח בשנת 2013. זה הציב אותו מעל שירותי האינטרנט של אמזון!

בשנה שלאחר מכן, Netcraft ציינה את DigitalOcean כחברת האירוח השלישית בגודלה בשוק. המימון של IA Ventures, Crunchfund ו- Techstars תמך ב- DigitalOcean מאז הקמתה.

ניתן לספק את הגודל של השירותים ש- DigitalOcean מספק לצרכים של מפתחים שונים, בין אם הם אינדיבידואליים או ארגוניים.

החברה מציעה רמות שונות של אירוח מבוסס ענן. מוצרי האירוח המוצעים משתנים בהתאם לנפח וצרכי ​​האחסון שלך. תוכניות חיוב מתרחשות על בסיס שעתי או חודשי. הרמה שבחרת תתאים לכמות שטח הדיסק, מעבדי הליבה, הזיכרון ומגבלת ההעברה הכוללת בתוכנית שלך.

למפתחים המשתמשים ב- DigitalOcean יש אפשרות ליצור שרתים וירטואליים המכונים “טיפות” תוך שניות ספורות. טיפות אלו מעניקות למפתחים גישה לשורש ויכולת לבחור את מערכת ההפעלה שלך ולהתאים אישית את השרת שלך.

ביקורות דיגיטליות ותמיכה בלקוחות

מקלדת עם נתוני אירוח אתרים

כמו רוב החברות כיום, בעיות התמיכה של DigitalOcean נפתרות באמצעות מערכת כרטיסים. אתה יכול לסמן את הבעיה שלך “קריטית” כדי לקבל תשומת לב מיידית. כרגע אין תמיכה בטלפון או בצ’אט חי.

המטרה של DigitalOcean היא לאפשר למשתמשים שלהם להיות עצמאים בכל הקשור להפעלת השרתים שלהם. במקום לעזור ללקוחות בכל שלב של דרך, המטרה שלהם היא לצייד אותם בכל הכלים והמיומנויות הדרושים לפתרון בעיות בעצמם. לכן הם מתמקדים יותר בתמיכה ובתיעוד קהילתי מאשר בשירות לקוחות מסורתי, אחד על אחד.

באתר האינטרנט שלה תמצאו תיעוד נרחב, כמו מדריך “תחילת העבודה”, קטע של שאלות נפוצות, ובסיס ידע..

באמצעות התיעוד שלמעלה, קהילת DigitalOcean מציעה אמצעים שבהם הקהילה יכולה לתמוך בעצמה. יוצרי DigitalOcean מתכוונים שהפלטפורמה הזו תשמש את הלקוחות שלהם כדי לעזור זה לזה.

קהילת DigitalOcean מאפשרת למשתמשים ליצור קשר זה עם זה ולהציע את השקפותיהם וחוויותיהם לתמיכה. למשתמשים יש את היכולת ליצור פרופילים ייחודיים ולתעד את הנושאים האחרונים, להגיב על הדרכות, לשאול שאלות ולספק תשובות לשאלות ולשתף פרויקטים של API.

צוות DigitalOcean ממתן את הקהילה ועונה על שאלות בסעיף השאלה והתשובה שלה.

סקירה דיגיטלית של תכונות

כשירות אירוח אתרים מבוסס ענן, DigitalOcean מאפשר למפתחים ליצור מגוון מוצרים, כולל:

אפליקציות אינטרנט

באמצעות DigitalOcean אתה יכול לבנות את אפליקציית הנייד או האינטרנט שלך באמצעות אפשרויות אחסון ומחשוב שונות. יש לך גם את הבחירה שלך בכלים לתזמור ותצורה.

בינה מלאכותית ולמידה מכונה

באמצעות DigitalOcean, אתה יכול לפרוס את למידת המכונה שלך או אפליקציית AI לנתח ולעבד כמויות עצומות של נתונים באמצעות ממשק ה- API של DigitalOcean ומכונות וירטואליות מבוססות כונן מוצק.

הם מציעים שירותים שיעזרו לך באחסון נתונים, עיבוד מבוזר, מדידת מדדים והמחשת נתונים.

