Apie ką sukurti svetainę?

Kai reikia pradėti kurti svetainę, rasti temą ar idėją gali būti labai sunku – ir net tada, kai sugalvojai keletą idėjų, kaip žinoti, ar tavo svetainės idėja iš tikrųjų yra gera?


apie ką sukurti svetainę

>> Norėdami atsisiųsti PDF failą, spustelėkite čia <<

Galų gale, aš tikiu, kad jūs sutiksite, kad nėra prasmės kurti svetainę, kurioje domėsis patarlė vienas vyras ir jo šuo!

Jei radote save stengiamės sugalvoti temą ar idėją kitai jūsų svetainei tada laikas pradėti domėtis.

Pradėkite svetainę apie tai, kas jums patinka

Daugelis žmonių nusprendžia įkurti svetainę apie tai, kas jie yra susidomėjęs – ir aistrų sąrašo užrašymas tikrai gali būti geras atspirties taškas.

Ar jūsų aistra yra sodininkystė arba alpinizmas, pagrįsti savo svetainę aplink jums artimą dalyką gali būti gera idėja tiek, kiek ji bus lengva išlikti motyvuotam ją plėtoti per ilgą laiką.

Be to, yra tikimybė, kad esate jau ketini turėti gerų žinių apie šią temą, todėl naujo turinio idėjos turėtų būti gana nesudėtingos. Jau turėtumėte būti suderinti su tuo, kas yra toje pačioje rinkoje, ir potemėmis, kurios jūsų auditorijai bus įdomios.

Tačiau kyla problemų pradedant svetainę vien todėl, kad esate aistringas šia tema – ir tai yra, kad jūs ne visada žinote, ar joje yra tinkama rinka.

Jei jūsų aistra yra golfas, tada tai gali būti gera idėja, bet kaip būtų, jei jūsų aistra yra bambos pūkelių rinkimas? Taip, man sakė, kad toks pomėgis iš tikrųjų egzistuoja, bet kiek daug kitų žmonių dalijasi jūsų pomėgiu?

Pradėkite svetainę apie tai, kas uždirbs pinigų

Jei norite užsidirbti pinigų iš savo svetainės, tada yra dvigubai svarbu išsiaiškinti galimas nišas ir pasirinkti tą, kuri turi didelę rinką ir gerą pelno potencialą.

Jei ieškote idėjų, pradėkite nuo partnerių tinklo „Clickbank“ ir peržiūrėkite kategorijas jų rinkoje. Ten yra daug temų, tačiau paprastai viskas, kas susiję su pinigais, sveikata ar gerove, yra „visžalis“.

Kitas, ir jūs galbūt apie tai negalvojote, pasižiūrėkite į žurnalų stendas savo vietinėje parduotuvėje ir stebėkite siūlomus dalykus. Jei yra žurnalas, apimantis šią temą, tai gali būti pelninga tema.

Taip pat pažiūrėkite į žurnalo nugarėlę ir pažiūrėkite į įmones, kurios reklamuoja numerį. Sveika reklama paprastai rodo pelno potencialą.

Jei vis dar svarstote idėjas, pasidomėkite „Google“ tendencijos išsiaiškinti, kokius dalykus žmonės šiuo metu kalba. Dabartinės tendencijos gali būti potencialus aukso kasynas, tačiau nepamirškite pagalvoti ir apie tai, kaip ilgainiui gali būti įgyvendinamos kai kurios iš šių idėjų.

Sukelkite savo idėjas kartu ir priimkite sprendimą

Tikimės, kad iki šiol sugeneravote keletą galimų idėjų, tačiau ar jos yra geros? Norėdami sužinoti, eikite į „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė. Šis naudingas įrankis visų pirma skirtas žmonėms, vykdantiems „AdWords“ kampanijas, tačiau jame pateikiama labai naudingos informacijos apie mėnesio paieškos apimtį (žmonių, ieškančių tam tikro raktinio žodžio, skaičiaus).

Įveskite kai kuriuos raktinius žodžius, susijusius su trumpajame sąraše esančiais dalykais / nišomis, ir sužinokite, kiek kiekvienos iš jų ieškoma. Jūs turėtumėte sugebėti apytiksliai įvertinti, koks yra populiarus ir potencialiai pelningas tam tikras dalykas.

Naudingi ištekliai

http://fatmumslim.com.au/sweet-ideas-50-things-to-blog-about/

http://chrisbrogan.com/100-blog-topics-i-hope-you-write/

http://chrisbrogan.com/100-blog-topics/

http://www.molly-greene.com/101-blog-topic-ideas/

http://fizzle.co/sparkline/81-blog-topic-ideas

http://www.copyblogger.com/brainstorm-blog-topics/

Dienoraščio tema & Turinio generatoriai

http://www.hubspot.com/blog-topic-generator

http://www.portent.com/tools/title-maker/

http://ideas.contentforest.com/

Interneto svetainė & Dienoraščio idėjų generatoriai

http://www.businessnewsdaily.com/3253-business-idea-generator.html

http://www.kickmeta.com/

http://www.mytopbusinessideas.com/online/

Dabar, kai sugalvojai puikią idėją, viskas, ką tau reikia padaryti, tai gauti domeno vardą ir prieglobą bei pradėti kurti svetainę. Jei jums reikia pagalbos kuriant tinklaraštį, peržiūrėkite mūsų pradedančiųjų vadovą čia.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map