Pradėkite savo grožio tinklaraštį, kurio vertė mažesnė nei 100 USD – beprotiškai paprasti ir lengvi žingsniai

Grožio niša yra ir smagi, ir jaudinanti. Pramonė pati savaime yra labai dinamiška, todėl tendencijos nuolat kinta, o temos visada keičiasi.


Jei jus jaudina kosmetika, bendra sveikata, odos priežiūra, šukuosenos, grožio priemonės ir mada, tuomet galite sau leisti vietą internete su grožio tinklaraščiu.

kaip pradėti grožio tinklaraštį už mažiau nei 100 USD

Kodėl verta pradėti grožio tinklaraštį?

Jūs neprivalote turėti rašymo laipsnio ar profesinės kvalifikacijos pradėkite savo grožio tinklaraštį.

Tiesą sakant, daugelį populiariausių internetinių tinklaraščių kuria žmonės, kurie tiesiog rašo apie tai, kas juos labiausiai jaudina, ir nuolat atnaujina savo skaitytojus informatyviais ir šmaikščiais įrašais..

Turite savo tinklaraštį naudą daug. Visų pirma, jūs galite uždirbti deramas pajamas per skelbimus ir užmegzdami ryšius su grožio ir mados įmonėmis.

Taip pat galite susisiekti su grožio prekių mažmenininkais, kad galėtumėte uždirbti papildomų pajamų.

Taip pat yra daugybė grožio tinklaraštininkų, kuriems produktai yra siunčiami bandymams ir apžvalgoms, kartais net prieš tai, kai produktai pasiekia parduotuves.

Tai leidžia jums būti veikiamiems naujausiomis grožio industrijos tendencijomis – didelis privalumas, jei norite tapti autoritetu šioje nišoje.

Prieš pradėdami

Svarbu, kad smegenų šturmas vyktų iškart. Kai įkvėpimas jus užklups, atsisėskite ir nuspręskite, kokį grožio industrijos aspektą norėtumėte rašyti tinklaraštyje. Tada sudarykite įrašų, kuriuos galbūt norėsite parašyti, sąrašą.

Svarbiausias klausimas, kurį galite užduoti, yra: „Jei būčiau pats savo tinklaraščio skaitytojas, ką man būtų įdomu skaityti?“

Taip pat pagalvokite apie skirtingas „subkategorijas“, kurias galite pasukti. Pavyzdžiui: produktų apžvalgos, dienos produktas, makeover patarimai ir atsitiktiniai dalykai.

Vėliau apsižvalgykite kituose tinklaraščiuose ir stebėkite dalykus, kurie jums patinka ir nepatinka turinio, temų, rašymo stiliaus ir bendros išvaizdos atžvilgiu..

Žinoma, nieko nekopijuokite, tačiau apsižvalgymas padės jums išpūsti jūsų kūrybines sultis ir pasisemti idėjų, kaip jūsų tinklaraštis gali skirtis.

Taip pat pagalvokite, kaip pridėti laikmenas prie savo įrašų, tokių kaip vaizdo įrašai ar nuotraukos. Tai padėtų, jei turėtumėte aukštos raiškos kamerą, kurioje būtų užfiksuotos aiškios nuotraukos, taip pat nuotraukų redagavimo programinę įrangą, skirtą spalvoms taisyti ir apkarpyti..

Taip pat atsižvelkite į tikslinį skelbimo dažnumą. Ar norėtumėte ar galėtumėte rašyti kiekvieną dieną, kartą per savaitę ar kas 3 dienas? Atkreipkite dėmesį, kad nesvarbu, kokiu dažnumu pasirinksite, svarbu reguliariai skelbti žinutes.

Galite lengvai prarasti savo skaitytojus, jei jūsų skelbiami įrašai yra nenuoseklūs. Iš tikrųjų būtų lengviau, jei žinutes galėtumėte parašyti iš anksto, tada tiesiog „suplanuokite“ jas ateities datoms.

Dabar, kaip uždirbti pinigus? Yra keletas būdų, kaip užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio. Populiariausias būdas yra „Google Adsense“ – galite uždirbti pajamų, kai žiūrovai spustelėja jūsų tinklaraščio skelbimus.

