Taigi jūs užregistravote domeno vardą. Kas dabar?

Jūs ėmėtės pasinėrimo ir nusipirkote savo pirmąjį domeno vardą. Šiuo metu jūs galite būti šiek tiek nervingas arba jaučiatės susijaudinęs, papasakojęs visiems, kurie klausys jūsų, apie jūsų asmeninio tinklaraščio planus ar būsimą jūsų siekį sukurti savo šurmulingą verslą..


>> Norėdami atsisiųsti PDF failą, spustelėkite čia <<

Nepriklausomai nuo jūsų motyvacijos, nėra neįprasta, kad daugelis žmonių, kurie ką tik įsigijo savo domeną, greitai sustabdo progresą. Staiga pasitenkinimas, kad ką tik įveikėme vieną didelę kliūtį prisijungti prie interneto, patenkina kitą kliūtį; ką daryti toliau įregistravus domeno vardą?
kas dabar
Jei tai yra scenarijus, kuriame atsidūrėte, tada šis straipsnis skirtas jums. Nors mes negalime padaryti jums interneto piktogramos per vieną posėdį, mes galime parodyti jums, kaip per 3 labai paprastus veiksmus padaryti save iš vienkartinio domeno savininko į pasitikintį svetainės kūrėją..

1 žingsnis – Gaukite prieglobą

Internete yra daugybė kompanijų, kurios „prižiūrės“ jūsų buvimą internete. Tai paprasčiausiai reiškia, kad jie teikia saugyklą ar būstą, leidžiantį jūsų svetainę pamatyti internete. Atlikite deramą kruopštumą šioje srityje ir perskaitykite kitų atsiliepimus, kad sužinotumėte, kurie iš jų yra geriausi jūsų tikslams.

Kai kurios didesnės, žinomos kompanijos yra HostGator.com ir BlueHost.com, tačiau jų yra daug daugiau, o diskusija apie jų vertingumą yra visai kita tema. Jei įmonė, iš kurios įsigijote savo domeną, taip pat siūlo prieglobą, pvz. godaddy.com ir nusipirkote tą derinio planą, tada jums net nereikės rūpintis šiuo veiksmu.

Tais atvejais, kai jūsų domeno sąskaita yra atskiras objektas bet kuriai prieglobos įrangai, prieš pradėdami toliau tęsti, turėsite užregistruoti sąskaitą svetainės prieglobos priemonėje. Dauguma žmonių, pradedančių nuo domeno, tai daro turėdami omenyje asmeninį tinklaraštį arba siekdami bent jau trumpuoju laikotarpiu sukurti mažą ar vidutinį interneto ryšį. Šiuo atveju „bendro“ prieglobos paketo paprastai pakanka, kad būtų įvykdyti visi prieglobos reikalavimai.

Ši bendra priemonė reiškia, ką reiškia terminas; kad visi jūsų svetainės failai bus bendrai naudojami kartu su svetainių failais, priklausančiais kitiems žmonėms. Tai jokiu būdu nedaro įtakos jūsų svetainės veikimui ir yra labai ekonomiška, leidžianti patalpinti visas savo svetaines nereikia pirkti papildomo prieglobos.

2 veiksmas – pakeiskite vardų serverius

Kai atliksite registracijos veiksmus pasirinktoje prieglobos įmonėje, gausite patvirtinimą el. Paštu su savo sąskaitos informacija. Ši informacija apima tam tikrus kriterijus, kurių jums reikės norint registruoti savo domeną juose.

Prieglobos įmonė gali patalpinti jūsų svetainę tik tuo atveju, jei yra „prijungta“ prie jūsų domeno vardo. Savo domeną su pagrindiniu kompiuteriu galite sujungti nukreipdami domeno vardų serverius į kompiuterį. Vardų serveriai yra kaip telefonų knygos.

Jie egzistuoja skaičių pavidalu, tačiau jų turimas katalogas leidžia žmonėms rasti jūsų svetainę ir kur siųsti jūsų el. Laiškus. Nukreipdami savo vardo serverius į savo prieglobos bendrovę, negaunate techninių žinių, tai užtikrins, kad domenas ir svetainės priegloba galės „susikalbėti“, kad jūsų svetainė būtų tiesiogiai internete.

Savo vardo serverio informaciją galite rasti registracijos el. Laiške, kurį gavote iš savo kompiuterio. Būsite gavę bent du vardų serverius, kurie atrodo panašiai kaip nsxxxx.hostname.com. Norėdami nukreipti šiuos numerius iš savo domeno registratoriaus į savo prieglobos įmonę, suraskite savo domeno vardą savo domeno registracijos paskyroje ir eikite į „perduoti DNS“ (domeno vardo serverį) arba panašią nuorodą.

Įveskite savo vardų serverio numerius ir išsaugokite pakeitimus. Tai tikrai taip paprasta. Palaukite iki 48 valandų, kad pakeitimas įsigaliotų, nors paprastai tai gana greita. Šis vėlavimas yra žinomas kaip „platinimas“ ir yra laikotarpis, kurio reikia, kad jūsų hostingo įmonė atpažintų jūsų dabar nurodytą domeno vardą.

3 žingsnis – įdiekite savo svetainę

Galite įdiegti savo internetinį dienoraštį ar svetainę net laukdami, kol jūsų vardų serveriai išplis. Funkcionaliausias būdas tai padaryti yra prisijungus prie savo prieglobos paskyros ir pereinant prie valdymo skydelio programinės įrangos ir paslaugų (ar panašios) kategorijos..

Be abejo, efektyviausias diegimo svetainės tipas yra žinomas kaip „WordPress.org“ ir tai galima padaryti naudojant funkciją, vadinamą „Fantastico De Luxe“. Šią programinę įrangą vaizduoja pakviečianti veiduko piktograma, kurią paprasčiausiai reikia spustelėti ant jos. Iš ten pasirinksite „WordPress“, tada „Naujas diegimas“, išskleidžiamajame lauke pasirinkite savo domeną ir prieš pasirinkdami mygtuką „įdiegti„ WordPress “užpildykite savo registracijos informaciją..

Kai kurie valdymo skydai pakeitė „Fantastico“ parinktį naujoms paskyroms su funkcija, vadinama „QuickInstall“, o kiti teikia parinktį abiem. „QuickInstall“ taip pat yra programinės įrangos ir paslaugų kategorijoje ir yra rodoma piktogramos pavidalu kaip laikrodis ir rodyklė arba labai panašus vaizdas. Jei tai yra jums reikalinga funkcija, tada dar kartą tiesiog spustelėkite piktogramą, pasirinkite WordPress ir laikykitės nosies.

Abi svetainių diegimo funkcijos yra patogios vartotojui, o jomis pasinaudoję įdiegę savo pirmąją svetainę, jos gali lengvai priklausyti.

Taigi jūs jį turite. Nors pirmą kartą jūsų domeno vardo registravimas buvo pats triumfas, likusi procedūra pradedant veiklą internete taip pat yra tiesmukiška ir privers jus susimąstyti, kodėl to dar nepradėjote anksčiau..

Ramiai žinodami, kad galite bet kuriuo metu pakartoti šį procesą ir nereikia jokių techninių žinių, nuoširdūs džiaugsmai prasideda dabar kuriant savo svetainę, pridedant jos funkcijas ir plėtojant savo pomėgį ar verslą į kitą lygį. linksmybių ir sėkmės.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map