Огляди DigitalOcean: одна з найбільших хмарних компаній

DigitalOceans послуги хмарного хостингу для розробників. Їх інфраструктура є масштабованою і може бути використана для розробки програм та веб-сайти з легкістю та швидкістю.


Компанія заснована в 2011 році Мойсеєм та Бену Урецьким, штаб-квартира якої знаходиться в Нью-Йорку.

DigitalOcean отримав високу оцінку за свої сім років роботи.

Netcraft назвав його одним з найбільш швидко зростаючих хмар послуги хостингу у 2013 році. Це поставило її вище веб-служб Amazon!

Наступного року Netcraft відзначив DigitalOcean 3-ю найбільшою хостинговою компанією на ринку. Фінансування від IA Ventures, Crunchfund та Techstars підтримує DigitalOcean з моменту створення.

Послуги, які надає DigitalOcean, можна масштабувати для потреб різні розробники, незалежно від того, будь вони фізичні чи підприємницькі.

Компанія пропонує різні рівні хмарного хостингу. Пропоновані хостинг-продукти відрізняються залежно від обсягу та потреб у сховищі. Планові рахунки відбуваються щогодини або щомісяця. Вибраний рівень буде відповідати кількості дискового простору, основних процесорів, пам’яті та ліміту передачі, який включає ваш план.

Розробники, що використовують DigitalOcean, мають можливість створювати віртуальні сервери, що називаються “крапельками” за лічені секунди. Ці краплі дають розробникам доступ до кореневого доступу та можливість вибору вашої операційної системи та налаштування вашого сервера.

Відгуки та підтримка користувачів DigitalOcean

клавіатура з даними веб-хостингу

Як і більшість компаній сьогодні, питання підтримки DigitalOcean вирішуються через систему квитків. Ви можете позначити свою проблему як критичну, щоб негайно звернути увагу. Наразі немає підтримки для телефону чи чату наживо.

Мета DigitalOcean – дати можливість своїм користувачам бути самодостатніми, коли справа стосується роботи власних серверів. Замість того, щоб допомагати клієнтам на кожному кроці, їх мета – оснастити їх усіма інструментами та навичками, необхідними для самостійного вирішення проблем. Тому вони зосереджуються більше на підтримці та документації громади, ніж на традиційному індивідуальному обслуговуванні клієнтів.

На їхньому веб-сайті ви знайдете обширну документацію, таку як посібник із початку роботи, розділ із часто заданими питаннями та база знань.

Завдяки вищенаведеній документації DigitalOcean Community пропонує засоби, завдяки яким громада може підтримувати себе. Творці DigitalOcean мають намір цю платформу використовувати для своїх клієнтів, щоб допомогти один одному.

Спільнота DigitalOcean дозволяє користувачам взаємодіяти між собою та пропонувати свої погляди та досвід для підтримки. Користувачі мають можливість створювати унікальні профілі та оновлювати теми, коментувати навчальні посібники, задавати питання та надавати відповіді на запитання та ділитися проектами API.

Співробітники DigitalOcean модерують співтовариство та відповідають на запитання у розділі запитань та відповідей.

Огляд функцій DigitalOcean

Як хмарний сервіс веб-хостингу, DigitalOcean дозволяє розробникам створювати різноманітні продукти, включаючи:

Веб-програми

Використовуючи DigitalOcean, ви можете створювати свій мобільний або веб-додаток, використовуючи різні варіанти зберігання та обчислення. У вас також є вибір інструментів для оркестрації та конфігурації.

Штучний інтелект та машинне навчання

Використовуючи DigitalOcean, ви можете розгорнути машинне навчання або AI додаток аналізувати та обробляти величезну кількість даних за допомогою API DigitalOcean та віртуальних машин на основі твердотілого диска.

Вони пропонують послуги, які допоможуть вам зберігати дані, розподіляти обробку, вимірювати показники та візуалізацію даних.

Веб-сайти

Звичайно, хостинг-компанія може розміщувати веб-сайти. DigitalOcean дозволяє створювати і керувати блогами, веб-сайти та статичні веб-сторінки з їх простим API або простою у використанні панеллю управління. За даними компанії, всі сторінки мають 99,9% часу роботи.

Ви можете використовувати DigitalOcean для управління резервними копіями та DNS через панель управління. Це вигідно для розробників, які потребують тотального контролю під час створення своїх мікросайтів, маркетингових сторінок та інших статичних веб-сторінок.

DigitalOcean з легкістю робить керування веб-сайтами для клієнтів. Агенції, консультанти та магазини розробки можуть розповсюджувати декілька сайтів за краплю, керувати краплями через API або панель управління, а також здійснювати доступ до облікових записів та виставлення рахунків за допомогою облікових записів команди.