אתרי אינטרנט

כמובן שחברת אירוח יכולה לארח אתרים. DigitalOcean מאפשר לך ליצור ו לנהל בלוגים, אתרים ודפי אינטרנט סטטיים עם ממשק ה- API הפשוט שלהם או לוח הבקרה הקל לשימוש. על פי החברה, לכל הדפים זמן uptime של 99.9%.

אתה יכול להשתמש ב- DigitalOcean כדי לנהל גיבויים ו- DNS דרך לוח הבקרה. זה מועיל למפתחים הזקוקים לשליטה מוחלטת בזמן שהם בונים את המיקרו-אתרים שלהם, דפי השיווק ודפי אינטרנט סטטיים אחרים.

DigitalOcean הופכת את רוחם של ניהול אתרים עבור לקוחות. סוכנויות, יועצים וחנויות פיתוח יכולות להפיץ מספר אתרים לכל טיפה, לנהל טיפות דרך ממשק ה- API או לוח הבקרה, ולהתמודד עם גישה לחשבונות וחיוב באמצעות חשבונות צוות..

כלים למפתחים

בשרתים של DigitalOcean, אתה יכול להפוך את בדיקת הקוד שלך לאוטומטית. שימוש בכלים כמו טראוויס סי, ג’ינקינס CI ו- Drone, אתה יכול לפרוס טיפות תוך שניות ולהפעיל CI לסביבות שלך. לא בטוחים באילו כלים להשתמש? תיהנו איתם בנוח על ידי הגדרת סביבות בדיקה בהתאמה אישית באמצעות ה- API הפשוט שלהם.

באמצעות כלי ניטור מקיפים תוכלו לקבל תובנה חשובה לגבי ביצועי האפליקציה שלכם.

הדמיית קוד פתוח כמו נגיוס, גרפנה וזאביקס משיגים זאת בקלות. באמצעות ה- API שלהם, באפשרותך להוסיף גם צמתי ניטור נוספים. כשאתה נאמן למודל הענן הניתן להרחבה, אתה תמיד יכול להגדיל את המשאבים כשאתה ממשיך לצמוח.

אתה יכול אפילו לארח מאגרי קוד פרטיים באופן עצמאי ולהקים מבני בקרה עבור git בעזרת כלים כמו GitLab. על ידי שימוש באפליקציית Git Lab בלחיצה אחת, תוכלו להתחיל תוך פחות מששים שניות.

ביקורות ותמחור של DigitalOcean

DigitalOcean במסך מחשב

התוכניות הפופולריות ביותר של DigitalOcean עולות 5 $, 10 $ ו- 20 $ לחודש. שטח הדיסק נע בין 20GB ל- 40GB ואילו רוחב הפס נע בין 2TB ל- 3TB.

במחיר כל כך סביר, קל לראות מדוע הם הפכו במהרה לשחקן מרכזי בתחום אירוח הענן.

DigitalOcean שיתף בשמחה כי למעלה מ -150,000 עסקים משתמשים כיום בפלטפורמה שלהם. חלק מהלקוחות הבולטים ביותר שלהם כוללים אפליקציות פופולריות לשכירת עוזרים TaskRabbit ומנהל מאגרי Git מבוסס אינטרנט מבוסס Git Lab.

אוואן טהלר, מנהל הטכנולוגיה ב- TaskRabbit אומר כי החברה שלו משתמשת ב”מתקן שיוך פיזי “לרוב עסקיה. עם זאת, הוא מוסיף, “הם מעריכים את הענן בשל רבגוניותו לפעמים שקוראים להתפתחות ספונטנית.” הוא גם מוצא ש- DigitalOcean הוא “מועיל לפיקוח על הייצור מחוץ לאתר.”

DigitalOcean יש בשפע. רבים מהם חיוביים, חלקם לא.

דבר אחד בטוח – רוב מוחץ של מומחי התעשייה המאומתים ממליצים על DigitalOcean.

כשאתה מחשיב ש- DigitalOcean מיועד למשתמשים המספקים מאוד את עצמך, סביר להניח כי מי שאינו בקיא בתהליך הקמה ותחזוקה של שרת אינטרנט יתקשה..

