Ieškai galingo nemokamo „WordPress“ svetainių kūrėjo? Išbandykite sluoksnius

Kai kalbama apie įrankius, leidžiančius ne kūrėjams pritaikyti savo svetainės išvaizdą, „WordPress“ vartotojai yra sugadinti dėl pasirinkimo. Yra nesuskaičiuojama daugybė papildinių ir temų, leidžiančių modifikuoti beveik kiekvieną savo svetainės aspektą. Sluoksniai yra naujausias „WordPress“ svetainės kūrėjas bloke ir yra 100% nemokamas!


„WordPress“ sluoksniai - nemokamas svetainių kūrimo įrankis

Nuo paprasto spalvų, šriftų, logotipų ir kraštinių pakeitimo iki pat pasirinktinių pranešimų ir puslapių šablonų kūrimo ir net viso savo svetainės išdėstymo ir dizaino pertvarkymo, yra įrankis, kuris gali jums padėti.

Tačiau turint tiek daug skirtingų „WordPress“ svetainių ir puslapių kūrimo įrankių, gali būti sunku žinoti, kurį pasirinkti. Vienas populiarus variantas, kuris daro didelį darbą įgalindamas ne koduotojus iš tikrųjų padaryti savo „WordPress“ svetainę savo Sluoksniai, nemokama statybininko tema iš „Obox“ temų.

Taigi, jei jūs ieškote savo būdo, kaip atlikti nedidelius ar didelius „WordPress“ svetainės pakeitimus, neliesdami kodo eilutės, tada šis „Layers“ svetainės kūrėjo vadovas parodys jums tik tai, kas įmanoma.

Kaip sluoksniai gali padėti sukurti svetainę, kurios visada norėjote

Sluoksniai galimi kaip atvirojo kodo „WordPress“ tema, kurią galima atsisiųsti nemokamai. Jei abejojate, koks naudingas galėtų būti nemokamas svetainių kūrimo įrankis, peržiūrėkite keletą iš jų demonstracines svetaines, kurios buvo sukurtos naudojant sluoksnius kad padarytumėte išlygas pailsėti.

Sluoksnių demonstracinė svetainė

Intuityvi svetainės tinkinimo priemonės sąsaja

Viena iš pagrindinių sluoksnių atrakcijų yra ta, kad ji buvo sukurta „WordPress“ būdu. Rezultatas yra tas, kad jo funkcijos ir valdymas integruotis sklandžiai su likusia svetaine. Tai verčia jaustis kaip „WordPress“ dalimi, o ne su trečiųjų šalių priedu.

Atliekant tinkinimą ir kūrybinį darbą, visi veiksmai vyksta per įmontuotą „WordPress“ temos tinkinimo priemonės sąsają. Išskyrus įprastą „WordPress“ temą, kurioje galbūt galėsite pakeisti šriftus, fono spalvas ir keletą kitų savo svetainės elementų, sluoksniai tikrai leidžia jums eiti į miestą visame jūsų svetainės dizaine..

Sluoksnių tinkinimo priemonė

Kol dirbi, gausite tiesioginę peržiūrą savo svetainės. Tai puiku, nes visas dizaino ir išdėstymo pritaikymo procesas tampa daug greitesnis ir intuityvesnis.

Pasirinktiniai valdikliai ir turinio blokai

Sluoksniai laikosi gana įprastos struktūros savo maketams: eilutės, kurias galima užpildyti valdikliais ir turinio blokais..

Sluoksnių valdikliai

Tačiau ne tik galimybę į savo pasirinktinius išdėstymus įterpti bet kurį jūsų svetainėje aktyvų valdiklį, bet ir gerą savo pasirinkimą. valdikliai ir turinio blokai.

Tai apima: kontaktinę informaciją ir žemėlapius, skaidrę ir įrašų sąrašus. Taip pat yra tinkintas turinio valdiklis, leidžiantis įterpti tekstą, vaizdus, ​​stulpelius, mygtukus ir dar daugiau tiesiai į savo maketus.

Sluoksnių kontaktinis modulis

Tada kiekvienas modulis ar valdiklis turi savo parinkčių rinkinį ir tinkinimo parametrus. Šie valdikliai leidžia lengvai pasiekti kiekvieną turinio bloką atrodyk tiksliai taip, kaip nori. Pažangesni vartotojai taip pat gali spustelėti atitinkamą mygtuką, kad būtų rodoma pagrindinė CSS. Tada šią CSS galima tiesiogiai redaguoti, kad būtų galima dar geriau valdyti.

Sluoksniai Custom CSS

Tinkinkite viską

Naudodamiesi temos pritaikymo sąsaja, galite lengvai pritaikyti beveik kiekvieną savo svetainės aspektą. Tai įtraukia visos vietos nustatymai, pvz., logotipą ir svetainės pavadinimą, naršymo meniu, kur rodyti šonines juostas ir kokius šriftus naudoti. Sluoksniai taip pat apima „Google“ šriftų integraciją, suteikiančią prieigą prie šimtų šriftų.

Sluoksniai šoninės juostos

Pakeisti antraštės išdėstymą ir nuspręsti, ar padaryti ją lipnią, ar ne, yra taip paprasta, kaip paspausti mygtuką. Poraštės sritį taip pat galima lengvai pritaikyti taip, kad joje būtų tiek valdiklio sričių, kiek jums reikia.