Nitty-Gritty Daiktai – paprasti žingsniai norint sukurti savo grožio tinklaraštį

Apibendrinant galima pasakyti, kad yra 4 paprasti žingsniai, kaip sukurti grožio tinklaraštį:

 1. Pasirinkite interneto prieglobos paslaugų teikėją
 2. Gaukite domeno vardą
 3. Įdiekite „WordPress“
 4. Pagražinkite savo grožio tinklaraštį

Bet prieš mums pereinant prie šių žingsnių, pirmiausia pakalbėkime apie prieglobą – ar pasirinkti nemokamą, ar mokamą prieglobą.

Kas pasaulyje yra nemokamas priegloba?

Jei tai yra jūsų pirmasis dienoraščių verslas, jums būtų gerai pradėti nuo nemokamų tinklaraščių prieglobos paslaugų teikėjo. Nemokamas priegloba reiškia, kad galite pradėti savo tinklaraštį nieko nemokėdami per prieglobos teikėją. Geriausi pavyzdžiai yra tinklaraštininkai.com ir wordpress.com.

Kodėl verta rinktis nemokamą prieglobą??

Geriausias pranašumas naudojant nemokamą tinklaraščio prieglobą, be abejo, jums nereikės nieko išleisti norint pradėti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užsiregistruoti paskyroje ir esate pasiruošęs eiti.

Jums nereikės jaudintis dėl kreditinės kortelės naudojimo mėnesiniams ar metiniams mokesčiams.

Nemokamas tinklaraščių priegloba taip pat yra puikus pasirinkimas, jei neturite mažai patirties kurdami interneto svetaines. Daugelis nemokamų tinklaraščių prieglobos paslaugų teikėjų, tokių kaip WordPress.com, turi paruoštus tinklaraščių šablonus.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti norimą temą, tada įveskite pirmąjį įrašą. Jums taip pat leidžiama tinkinti savo tinklaraštį iki tam tikro taško.

Neigiamos pusės

Didžiausias neigiamas internetinių dienoraščių prieglobos aspektas yra tai, kad jūs neturite domeno. Jūsų URL adresas visada bus „beauty.wordpress.com“, o ne tiesiog „beauty.com“.

Nors buvimas subdomenu gali būti pakankamai geras tiems, kurie tik pradeda veiklą, jums bus sunkiau išplėsti savo tinklaraštį, jei norite būti pripažintas autoritetu grožio nišoje arba kai norite sukurti savo vardas ar prekės ženklas.

Kitas nemokamų tinklaraščių prieglobos paslaugų naudojimo trūkumas yra ribotos pritaikymo galimybės. Naudodami nemokamą tinklaraščio prieglobą galite pakeisti temas, išdėstymus, spalvas ir šriftus, tačiau nesitikėkite, kad jūsų svetainėje bus daug funkcijų..

Be to, jums tektų susidurti su daugybe skelbimų savo tinklaraštyje.

Mokamo hostingo pasirinkimas

Jei savo internetinį dienoraštį pradėjote naudodamiesi nemokamu priegloba ir gavote deramą stebėjimą, galite padidinti mastelį, perkeldami savo tinklaraštį į mokamą prieglobą.

Čia yra privalumai:

 • Savo domeną – vienas geriausių pranašumų, kai pasirenkate „Blog“ prieglobą, yra jūsų tinklaraščio vardo ar domeno turėjimas.Kodėl tai svarbu? Turėdami domeną žmonės lengviau įsimena jūsų svetainės adresą. Taip pat galite susikurti savo internetinį dienoraštį, kad sukurtumėte asmeninį prekės ženklą, ir iš jo būtų lengviau gauti pajamų.
 • Savo el. Pašto adresą – visi mokamo prieglobos paslaugų teikėjai leidžia jums naudoti vieną ar kelis tinkintus el. Pašto adresus. Pvz., Jei jūsų tinklaraščio domenas yra „beauty.com“, galite turėti tokį el. Pašto adresą kaip [apsaugotas el. paštu] arba [apsaugotas el. paštu].Tokiu būdu jums nereikės naudoti asmeninio „Gmail“ ar „Yahoo“ adreso palaikant ryšius su savo pasekėjais. Taip pat komunikacijos ir rinkodaros tikslais galite nustatyti automatinius atsakiklius.
 • Paprastas naudoti svetainių kūrimo priemonė– tuo tarpu, kai „premium“ prieglobą dažniausiai naudoja patyrę svetainių kūrėjai, pradedantysis, neturintis žinių apie kodavimą, gali ja naudotis. Dėka svetainių kūrėjų, įtrauktų į prieglobos paketus, galite sukurti savo grožio tinklaraštį tiesiog spustelėdami ir vilkdami elementus. Geriausia tai, kad galite visiškai pritaikyti savo svetainę naudodami daugiau funkcijų, temų, maketų ir spalvų schemų, kad atitiktumėte jūsų pageidavimus ir prekės ženklo kūrimas.
 • Nėra skelbimų– nes jei sumokėjote už prieglobos paketą, jūsų tinklaraštyje nebus jokių skelbimų, išskyrus tuos, kuriuos įdėjote patys.
 • Įskiepiai ir valdikliai– mokamas tinklaraščių priegloba leidžia patobulinti svetainės naudojimą ir funkcionalumą naudojant papildinius, programas ir valdiklius. Taip pat galite pridėti informacijos santraukų ir vaizdų galerijų iš savo socialinės žiniasklaidos paskyrų.
 • Gaukite pajamų iš savo tinklaraščio – daugelis nemokamų prieglobos paslaugų teikėjų savo taisyklėse ir sąlygose nurodo, kad negalite užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio, o tai reiškia, kad negalite siūlyti savo vietos skelbimams. „Google Adsense“ taip pat nepatvirtina nemokamų priglobtų tinklaraščių, iš kurių galima gauti pajamų.

Iki šiol jūs turėtumėte sugebėti nustatyti, kurią prieglobos parinktį pasirinkti. Norint naudoti „premium“ prieglobą, yra daug pasirinkimo galimybių, todėl labai rekomenduojama patikrinti pasirinkto prieglobos paslaugų teikėjo apžvalgas, kad žinotumėte, ar jis atitiks jūsų biudžetą ir prieglobos poreikius.

Atkreipkite dėmesį, kad kai perkate prieglobos paketą, paprastai jame pateikiama domeno vardo registracija. Jums nereikės pirkti domeno vardo, todėl jums nereikės išleisti daugiau.

Dabar, kai kilo idėja apie prieglobą, pakalbėkime apie tinklaraščio vardo pasirinkimą ir domeno vardo gavimą.

Nurodykite nuostabų domeno vardą

Taip, tai gali būti sudėtingas žingsnis. Vien tik variantų skaičius gali kelti painiavą. Taigi, čia yra keli patarimai, kurie jums padės:

 • Sujunkite mėgstamus žodžius, kurie sutampa su grožio industrija. Paklauskite savęs: kas jus jaudina dėl grožio nišos? Kokia jūsų asmenybė ir kaip tai sieja su jūsų pomėgiu rašyti internetinius dienoraščius? Kokie tavo mėgstamiausi žodžiai? Kokie tavo pomėgiai? Kokias temas norėtumėte aptarti savo tinklaraštyje? Kokie žodžiai geriausiai apibūdintų jūsų tinklaraštį?
 • Smegenų audra ir užrašykite žodžius, susijusius su jūsų prekės ženklu ar tema. Nulupkite viską, kas ateina į galvą. Tada galite naudoti tezaurą ir parašyti dar daugiau susijusių žodžių. Dabar turėsite žodžių banką, iš kurio galėsite pasirinkti.
 • Rūšiuokite parinktis, atrinkite sąrašą ir nustatykite, kas dera kartu. Galite paprašyti kitų žmonių perskaityti tai, ką iki šiol pasirinkote, ir iš ten pasirinkti tuos, kuriuos galite lengvai ištarti.
 • Eikite į „GoDaddy“ arba „Namecheap“ ir patikrinkite, ar yra tie, kuriuos įtraukėte į trumpąjį sąrašą. Trumpi, 2 skiemenų domenų pavadinimai visada yra geresni. Nenaudokite brūkšnelių (pavyzdys- grožio svetainė), nes juos sunku atsiminti.

Papildomi patarimai

Visada turėkite trumpą, mielą ir paprastą. Tinklaraščio pavadinimas turėtų tiksliai atitikti URL adresą, kad nekiltų painiavos. Žaisk žodžiais ir vartok šmaikščius žodžius. Tinklaraščio pavadinimą turėtų būti lengva įsiminti, rašyti ir tarti.