וכאשר הם נתקלים בבעיות, הם ללא ספק יחפשו את תמיכת הלקוחות. כאשר הם מוצאים כי התמיכה שונה ממה שהם מצפים, הם מתוסכלים וזועקים, “החברה הזו נוראית!”

תיאוריה זו מאומתת על ידי העובדה שלמרות שרוב המומחים בתעשייה נותנים לשירות סקירה העולה על 8 או 9 כוכבים בסך הכל, בעוד שרוב ביקורות המשתמשים השליליות מציינות שירות לקוחות או נושא אקראי שאינו קשור לשום דבר בשליטתו הישירה של DigitalOcean עצמה.

עם עובדות חשובות אלה בראש, בואו נסקור כמה ביקורות DigitalOcean.

ביקורות שליליות דיגיטליות

אלכסנדר מורין מקנדה מתאר את DigitalOcean כ”שירות הגרוע ביותר אי פעם “. אדם זה לא הציע פרטים רבים מלבד העובדה שהוא לא הצליח לבטל את הרשמתו.

ג’וש ס ‘מאמריקה אומר שהחברה לקחה את הכסף שלהם “ורצה איתם.” לטענת ג’וש, הוא שילם 10 דולר כדי ליצור חשבון שפרסם “בבדיקה” במשך שבועיים שלמים.

לאחר יצירת כרטיס תמיכה, נאמר לו שלא ניתן לעשות דבר. לאחר שסירב לספק החזר, ג’וש מנסה להפוך את החיוב בחשבון PayPal שלו.

Fortty Zaoldyeck מגרמניה כותב בסקירתו DigitalOcean כי תמיכת הלקוחות שלהם אינה “קיימת”.

תלונות אחרות מהמשתמשים כוללות שרתי שרתים ותמיכת לקוחות לא מספקת. משתמש אחד אומר שהשרת שלהם ירד ואובונטו התרסקה, ואז תמיכה הייתה רק תשובה בתגובות בהברה אחת..

נראה כי כמה תלונות אינדיסינקרטיות בכך שלא נראה שיש תלונות דומות.

לדוגמה, משתמש שמתלונן על החשבונית שלו שמפנה אותם לדף אינטרנט לא רלוונטי, אולי נתקל בבעיה לא קשורה. בכל מקרה, המשתמש הביע את תסכולו מהחברה וטוען שהוא מחפש אלטרנטיבה.

ביקורות חיוביות של DigitalOcean

שון מקיאון מאמריקה מכנה את DigitalOcean “אחת מחברות האירוח הטובות ביותר” בהן השתמש אי פעם. הוא מציין כי השירותים שלהם מגיעים למחיר הוגן מעבר לכך שהם אמינים וקלים לשימוש.

במהלך תקופתו כלקוח DigitalOcean, שון חווה הפסקת חשמל אחת בלבד – הפסקת פסק זמן שנמסרה לו ארבעה ימים מראש בגלל תחזוקה שוטפת..

M.K. מגרמניה טוענת שהכל עבד בקלות וכי הממשק ידידותי למשתמש. משתמש זה גם מציין כי החברה מספקת שפע של משאבים על כל הדברים הקשורים לשרתי לינוקס.

סקירה זו של DigitalOcean מעניינת במיוחד בהתחשב בכך שהמשתמש נגמר אשראי בשלב מסוים. במקום לעצור את השירות באופן מיידי, כמו שרוב הספקים היו עושים, הוא קיבל הודעה בדוא”ל וראה את היתרה שלו מתחת לאפס.

פטריק בל מצרפת אומר שלא היו לו בעיות עם DigitalOcean מלבד תוספי וורדפרס (שאינם באחריות הספק). הוא לא יכול לדבר עם תמיכת הלקוחות שלהם מכיוון שהוא אפילו לא היה צריך להשתמש בזה.

לדברי פטריק, המחיר שווה את זה. גם גורמים שאינם גורואים יכולים להתמודד עם שרת כזה, הוא אומר (עם זאת, אחרים עשויים לא להסכים).

ביקורות מומלצות דיגיטליות

אתר DigitalOcean

כמו בכל נושא שקשור לטכנולוגיה, המקורות שהם ככל הנראה אמינים ואמינים (נעדרים ניגודי אינטרסים) הם מומחים בתעשייה.