Інструменти для розробників

На серверах DigitalOcean ви можете автоматизувати тестування свого коду. Використовуючи такі інструменти Тревіс CI, Jenkins CI та Drone, ви можете розгорнути крапельки за лічені секунди та запустити CI для свого середовища. Не знаєте, які інструменти використовувати? Будьте комфортні з ними, налаштувавши на замовлення тестові середовища за допомогою їх простого API.

Використовуючи всебічні засоби моніторингу, ви можете отримати цінну інформацію про ефективність свого додатка.

Візуалізація з відкритим кодом, наприклад, Nagios, Grafana та Zabbix, досягає цього легко. Використовуючи їх API, ви також можете додати додаткові вузли моніторингу. Залишаючись вірним масштабованій хмарній моделі, ви завжди можете збільшувати ресурси, продовжуючи зростати.

Ви навіть можете самостійно розміщувати приватні сховища коду та встановлювати структури управління для git, використовуючи такі інструменти, як GitLab. За допомогою програми Git Lab одним клацанням миші ви можете розпочати роботу за шістдесят секунд.

Відгуки та ціни DigitalOcean

DigitalOcean в екрані комп'ютера

Найпопулярніші плани DigitalOcean коштують 5, 10 і 20 доларів на місяць. Місце на диску становить від 20 ГБ до 40 ГБ, тоді як пропускна здатність становить від 2 ТБ до 3 ТБ.

За такою доступною ціною легко зрозуміти, чому вони швидко стали головним гравцем у хмарному просторі хостингу.

DigitalOcean із задоволенням поділився тим, що наразі понад 150 000 підприємств використовують свою платформу. Деякі їх найпомітніші клієнти включають популярний додаток для найму помічників TaskRabbit та веб-менеджер репозиторію Git Git Lab.

Еван Талер, директор із технологій TaskRabbit, каже, що його компанія використовує «фізичну колокацію» для більшої частини свого бізнесу. Але він додає: “Вони цінують хмару за її універсальність часом, що вимагає спонтанного розвитку”. Він також вважає, що DigitalOcean є «корисним для моніторингу виробництва за межами місця».

DigitalOcean є в достатку. Багато з них є позитивними, деякі – ні.

Одне напевне – переважна більшість перевірених фахівців галузі рекомендують DigitalOcean.

Якщо ви вважаєте, що DigitalOcean створений для користувачів, які не мають достатньої самодостатності, то, без сумніву, у тих, хто не знайомий з процесом створення та підтримки веб-сервера, виникнуть труднощі.

І коли вони зіткнуться з проблемами, вони, безперечно, звернуться за підтримкою клієнтів. Коли вони вважають, що підтримка відрізняється від очікуваної, вони засмучуються і кричать: “Ця компанія жахлива!”

Ця теорія підтверджується тим, що хоча більшість експертів галузі дають послугу оглядам загалом понад 8 або 9 зірок, тоді як більшість негативних відгуків користувачів цитують або обслуговування клієнтів, або випадкову проблему, не пов’язану з чим-небудь під безпосереднім контролем DigitalOcean себе.

Маючи на увазі ці важливі факти, давайте розглянемо кілька оглядів DigitalOcean.

Негативні відгуки DigitalOcean

Олександр Морін з Канади описує DigitalOcean як “найгіршу службу за всю історію”. Ця особа не запропонувала багато деталей, крім того, що вони не змогли скасувати реєстрацію.

Джош С. з Америки каже, що компанія взяла їх гроші “і побігла з ними”. За словами Джоша, він заплатив 10 доларів, щоб створити обліковий запис, який закінчувався “переглядом” протягом двох цілих тижнів.

Після створення квитка на підтримку йому сказали, що нічого не можна зробити. Після відмови у наданні відшкодування Джош намагається повернути плату за свій рахунок PayPal.

У своєму огляді DigitalOcean Німеччина Fortty Zaoldyeck пише, що їхня підтримка клієнтів “відсутня”.

Деякі інші скарги користувачів стосуються відключення серверів та недостатньої підтримки клієнтів. Один користувач каже, що їхній сервер зійшов з ладу, і Ubuntu вийшов з ладу, і тоді підтримка відповіла б лише у відповідях з одним складом..

Кілька скарг здаються ідіосинкратичними в тому, що подібних скарг не існує.

Наприклад, у користувача, який скаржиться на рахунок-фактуру, перенаправляючи їх на неактуальну веб-сторінку, можливо, виникли непов’язані проблеми. У будь-якому випадку, користувач висловив розчарування в компанії і стверджує, що шукає альтернативу.

Позитивні відгуки DigitalOcean

Шон МакКаун з Америки називає DigitalOcean «однією з найкращих хостингових компаній», яку він коли-небудь використовував. Він зазначає, що їхні послуги є надійними та зручними у користуванні.

