Pradėti internetinį dienoraštį lengva naudojant „Softaculous“

Softaculous 1 Spustelėkite diegimo programinę įrangąIš esmės yra dviejų tipų žiniatinklio valdytojai. Yra tokių, kuriems patinka, kad viskas atliekama greitai ir kiek įmanoma automatizuotai. Kitos rūšies yra tie, kurie mėgsta daryti dalykus patogesnėmis rankomis.


Priklausomai nuo to, kurioje tvoros pusėje sėdite, jūs galite būti arba negalite būti žiniatinklio prieglobos „cpanel“ programinės įrangos papildymo gerbėjas, žinomas kaip Softakuliarus.

Softaculous yra Diegimo programinė įranga vienu spustelėjimu ir yra žinomas daugelyje internetinių internetinių dienoraščių kursų ir programų kaip geriausias draugas net naujausiems internetinių svetainių kūrėjams, nes tai leidžia lengvai kiekvienam inicijuoti buvimą internete..

Kadangi pranešta, kad vienas milijonas galutinių vartotojų buvo patenkinti jo įdiegimo galimybėmis nuo pat jo įkūrimo, nenuostabu, kad diegėjas gyvena pagal tokią patrauklią etiketę.

Tačiau ne visi sutinka, kad ji yra tokia fantastiška, kaip atrodo. Šiame dienoraščio įraše atskleisime „Softaculous“ veiklą ir tai, ar ji verta tokio pavadinimo, kuris rodo jo pavadinimą.

„Cpanel“ kalba apie Softaculous

„Softaculous“ yra scenarijų automatinis diegimas, naudojamas žiniatinklio prieglobos valdymo skydelio serveriuose. 99,9% internetinių kompiuterių siūlo „Softaculous“, įskaitant „HostGator“ ir „Bluehost“ valdymo skydelyje.

Nelengva praleisti scenarijų biblioteką, kurią vaizduoja apvali šypsenėlių piktograma, esanti jūsų prieglobos „cPanel“ programinės įrangos kategorijoje (arba kažkur panašioje)..

Ypatinga „Softaculous“ savybė yra tai, kad ji leidžia vienu spustelėjimu įdiegti programas į vartotojo svetainę. Šios programos apima (bet tuo neapsiriboja);

 • Tinklaraščių kūrimas (pvz., „WordPress“)
 • Turinio valdymo sistemos
 • Vaizdo galerijos
 • El. Pašto sąrašai ir kitos pašto programos
 • Elektroninė prekyba & Pirkinių vežimėliai
 • Diskusijų lentos

Šis sąrašas, pirmiausia skirtas atvirojo kodo programoms, priklauso nuo to, ką kiekviena žiniatinklio priegloba parengė diegti. Šį sąrašą galite lengvai rasti spustelėję Softaculous piktogramą, tada tiesiog pasirinkę tą, kurią norite įdiegti, ir tada sekdami nosimi.

Teigiama, kad diegiant „Softaculous“ sunkiai įgyvendinamų programų įdiegimas tapo beveik nereikšminga užduotimi.

„Viskas už jus“ funkcijos apima duomenų bazių kūrimą, failų kopijavimą, leidimų pritaikymą ir konfigūracijos failų nustatymą.

Tai taip pat leidžia greitai atnaujinti žiniatinklio programas į naujausias versijas, kad apsaugotų nuo saugos trūkumų. Tačiau norint tai padaryti, svarbu, kad jūsų žiniatinklio priegloba pirmiausia atnaujintų „Softaculous“ programinę įrangą, arba negalėsite to padaryti su savo scenarijais, nebent tai padarysite rankiniu būdu.

Didžiausias „Softaculous“ siūlomas pranašumas vidutiniams, o ne techniškai mąstantiems svetainių savininkams yra paprastumas naudotis ir greitis, kuriuo bet kas gali greitai įdiegti tinklaraštį..

softaculous WordPress diegimo programa

Tačiau ne visi yra gerbėjai. Tie labiau patyrę internetinių svetainių valdytojai pateikė keletą argumentų, kodėl jie niekada nenaudotų įrankio diegdami „WordPress“ ir kitus scenarijus. Susirūpinimą dėl „Softaculous“ galima apibendrinti taip;

 • Atnaujinti laiko atidėjimą – naujausia bet kokio scenarijaus versija pasiekiama „Softaculous“ kaip atnaujinimas praėjus kelioms dienoms po jo išleidimo, o tinklaraščiams paliekama saugumo trūkumų.
 • Sumažintos mokymosi galimybės – automatinis php scenarijų diegimas panaikina poreikį išmokti užduotį rankiniu būdu, nes priešingu atveju padidėtų vartotojo supratimas, kaip atlikti naudingus patarimus ir šalinti problemas.
 • Duomenų bazės apribojimai – diegiant negalima pritaikyti duomenų bazių.
 • Diegimo nustatymai apeiti – „Softaculous“ nukreipia vartotoją į įdiegtą scenarijų, apeidamas parametrų parinktis, kurios būtų prieinamos rankiniu būdu.

Vykdydamas „raktų raktų“ diegimo procesą, „Softaculous“ pripažino savo vardą tiek patyrusiems internetinių svetainių valdytojams, tiek pradedantiesiems svetainių kūrėjams, norintiems įsikišti dantis į internetinę rinką..

Greitas diegimas, lengvas priėjimas ir paprastas naudojimas, automatinio atvirojo kodo scenarijų diegimo programa kartu su draugiška „cPanel“ sąsaja pakeitė tempą ir pažangą, su kuriuo svetainės dabar populiarina internetinę erdvę..

Tačiau priešingi argumentai, kad „Softaculous“ labiau kliudė nei padėjo žiniatinklio valdytojų visuomenei, turi savo vietą, kai atskleidžia susirūpinimą keliančias sritis dėl galimų saugumo problemų, susijusių su atidėtu programų atnaujinimu.

Kaip ir dauguma programinės įrangos bei scenarijų, kiekvieno jų gyvybingumas vertinamas atsižvelgiant į vartotojų reakciją ir tai yra pagrindinis kriterijus, Softakuliarus išlieka konkurencinė jėga svetainių entuziastams.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map