Savarankiška (nemokama) vs priglobta (mokama) el. Prekybos programinė įranga

Jei ieškote tinkamos rūšies programinės įrangos, kad galėtumėte valdyti savo el. Prekybos verslą, netrukus pastebėsite, kad galimybių diapazonas yra didžiulis.


>> Norėdami atsisiųsti PDF failą, spustelėkite čia <<

elektroninės prekybos programinė įrangaJums gali kilti klausimas, ar pasirinkti vieną iš daugelio nemokamų programinės įrangos paketų, ar sumokėti pardavėjui už tam tikrą produktą. Atsakymas tam tikru mastu priklausys nuo to, kokio tipo programa jums reikalinga. Čia yra keletas svarstymų apie atvirąjį kodą savarankiška (nemokama) ir priglobta (mokama) el. prekybos programinė įranga

Skirtumas tarp savarankiškai apgyvendintų & Patalpinta elektroninės prekybos programinė įranga

E-komercijos programinė įranga, kurią kuria silpnai organizuota bendruomenė, vadinama „atviruoju šaltiniu“. Jis taip pat žinomas kaip FOSS (nemokama ir atvirojo kodo programinė įranga). Šaltinio kodas yra prieinamas visiems. Jį gali peržiūrėti visi, kas žino, kaip skaityti kodą. Kodavimą gali keisti ir atsisiųsti turintys žinių tai padaryti. Pagrindinis šios programinės įrangos elementas yra tai, kad ji yra nemokama. Nemokama paleisti, nemokamai pamatyti kodą, nemokamai kopijuoti ir platinti bei nemokama modifikuoti ir išleisti modifikacijas. Reikėtų pažymėti, kad „nemokamas“ nereiškia „pigių“ ar žemos kokybės produktų.

Mokama programinė įranga nebūtinai yra atviro kodo priešingybė. Komercinius paketus kuria ir platina tiekėjų organizacija, kuri parduoda teisę naudoti paketą. Pardavėjas teikia mokymus, palaikymą, diegimą ir kitas pareigas, paprastai už kliento išlaidas.

Yra keletas akivaizdžių naudojimo pranašumų atvirojo kodo ar savarankiškos el. prekybos programinė įranga. Galite nemokamai išbandyti, nusipirkti ir atnaujinti. Jums nereikės pirkti kodavimo, tačiau gali tekti išleisti išteklius, kad jis taptų tinkamas jūsų organizacijos poreikiams. Naudinga galimybė pritaikyti ir valdyti tikslų bazinio paketo pritaikymą savo poreikiams. Bendruomenės organizacija reiškia, kad sprendimai dažniausiai tinka grupei, kuriai naudojama programinė įranga. Taip pat yra filosofija, kad tam tikri dalykai turėtų būti laisvi vartotojams, o ne griežtai kontroliuojami kelių, siekiant pelno.

Pardavėjo teikiamų ar priglobta elektroninės prekybos programinė įranga apima galimybę įsigyti „raktų“ produktą, turint platų profesionalų palaikymą. Pardavėjo teikiama programinė įranga paprastai yra geriau dokumentuojama, kad pakeitimai, kuriuos reikia atlikti pritaikant programą, būtų lengvesni. Pardavėjo programinė įranga paprastai būna tikimasi, kad prekybininkas pašalins klaidas ar problemas. Didžioji jų dalis buvo parengta prieš išleidžiant programinę įrangą.

Negalima ignoruoti savo poreikių įvertinimo svarbos prieš priimant sprendimą. Patikrinkite kiekvieno tipo elektroninės prekybos programinės įrangos pranašumus. Pažvelkite į kiekvieno tipo savybes, išlaidas ir požymius. Prieš perkant programinę įrangą, jums būtų patarta pasidomėti, ką galima rasti tose pačiose ar panašiose savybėse, nemokamuose programinės įrangos paketuose.

Tirdami atvirojo kodo (nemokamą) ar priglobtą (mokamą) el. Prekybos programinę įrangą, svarbu skirti laiko savo grupės poreikiams ir organizacinei struktūrai išdėstyti. Vienas savininkas gali neturėti laiko atlikti keitimo, kurį reikės atlikti. Taip pat tiesa, kad pradinė pardavėjo programinės įrangos kaina gali būti žymiai didesnė.

Savarankiška el. Prekybos programinė įranga

Šios pirkinių krepšelio platformos yra savarankiškos programos, kuriomis galima laisvai naudotis, tačiau jas reikės įdiegti ir priglobti naudojant jūsų paties žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo serverį, pvz. naudojant „Bluehost“, „HostGator“ ar „GoDaddy“.

 • Magento.com (bendruomenės leidimas) yra laikomas geriausiu. „Magento“ yra galingas elektroninės prekybos sprendimas, turintis daugybę funkcijų. Neigiama yra tai, kad mokantis, kaip tai veikia, gaunama gana staigi mokymosi kreivė.

„WordPress“ prekių krepšeliai

 • Tikrai verta paminėti „WooCommerce“ jei nuspręsite eiti „WordPress“ keliu. Yra dar keletas aplinkinių, taip pat papildinių, kuriuos galite įdiegti, tačiau „WooCommerce“ yra pati geriausia „WordPress“ el. Prekybos platforma..

Patalpinta elektroninės prekybos programinė įranga

Šie pirkinių krepšeliai yra visiškai priglobta paslauga, tai reiškia, kad jums nereikia jaudintis dėl programinės įrangos ar serverių priežiūros. Tačiau tai kainuoja, nes visoms šioms galimybėms reikės mėnesio prenumeratos. Žemiau yra populiariausi teikėjai priglobtos programinės įrangos erdvėje:

 • Populiariausias pasirinkimas čia yra Shopify.com. Jų programinės įrangos platforma veikia daugiau nei 70 000 internetinių parduotuvių, įskaitant „General Electric“, „Foo Fighters“ ir „Amnesty International“.
 • Magento.com
 • „BigCommerce.com“
 • „Volusion.com“

TL; DR

Pasirinkus tinkamą platformą, svarbiausia priimsite sprendimą dėl savo internetinės parduotuvės sėkmės ateityje. Trumpai tariant, yra trys veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš renkantis. Šitie yra; biudžetas – ramybę galite gauti, naudodamiesi visagaliu sprendimu, programavimo įgūdžiai – jei žinote, kaip užkoduoti, daugelį tinkinimų galite atlikti patys ir naudoti savarankišką arba „WordPress“ sprendimą, o kokie yra privalomos savybės jūsų parduotuvėje (SKU / atsargų valdymas, SEO, rinkodara el. paštu, sauga, palaikymas ir tt), kurią gali suteikti priglobtas sprendimas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map