DigitalOcean pārskati: viens no lielākajiem mākoņdatošanas uzņēmumiem

DigitalOceans mākoņa mitināšanas pakalpojumi izstrādātājiem. Viņu infrastruktūra ir pielāgojama, un to var izmantot, lai izstrādātu lietojumprogrammas un vietnēs ar vieglumu un ātrumu.


Uzņēmuma, kuru 2011. gadā dibināja Moisejs un Bens Uretskis, galvenā mītne atrodas Ņujorkā.

DigitalOcean saņēmis kritisku atzinību savos septiņos darbības gados.

Netcraft to nosauca par visstraujāk augošo mākoni mitināšanas pakalpojumi 2013. gadā. Tas to ievietoja virs Amazon Web Services!

Nākamajā gadā Netcraft atzīmēja DigitalOcean par 3. lielāko hostinga uzņēmumu tirgū. IA Ventures, Crunchfund un Techstars finansējums ir atbalstījis DigitalOcean kopš tā pirmsākumiem.

Pakalpojumus, kurus sniedz DigitalOcean, var pielāgot dažādi izstrādātāji, neatkarīgi no tā, vai tie ir individuāli vai uzņēmumi.

Uzņēmums piedāvā dažāda līmeņa mākoņa līmeņa hostingu. Piedāvātie mitināšanas produkti atšķiras atkarībā no apjoma un uzglabāšanas vajadzībām. Norēķinu plāni notiek katru stundu vai mēnesi. Jūsu izvēlētais līmenis atbildīs diska vietas apjomam, galvenajiem procesoriem, atmiņai un pārsūtīšanas ierobežojumam, ko ietver jūsu plāns.

Izstrādātājiem, kas izmanto DigitalOcean, dažu sekunžu laikā ir iespēja izveidot virtuālus serverus, kas tiek dēvēti par “pilieniem”. Šie pilieni izstrādātājiem nodrošina root piekļuvi un iespēju izvēlēties operētājsistēmu un pielāgot serveri.

DigitalOcean atsauksmes un klientu atbalsts

tastatūra ar tīmekļa mitināšanas datiem

Tāpat kā vairums uzņēmumu šodien, DigitalOcean atbalsta problēmas tiek atrisinātas, izmantojot biļešu sistēmu. Varat atzīmēt savu problēmu kā “kritisku”, lai saņemtu tūlītēju uzmanību. Pašlaik nav pieejams neviens tālrunis vai tiešraides tērzēšanas atbalsts.

DigitalOcean mērķis ir dot iespēju lietotājiem būt pašpietiekamiem, strādājot ar saviem serveriem. Tā vietā, lai palīdzētu klientiem ik uz soļa, viņu mērķis ir aprīkot viņus ar visiem rīkiem un prasmēm, kas nepieciešami problēmu patstāvīgai risināšanai. Tāpēc viņi vairāk koncentrējas uz sabiedrības atbalstu un dokumentēšanu, nevis uz tradicionālajiem, viens pret vienu klientu apkalpošanu.

Viņu vietnē atradīsit plašu dokumentāciju, piemēram, “darba sākšanas” rokasgrāmatu, bieži uzdoto jautājumu sadaļu un zināšanu bāzi..

Izmantojot iepriekšminēto dokumentāciju, DigitalOcean kopiena piedāvā līdzekļus, ar kuriem kopiena var sevi uzturēt. DigitalOcean veidotāji plāno šo platformu izmantot saviem klientiem, lai palīdzētu viens otram.

Kopiena DigitalOcean ļauj lietotājiem mijiedarboties savā starpā un piedāvāt atbalstu viedoklim un pieredzei. Lietotājiem ir iespēja izveidot unikālus profilus un atbalstīt tēmas, komentēt apmācības, uzdot jautājumus un sniegt atbildes uz jautājumiem, kā arī dalīties ar API projektiem..

DigitalOcean darbinieki regulē kopienu un atbild uz jautājumiem tās jautājumu un atbilžu sadaļā.

Funkcijas DigitalOcean pārskats

Kā mākoņdatošanas tīmekļa mitināšanas pakalpojums DigitalOcean ļauj izstrādātājiem izveidot dažādus produktus, tostarp:

Web lietotnes

Izmantojot DigitalOcean, varat izveidot savu mobilo vai tīmekļa lietotni, izmantojot dažādas glabāšanas un skaitļošanas iespējas. Jums ir arī izvēles rīki orķestrēšanai un konfigurēšanai.