מומחה בשם עידן קוגן העניק לשירות דירוג 9.6 בסך הכל. בסקירה זו של DigitalOcean, הסוקר מדגיש את עסקאות המחיר הנהדרות שמציעה החברה.

חברת אירוח זו יכולה לענות על צרכיהם של אתרים קטנים ובינוניים ללא בעיה, הוא אומר. הוא ממליץ על השירות לכל מי שעוסק באירוח ענן (אנו מניחים שהוא מתכוון לאלה המתחדשים באירוח מבוסס ענן, ולא לאלה המתחדשים באירוח אתרים בכלל)..

באלה קרישאן מ- Nailartdesigns20.com קובעת כי DigitalOcean הוא נהדר עבור מפתחים ואף טוב יותר עבור אירוח VPS. לדבריה, היא החלה ללמוד שרתי לינוקס בשירותם כשהיא משתמשת בו כדי לארח את אתרי האינטרנט שלה. היא גם מציינת את המחיר שווה לכל נפש.

הדירוג שלה: 5 מתוך 5.

Kostas Sinakidis מ- Corplace.com אומר שהשירות “כל כך גדול שאתה לא יכול לדמיין.”

השירות איפשר לצוות הפיתוח שלו להתקין פורטל לקוחות באמצעות טיפה. ההדרכות והתמיכה הוכחו כמועילות.

עם זאת, הוא נתן רק שלושה כוכבים עבור הערך של “זמן פעולה”. הוא מזהיר בעלי אתרים גדולים יותר בנושא זה. סקרנים, בהתחשב באתרים כמו TaskRabbit הם ככל הנראה גדולים מאוד וקיבלו ביקורות חיוביות.

הדירוג שלו: 4.5 מתוך 5.

שלבי בריניגר (שום אתר או חברה לא צוינו) אומר שיצירה וניהול של VPS מרובים היא “קלה” באמצעות הממשק DigitalOcean.

בכל הנוגע לביצועים, השימוש ב- SSDs הופך את הכל ל”מהיר בטירוף “.

זו עשויה להיות הסקירה הטובה ביותר מכולם, בהתחשב בכך ששלי כולל את ההצהרה המכריעה הבאה בסוף:

כל עוד אתה “יודע לנהל את שרת Linux שלך”, DigitalOcean הוא ספק האירוח הטוב ביותר הקיים במחיר המשתלם ביותר..

הדירוג שלה: חמש מתוך חמש.

בסך הכל, יהיה לכם קשה למצוא סקירת מומחה יחידה תחת ארבעה כוכבים (עבור סולמות דירוג חמישה כוכבים) או שמונה כוכבים (עבור סולמות דירוג של עשרה כוכבים).

בנוסף לסקירות DigitalOcean מומחים אלה, ניתן למצוא כמה סיפורי לקוחות מצליחים באתר DigitalOcean. מייסדי כמה חברות ואפליקציות מקוונות בולטות משתמשים בשירות והשאירו ביקורות – כולן חיוביות.

סיכום ביקורות על DigitalOcean

DigitalOcean

לסיכום, נראה כי הטוב עולה על הרע כשמדובר DigitalOcean.

העובדה שכל כך הרבה חברות בעלות מוניטין משתמשים בשירות מדברת נפחים.

בתור אחד משירותי אירוח אתרים מבוססי ענן הגדולים בעולם, ביקורות DigitalOcean הן כל כך מצויות עד שבוודאי יש כאן שליליות. כאמור, הרוב המכריע של השליליות ההיא נובע מחוסר ניסיון של משתמשים יותר מכל דבר אחר.

אנחנו אוהדים ובהחלט ממליצים על DigitalOcean. ישנם מומחים, כמו שלבי בריניגר, אפילו אומרים שהם מתקשים לבקר כל ביקורת על ביקורות DigitalOcean שלהם.

אם אתה מחפש ספק אירוח אתרים איכותי מבוסס ענן, שקול את DigitalOcean. רק וודא שאתה יכול להתמודד עם הדרישות של הפעלת שרת ענן מבוסס Linux שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map