За час свого існування як замовник DigitalOcean, Шон пережив лише один випадок – відмову, про яку він був повідомлений за чотири дні до цього через звичайне обслуговування.

М.К. з Німеччини стверджує, що все працювало легко і що інтерфейс зручний. Цей користувач також зазначає, що компанія надає велику кількість ресурсів про всі речі, пов’язані з серверами Linux.

Цей огляд DigitalOcean особливо цікавий, враховуючи, що користувачеві не вистачало кредитів в один момент. Замість того, щоб негайно зупинити послугу, як це робило більшість провайдерів, він отримав повідомлення електронною поштою і побачив, що його сальдо опуститься нижче нуля.

Патрік Белл з Франції каже, що не мав жодних проблем із DigitalOcean, крім плагінів WordPress (які не відповідальність постачальника). Він не може розмовляти з їхньою службою підтримки, тому що йому навіть не довелося ним користуватися.

За словами Патріка, ціна того вартує. Навіть негури можуть впоратися з таким сервером, як він каже (інші можуть погодитися, однак).

Відгуки експертів DigitalOcean

Веб-сайт DigitalOcean

Як і у випадку, що стосується будь-яких технологій, джерела, найбільш вірогідні та надійні (відсутні будь-які конфлікти інтересів), – це галузеві експерти.

Експерт на ім’я Ідан Коген дав службі 9,6 рейтингу. У цьому огляді DigitalOcean рецензент виділяє чудові цінові пропозиції, пропоновані компанією.

Ця хостинг-компанія може без проблем задовольнити потреби невеликих та середніх веб-сайтів, говорить він. Він рекомендує послугу будь-кому, хто не користується хмарним хостингом (ми припускаємо, що він має на увазі тих, хто спеціально не знайомий із хмарним хостингом, а не тих, хто взагалі не цікавий для веб-хостингу).

Бала Кришан з Nailartdesigns20.com зазначає, що DigitalOcean чудово підходить для розробників, а ще краще для хостингу VPS. Каже, вона почала вивчати сервери Linux за допомогою їх сервісу, оскільки вона використовує його для розміщення своїх веб-сайтів. Вона також відзначає доступну ціну.

Її рейтинг: 5 з 5.

Костас Сінакідіс з Corplace.com каже, що послуга “така велика, що ви не можете собі уявити”.

Служба дозволила його команді розробників встановити клієнтський портал за допомогою крапельки. Підручники та підтримка виявилися корисними.

Однак він дав лише три зірки для показника “безперервного часу”. Він попереджає власників великих веб-сайтів про це питання. Цікаво, враховуючи такі сайти, як TaskRabbit, імовірно, дуже багато і вони дали позитивні відгуки.

Його рейтинг: 4,5 з 5.

Шелбі Брінегар (не вказано веб-сайт чи компанію) говорить, що створити та керувати декількома VPS “просто” за допомогою інтерфейсу DigitalOcean.

Що стосується продуктивності, використання SSD-дисків робить все “шалено швидким”.

Це, можливо, найкращий огляд з усіх, враховуючи, що Шелбі в кінці кінців включає наступне вирішальне твердження:

Поки ви «знаєте, як керувати власним сервером Linux», DigitalOcean – найкращий хостинг-провайдер, доступний за найбільш доступною ціною.

Її рейтинг: п’ять з п’яти.

Загалом, вам буде важко знайти єдиний огляд експертів під чотирма зірками (для п’ятизіркових шкал рейтингу) або восьми зірок (для десятизіркових шкал оцінок).

Окрім цих експертних відгуків DigitalOcean, на веб-сайті DigitalOcean можна знайти кілька успішних історій клієнтів. Засновники деяких помітних інтернет-компаній та додатків користуються послугою та залишили відгуки – усі вони позитивні.

Підсумок відгуків DigitalOcean

DigitalOcean

Підсумовуючи це, добре, що здається, переважає погане, коли йдеться DigitalOcean.

Той факт, що так багато авторитетних компаній користується послугою, говорить багато.

Одним з найбільших хмарних сервісів веб-хостингу в світі, огляди DigitalOcean настільки всюдисущі, що там, мабуть, є певний негатив. Як було зазначено раніше, переважна більшість цього негативу випливає з досвіду користувача більше, ніж будь-чого іншого.

Ми шанувальники і, безумовно, рекомендуємо DigitalOcean. Деякі експерти, як, наприклад, Шелбі Брінегар, навіть кажуть, що у них виникають проблеми з критикою щодо їх відгуків DigitalOcean.

Якщо ви шукаєте якісного хмарного постачальника веб-хостингу, розгляньте DigitalOcean. Просто переконайтеся, що ви можете впоратися з потребами запуску власного хмарного сервера на базі Linux.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map