Mākslīgais intelekts un mašīnmācība

Izmantojot DigitalOcean, jūs varat izvietot mašīnu apguvi vai AI lietotne analizēt un apstrādāt milzīgu datu daudzumu, izmantojot DigitalOcean API un uz cietvielu disku balstītas virtuālās mašīnas.

Viņi piedāvā pakalpojumus, kas jums palīdzēs ar datu glabāšanu, izplatītu apstrādi, mērīšanas metriku un datu vizualizāciju.

Vietnes

Protams, mitināšanas uzņēmums var mitināt vietnes. DigitalOcean ļauj jums izveidot un pārvaldīt emuārus, vietnes un statiskās tīmekļa lapas ar savu vienkāršo API vai ērti lietojamo vadības paneli. Saskaņā ar uzņēmuma datiem, visām lapām ir 99,9% uptime.

Varat izmantot DigitalOcean, lai pārvaldītu dublējumus un DNS, izmantojot vadības paneli. Tas ir izdevīgi izstrādātājiem, kuriem nepieciešama pilnīga kontrole, veidojot savus mikrolietus, mārketinga lapas un citas statiskas tīmekļa lapas.

DigitalOcean padara klientu vietņu pārvaldību vieglu. Aģentūras, konsultanti un attīstības veikali var izplatīt vairākas vietnes pa vienai pilieniņai, pārvaldīt pilienus, izmantojot API vai vadības paneli, un tikt galā ar piekļuvi kontam un rēķiniem, izmantojot komandas kontus.

Izstrādātāju rīki

DigitalOcean serveros varat automatizēt koda pārbaudi. Izmantojot tādus rīkus kā Travis CI, Jenkins CI un Drone, dažās sekundēs varat izvietot pilienus un palaist CI savai videi. Vai nezināt, kādus rīkus lietot? Izmēģiniet tos, iestatot pielāgotas testēšanas vides, izmantojot vienkāršo API.

Izmantojot visaptverošus uzraudzības rīkus, jūs varat iegūt vērtīgu ieskatu savas lietotnes darbībā.

Atvērtā pirmkoda vizualizācija, piemēram, Nagios, Grafana un Zabbix, to viegli veic. Izmantojot viņu API, varat pievienot arī papildu uzraudzības mezglus. Paliekot uzticamiem pielāgojamiem mākoņu modelim, turpinot augt, jūs vienmēr varat palielināt resursus.

Jūs pat varat patstāvīgi mitināt privāto kodu krātuves un izveidot vadības struktūras GIT, izmantojot tādus rīkus kā GitLab. Izmantojot viena klikšķa lietotni Git Lab, jūs varat sākt darbu mazāk nekā sešdesmit sekunžu laikā.

DigitalOcean atsauksmes un cenas

DigitalOcean datora ekrānā

Populārākie DigitalOcean plāni maksā 5 USD, 10 USD un 20 USD mēnesī. Vietas diskā ir no 20 GB līdz 40 GB, bet joslas platums ir no 2 TB līdz 3 TB.

Par tik pieņemamu cenu ir viegli saprast, kāpēc viņi ātri ir kļuvuši par galveno spēlētāju mākonis mitināšanas telpā.

DigitalOcean ar prieku dalījās, ka šobrīd viņu platformu izmanto vairāk nekā 150 000 uzņēmumu. Daži no viņu ievērojamākajiem klientiem ir populārā palīgu pieņemšanas lietotne TaskRabbit un tīmekļa Git krātuves pārvaldnieks Git Lab.

Evan Tahler, TaskRabbit tehnoloģiju direktors saka, ka viņa uzņēmums lielāko daļu biznesa izmanto “fiziskas izvietošanas iespēju”. Bet viņš piebilst: “Viņi vērtē mākoni par tā daudzpusību brīžos, kad nepieciešama spontāna attīstība.” Viņš arī uzskata, ka DigitalOcean ir “noderīgs ražošanas uzraudzībai ārpus uzņēmuma teritorijas”.

DigitalOcean ir daudz. Daudzi no viņiem ir pozitīvi, citi nē.

Viena lieta ir skaidra – pārliecināts vairākums pārbaudītu nozares ekspertu iesaka DigitalOcean.

Ja uzskatāt, ka DigitalOcean ir izveidots ļoti pašpietiekamiem lietotājiem, ir saprotams, ka tiem, kas nav pazīstami ar tīmekļa servera izveidošanas un uzturēšanas procesu, būs grūtības.

