Kaip pagerinti savo “WordPress” svetainės saugumą neįdiegus daugiau papildinių

Nesvarbu, ar vykdote savo svetainę kaip įdomų šalutinį projektą, kaip komercinį subjektą, ar kur nors tarp jų, jos saugumas turėtų būti vienas iš svarbiausių jūsų prioritetų..


Nors yra daugybė įskiepių, skirtų pagerinti jūsų „WordPress“ svetainės saugumą, jei esate kažkas panašus į mane, jūsų svetainė tikriausiai jau gurkšnoja, atsižvelgiant į didėjančią priedų ir plėtinių biblioteką..

Kaip pagerinti savo svetainės saugumą be WP įskiepių

Taigi, jei norėtumėte sustiprinti savo „WordPress“ svetainės saugumą neįdiegus jokių papildomų „WordPress“ papildinių, tada šiame straipsnyje pateikiami keli patarimai, dėl kurių galima imtis veiksmų, kurie gali padėti jums tai padaryti.

Užtikrinkite papildinius & Temos atnaujinamos

„WordPress“ naujiniai

Pradėkime nuo pačių svarbiausių, bet galbūt svarbiausių patarimų: nuolat atnaujinkite „WordPress“ programinę įrangą, taip pat visas įdiegtas temas ir papildinius.

Kiekvienas jūsų „WordPress“ svetainėje įdiegtas papildinys ir tema yra potencialus kelias į blogo galinę dalį ir jos pagrindinį kodą bei duomenų bazę kenčiantiems nuo kenksmingų ketinimų. Tai nereiškia, kad visi papildiniai ir temos kelia pavojų saugumui, tiesiog kartais atsiranda trūkumų. Kai jie tai daro, kūrėjai siekia išspręsti šias problemas išleisdami savo kodo atnaujinimus.

Todėl įsitikinę, kad visi jūsų svetainės komponentai yra atnaujinti, galite tai padaryti puikiai sumažinkite svetainės įsilaužimo riziką per spragtelėjimą ar naudojamo temos pažeidžiamumą ar net per pačią „WordPress“ programinę įrangą.

Reguliariai prisijungę prie savo „WordPress“ svetainės administratoriaus srities, galite išlikti prieinami prieinamų naujinių. Dėl prietaisų skydelyje rodomos patogios piktogramos galite greitai pamatyti, ar yra kokių nors atnaujinimų. Dabar „WordPress“ apima net galimybė automatiškai atnaujinti save, o palikti šią funkciją įjungtą yra gera idėja daugumai vartotojų.

Sustiprinkite savo vartotojo vardą ir slaptažodį

Kitas būdas, kuriuo įsilaužėliai gali patekti į jūsų svetainę, yra atspėti jūsų vartotojo vardo ir slaptažodžio derinį. Nesvarbu, ar jie tai daro rankiniu būdu, ar naudodami programinę įrangą, kad įvestumėte kuo daugiau derinių, galite pagerinti savo „WordPress“ svetainės saugumą užtikrindami, kad jūsų pasirinktą vartotojo vardą ir slaptažodį nėra lengva atspėti.

Administratoriaus vartotojo sąskaita

Pirma vieta pradėti keičiant administratoriaus abonemento vartotojo vardą jūsų svetainei. Daugelis „WordPress“ svetainių tiesiog naudoja „admin“ kaip šios galingos paskyros, valdančios visus jūsų svetainės aspektus, naudotojo vardą. Jei jūsų svetainė naudoja šį vartotojo vardą, tada jūs įsilaužėliams suteikiate galimybę pradėti nulaužti šį derinį.

Ištrinkite administratoriaus vartotojo abonementą

Todėl yra puiki idėja pakeisti šios paskyros vartotojo vardą. Deja jūs negalite tiesiog pervardyti paskyros per vartotojo profilio ekraną. Taigi, užuot atlikęs šį pakeitimą per „WordPress“ duomenų bazę, paprasčiausias būdas yra tiesiog sukurti naują administratoriaus abonementą su neaiškesniu vartotojo vardu, o tada ištrinti pirminę administratoriaus vartotojo abonementą prisijungti prie „WordPress“ informacijos suvestinės naudojant tą sąskaitą..

Ištrinti vartotojo turinį

Ištrinant vartotojo abonementą nereikia jaudintis dėl turinio. Spustelėję naikinimo mygtuką, paprasčiausiai perduokite jį naujam vartotojui.