Puikiai tinka naujiems „WordPress“ vartotojams

Aktyvavę Sluoksnių temą savo svetainėje, jums bus pateiktas ženklas greitas pagrindinių funkcijų peržiūra statytojo, parodydamas, kaip galite pradėti kuo greičiau. Tai padeda „Sluoksnius“ padaryti puikiu pasirinkimu toms, kurios dar nėra pritaikytos svetainėms ar „WordPress“ apskritai.

Sluoksnių pradžia

Trumpi ir tikslūs vaizdo įrašai ir instrukcijos padeda greitai susipažinti su pagrindiniais sluoksnių aspektais.

Aukštos kokybės paruošti šablonai

Nors jūs galite laisvai pradėti nuo nulio ir kurti savo svetainių ir puslapių dizainus nuo pat pradžių, „Sluoksniai“ apima aukštos kokybės iš anksto sukurtų šablonų pasirinkimą. Šiuos šablonus verta naudoti, tačiau jie taip pat yra puikiai tinka pritaikyti ir naudoti kaip pagrindą jūsų svetainės dizainui.

Sluoksnių šablonai

Šiuo metu galima pasirinkti iš septynių šablonų. Tai apima kontaktinį puslapį, nukreipimo puslapį, aplanko puslapį ir keletą skirtingų pagrindinio puslapio dizainų. Kiekvieną iš jų galite pritaikyti ir pridėti savo turinį.

Stiliaus rinkiniai, plėtiniai ir temos vaikams

Sluoksnių šablonai

Be to, visų savybių, kurios atsiranda naudojant „Sluoksnius“, yra nemažai galimi aukščiausios kokybės priedai. Jie dažniausiai būna: stiliaus slidės, vaiko temos, ir plėtiniai.

Vaikų temos yra iš anksto sukurti šablonai arba temos, leidžiančios greitai pritaikyti naują dizainą jūsų „Sluoksnių“ tinklalapyje. Tada galėsite laisvai pritaikyti vaiko temą naudodami Sluoksnių funkcionalumą.

Sluoksnių vaiko tema

Kita vertus, stiliaus rinkiniai yra: stiliaus ir maketo parametrų kolekcija, kartu su demonstraciniu turiniu. Šiuos stiliaus rinkinius galima atsisiųsti ir pritaikyti jūsų svetainėje.

Sluoksnių vartotojai gali susikurti savo stiliaus apipavidalinimus arba skinas ir paskirstyti juos naudoti kitose svetainėse, kuriose veikia Sluoksniai. Tai ne tik reiškia, kad galite naudoti stiliaus rinkinius, kuriuos sukūrė kiti dizaineriai, bet ir šią funkciją galite naudoti norėdami lengvai pakartotinai naudoti savo kūrybą kitose svetainėse, kuriose dirbate..

Sluoksnių plėtiniai leidžia įterpti daugiau turinio į savo maketus. Kai kurie plėtinių tipo pavyzdžiai prieinamos kainos yra: kainų lentelės, diagramos ir grafikai, el. prekybos turinys, skaidrės ir dar daugiau.

Nors šie priedai yra aukščiausios kokybės atnaujinimai, „Layers“ vis dar puikiai veikia be jų. Tačiau jei norite sutaupyti laiko arba į savo svetainę įtraukti naują funkciją, turite galimybę tai padaryti pagal savo sąlygas.

Pirmasis mobilusis dizainas

Svetainė, kurią kuriate naudodami sluoksnius, bus visiškai patogi mobiliesiems. Nesvarbu, kokiu įrenginiu lankytojai pasiekia jūsų svetainę, jiems neturėtų kilti problemų žiūrint jūsų turinį. Sluoksniai buvo pirmiausia sukūrė mobilųjį, prieš išplėsdami, kad apimtų didesnius planšetinių kompiuterių, nešiojamųjų kompiuterių ir darbalaukio ekranus.

Sluoksniai reaguoja į mobilųjį telefoną

Dabar, kai „Google“ vertina svetaines pagal tai, kaip jos yra patogios mobiliesiems, nusprendžiant, kur jas reitinguoti savo paieškos sistemos rezultatų puslapiuose, niekada nebuvo svarbu užtikrinti, kad jūsų svetainė reaguotų į visas galimybes.

„WordPress“ sluoksniai: galutinės mintys

Tiesa, kad sluoksniuose gali būti ne tiek daug funkcijų ar parametrų, kiek pažangiausių „WordPress“ „premium“ puslapių kūrimo įrankių. Vis dėlto, tai geriau nei daugybė varžybų – net mokamos parinktys – ir kiekvienam labai lengva tinkinti pridedamus šablonus arba sukurti savo svetainės dizainą nuo nulio.

Patogi vartotojui sąsaja kartu su įspūdingu valdymu, kurį suteikiate daugeliui vizualinių jūsų svetainės aspektų, dirba kartu Sluoksniuoja labai rekomenduojamą „WordPress“ svetainių kūrimo įrankį, kuris tiesiog taip pat būna laisvas.

Išbandykite sluoksnius dabar

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map