Un, saskaroties ar problēmām, viņi, bez šaubām, meklēs klientu atbalstu. Kad viņi atrod šo atbalstu atšķirīgu no tā, ko viņi sagaida, viņi kļūst neapmierināti un kliedz: “Šis uzņēmums ir briesmīgs!”

Šo teoriju apstiprina fakts, ka, lai gan vairums nozares ekspertu sniedz pakalpojumam pārskatu, kas kopumā pārsniedz 8 vai 9 zvaigznes, turpretī lielākajā daļā negatīvo lietotāju atsauksmju tiek minēts vai nu klientu apkalpošanas pakalpojums, vai izlases veida problēma, kas nav saistīta ar kaut ko tiešā DigitalOcean kontrolē. pati.

Paturot prātā šos svarīgos faktus, apskatīsim dažus DigitalOcean pārskatus.

Negatīvas DigitalOcean atsauksmes

Aleksandrs Morins no Kanādas DigitalOcean raksturo kā “visu laiku sliktāko pakalpojumu”. Šī persona nepiedāvāja neko citu kā faktu, izņemot to, ka viņi nespēja atcelt savu reģistrāciju.

Džošs S. no Amerikas saka, ka uzņēmums paņēma viņu naudu “un brauca ar to”. Pēc Džoša teiktā, viņš samaksāja 10 ASV dolārus, lai izveidotu kontu, kura likvidācija tika “pārskatīta” divas veselas nedēļas.

Pēc atbalsta biļetes izveidošanas viņam teica, ka neko nevar izdarīt. Pēc atteikuma sniegt atmaksu Džošs mēģina mainīt maksājumu no sava PayPal konta.

Četrdesmit Zaoldjecki no Vācijas savā DigitalOcean pārskatā raksta, ka viņu klientu atbalsts “neeksistē”.

Dažas citas lietotāju sūdzības ir saistītas ar serveru nedarbošanos un nepietiekamu klientu atbalstu. Viens lietotājs saka, ka viņu serveris nogāzās un Ubuntu avarēja. Šajā laikā atbalsts atbildētu tikai ar vienas zilbes atbildēm..

Šķiet, ka dažas sūdzības ir savdabīgas, jo šķiet, ka nav nekādu līdzīgu sūdzību.

Piemēram, lietotājam, kurš sūdzas par savu rēķinu, novirzot viņu uz neatbilstošu vietni, iespējams, ir radušās nesaistītas problēmas. Jebkurā gadījumā lietotājs pauda neapmierinātību ar uzņēmumu un apgalvo, ka meklē alternatīvu.

Pozitīvas DigitalOcean atsauksmes

Šons Makkevens no Amerikas DigitalOcean sauc par “vienu no labākajiem hostinga uzņēmumiem”, ko viņš jebkad ir izmantojis. Viņš norāda, ka viņu pakalpojumi ir par taisnīgu cenu, turklāt tie ir uzticami un viegli lietojami.

Laikā, kad viņš bija DigitalOcean klients, Šons ir pieredzējis tikai vienu darbības pārtraukumu – pārtraukumu, par kuru viņam tika paziņots četras dienas iepriekš kārtējās tehniskās apkopes dēļ..

M.K. no Vācijas apgalvo, ka viss darbojies viegli un ka saskarne ir lietotājam draudzīga. Šis lietotājs arī atzīmē, ka uzņēmums nodrošina pārpilnību resursu par visām lietām, kas saistītas ar Linux serveriem.

Šis DigitalOcean pārskats ir īpaši interesants, ņemot vērā to, ka vienā brīdī lietotājam beidzās kredīts. Tā vietā, lai nekavējoties apturētu pakalpojumu, kā to darītu vairums pakalpojumu sniedzēju, viņš saņēma e-pasta paziņojumu un redzēja, ka viņa bilance nokrītas zem nulles.

Patriks Bells no Francijas saka, ka viņam nav bijušas citas problēmas ar DigitalOcean, izņemot WordPress spraudņus (par kuriem pakalpojuma sniedzējs nav atbildīgs). Viņš nevar runāt ar viņu klientu atbalstu, jo viņam tas pat nav bijis jāizmanto.

Pēc Patrika teiktā, cena ir tā vērta. Viņš saka, ka pat ne guru var rīkoties ar tādu serveri kā šis (citi tomēr var nepiekrist).