„WordPress“ diegimas

Kai prisiregistruosite gauti hostingo planą ir domeno vardą, turėsite naudoti patogiausią turimą tinklaraščių tinklaraščių platformą – „WordPress“..

WP yra populiariausia pasaulyje turinio valdymo sistema, padedanti tinklaraštininkams lengvai valdyti savo turinį, pvz., Pridėti naujus įrašus, juos modifikuoti, atnaujinti ir ištrinti turinį bei pritaikyti jį gražesniam..

Jums nereikės išleisti papildomų lėšų naudojant „WordPress“, nes ji dažnai įtraukiama į net paprasčiausius interneto prieglobos paketus. Įdiegimas yra greitas, bet mes jums parodysime, kaip tai padaryti žingsnis po žingsnio.

Šiuo tikslu naudosime „BlueHost“ kaip pavyzdį (jei jums reikia pagalbos prisijungiant prie „Bluehost“, patikrinkite šį žingsnis po žingsnio vadovą).

1 žingsnis: Prisijunkite prie savo naujos „BlueHost“ paskyros ir spustelėkite „Hostingas“. Ieškokite skydelio Tinklalapių kūrėjai, o žemiau rasite „WordPress“.

2 žingsnis: Spustelėkite „Įdiegti“. Būsite nukreipti į kitą puslapį. Pasirinkite domeną, tada spustelėkite „Tikrinti domeną“.

3 veiksmas: Pažymėkite parinktį „Aš perskaičiau taisykles ir nuostatas“ ir paspauskite „Įdiegti dabar“.

4 žingsnis: Pasirodys langas, kuriame sakoma: „Mes diegiame jums„ WordPress “. Palaukite 2–5 minutes, kol procesas baigsis. Baigę spustelėkite „Žiūrėti procesus“, tada „Peržiūrėti kredencialus“..

5 žingsnis: Kitame puslapyje turėsite įvesti savo prisijungimo duomenis. Spustelėkite „Administratoriaus URL“, tada įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį.

Jūsų „WordPress“ diegimas baigtas ir iki šiol oficialiai sukūrėte grožio tinklaraštį už mažiau nei 100 USD.

Padaryti savo grožio tinklaraštį gražiu

Taigi jūs dabar tvarkote grožio tinklaraštį. Savaime suprantama, kad jūsų šablonas turi būti gražus – puikus jūsų nišos atspindys. Atsižvelgiant į jūsų skonį ir stilių, galite pasirinkti minimalistinę temą arba pasirinkti tikrai spalvingą šabloną.

Svarbu, kad jūsų išdėstymas būtų tvarkingas ir švarus. Jūsų skaitytojai turėtų lengvai rasti norimą informaciją. Jei ketinate įdėti daug nuotraukų, naudokite aukštos kokybės vaizdus.

Be to, ką matote savo WP prietaisų skydelyje, yra daugybė nemokamų „WordPress“ temų. Jei dar negalite nusipirkti „WordPress“ temų, eikite į www.wordpress.org/themes ir ieškokite su grožiu susijusių „WordPress“ temų.

Kita galimybė, rekomenduojama, nes nereikia per daug laiko praleisti pritaikant dizainą ir išvaizdą. „premium“ grožio „WordPress“ tema iš themeforest.net (kainuoja apie 50 USD).

Įdiegti temą yra lengva. Tiesiog spustelėkite „Išvaizda“, tada spustelėkite „Temos“, pasirinkite „Pridėti naują“, pasirinkite savo temą, tada spustelėkite „Įkelti temą“. Tiek nemokamose, tiek „premium“ temose yra išsamios instrukcijos, kaip pradėti.

Baigiamosios mintys

Grožio tinklaraščio tvarkymas yra ir naudinga, ir sudėtinga užduotis. Svarbiausi dalykai, kuriuos turite atsiminti, yra atsidavimas, nuoseklumas ir aistra. Nesitikėkite, kad tai per naktį taps hitu.

Norint sukurti didelę auditoriją, reikia laiko. Būkite kantrūs ir leiskite savo nuostabiai aistrai spindėti savo tinklaraštyje, o atlygis bus puikus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map