Kaip nemokamai išlyginti savo “WordPress” svetainę naudojant SumoMe

Ar žinojai, kad yra nemokamas įrankių rinkinys kurį galite įtraukti į savo „WordPress“ svetainę, kad ji taptų srautą kuriančia rinkodaros mašina? Įdiegę vieną ar daugiau šios kolekcijos įrankių, savo svetainę galėsite ne tik geriau rinkti el. Pašto adresus, bet ir efektyviau generuoti potencialius klientus ir socialines akcijas..


Ne tik tai, bet ir kitos priemonės šiame pakete suteikia jums galimybę geriau suprasti, kaip jūsų lankytojai sąveikauja su jūsų svetaine ir jo turinys. Naudodamiesi šiais įrankiais galite sužinoti, kur lankytojai spustelėja jūsų svetainę, ir taip pat, kaip toli jie slenka jūsų puslapiais.

Jei idėja optimizuoti ir atnaujinti savo „WordPress“ svetainę, kad sulaukti daugiau lankytojų ir pagerinti savo perskaičiavimo kursus, tada SumoMe įrankių rinkinys galėtų būti tik tai, ko ieškote.

suminė

Jei norėtumėte daugiau sužinoti apie šį papildinį ir kokius jo priedus būtinai turėtumėte naudoti savo svetainėje, skaitykite toliau „SumoMe“, skirto „WordPress“, vadovas.

„SumoMe“: Svarbiausi dalykai

Nors „SumoMe“ ir jo įrankius galima naudoti bet kurioje svetainėje, „WordPress“ vartotojams ypač pasisekė, nes jie tiesiog gali įdiekite nemokamą pagrindinį papildinį, tada suaktyvinkite atskiras programas ar modulius, kuriuos jie nori naudoti.

Programos ar įrankiai, kurie sudaro „SumoMe“ paketą, yra nuolat atnaujinami ir pridedami. Tačiau rašymo metu yra devynios nemokamos galimybės, įskaitant:

 • Sąrašo sudarytojas: iššokančio el. Pašto pasirinkimo forma
 • Slinkimo dėžutė: skaidrių formos el. Pašto forma
 • Išmanioji juosta: antraštės juostos pranešimų juosta su pasirenkama el. Pašto pasirinkimo forma
 • Dalytis: socialinės žiniasklaidos bendrinimo mygtukai
 • „Image Sharer“: vaizdams būdingi socialinio bendrinimo mygtukai
 • Paryškinimas: sukurkite dalijamas teksto citatas
 • Turinio analizė: peržiūrėkite, kiek skaitytojai slenka puslapiais
 • Šilumos žemėlapiai: sužinokite, kur lankytojai spustelėja realiuoju laiku
 • Kontaktinė forma: rinkite skaitytojų pranešimus, naudodamiesi integruota apsauga nuo šlamšto

Svarbiausi „SumoMe“ yra el. Pašto informacinių biuletenių augimo įrankiai. Tai apima „List Builder“ ir „Scroll Box“ programas. Šių įrankių galima rasti kitur, tačiau dažnai pasitaiko brangių priedų, tokių kaip „OptinMonster“. Dėl to „SumoMe“ ir jo galimybė į savo svetainę pridėti iššokančiąją švieslentę arba el. Pašto skaidrių pasirinkimo formas nemokamai labai patrauklus.

„SumoMe“ sąrašų kūrėjas

el. pašto iššokančios formos aktyvikliai yra labai pažengę, o tai puiku. Tai reiškia, kad, atsižvelgiant į pasirinktus nustatymus, formos nebus rodomos iki tobulo momento. Tai padės jums surinkti kuo daugiau prisiregistravimų iš savo skaitytojų, jų nepagąsdindami.

Jei norite išplėsti savo el. Pašto sąrašą ir paversti savo vienkartinius lankytojus abonentais, su kuriais galite susisiekti bet kuriuo metu, „List Builder“ modulis yra efektyvus ir naudingas nemokamas būdas pridėti iššokančias pasirenkamąsias formas į „WordPress“ svetainę.

Nors svarbu plėsti savo el. Pašto abonentų sąrašą, įsitikinkite, kad jūsų svetainė veikia kaip efektyvus tikslų konvertavimo aparatas galbūt dar svarbesnis. Dėl to „Content Analytics“ ir „Heat Maps“ programos taip pat tampa labai patrauklios.