Ekspertu DigitalOcean atsauksmes

DigitalOcean vietne

Tāpat kā ar tehnoloģijām saistītie avoti, visticamāk, ir ticami un uzticami (ja nav interešu konfliktu) ir nozares eksperti..

Eksperts Idans Kogens sniedza pakalpojumam kopējo vērtējumu 9,6. Šajā DigitalOcean pārskatā recenzents izceļ lieliskos cenu piedāvājumus, ko piedāvā uzņēmums.

Šis hostinga uzņēmums bez problēmām var apmierināt mazo un vidējo vietņu vajadzības, viņš saka. Viņš iesaka pakalpojumu ikvienam, kurš vēl ir izmantojis mākoņa mitināšanu (mēs pieņemam, ka viņš nozīmē tos, kuri ir īpaši jauni mākoņu balstītā mitināšanā, nevis tos, kuri Web hostinga jomā ir jauni).

Bala Krishan no Nailartdesigns20.com paziņo, ka DigitalOcean ir lieliski piemērots izstrādātājiem un vēl labāk – VPS mitināšanai. Viņa saka, ka viņa ir sākusi apgūt Linux serverus ar viņu pakalpojumiem, jo ​​viņa to izmanto savu vietņu mitināšanai. Viņa arī atzīmē pieejamo cenu.

Viņas vērtējums: 5 no 5.

Kostas Sinakidis no Corplace.com saka, ka pakalpojums ir “tik lielisks, ko nevarat iedomāties”.

Pakalpojums ļāva viņa attīstības komandai uzstādīt klientu portālu, izmantojot pilienu. Pamācības un atbalsts izrādījās noderīgi.

Tomēr viņš deva tikai trīs zvaigznes par “uptime” metriku. Viņš par šo jautājumu brīdina lielāku vietņu īpašniekus. Interesanti, ņemot vērā tādas vietnes kā TaskRabbit, domājams, ir ļoti lielas, un tās ir sniegušas pozitīvas atsauksmes.

Viņa vērtējums: 4,5 no 5.

Shelby Brinegar (nav norādīta neviena vietne vai uzņēmums) saka, ka vairāku VPS izveidošana un pārvaldīšana ir “vienkārša”, izmantojot DigitalOcean interfeisu.

Kas attiecas uz veiktspēju, tad SSD izmantošana padara visu “ārkārtīgi ātru”.

Šis varētu būt labākais pārskats no visiem, ņemot vērā, ka Šelbijs beigās satur šādu būtisku paziņojumu:

Kamēr jūs “zināt, kā pārvaldīt savu Linux serveri”, DigitalOcean ir labākais hostinga pakalpojumu sniedzējs, kas pieejams par vispieejamāko cenu.

Viņas vērtējums: pieci no pieciem.

Kopumā jums būs grūti atrast vienu eksperta pārskatu zem četrām zvaigznēm (piecu zvaigžņu novērtējuma skalai) vai astoņām zvaigznēm (desmit zvaigžņu novērtējuma skalai)..

Papildus šīm ekspertu DigitalOcean atsauksmēm DigitalOcean vietnē var atrast vairākus veiksmīgu klientu stāstus. Dažu ievērojamu tiešsaistes uzņēmumu un lietotņu dibinātāji izmanto šo pakalpojumu un ir iesnieguši atsauksmes – visi tie ir pozitīvi.

DigitalOcean pārskatu kopsavilkums

DigitalOcean

Rezumējot, šķiet, ka labais atsver slikto DigitalOcean.

Fakts, ka pakalpojumu izmanto tik daudz cienījamu uzņēmumu, runā daudz.

Digitālie okeāni, kas ir viens no lielākajiem mākoņdatošanas tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, ir tik plaši izplatīti, ka tas noteikti ir negatīvs. Kā jau iepriekš tika atzīmēts, lielākais šīs negatīvisma cēlonis ir lietotāja nepieredzēšana vairāk nekā jebkas cits.

Mēs esam DigitalOcean fani un noteikti iesakām. Daži eksperti, piemēram, Shelby Brinegar, pat saka, ka viņiem ir grūti nākt klajā ar jebkādu kritiku par viņu DigitalOcean pārskatiem.

Ja jūs meklējat kvalitatīvu mākoņdatošanas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, apsveriet iespēju DigitalOcean. Tikai pārliecinieties, ka spējat izpildīt prasības, kas saistītas ar sava Linux bāzes mākoņa servera vadīšanu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map