Naudojant saugus slaptažodis yra kitas šio proceso žingsnis. Čia svarbiausia naudoti kuo daugiau skirtingų tipų simbolių, pavyzdžiui, skaičių, raidžių ir specialiųjų simbolių. Naudodamiesi a stiprus slaptažodžių generatoriaus įrankis, galite sugalvoti keletą gana pažangių derinių, kuriuos bet kam bus sunku nulaužti. Vienintelis neigiamas dalykas yra tas, kad tokius saugius slaptažodžius sunku atsiminti; Norėdami tai išspręsti, galite apsvarstyti galimybę naudoti slaptažodžių tvarkyklę, tokią kaip „LastPass“ arba 1Pardas.

Kitas geros praktikos pavyzdys yra reguliariai peržiūrėkite ir pašalinkite bet kurios neaktyvios vartotojo paskyros jūsų svetainėje.

Neišmeskite savo vartotojo vardo

Kitas žingsnis, kurį galite žengti, yra paslėpti savo vartotojo vardą nuo lankytojų. Geriausias būdas tai padaryti yra pakeisti vartotojo profilio lauką „Rodomas vardas viešai kaip“ į kitą, išskyrus prisijungimo vardą.

Viešas vartotojo vardas

Dabar jūsų skaitytojai matys šį vardą, o ne tikrąjį vartotojo vardą, šalia kiekvieno jūsų tinklaraštyje įrašyto įrašo.

Pakeiskite „WordPress“ prisijungimo puslapio URL

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl įsilaužėliai mėgsta eiti po „WordPress“ svetaines, yra šios programinės įrangos populiarumas. Kadangi žiaurios jėgos įsilaužimas gali būti numerių žaidimas, tuo daugiau svetainių galite pulti, tuo didesnė jūsų sėkmės tikimybė.

Pagal numatytuosius nustatymus visų „WordPress“ svetainių prisijungimo puslapius galima rasti tuo pačiu URL arba adresu (http://yourdomain.com/wp-login.php). Vis dėlto prisijungimo puslapio URL keitimas galite pateikti vieną papildomą kliūtį prieš bet kokią galimą grėsmę savo svetainės saugumui. Nors šis požiūris paprastai neišvengs nuolatinio išpuolio jūsų svetainėje gali užtekti tam tikrų lankytojų, kurie uostinėja jūsų svetainę.

Nors naudojant papildinį gali padaryti „WordPress“ prisijungimo puslapio URL pakeitimo procesą gana patikimą ir suprantamą, tai padaryti rankomis neturėtų būti daugiau nei daugumai vartotojų. Šis įrašas „WordPress“ palaikymo forumuose pateikia keletą patarimų užtemdyti „WordPress“ prisijungimo puslapius be papildinio.

Saugumui orientuoto žiniatinklio prieglobos pasirinkimas

Pasirinkę savo „WordPress“ svetainės žiniatinklio prieglobą, kuri tvirtai įsipareigoja saugoti svetainę, didžiąją dalį atsakomybės galite paimti iš savo rankų, kai reikia apsaugoti jūsų svetainę..

Gera žiniatinklio priegloba gali ne tik pasirūpinti, kad „WordPress“ programinė įranga būtų atnaujinta, neleisti įsilaužėlių ir kitų grėsmių saugumui, bet taip pat gali padėti jums atkurti savo svetainę, jei kas nors nutiktų ne taip..

Nors nėra vieno atsakymo į klausimą kas yra geriausias „WordPress“ žiniatinklio priegloba, Peržiūrėję mūsų apžvalgų archyvą, galite rasti geriausią „WordPress“ svetainės pagrindinį kompiuterį jūsų poreikiams.

Išvada

Tikiuosi, kad dabar turite keletą praktinių patarimų, kuriuos galėsite pritaikyti šiandien, kad padidintumėte savo „WordPress“ svetainės saugumą..

„WordPress“ programinė įranga nėra savaime nesaugi, tačiau jos populiarumas padėjo ją padaryti patraukliu taikiniu įsilaužėliams. Tačiau atlikę šiuos veiksmus ir tampa iniciatyvesni apie savo svetainės saugumą galite likti vienu žingsniu priekyje hakerių ir priversti patekti į savo svetainę daugiau problemų nei jos verta.

Jei turite patarimų, patarimų ar klausimų, kaip pagerinti „WordPress“ svetainės saugumą, nepasikliaunant įskiepiais, prašome pasidalinti jais žemiau komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map