Pridėti „SumoMe“ turinio analizę

Turinio analizės programa tiksliai parodys kiek toli slenka lankytojai žemyn kiekvieno iš jūsų svetainės puslapių. Nors galbūt norėtumėte galvoti, kad lankytojai skaito kiekvieną jūsų straipsnių žodį, didelė tikimybė, kad nemaža dalis jų apleis jūsų puslapius, kol jie nesibaigs – nesvarbu, ar jie gerai parašyti.

Labai svarbu žinoti, kur dauguma jūsų lankytojų skaito jūsų puslapiuose. Apsiginklavę šia informacija galėsite tada išdėstykite savo raginimus veikti vietose, kurios sulauks daugiausiai peržiūrų, kartu suteikdamos lankytojams galimybę perskaityti jūsų turinį prieš pateikiant pasiūlymą – ar tai yra nuoroda jūsų produktui nusipirkti, jūsų paslaugoms užsiprenumeruoti, ar koks kitas veiksmas.

SumoMe Pridėti šilumos žemėlapius

„Heat Maps“ programa suteikia jums keletą panašios informacijos, kurią norite naudoti optimizuoti savo svetainę. Galėdami lengvai pamatyti, kurias nuorodas lankytojai spustelėja, o kurių ne, galite padidinti lankytojų, kurie patenka į jūsų svarbiausius puslapius, skaičių atlikdami reikiamus pakeitimus.

Be to, naudojant šilumos žemėlapių sudarymo įrankius, visada įdomu sužinoti, kuriuos puslapio elementus lankytojai spustelėja, kurie nėra nuorodos. Pridėję nuorodas į tas sritis, kurios yra spustelėjamos, galite lengvai nukreipti daugiau lankytojų į ieškomus puslapius..

Darbo su „SumoMe“ pradžia

Nemokamą papildinį galima įdiegti tiesiai iš jūsų svetainės. Tada, kai ji bus suaktyvinta, turėsite užregistruoti savo svetainę, kad galėtumėte pretenduoti į nemokamą sąskaitą – laimei, tai užtruks tik keletą paspaudimų ir minučių jūsų laiko.

„SumoMe“ papildinys

Dabar galite naudotis savo svetainės priekiu paspauskite plūduriuojančią piktogramą norėdami peržiūrėti jums prieinamas programas ar modulius. „Sumo“ parduotuvėje programos yra suskirstytos pagal tipus, įskaitant nemokamas ir „premium“ parinktis.

„SumoMe“ parduotuvė

Tada galite pasirinkti kurias programas įgalinti savo svetainėje. Po to galite pasiekti tinkinimo parinktis, kad sukonfigūruotumėte savo svetainės programą.

Aukščiausios kokybės parinktys

Nors „SumoMe“ apima įspūdingų nemokamų įrankių rinkinį, kuris gali padidinti srautą, kurį gauna jūsų svetainė, bei padidinti jūsų el. Pašto adresų sąrašą, taip pat yra keletas prieinamų naujinių.

Nors tai yra pasirenkami priedai, verta apsvarstyti „SumoMe Starter“ atnaujinimą. Taip yra todėl, kad suteikia jums galimybę paslėpti plūduriuojančią piktogramą nuo savo lankytojų. Šis 10 USD mėnesinis mokestis taip pat suteikia prieigą prie aukščiausios kokybės el. Pašto palaikymo, jei jums kada nors prireiks pagalbos svetainėje.

Kai papildinys įrodė save ir padėjo jums išplėsti sąrašą arba sugeneruoti daugiau verslo, galite apsvarstyti galimybę atnaujinti „premium“ parinktis..

Išvada

Pranešama, kad „SumoMe“ programos yra naudojama daugiau nei 2 milijonuose svetainių, įskaitant kai kuriuos namų ūkio vardus, tokius kaip „Airbnb“ ir „Social Media Examiner“.

Tai ne tik reiškia, kad labai mažai tikėtina, kad šis produktas išnyks, bet ir tai, kad kūrėjai gali surinkti didžiulį kiekį duomenų apie tai, kaip naudojamos programos. Tai jiems nurodo, kurios formos dizainas ir mygtukų konfigūracija yra rezultatas didžiausias perskaičiavimo kursas. Tada ši informacija leidžia kūrėjams toliau tobulinti programas, kad būtų galima gauti geresnių rezultatų iš jų.

Jei ieškote būdo, kaip į savo svetainę nemokamai įtraukti labai konvertuojančias el. Pašto formas, tada „SumoMe“ programų rinkinys yra galinga parinktis, kuri laikui bėgant ir toliau tampa naudingesnė..

Sužinokite daugiau apie „SumoMe“ šiandien

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map